Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

dzisiaj klikam z wiekszym optymizmem,nawet na balkon wyszłam zobaczyc co z kwiatami-jeszcze zyją:D a jak pogoda całkiem się poprawi to może zdążą zakwitnąc w ............sierpniu witam w poczekalni nową twarz ,poza poczekalnią zdązyłyśmy sie sobie nawet przyglądnąć:D Ewciu hm no .... a gofry jeszcze są? Uściski dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem 🖐️ Gofry są, chyba starczy dla wszystkich, bo ja oczywiście robię na ilość....mam tylko nadzieję, że jakość będzie wam odpowiadała... Ofeczko, nie krępuj się i częstuj.......:):):) Posłałam zdjęcia Riinie i Dosi......... Obejrzałam niedawno pogodę na nadchodzące dni i powiem wam, że człowiekowi niewiele potrzeba do szczęścia - słońca, słońca, słońca...:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Muszę trochę posmucić, przyszła kolej na mnie......Samochód będzie do odbioru prawdopodobnie jutro, to miła wiadomość. Smutna to ta, że naprawa będzie kosztowna. Większa niż moja pensja......:( No i jak tu być spokojnym, kiedy co jakiś czas coś nas przytłacza... Ach..... To co, może po goferku?..............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bylo mnie od wczoraj,a wydaje mi sie ,ze miesiac. Tyle się zdarzylo,ze nie moge nadązyc czytac zaleglosci.:):):) Na poczatku prosze o zdjecia,tych,ktorych jeszcze nie mam. Wydaje mi sie,ze tylko Riina mi nie przyslala,choc adrez jest pod nickiem.Prosze.;) Tak to jest niestety,ze wiele mlodych ludzi ,zwlaszcza ze Śląska wyjeżdza do Niemiec.Jesli uwazaja,ze tam zorganizuja sobie lepsze życie,i swoim dzieciom takze,to niech jada i nie ogladaja sie za siebie. Bo u nas to szkoda gadać.Mlodzi nie maja naprawdę żadnej przyszlosci.A szkoda...... Bojeczko,dla Ciebie👄 Jak Ty tam zyjesz bez nas???Czyli Polaków??? O Marmi,ale masz zaległości. Co u Ciebie??? Tak malutko jest Ciebie tutaj.:D:D:D Spinky,nie narzekaj . Masz tyle dzieciaczkow w swoim bliskim otoczeniu.Dla Ciebie❤️A dzieci to prawie same klopoty.Co z tego ,ze dorosle??? :(:(:( Ofeczko,za Twoje kwiateczki na balkonie trzymam i zycze CI zeby zakwitly juz w lipcu.🌻🌻🌻 Ewciu,czy samochod nie byl ubezpieczony,ze musisz placic z kieszeni???? A po goferku bardzo chetnie:):):) trzymajcie za mnie jutro. Wystepy mam o 10 3o.Lekcji nie ma.Festyn jest do 12oo.Ale pożniej zajecia wychowawcze do 13 30.Czyli pogadanki,podumowanie zachowania,ocena przez klasę postepow w nauce. Musze się pochwalic,ze moja klasa jest na 2 miejscu pod wzgl.średniej na koniec roku.Oceny wystawione. Pozdrawiam Was. Dla Was wszystkich🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosa - bardzo proszę, goferek dobry przed jutrzejszym dniem..:) Trzymam kciuki za jutrzejszy dzień......będzie dobrze, wszystko się uda.....zobaczysz. Koniecznie daj znać jak było.....czekamy... Co do autka, to nie był wypadek, ale awaria, więc to nie podlega ubezpieczeniu..... Powodzenia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba zgaszę dzisiaj światło w poczekalni......:) Spokojnej nocy wszystkim......👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze ja wpadłam na chwilkę. Dzisiaj już raz zamierzałam coś skrobnąć, niestety przeszkodzono mi w tym - siła wyższa :) - Bosa nie narzekam. Narzekanie w niczym nie pomoże, jedynie czasem sobie głośniej westchnę :) Powodzenia jutro życzę. 👄 - Riina wiesz, że mogłyśmy się kiedyś minąć na ulicy - moja siostra mieszka w Zabrzu. Jaki ten świat mały :) Dziekuje za zdjęcia. Jutro ja zapraszam na serniczek z brzoskwiniami lub murzynek z jabłkami.Wódeczka będzie i wiśniowa naleweczka ...kto co woli. Mój Maciuś jutro kończy lat... hmm nie pamiętam ile, czas tak szybko leci ....ale ponad pół wieku pewnie już ma ;) Buziaczki dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niedawno byłam przejazdem w Zabrzu :-) Za zdjęcia nie dziękuję, bo ich nie dostałam. A tak w ogóle - to witam się z Riiną:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 No, jeszcze ja przyszłam sie pożegnac:) Spinki..serniczek mnie ostatnio przesladuje..w sobote bedę piekła sobie..ale w piątek też zjem..z brzoskwiniami..to dopiero jest mniam.mniam:):):) Wiki..no myslałam że pod biurko wpadnę..rewelacja:):):):):):):) MarMi..a może by tak przejazdem przez Zawiercie:P:P:P Bosa..jutro o 13 chyba mi ręce zdrętwieją..ale uda się..na bank:) Riina..dzięki..cieszę się że wreszcie doszły zdjęcia..nie wiem czemu za pierwszym razem nie dotarły:) Dobrej Nocy.. Wszystki moim koleżankom i siostrze zyczę..i milutkich snów..papap👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej kobietki... a ja tu z oporami do kompa podchodze, co by nie pobudzic...a tu juz po pobudce:D. No, tak wiekszosc przeciez pracuje. Jest pozytywnie - slonce! i oby grzalo... MarMi - nadrobie ten brak i juz wysylam:) Bosa - wyslalam:)...nawiazalas do wyjazdow z granice (bo przeciez teraz nie tylko do Niemiec Polacy tlumnie wyjazdzaja). Mnie tylko ekonomia zmusila do wyjazdu. Od kilkunastu lat tylko ja, z mojej rodziny, bylam w Polsce. Reszta wyjechala juz dawno. Nie bralam tego wogole pod uwage, az przyszedl moment, ze stanelam przed takimi a nie innymi wyborami i ten okazal sie mniejszym zlem... ale poki co, bo mam nadzieje, ze to sie zmieni, czuje sie tutaj nie na miejscu. I oczywscie pomijam sprawy bytowe - a tylko i wylacznie roznice mentalne - bo jednak sa. Ale po naszym Slasku, okolica jest niewatpliwa odmiana i plusem. Zielono, lasy, rzeka, spokoj.... przyjemnie. I jeszcze - za wszystkie otrzymane zdjecia :)🌻 no, to - abysmy mialy dobry dzien:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja się dołączę skromnie i też życzę miłego dnia, na więcej niemam siły bo śniadanka jeszcze nie jadłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼🌼 No ja oczywiście też życzę baaardzo miliutkiego dnia..pijemy kawkę ..rozumiem!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pijemy kawkę, ja zabieram się już do drugiej.......:) Dajen a ty biegnij po śniadanko i przyłacz sie do kawusi... 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Witam rano mimo ,ze ja juz po sniadanku to ledwo ciepła bo po dyzurze nocnym.mój małzonek zaprosił sobie na dzisiajsza inauguracje Mundialu kolegów z pracy:D:D Może dzieki temu komputer bedzie wolny:D gorace buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Miłego dnia i słoneczka dla wszystkich takiego jak u mnie świeci 🌼👄🌼👄🌼👄 Bossi, ja także trzymam kciuki, ale Tobie napewno wszystko się uda wspaniale ! Powodzenia ! Takisku, nie wiem co Ciebie tak rozbawiło, ale staram się jak mogę i jak mam coś ciekawego, to wysyłam :) Cmokasy dla wszystkich 👄👄👄👄👄👄👄 Żagielku, odezwij się , bo już dawno nic nie pisałaś 🌼.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóg patrząc na grzeszną Ziemię zauważył zły stosunek społeczeństwa do lekarzy. Chcąc podnieść reputację całego personelu medycznego, zszedł był na Ziemię i zatrudnił się jako lekarz w przychodni rejonowej. Pierwszy dzień pracy, siedzi w izbie przyjęć, przywożą mu sparaliżowanego chorego (20 lat na wózku inwalidzkim). Bóg wstaje, kładzie choremu na głowę swoje dłonie i mówi: - Wstań i idź! Chory wstaje, wychodzi na korytarz. Na korytarzu tłum oczekujących, wszyscy pytają: - No i jak nowy doktor? - Łazęga nie doktor, nawet ciśnienia nie zmierzył...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🖐️ Bosa - Juz pewnie po wystepach i jestem pewna ze wszystko sie wspaniale udalo, gratulacje :D:D:D Pytasz jak mi sie zyje tutaj - normalnie jak juz pisalam mam tutaj cala rodzinke ze strony mojej mamy wujostwo,kuzynostwo tak ze jest nas tutaj cala gromadka, a i siostre mam przy sobie.Najwazniejsze ze moj kaziczek ma prace to nie narzekam,a w Polsce jestesmy bardzo czesto kazde wakacje a niekiedy nawet na wocheende sie jedzie bo to przeciez tylko 500km,jakja mowie. U mnie w domu moi panowie szykuja sie na mecze z czego ja jestem bardzo zadowolona bo komputer w tym czasie bedzie moj:D:D:D Spinki - serniczkiem sie juz teraz czestuje, a naleweczke zostawie sobie na wieczor nie wypic mi wszystkiego :D Milego dnia dla was zycze pa,pa 🖐️👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, nareszcie w domciu.....:):):) Perspektywa weekendu poprawia nastrój......:) Boja - tak na marginesie, rodzina mojego męża mieszka w Berlinie, może mieszkacie gdzieś blisko siebie....:):):) Idę montować obiadek, znikam, pa 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja to znów przytyje 2 raz w tym tygodniu pizzę zaliczyłam. A to dlatego że przypomniałam sobie że jak ktoś ma urodziny to pizza jest za pół ceny. A że moje ślubne szczęscie dziś miało kolejne 20;) urodzinki to trzeba było skorzystać. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Dziewczynki..troszke mnie dzisiaj nie ma ..i dalej nie bedzie..jest moja córcia i Jej poswięcam czas..kocham Was bardzo..ale Ją bardziej:P:P Spinaczko to dla Twojego Maciusia:: Dużo szczęścia i radości I przy stole dużo gości Najepsze życzonka,dużo zdrówka i słonka Humoru dobrego,życia kolorowego i wielkich wrażeń Przy spełnieniu marzeń!!!!!!!!!!!!!!!!🌼 Bosa..wieczorem napiszesz jak poszło prawda?? Specjalnie po to wejdę na kompa..musze wiedziec czy jestes szczęsliwa:):):):) Dziewczynki zmykam..moi chłopcy już sobie ostrzą zęby na mnie od dzisiaj:):)ale ja się tak łatwo nie dam,podział obowiązków jest i żden Mundial tego nie zmieni:):):):):) A Oni tak słodko próbuja mnie przekupić:):):):) ale jakem Baśka...nie ulegnę:):):) Papapapa do wieczorka całuski 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mąz kupił nowy telewizor z okazji Mundialu:D Za chwile bedę miała w domu zjazd kibiców. Bojka chyba biało-czerwono w Niemczech tak jak dzis to jeszcze nigdy nie było? Serdeczne całusy i zyczenia dla Macieja Spinakera🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Dopiero się dopadłam do komputera , bo córcia w domu , chora to i okupuje......wygoniłam bo leżeć w łóżku powinna ,a nie siedzieć!! Foreverku gratuluję udanego zakupu....rozumiem że jak nasi przegrają to zwrot kasy za telewizor?? :)) ( była taka reklama w tv) Wszystkiego najlepszego dla Waszych M. Spinakerku i o ile dobrze zrozumiałam to i Dajen, małżonek też ma urodziny -dla nich 🌼 🌼 🌼 Dużo emocji piłkarskich i (niech im będzie) zwycięstwa białoczerwonych A dla nas spokoju i dużo wolnego czasu z okazji mundialu.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinki i Dajen dla Waszych menów samych szczęśliwych dni tzn żeby tylko polacy strzelali gole :D, niezmąconej ciszy i spokoju przed TV no i zdrowia żeby to szczęście mogli godnie uczcić:D:D:D a nam pozostało dzielnie przetrwać te okropne chwile ,żeby chociaz słonko,u nas znów leje ale czasem jest przebłysk słonka Foreverku ,fajny pomysł może my go powielimy i każda dla siebie kupi kompa \\z powodu tłoku\\? pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajenku i Spineczko.:D:):D:):D Najlepsze i najobfitsze zyczenia dla Waszych Kaziczkow. 🌻🌻🌻 Dzieki ,ze trzymałyscie kciuki.Odczulam to bardzo mocno.Bo wystep poszedl nam calkiem niezle.Niech moc bedzie z Wami:D:D:D Forevciu,to i masz telewizor za darmo.mamy wygrana w reku.Przynajmniej tak mysle i nie tylko ja.:classic_cool: Własnie ogladamy mecz Niemcy-Kostaryka. Duzo emocji.😡 Dosieńko! A co jest córci???Dlaczego lezy w łóżeczku???Zdrówka jej zycze.❤️ Ofeczko,a u nas już 2 dzionek byl piękny.Slonce grzalo.a dzisiejszy festyn byl na boisku szkolnym.Dzieki ładnej pogodzie zebralismy 12oo,-zł na obiady dla ubogich dzieciakow.Bylo duzo ludzi.Bo osiedle jest wielkie.Ponad 20 tys. mieszkancow. Przyszlo troche i wysuplali złotowki. Kupowali maskotki przyniesione przez dzieci na kiermaszu. I dzieci tez sobie kupowaly.Po 2zl i co łaska. Jeden starszy Pan dal 100,-zl. Ofuniu,wspoólczuje Ci tego deszczu,jutro bedzie lepiej👄A pomysl z kompami jest calkiem na miejscu.Kazdy czlowiek powinien miec wlasnego.Co by mu sie nikt nie pchal..............Pozdrawiam Was Kochane.Bede potem.Bo Mundial. Ja tez ogladam do końca.Pa.Dla Was👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosia41
Witam wszystkich. Witam cieplutko nasza nową koleżankę Riinę. Ciesze sie , że do nas zajrzalaś. Tu same fajne babeczki. :) :) Nie było mnie tylko 3 dni a tu taki ruch. W środe musialam wyjechac na narade. Byłam nad morzem na Helu, pogoda cudna. Ja na Helu to była ze 30 lat temu a tu niespodzianie trafila sie taka wyprawa. Trzy dni nad morzem lub zalewem do wyboru. Szkoda tylko, że narady trwały do późnego wieczoru, tak więc piekne widoki były tylko wieczorowa lub nocna porą. Dajen ja jadłam gofry nad morzem - taki jestem łasuch, że nie mogłam sobie odmówić choć w hotelu jedzonko było wspaniałe. Takisku pracowitośc to nie wada ale zaleta i to duża więc nie musisz z nią walczyc. O słyszę, że Niemcy strzelili nastepengo gola. Nasze koleżanki z drugiej strony Odry to pewnie bedą dziś świetować Bosanowa jak tam wystepy - pewnie jak zwykle wspaniale, pod okiem takiej pani nauczycielli nie może byc inaczej. Papa ide sparwdzic pocztę, któż to do mnie napisał ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja pisalam tylko odjęłam sobie rok życia i jestem czerwona :) :) :) och te kobietki chca byc ciagle młode

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×