Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Dzięki Forerver, za chwileczkę spróbuję. Ja już po porannej kawce, a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez ale wypije jeszcze drugą i chwile posiedze przy kompie.Potem juz tylko ciężka praca mnie czeka przez cały dzień.Ewcia ,fajnie masz ,ze w pracy sobie klikasz ,zazdroszczę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, wiem, że to fajna sprawa, dlatego postanowiłam z tego skorzystać. U mnie też będzie ciężkawo (fajne słowo). Mam już plan dnia, co zrobić. Dobra kawka z rana to jest to. Bardzo lubię. Możesz zdradzić czym sie zajmujesz ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie aż miło tyle się tu dzieje ostatnio. kalinko do mnie doszła tylko malutka Zuzia na fotkach a żadnych Twoich niemam. Z moją córcią wszystko oki pisałam wcześniej jak dotarła, a teraz mam z nią codzień kontakt na czacie(chyba że jej się niechce wyjść z hotelu i iść do biblioteki), a w sobotę dzwoni do mnie. I tak za nią tęsknię ale to chyba normalne. Komunię też zawsze robiłam w domu, o matko ale to było roboty, dobrze że już to poza mna;) Ewcia a czy masz jakieś zwierzątka bo to mnie też interesuje bo ja jestem kociara z zamiłowania, ale inne też lubię :D Miłego dnia kochane i po dużym buziaczku na szczęście😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dajen. Dobre pytanie jeżeli chodzi o zwierzątka. Wstyd przyznać, że zapomniałam wczoraj wspomnieć o kotce, z którą mieszkamy już 9 lat i bardzo ją wszyscy kochamy. Uwielbiam koty, chociaż wiele ludzi ich nie trawi, nie wiem dlaczego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!!! Dzięki za słowa pocieszenia.......basen to jeszcze może i uda się załatwić....też z dojazdem ...i odpłatnie, ale rehabilitacja tj.gimnastyka korekcyjna u nas tylko odpłatnie , więc i na jedno i na drugie nie dam rady. Ale doktor powiedział ,że podwójny basen też może być he he he 4 razy w tygodniu po 20 zł 1 godzina łatwo przeliczyć...... Ewciu musiałabyś poczytać nas od początku.....tam wszystko było , kto jest kim i czym się zajmuje........Forever jest Położną. Kalinko ja też dostałam piękną Zuzię dla niej 👄 👄 👄 Zaraz siadam do pracy...... Gwoli formalności ,ja maluję ceramikę w domu ( do Ewci)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 🌼 Dziś mam lepszy dzień ale za to bardzo pracowity. Muszę nadrobić to czego wczoraj nie zrobiłam.Więc witam się z Wami serdecznie i zakopuję się w papierki. Prosiłam córcie o wysłanie naszych zdięć, dała mi sygnał że to zrobiła.Więc cierpliwości powinny dotrzeć. Dużo miłych chwil życzę na cały dzisiejszy dzionek Pa pewnie do wieczorka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
halo! Jak mija wam dzioneczek, ja odrobiłam się trochę w papierkach. Przepraszam, że pytam o rzeczy, o których pisałyście wczesniej na topiku, ale nie doczytałam wszystkiego. Poprawie się. Mam teraz chwilkę więc staram sie skreślić pare zdań. Doczytałam, że niektóre lubią \"drutować\", szydełkować, podobnie jak ja. Nie mam jednak tyle wolnego czasu żeby oddać sie tym przyjemnościom. Zawsze znajdzie się coś innego, pilniejszego co trzeba zrobić. W niedzielę po obiedzie zasiadłam na kanapce i powiedziałam, że nic mnie z niej nie ruszy. Tak fajniutko mi się szydełkowało. Kocisko siedziało mi na kolanach, aż mi nogi zdrętwiały. Zresztą ona zawsze rozkłada się na kolanach kiedy szydełkuję. Miałam wrażenie, że czas tak szybko przeleciał. Przesiedziałam chyba ze trzy godziny. Obiecywałam sobie, że codziennie poświęcę godzinkę wieczorem na robótkę, ale różnie z tym bywa. Wczoraj byłam u ogrodnika, kupiłam odżywkę do kwiatów w ogrodzie, podobno super roślinki po tym rosną i kwitną. Oby tylko nie zadziałało w drugą stronę. Mam czerwone pelargonie w skrzynkach i strasznie się nad nimi trzęsę. Tak mówi moja \"połówka\", ale wiem, że on też lubi roślinki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli chodzi o \"buźki\" to w dalszym ciągu nie potafię ich tu wymalować. Chyba poproszę syna, może dziecko matce wyłoży co robie nie tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Kalinko..dostałam Twoje zdjęcia..z córcią..dzięki..ale jesteście fajne..ale wiesz co..tak sobie Ciebie wyobrażałam..nie umiem odpowiedzieć dlaczego..ale właśnie tak:):):) Córcia jest..jak to mówią de-best..ale też jest podobna do Ciebie..wogóle jesteście EKSTRA..buziaczki dla WAS👄👄👄 Ewciu..klikasz z pracy..oj nieładnie:):):):żartuję oczywiście..fajnie masz..nikt Ci nad głową nie siedzi że za długo okupujesz komputer:):): ) Forewer ja też wszystkie trzy komunie robiłam w domu..wiem jaka to ciężka praca..ale my jakoś tak jesteśmy skonstuowane..że zawsze dajemy radę..padamy na\" pysk\"..a i tak się uśmiechamy:):):) Będzie dobrze..życzę Ci duuuuuużżżo siły..i jeszcze więcej uśmiechu:):):): Dosiu..no i co Ci napisać..szkoda że nie żyjemy w kraju..gdzie na wszystko nas stać..bez wyrzeczeń..ograniczeń..ale może basen narazie pomoże..a potem rehabilitacja..może tak trzeba zrobić!! Będzie dobrze..Tobie też.. przesyłam EKSTRA całuski👄👄👄 Beatka jeszcze nie wróciła,bardzo się denerwuję,dzisiaj zdaje j.angielski..Boże żeby tylko się nie stresowała..jak wychodziła z domu odniosłam wrażenie że jest bardzo spięta:(:( Myślę że będzie dobrze..napiszę WAM później jak Jej poszło!!! Kończę narazie..Danonek zaczyna marudzić:):):Dla Ewci..Danonek to mój wnuczek:):):) ma na imię Damianek:) I jeszcze dla Ewci..ja nie pracuję zawodowo..niestety:( Z ostatniej chwili...Beatka zdała j.angielski na 80%..właśnie dzwoniła:):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):):)::: Pa dziewczynki..ale jestem szczęśliwa:):)Do wieczorka..całuję👄👄👄 ❤️🌼❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
próbowałam, nie działa. Ściągnęłam sobie z tlenu słownik emtikonek, ale guzik, może to komputer? Zawsze jakieś wytłumaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takis wielgachne gratulacje z powodu zdanej matury, tak dobrze zdanej. Wyrazy uznania dla córy. Jakie to fajne uczucie, kiedy tak się sprawy tak składają. Mamo możesz się puszyć z dumy! Podoba mi się zdrobnienie Damianka. Dla Forever również dużo siły i zacięcia połączonego z uśmiechem. Powodzenia !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku -brawo dla Beatki. Dajenku-ogladaj dwójke lokalną dzisiaj o 18.05 i wypatruj mnie . Niestety wyszłysmy dzisiaj ze szpitala na biały marsz.Mimo urlopu dołączyłam do protestu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, dzisiaj jestem bardzo szczesliwa u mnie leje deszcz i wrescie mozna bylo wszystko pootwierac.Teraz wiem jak nie wiele czlowiekowi do szczescia brakuje:D Takisku - gratulacje dla corci🌼 Kalina - zdjecia doszly .dziekuje🌼 Wczoraj pomylilam myslalam ze Ewa robi komunie a tu sie dowiaduje ze Forever ale i ciebie mi szkoda ze masz tyle pracy i zamieszania przed komunia.Wszystko napewno sie uda🌼 Ewcia - posylam ci stronke gdzie sa emotikonki. http://forum.o2.pl/emotikony.php Pozdrowienia dla wszystkich,pa,pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🌼 Ewiciu39, witaj w gronie czekających :). Ja także na początku nie umiałam pisac ikonek, ale może Ciebie nauczę przynajmniej tych co ja umiem :). to będzie tak: : ) = :) : D = :D [ usta] = 👄 [ kwiatek] = 🌼 [ czesc] = 🖐️ ; ) = :) Wiecej nie umiem, bo nie chciało mi sie kombinowac, ale te które Ci napisałam muszą być pisane bez spacji, jednym ciurkiem :) Dosiu, wysłałam Ci na tlen namiary ze stronka na ktorej są ćwiczenia korekcyjne, ale nie mam od Ciebie autoryzacji i nie wiem czy doszly. Kalinka, ja dostalam od Ciebie chyba wszystkie zdjecia :). Zuzia jest sliczna, ale strasznie maleńka, a Ty z Córcią jestescie super babeczki. Ja Ci także wyśle , ale cos mi się knoci tlen i będę musiała z innego portalu . Nie będzie zmyłki, bo lpgin ten sam ... Spinky, ja wszystko rozumiem, ale nic nie pocznę , jak czasem sprawy się spiętrzają i trzeba załatwiać wszystko naraz. Dziś ma po południu trochę luzu, więc troszkę piszę :) Takisku, gratuluję udanej i madrej i pięknej Córki. Już macie obie za sobą stres maturalny, teraz tylko wypoczywać i odreagowywać. Foreverku, ja nie mialam Komunii własnych dzieci, ale organizowłam dwukrotknie dla wnuczek mojego Brata , bagatela - na 50 osoób, nie zazdroszczę Ci zatem pracy i stania przy garach . Wiem, ze dasz radę i przyjęcie będzie superowe !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam popołudniowo Najpierw gratulacje dla maturzystek z samego serca płynące. Ja ten temat już przerabialam, a w przyszłym roku czeka mnie znowu. Przechodziłam ten nieziemski stres i już się boję na kolejny , który mnie nie ominie...no chyba że córka stwierdzi iż matura jej nie będzie potrzebna.Ale mam nadzieję że tak nie będzie. Kolejna sprawa to przyjęcia komunijne...także robiłam je sama , no może z pomocą mamy. Roboty przy tym co niemiara, ale jakoś nie mogłam sobie wyobrazić przyjęcia w restauracji.Nie było też takiej mody.Kobieta to silne stworzenie wszystkie trudy przetrwa. Takis zaintrygowałaś mnie muszę przyznać tym stwierdzeniem, że tak sobie mnie wyobrażałaś...hm dlaczego! Nie będę mogła przez to spać. No dziewczynki teraz ja czekam na wasze zdięcia...ja się wywiązałam. 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viktorio OOO dzięki za zdięcia. Zauważyłam 2 cechy wspólne...kolor włosów i papieroski. Pięknie się śmiejesz, a pogoda ducha wprost z Ciebie emanuje.Zdradz mi tylko co to za knajpka i w jakim mieście bo ja pasjami uwielbiam takie ciekawe i przytulne miejsca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinko, to zdjęcie było robione w Szczawnicy , w bardzo miłej knajpce, gdzie jest dużo zieleni i bardzo mile kąciki są urządzone. Niestety nie pamiętam już nazwy, ale jadę 30 maja w tamte strony, więc napewno zajedziemy z koleżanką , to Ci powiem jak wrócę. A dla ciekawości, jest to zdjęcie z moją psiapsiółką z czata. Znamy się juz osobiście drugi rok. Ona na stałe mieszka w Szwajcarii i widujemy się , jak przyjeżdża na urlop, a czyni to dwa razy do roku.Teraz właśnie w maju będzie także :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Kalinko..dbając o Twój zdrowy sen..już odpowiadam dlaczego:):):) Od samego początku czytam Twoje wpisy..wydajesz mi się ciepłą..serdeczną, przyjazną..i uczuciową..(czytaj..przeżycia..Zuzia) osobą! I ludzi o takich cechach charakteru tak widzę w swojej wyobraźni..ale chyba Cię nie uraziłam..jeśli tak to ..przepraszam!!!!!!!!!!!!!!!Potem sobie wejdę..bo teraz idę oglądać \"Chcę być piękna\" Chętnie poznałabym Wasze zdanie na temat tego programu..I kobiet które decydują się wystąpic w nim!!!!! Papapa..do później❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 39
Witam ponownie. Właśnie wróciłam ze sklepu, czas był już odpowiedni żeby napełnić lodówkę. Niedługo byłoby w niej tylko światło. Wróciliśmy z małżonem jak wielbłądy, chociaż nic nadzwyczajnego nie kupiliśmy. Makabra. Dzięki za zainteresowanie, ale jakoś mi te ikonki nie wychodzą, nie wiem w czym problem. Dziecko obiecało że wieczorem to zobaczy. Teraz idę to wszystko rozpakować, później tu zajrzę. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 39
nie wiem - dlaczego jestem pomarańczowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Złoty Żagiel
bosanowa-to zasluga takiska chyba:) ale dalej:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nasze forum za sprawa jednej osoby ozyło nie do poznania.Cieszę się z tego powodu. Dla tej osoby czyli Ewci🌻🌻 Przebacz Forever,ze taka niekumata jestem.A Ty komunie bedziesz miala.To sie teraz nabiegasz .Ale taka jest kolej rzeczy.Dzieci rosna i niedlugo wesela bedziesz robic👄👄👄. Kalino,kazdy by chcial pisac bez błędów i poprawnie. Ale nie zawsze się to udaje.A zwłaszcza jak sie pisze szybko.Dziewczyny,umówmy sie,ze jesli któras popelni jakiś błąd,to nie poprawia i nie ma z tego powodu wyrzutow sumienia. Nie zwracamy na to uwagi.Przynajmniej mnie to nie przeszkadza...❤️❤️❤️ Kalino,super laska z Ciebie,a z corki,laseczka.Pozdrawiam Was kochane.Ogladam program \"Chcę byc piękna\".Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewcia 39
:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Złoty Zagielku...a co jest moją zasługą..bo nie kumam:):): Ja nic nie zrobiłam..a jeśli tak to napewno nic złego..chodzącą dobrocią jestem.i taka pewnie już zejdę z tego świata:):):):):) Bosa..Ty też oglądasz...właśnie są reklamy..to zajrzałam..ale mają fajnie..tak metamorfoza..i to za darmo..chciałabym tak..dla Kaziczka..oczywiście:P:P:P 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mogę troszkę posrobać, bo małżon ogląda Va Bank i prawie recytuje dialogi, więc mam chwilkę. Nie wiem jak traktowć program \"Chcę być piękna\". Oglądałam go parę razy i z jednej stony taka metamorfoza to super sprawa, z drugiej jednak nie zdecydowałabym się na tyle zmian. Chyba jest ich zbyt wiele. Mogę zrozumieć niewielkie korekty, ale nie ingerencję we wszystkie prawie częci ciała. Faktem jest, że kobietki są odmienione, w zasadzie nie przypominają siebie z poprzednich wcieleń, ale jakim kosztem się to odbywa. One same mają sto różnych myśli bo nie są do końca przkonane jaki będzie efekt i jak sobie z tym poradzą, bo zmiana wyglądu to jedno a strona psychiczna to drugie. W programie chyba chodzi też o to, co można osiągnąć w naszych czasach, jak bardzo można zmienić swój wygląd. Bardzo podziwiam te wszystkie kobiety za odwagę, bo niewątpliwie trzeba ją mieć. Miło popatrzeć na te wszystkie metamorfozy, ale to nie dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viktorio dzięki za pomoc z ikonkami, jak widać - udało się :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×