Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

- cd. programów tv. TALK SHOW I REALITY SHOW: \"Jestem jaki jestem\" - reality show w domu o. Rydzyka \"Prałat Ja****ski Show\" \"Co za adwent!\" \"Z wizytą u Was\" - program kolędowy. \"Parafia należy od Ciebie\" \"Zakrystia - dokument jak powstaje msza\" \"Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie\" - program Wielkiej Inkwizycji \"Miliard na tacy\" SERIALE: \"Pensjonat pod Toruniem\" \"Parafia na peryferiach\" - serial Nowa seria wzorowana na \"Pierwszej miłości\" - \"Pierwsza Komunia\" \"M jak modlitwa\" \"Świat wg redemptorystów\" - reż. Okił Khamidov \"Tata, a Ojciec Marcin powiedział... \" serial edukacyjny dla rodziców \"Strażnik dekalogu\" z Chuckiem Norrisem \"Sutannah\" - serial obyczajowy \"Plebania\" - a nie, przecież już jest... \"Zorro -człowiek w moherowe masce\" DOBRANOC - słodkich, moherowych snów ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór. To ja . Wcale nie uprawiałam diety bo znowu go boli głowa i cały dzień pracował przy kompie. Kubuś ja do Ciebie zdjęcia wysłałam ale nie doszły bo miałaś przepełnioną skrzynkę . jeszcze dziś wyśle i proszę o Twoje. A gdzie córcia ma mieć poerację ? w jakimś dobrym szpitalu czy klinice? Takis czytam wpisy od piątku i u mnie taki sam podział obowiązków. Ale doczytałam że nie jesteśmy w tym osamotnione, jest nas więcej z takim podziałem. A wnuczki słodkietakie do całowania i rozpieszcznia. Spinaker jestem, jestem ale jak miło jest jak się o mnie dopomniacie. Forever już mam gg i nawet do Ciebie napisałam. W każdy pierwszy piątek miesiąca jest w BWA wernisaż malarski na który chodzimy z koleżankami od wielu lat, a po wernisażu idziemy na kolacje i drinka do knajpy. Skład jest taki sam -jest nas 5 i ponieważ to są jedyne spotkania razem bardzo pilnujemy tych piątków. I dlatego mnie wczoraj nie było. Dajen ja tylko mogę wyrzucić butelkę po szampanie bo pewnie wszystkie bąle wyleciały już. Viktoria a moja piątkowa koleżanka ma tak właśnie na imię,a kuligu też zazdroszczę bo w tym roku nie byłam. CDN

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu wszystko jest OK. To chyba ja pierwsza zapytałam więc ja jestem trąba. Wiersze piękne ale ja nie z tych co piszą. Bosanova uściski dla babci i Marceliny- pewnie teraz oglądacie te wszystkie cudowne zakupy? Pozdrawiam ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wlasnie wrocilam od siostry i musialam jeszcze na chwile siasc i poczytac co napisalyscie.Musze Wam powiedziec ze dzisiejszy \"gril\" smakowal lepiej niz latem,a to chyba dlatego ze dawno go nie robilismy.Co do szfagra to zmarzl biedaczek na balkonie,ale co sie nie robi dla zadowolenia gosci. Takisku - czytam i nie wierze i Ty juz rymujesz,i to calkiem nie zle,chyba teraz to juz tylko ja zostalam taka\"nieuczona\"ale za to Wam cos fajnego skopiuje ale nie dzisiaj.:D Ewa - oswiec mnie co to jest to gg bo naprawde nie wiem a czytalam juz wczesniej ze chyba Forver wysylala jakies dowcipy na gg, ja tez chce:D:D:D Spinki - co do zmiany programu telewizyjnego to mysle ze do kosciola chodzic juz nie bedziemy musieli jak taki bogaty program sie szykuje :D:D:D pa,pa Pozamiatalam i pozamykalam,swiatlo tez zgasilam zeby nie bylo ze nie jestem oszczedna DOBRANOC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a kuku ja tak na chwilke,nie zapalając światła kawkę na noc wypiłam to sie błąkam zamiast spać Ewa-odpisałam Ci Bojka GG to komunikator-gadamy sobie indywidualnie.Zakładaj też. Puchatku ja Ci pokaże bereciki:Dja zakładam w takim razie Klub Celnie Strzelający Do Was Z Procy :D Zostawiam Wam ciasto do porannej kawki tylko niestety nie jest ubezpieczone od kradzieży. Ranna zmiana w razie czego niech prowadzi dochodzenie ,kto łyknął. I tak będzie na Ofkę:D Całusy na niedzielę,a ogaćcie się tam dobrze,bo mróz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też jeszcze przed snem wpadłam poczytać co napisałyście:-) Dobranoc wszystkim 🌼 A na jutro zamawiam dla nas wszystkich bardzo udany dzień :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, ja znowu wpadlam z rana, bo potem nie bedzie czasu. Wybieram sie z dziecmi do moich rodzicow na obiadek. Juz mi slinka cieknie na sama mysl. Mama jak to mama, nakarmi wszystkich, a wlasciwie przekarmi, bo u niej obiad sklada sie z dwoch dan, a potem liczne desery. Wyjde pewnie jak zawsze objedzona jak slonica, niezdolna do oddychania:D I jak tu utrzymac linie? Dajen, gratuluje tak okraglego wpisu!!! Na szampana sie nie zalapalam, bo gapa jestem. Trzeba bylo czekac i pilnowac :D Takis - wierszyk super. Skad Ty bierzesz pomysly! Usmialam sie nieziemsko. Ma ktos ochote na kawe?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam Was,że tak zamilkłam.Ale naprawdę nie mogłam.obowiązki......... Super kawały piszece,czytałam watek długo,bo miałam zaległości. Tak,Ewuniu,cieszymy sie z każdego zakupu. I wyobrażamy jak Marcelina będzie wyglądała np.W łóżeczku???? Nie moge sie doczekać. Wczoraj w domu była impreza.Młody tatuś opijał z przyjaciółmi narodziny dziecka. A my z małżonkiem do moich rodziców. Ale wcześniej przeszliśmy chrzest bojowy.Bo przygotowaliśmy całą imprezkę od A do Z. Ręce mam juz długie prawie do ziemi.Mąż zmywa,sprząta,a ja przy komputerku. A dzieci jeszcze śpią. Jutro wracaja nasze dziewczyny ze szpitala........ Pozdrawiam i dla Was 👄 Jeszcze tu będę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forevunu,dzieki za zdjęcie.Kto tak Cie zniewolił ? Mój Kazio juz konczy sprzątankie,trzeba brać sie za śniadanie. Brawo Takisku za \"Kaziczka\".Trzymaj tak dalej. Ja tez kocham swojego Kaziczka/Tadziczka/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Siemanko-śpiochy.Mróz powrócił.-10 na nizinie mazowieckiej znowu jutro ciepłe skarpetki nie pomogą. Tak myslę co by tu Dosi za niespodzianke przygotować na jutro? Dziewczyny,czytałam co nieco na kafeterii i znalazłam znajomy nick Lato-ja. Lato -ja -wracaj do nas ,zime pomożesz nam odgonić.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forever,czy Ty kochasz swojego Kaziczka? U mnie tez -9.Siedzę tak przy kompie i nogi mi zmarzły...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajenku,ja też skromne uściski za taki niecodzienny wois,polowaam,ale nie udało sie. Korka od szampana wąchać nie będę. Trudno,sama sobie jestem winna,spóżniłam sie............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak tam na kuligu Wiktorko nasza kochana? Tez bym chciała,ale zimna sie bardzo boję.......... Co porabia nasza Ktosia?Jak tam brzusio? Czy już wygojony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forevku. o godz.10 38 pytałam,kto Cię tak zniewolił? Nie odpowiedziałaś , więc pytam jeszcze raz. Ale,że Kaziczek okazał sie takim oprawcą, to bym sie nie spodziewała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarMi,fajnie tak pogadać w nocy,ale gorzej rano wstać........ Ja też tak nieczęsto gadam ze swoją córką. A rano obowiązki czekają.Ale jak nazajutrz jest niedziela,to mozna sobie pozwolić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zniewoliłam sie sama 2 lata temu,w poprzedniej pracy robilismy akcje promocyjną a to narzędzie tortur było potrzebne do zdjęć i słuzyło jako wabik do zdobywania kontaktów.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nadrabiam swoja nieobecność na topiku.:D:D:D:D Spinky super program telewizyjny,tylko gdzie go szukać? Dieta Ewy na razie odlożona. Bo w domciu tyle smakołyków. A poza tym niedziela. trzeba pyszny obiadek zjeść......:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czyli Kaziczek nie maczał w tym palca.To znaczy ,że nie jest taki zły. Przypomniał mi sie ten kawał o młodym żonkosiu,który przewracał kartki ksiązki,po zanurzeniu palca w pewnej części ciała..ha,ha ,ah.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam Forevku,bo ja jestem Babunią już. A babcie nie gadaja na gg. Wklejam Wam to z sąsiedniego wątku ,bo jest super. Zresztą same oceńcie.Co się dzieje jak jest zimno? · + 30° C * Polacy śpią bez żadnego nakrycia. * Amerykanie zakładają swetry. * Mieszkańcy Miami włączają ogrzewanie. · +10° C * Amerykanie trzęsą się z zimna. * Włoskie samochody nie chcą zapalić. * Można zobaczyć swój oddech. · 0° C * Woda zamarza. * Rosjanie idą popływać. * Francuskie samochody nie chcą zapalić. · -15° C * Twój kot chce spać z tobą pod kołdrą. * Politycy zaczynają rozmawiać o bezdomnych. * Niemieckie samochody nie chcą zapalić. * Marzymy o wyprawie na południe. · -30° C * Rosjanie zakładają podkoszulki. * Twój kot chce spać w twojej piżamie. * Potrzebujesz kabli rozruchowych, żeby samochód zaczął funkcjonować. · -40° C * Politycy zaczynają robić coś z bezdomnymi. * Japońskie samochody nie chcą zapalić. * Możemy ze swojego oddechu zbudować igloo. * Chcemy wyruszyć na południe. · -50° C * Za zimno, żeby myśleć * Potrzebujesz kabli rozruchowych, żeby kierowca zaczął funkcjonować. * Rosjanie zamykają okno w łazience. · -60° C * Niedźwiedzie polarne wyruszają na południe. * Prawnicy wkładają ręce do swoich własnych kieszeni. Buziaczki i ciepełka bo ja mam po uszy i wyżej tej zimy , licznik gazowy to jak karuzela. PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadlam liste podpisac i sparwdzić czy moja kolejeczka w poczekalni juz doszla. Ja juz po kawce szkoda, ze nie wiedziałam, że do kawki Forever zostawila ciasto, bo połaczenie kawki z czyms słodkim to jest to co Ktosie lubia najbardziej. Kochaniutkie moje ja juz zdrowieje zupelnie, apetyt na slodycze wrócił w całości, a to oznaka, że organizam domaga się tego co najbardziej lubił przed operacja. Oj az sie boję - mało się ruszam a moje ulubione łakocie to tak lubia zostac w bioderkach, az strach pomyslec jak ja będę wyglądac po miesiącu siedzenia na zwolnieniu. Nawet w proponowanej diecie jest keks i co ja mam zrobic. Czytam i czytam i nadziwić sie nie moge, ten nasz topik to ma własciwiości rymotwórcze - tyle talentów nowo odkrytych - juz niedlugo wszystkie nie prozą będa pisały ale tylko rymowały Jaki to duszek poezji wkradł sie w te nasze stronki. Kubusiu Klub Moherowych Beretów- gdybysmy załozyli, to ja w końcu miałaby jakieś nakrycie głowy, bo ja ciągle z gołą glową biegam a tu takie mrozy - taki klub to może wyszedłby mi na zdrowie. Spinaker ja się nie zgadzam na taki program TV, ja jestem przeciw i ostro protestuję wprawdzie nasza obecna telewizja to też nie najwyższych lotów, ale niech już ona zostanie. I w obecnych programach można znaleźć aż za dużo zwiastunów zapowiadanych przez Ciebie programów. Takis ja zwracam sie z gorąca prośbą do Kaziczka niech on wyrazi zgode na twoje dłuższe klikanie. Niech okaże wspaniałomyslość i będzie wyrozumiały dla Kobiecej natury - my kobietki musimy troszkę poplotkowac. ZYX tylko, których polityków wybrać, przecież ich zdaniem oni wszycy sa wspaniali. Przecież dla Dobra Polski i nas wszystkich prowadzą takie \"mądre\", merytoryczne dyskusje, zakladają wszelkiego rodzaju koalicje i tak są w to wszystko zaangażowani, ze juz zapomnieji o co w tym wszystkim chodzi, kto na kogo pluł, a z kim sie kolegował- taki typowy polski kogiel-mogiel. Nieważne co i z kim ważne żebym JA był widoczny. A to Polska własnie - smutne to wszystko. ojej jak się rozpisałam konczę bo kto to przeczyta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) z kuligu wróciłam i tak dobrze się bawiłam, że aż paznokieć straciłam. Palec boli i klikac za duzo nie mogę, bo nie umiem bez jednego palca... No i trochę głos straciłam, bo za glośno śpiewałam :) Na szczęśćie tego nie widać tutaj, więc nie ma o co kopii kruszyć . Wierszyka ja nie pisałam, a po prostu go skopiowałam. U mnie talent w tym zakresie drzemie głęboko ukryty, chociaż zdarza się i mnie czasem rymami się bawić. Ale są to raczej rymy \"częstochowskie\", więc nie będę nimi Was katować. Nie dorównam nigdy naszym miłym koleżankom, więc szkoda zachodu. A teraz może Wam coś wkleję dla poprawy humoru :) Brunetka mówi do blondynki: - Ostatnio znwu podrożała benzyna. - Nic nie szkodzi ja i tak zawsze tankuję za 50 zł. - Janie... czy cytryna ma nóżki? - Nie, panie hrabio... - O choinka, znowu wycisnąłem kanarka do herbaty... Hrabia czyta gazetę. - Janie, czy tramwaje jeżdżą po dachach? - No nie, panie hrabio, tramwaje jeżdżą po szynach na ziemi. - No to dlaczego tutaj napisali, że tramwaj zabił kominiarza? No i na dzisiaj chyba byłoby \"na tyle \". Pozdrawiam wszystkie panie ciepło / u mnie juz tylko -5 dzis było/ , ściskam w pasie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja. Juz po obiadku, tak więc mam już wolna niedzielę. Bosanowa babciu nasza nowiutka wyobrażam sobie jak bardzo jestes ciekawa twojej swojej wnusi, ale pamiętaj nie denerwuj sie za bardzo, bo nocka bedzie niespana a Tobie teraz trzeba duzo siły. Życze Ci aby to nie była ostatnia w calości przespana noc, żeby wnusia umiala uszanowac potrzeby nocne starszych i miała spokojne nocki. Jako że sa tu Babcie, to sa pewnie i teściowe z poczuciem humoru, a znacie ten dowcip: Ile zębów powinna miec teściowa? - dwa - jeden, żeby ją bolał ,a drugi, żeby miala czym zięciowi piwo otwierać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼 Witajcie🌼🌼 Już nie będe niestety(bardziej chyba dla mnie ,niz dla Was)tak częst o pisać,mój Kaziczek zakupił jakis program, i będzie go rozpracowwywał.Teraz będzie siedział,kilka godzin dziennie,i odejdzie tylko na alarm o przymusowej ewakuacji.:(:(:(:( Ewuniu...Twoja dieta robi furrorę....w moim przypadku przewagę ma jednak...keks :) Bojeczko..tak sobie siedzę i głupoty wypisuje,ale fajnie że Wam sie podobało....:) Bosanowa..to jutro wielki dzień.Pamiętam jak moja córka z Dusią miały wyjśc ze szpitala do domu...Boże drogi..czekając myśłam że czas się ztrzymał..Noc w przeddzień nie chciała się skończyć..Dużo radości Cię czeka:) Ktosia...to najlepsza wiadomośc dzisiaj..że zdrowiejesz nam juz na dobre...tak trzymaj..tym kursem:) Warior ..cieszę się że Cię rozbawiłam...Smiech to zdrowie ..czego z całego serca ci życzę jak i wszystki..obecnym i nieobecnym też:0 Forewer...cz Ty się na mnie obraziłaś,,wogóle do mnie nie piszesz? Wróciłam kilka stronek do tyłu żeby zobaczyć.ale nic tam takiego nie widziałam..a takie odnoszę wrażenie:( Dziewczynki jeszcze jedno...ja mam GG .jakby co to mogę podać..zainteresowanym oczywiście :) \"Zycie jest kołem..które się obraca.. To co minęło ..nigdy ..nie wraca..\" Miłego popołudnia..Wam życzę..a dla Bosy...żeby wskazówki dzisiaj szybciej się obracały..🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼jeszcze ja🌼 Musiałam wrócic...:):):):):)):):):): zobaczyłam zdjęcie Forewer. Dziękuję .......potrzebny mi był ten śmiech......no i gdzie ja znajduje lekarstwo na chandre.?....:) Do wieczora....papapa miłego dnia...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku kochany jak nie piszę jak piszę do Ciebie.Nawet Ci maila dzisiaj wysłałam. Kaziku Takiskowy-prosze natychmiast żonie pozwolic usiąść przy komputerze🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie tez juz po obiedzie,moj Kaziczek poszedl sie zdrzemnac, no a ja zrobilam sobie kawke i czestuje sie ciastem truskawkowym.Mialam szczescie ze nie zjadlyscie jeszcze wszystkiego co forever napiekla. Ktosiu - u mnie to sadelko tez odklada sie na bioderkach i \"udzikach\" ale co zrobic jak sie lubi slodycze jesc. Co do Tesciowych to ja wlasnie sie tego boje ,mam tylko synow i wiem ze musze byc\" grzeczna\" do \"przyszlej synowej\" bo bede tylko tesciowa a nie mama.Kazdy dobrze wie ze w domu rzadzi kobieta i bedzie tak jak ona chce.Sposoby na to swoje juz znajdzie:D Wiem jak bylo u mnie,u mamy bylam jak u siebie w domu,a u tesciowej czulam sie jakm gosc i odwrotnie.Choc tesciowa byla dobra,ale to nie to samo.Z matka mozna sie pospierac i za chwile jest wszystko dobrze,nawet jak powie cos co nas moze obrazic,a tesciowej sie tego niestety nie zapomina. Viktorio -najwazniejsze ze super zabawa byla ,a poznokiec znowu odrosnie. pa,pa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Was wszystkich (kopia)🌼 Z cieni i blaskow sie sklada zycie czlowieka A nadzieja nie umiera - do konca! Poki zycie w nas tli sie, kazdy czeka Z utesknieniem na swoj promyk slonca By docenic blaski, na zycia scenie Trzeba nieraz pokonac i smutki, Przejsc labirynt uslany przez cienie I docenic blask szczescia - malutki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×