Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Wiwat babunia.Bosanowa-gratulacje-wielkie wielkie szczególnie za to,że urodziła sie dziewczynka Dla babci to największe szczęście..Wcześniaczkowa waga urodzeniowa nie jest zła,powyżej 2500g.Poleży maleństwo w cieplarce i szybko nabierze krzepy.Ciesze się Bossi ,że juz jest po wszystkim,że maleństwo już jest na świecie. Juz niedługo bedzie klikać do nas siedząc na Twoich kolanach:) Naprawde ,bardzo sie ciesze i szczerze gratuluję.Nareszcie jakaś wesoła nowina.Całuski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sprzątam i sprzątam,mąż wynosi całe wory różnych ciuchów i rupieci.Część rzeczy wywozimy do rodziców do piwnicy,bo może sie jeszcze przydadzą./są to rzeczy moich dzieci/. Dziękuję Wam kochane za życzenia.Tak, jestem BABCIĄ przez duże B,a mój małżonek tylko mężem babci. Wreszcie odezwała sie nasza babcia Ewunia. jak to jest Ewo,być babcią? Twój małżonek musi być bardzo silny,jeśli targał Cie na 4 piętro. Więć widzisz Ktosiu,że to nie takie proste wyjść na pierwszy spacer po operacji. Ja na swój pierwszy spacer po oper. wyszłam po tygodniu,mąż zabrał mnie do parku i przesiedziałam na ławce,w pięknym słoneczku pod drzewkiem całą godzinę. A w głowie mi sie kręciło jak na karuzeli.......... Ewo i Ofko,co Wy macie za konszachty tajemnicze miedzy sobą? Spinky,a co Ciebie tak dziś przypiliło do fryzjera? Też lubisz krótkie włoski?Ja też,dlatego ścinam 1 raz w miesiącu. Wojowniczko nasza,Wariorko,ten Twój małżonek to prawdziwy skarb.Wiesz,mój też lubi gotować,zwłaszcza w soboty i niedziele,jak ma dużo czasu. Szkoda,że nie piecze i nie robi pierogów.Gołąbków też nie . Ale moja mamusia często robi dla nas gołąbki i pierożki,dzwoni i ktoś jedzie do niej.Mieszkaja moi rodzice ok.12 km.od nas.Więc jesteśmy u nich bardzo często. Takisku,czy pieska sobie zostawiliście na ferie,czy też pojechał do cioci MarMi wraz z dziećmi????? MarMusiu,będziesz miała wesoło przez następne 2 tygodnie.A czy masz ferie? Dzięki Wiktorko,że tak duzo wreszcie napisałaś. a z tym gotowaniem tak jest.Ja mam dużą rodzinę,więc muszę gotować całe sagany. Ale my gotujemy na zmiane,albo wspólnie.Więc to nie jest takie kłopotliwe. A Ty masz super,bo tak naprawde to nie musisz regularnie gotować,a jeśli to na kilka dni i po kłopocie.Dlatego tak kwitnąco wyglądasz,bo nie stoisz przy garach pół dnia. Boju,masz takiego przystojnego syna,a jego dziewczyna jest taka piekna,że lepiej zostawcie to tak jak jest. Wiecie,że takie swatanie niczemu nie służy. Takiska córka też pewnie ma adoratora. Bo gdzie by sie uchowała taka piękność? U mnie w domu,w nocy to chrapanie leci na 4 głosy,czyli w kwadro. Chrapie mój maz,syn,zięć i ja, a na dodatek chrapie mój pies.Czyli w naszej sypialni trio. Puffi śpi na plecach i garuje jak mężczyzna. Ja zawyczaj jestem taka zmęczona,że zasypiam jak kamień.Gdyby mój mąż mnie obudził,to już bym sie przeniosła na stałe do stołowego. Ja go nie budzę,więc on też nie ma takiego prawa. A Wy jesteście okrutne dla swoich ukochanych. Spinky,nie otwierają mi sie Twoje kawały. Ale jutro jeszcze spróbuje w tym programie. Forevku,ja gołąbki tylko z kapustką.ona jest najsmaczniejsza.Może być z sosikiem,ale nie musi. Mniam,mniam.Kubusiu ,co u Ciebie? Dziękuje jeszcze raz za życzenia .Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosowko 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼 Z okazji narodzin twojej wnusi, która swoim przyjściem na świat uradowała tak wiele osób, życze Ci, aby rosła duża, silna i zdrowa, żeby była dla Ciebie jak i calej rodzinki źródłem nieustającej radości. 🌼🌼🌼 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i co Wy na to??:) Chciałabym ci droga studentko pomóc,ale pożeram wszystko co mi smakuje,i nie patrze czy to co jem jest ekologiczne czy nie. Bosanówko: Przejrzałam swoja pocztę,i zatrzymałam sie na chwile przy Tobie,czy Ty aby nie ściemniasz z ta Babcią,nie wyglądasz na babcie :) Powysyłałm jeszcze zdjęcia do ewa 444 do Ktosi do Warrior Dajcie mi znać czy doszły.pliiiiiiiissssssssssssss ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Warrior - szukasz prezentu,moja propozycja to zebys kupila karnet,bon np. do solarium,kosmetyczki czy fryzjera.Ja ostatnio kupilam mojej cioci bon w sklepie kosmetycznym.Na karnecie jest wpisana cena i ona sama moze zdecydowac co za to kupic.My w naszej rodzince wlasnie takie prezenty sobie robimy,a prezent przez to jest zawsze trafiony. Spiki - twoj maz dobrze widzial,wie na co patrzec ale tam jeszcze tez byla \"Wyborowa\":D i ... takis - i co Ty teraz bedziesz sama robila w domu z mezem? nie boisz sie?:-P pa,pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nowej obywatelce świata niech życie z róż się uplata...🌼 Mała Kruszynko.Z okazji Twojego przyjścia na świat życzę Ci abyś każdą wylana łezkę odpłaciła rodzicom tysiącem uśmiechów. I żeby każdy dzień Waszego wspólnego życia był uroczysty jak Swięto !!!!!!!!!!! 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosanóweczko,te życzenia to dla Twojej wnusi i dla Was. Boja :D:D:D:D:D:D:D nie boję się liczę na coś ,taki luzik:) No i nie wiem czy doszły zdjęcia.Dziewczyny,napiszcie,bo nie wiem czy wysyłać :) Chyba już pójde,bo jeszcze zaśnie :D:D:D:D:D:D:DD: ❤️ 👄papapapapapa.Do jutra Wszystkim 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosanowa!Witam w gronie babek Gratuluję i życzę żeby mała księżniczka chodziła całe życie po płatkach róż. I jak jedna moja koleżanka nas przywitała po wiadomości o urodzeniu wnusia; WITAM DZIADOSTWO! Urodziny naszego małego zbiegły się ze śmiercia mojej mamy i w ramach terapii poleciałam z tatą do angli żeby on zobaczył prawnuka. I słyszę że tato mój mówi nie płacz synek zaraz babcia przyjdzie, więc się zaniepokoiłam że ojcu się coś pomieszało w głowie -bo przecież babcia nie żyje.Dopiero jak krzyknął -ewa chodż do niego to zrozumiałam że mnie się pomieszało. I tak to jest być babcią na początku. Ale ogólnie to mało mogę powiedzieć bo oni mieszkają w anglii więc znam go bardziej przez komputer i kamerę. Spinki humor przedni -mój synek zareagował tak samo jak synek Boji. Takis to chodzicie już nago po domu jak chata wolna? Boja widzę że ze Spinki pijecie Dębową i Wyborową - proszę o kielonka bo zdjęcia nie dotarły do mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was moje drogie!!! Witam świeżo upieczoną Babcię!! Gratulacje Bosanówko i aforyzm- dzieci to kupa szczęścia- z przewagą kupy! Dziękuję za wszystkie zdjęcia, które przysłałyście, ja cały czas czynię starania w tym temacie.Takisku- nowe zdjęcie doszło- śliczne!! No to MarMi ma tam wesoło! Wybaczcie, ale mi się jakoś tydzień skurczył, sporo do załatwienia i czasochłonne. robi mi to bałagan w ustalonym porządku dnia, dlatego w tym tygodniu będę mało widoczna! Spinakerku- humor-pierwsza klasa- uwielbiam takie kawałki!!:D:D::D Pa, pa, dobranoc, żadnego siedzenia po nocach!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takis zdjęcia doszły - super laska a psiara to ja nie jestem. Wiktorio mąż rzeczywiście jest dobry ale nie taki siłacz tylko ja ważyłam 50kg. więc nie miał tak zle, a poza tym mówiłam że mógł wybudować dom to na trzy stopnie to bym weszła. Viktori a jaka Ty stara jesteś? A co my babki z Bosanową mamy mówić? Gołąbki - pewnie nic nie zostało? Następnym razem proszę dla mnie też. Warrior a może coś takiego na co żal swoich pieniędzy wydać? Ładne majtki ,dobry krem książka,karnet do fitness żebyście razem chodziły, koszulę nocną ,albo czjniczek do herbaty z podgrzewaczem i dwie filiżanki. Pozdrawiam i jeszcze nie gaszę światła może ktoś zajrzy Miłej nocy i owocnej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Były sobie kurki trzy......Niedługo będe śoiewała wnusi piosenki.Juz nie mogę wytrzymać.Chyba prędzej dostane pypcia na języku.Jestem taka niecierpliwa.Dostałam przed chwilą SMS od synowej .Marcelinka jest ponoć śliczna.Ma gęste czarne włoski,pyrkaty nosek,lekko zadartą bródkę i duże stopy. no,no,to ciekawe.Te wielkie stopy mnie zastanawiają............. Czy zgasić światełko?Czy jeszcze troche chcecie pobrykać po poczekalni? Jak nasz Tygrysek? A Ty Takisku nie brykaj tak ze staruszkiem??,bo jeszcze coś wybrykacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cholera,wróciłam,ubrałam ładna koszulkę.i po co??:D:D:D:D:D:D:D Ja Go kocham a On śpi:D:D:D:D:D:D Zajrzałam do skrzynki,ja tez nie moge otworzyć tego humoru :( Takisek został,MarMi ma dwa koty,więc same rozumiecie.....byłby sajgon :) Ja to ewo4444 jestem psiara,jak to nazwałaś,odkąd pamietam to zawsze mam jakiegos psa,albo tak jak wcześniej kota :) Pusto troche bez dzieci....chyba przywykłam do nich:D:D::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosanowa : właśnie napisałam MarMi nowine :) Oj,pobrykała bym....tylko z kim :D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Tygrysek to chyba napisze wiersz o nowym człowieczku i o nowej babci? Nie lada wezwanie go czeka prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takisku - dlatego napisalam Ci czy nie boisz sie ................ ze On zasnie,ha,ha,ha,ha, i bedziesz raczej marzyla co by bylko gdyby ? Kubusi - sprobuj jeszcze raz jutro otworzyc, u mnie niekiedy to tak funkcjonuje, ewa - zdjecia wyslalam jesli nie doszly,daj znac zycze dobrej nocki, a szczegolnie takiskowi:-p pa,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa....a wiesz że jakos tak sobie ciebie wyobrażałam,nmie iwm dlaczego :0Fajna dziewczynka z ciebie...a synowie buuuuuuu,szkoda że nie jestem młodsz:D:D:D:D:D:D:D Ewa ,co to za kwiaty?/ to też mój konik. Ten najmłodszy to napewno jest w wieku mojego synka 10 lat:)i ten maluszek,śliczny to kto?? widziałam też drugi film,przejmujący....ale piękny, dzięki ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boja,hahahahahahahahahah,nie załapałam,ale i tak sie stało to czego sie obawiałam,:D:D:D:D:D:D:D:D Chyba zaraz zgasimy światełko....dobrej nocki moje nowo poznane kochane koleżanki Wszystkim wielkiego całusa przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to 1400 wpis jest mój. bosanowa jak pierwsza noc jako babcia ? Dziadek się spisał czy już do niczego był? A malutka jak przespała pierwszą noc? Takis ten kwiatek to drzewko bonsai-dostałam pod choinkę. Miłego dnia życzę wszystkim paniom.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwileczke,bo zaraz do pracy lecę. Nocka spokojna,bo zmęczeni byliśmy wrażeniami wczorajszego dnia, Sałe popołudnie i wieczór sprzątałam,żeby ogarnąc chałupę przed przyjazdem dziewczyn ze szpitala. A dziadek Ewuniu nie taki jeszcze do kitu. To czasem babcia szwankuje. Ale ogólnie to jest powyżej średniej. Czekam na wierszyk,mój Ty Tygrysie. Pobrykacj zwrotkami tak trochę. Takisku,a Ty jak tam po nocce? Były porywy,czy spokój? Na razie,pozdrawiam.Dla Was wielki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takisku ależ z ciebie super babeczka,w ogóle rodzinka bomba,wiesz ja też jestem psiara na dziś mam 13 letnią znajduszkę kundliczkę,ale zawsze były u nas jakieś zwierzaki:kanarki które przeżyły 11 lat,rybki,świnki,o ilości chomików nie wspomnę,czarny kot,,wcześniej foksterierka ,póżniej wyżlica,no i nasza staruszka... Chciałabym i ja również wysłac swoje zdjęciaale jak się to robi to nie mam zielonego pojęcia,w przyszłym tygobdniu jadę odwiedzić dzieci więc myślę ,ze przy ich pomocy uda mi się............Bosanova witaj w klubie babć,ogromne gratulacje babacia to babcia a nie żona dziadka,prawda?ale powiem ci że jak na wcześniaczka to wcale wcale ...spora wnusia! niech wam się zdowo chowa! .....jeszcze raz takis,mnie również nie otwiera się ten kawał a teraz ode mnie : Mąż z żoną idą pod rękę,mija ich przystojny,elegancko ubrany mężczyzna kłaniając się uchyla kapelusza.Mąż: zobacz jaki kulturalny mężczyzna....Zona na to krzywiąc się:ale żebyś ty słyszał jak on chrapie!..miłego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odwczoraj mam problemy z internetem co chwoila sę wyłaącza, jak juz będzie ok to napisze więcej Bosanowa GRATULACJE, uściski i całuski. Oby wnusia rosla na pociechę rodzicom, babci i dziadkowi tez.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼 WITAM [kwiatek 🌼 Bosanóweczko.......nie byłam niestety tam \"gdzie Anioły mówią szeptem\" :D:D:D:D:DD: Porywy owszem były,ale napewno nie z tego powodu, o którym obie myślimy :) See-lena: Diękuje z miłe słowka :) Mam nadzieję że dzieci jak przyjedziesz pomogą i dostanę Twoją fotkę,nie przejmuj się ..poczekam cierpliwie :) Ktosiu: mój komputer też robi sobie tekie przerwy,chyba za bardzo jest eksploatowany,ale wystarczy dać mu troche oddechu,godzinke ii juz jest dobrze. :) A jak się czujesz,brzuszek już nie boli?? Ewa4444 .....A ten maluszek z Tobą na zdjęciu to kto?? Fajniutki chłopczyk,Twoi synkowie.....hmmmm,gdybym była młodsza :) Bardzo ładnie wyszłaś na zdjęciu, wogóle rodzinka że ho ho..:) Musze troche ogarnąć domek,nazbierało sie troche,mężowi zrobie pyszny obiadek,placka ziemniaczanego po węgiersku,bardzo lubi,poschlebiam Mu troche,to może dzisiaj będą porywy :D:D:D:D Gdyby starsi nie igrali.........to skąd by sie młodzi brali :D:D:D:D Do wieczorka dziewczynki...,całuje ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam !! długo mnie nie było..(od wczoraj) a tu takie rzeczy!!! Babuniu kochana!! Życzę wnusi dużo tego czego my nie miałyśmy... babci tego czego zapragnie a mamie tego co najważniejsze pozostaje dziadek ale on już wszystko ma Studentce mogę tylko powiedzieć ,że chyba nie znajdzie wśród nas zainteresowanych ,my chyba wszystkie lubimy jeść. najlepiej spróbować wśród młodzieży ,teraz jest moda na zdrową żywność , a my jesteśmy innych nawyków. jestem trochę zajęta ,ale zawsze zajrzę tu do Was choć na chwilkę niestety dopadły mnie obowiązki i tak będzie częściej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️serce] Kto-siu ❤️ ❤️ Ktosiu: musiałam wrócic na chwilkę,żeby podziękowac Ci za djęcia i za naprawde milutkie słowa. Rodzina przecudna,jesteście fantastyczni !!!!!!!!!! Wszyscy, bez wyjątku :) ❤️ A w odpowiedzi ......Ktosiu :D:D:D:D:D:D:D:D kochana moja tak,45 i ani jednego dnia mniej....niestety :D:D:D:D:D:D Jescze raz ...do wieczorka Wszystkim...Już sobie bez WAs nie wyobrażam dnia ❤️ papapa 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Tygrysku mam nadzieję, że tych parę moich, nieudolnych linijek zmobilizuje Cię i chwycisz za długopis :D Witaj kruszynko ! :D Witaj Marcelinko ! :D Ptaszynko mała coś dopiero wczoraj nasz piękny świat ujrzała. Marcelinka cud dziewczynka piękna jak malinka Dla babuni i dziadziusia niech im na pocieche rośnie zdrowo, pięęękna wnusia. Dla babuni takie są moje życzenia z okazji cudu narodzenia . 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!! Spinakerku-wielce udany wierszyk, może rzeczywiście zmobilizuje Tygryska do twórczości. Boja- niestety- nie otwiera się i dziś!! Jeszcze raz Wam bardzo dziękuję za zdjęcia!! I znowu muszę gnać, tym razem roboty domowe nadgonić!! Będę później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko na chwilkę zobaczyć czy jesteście i złapac oddech:D:D:D:D:D:D:D.Dlaczego omu nie można raz wysprzątac i mieć spokój :D:D:D:D: Kubusiu: widzę że obie dzisiaj nadganiamy zaległości,ja dzisiaj od rana z \"pyskiem\" przy ziemi żeby troche wolnego załapać :) Spinaker:Ty uzdolnona jesteś,ja nawet jednej linijki nie umiałabym sklecić,brawo,wierszyk przedni :) Bosanowa,taka jestem iekawa czy widziałaś juz Marcelinkę,i czy rozwiązałaś juz zagadke dużych stopek :D;:D:D:D:D:D dziewczynki,do później,bo teraz mój mąż opanował komputer,a ja niestety dalej do roboty :D:D:D:DD:D: ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybacz Broniu Tygryskowi,ze dopiero dzisiaj pisze.Wierszyk oczywiscie juz wczoraj był gotowy ale sen mnie zmożył. Bronia z boćkiem ma konszachty Sprytnie załatwiła Aby szybciej w poczekalni Wiosna się zjawiła. Bossi powitała wiosnę W ostatnim dniu stycznia. Zawsze będzie dniem radości Ta data magiczna. Podstawowym obowiązkiem Babci jest brykanie. Teraz to jest najpiękniejsze Dla Broni zadanie. Na spacerkach z wnusią będzie Po parku pomykać Teraz Bronka nam nie powie, Że nie może brykać. Moc radości dostarczyła Wnusia Jej maleńka. W górę z dumy podskakuje Bronia-babuleńka :D A teraz zagadka Co to jest? białe i dynda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×