Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

🖐️ Witam wieczorową porą . - Ksymcia dobre wiadomości. Dbaj kochana o siebie i naszego ;) dzidziusia. Po dzisiejszym meczu, plama na honorze naszej drużyny minimalnie pojaśniała ....tylko jakie to ma teraz znaczenie. - Ktosia zaprasza nad jeziora, jestem po Bosi następna w kolejce :) ....no i mamy lato .... Lato, lato, lato czeka Razem z latem czeka rzeka Razem z rzeką czeka las A tam ciągle nie ma nas.....będziemy, będziemy :) Tradycyjne przesyłam wszystkim po cmokasie 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilam dzisiaj szampanka i truskaweczki jadlam i serniczka z truskawkami i galaretka. I wiele innych smakołykow..Dzisiaj kolezanka zegnala sie z nami,bo niedlugo odchodzi na emeryturę. Jeszcze będzie pracowala we wrześniu kilka dni. A żegnala sie juz teraz.Chce mieć z glowy. Popłakałam sie bo bardzo ją lubie.❤️ A teraz zjadlam duuuuuuzo czereśni...Az mnie boli brzuch.Zerwalismy reszte z naszego drzewa. Częstujcie sie.Są pyszne i takie slodkie.A jakie duuuuuuże.Jest jeszcze trochę wiec bez skrupułów bierzcue i jedzcie do syta.Smacznego!!!! Dziewczyny,nasi pilkarze rzeczywiście zagrali dobrze.Szkoda,że tylko o pietruszke. Ofeczko,pomyślę o tym odkurzeniu kompa.Bo coraz gorzej dziala. A jeszcze ten upal.........Wiki,ja tez mam plamy na różnych częściach ciala. Nie lubię słonka tak bezpośrednio.Ale bez slonka nie potrafie żyć.Takisku,tez stosuje rożne emulsje i kremy z filtrami. Ale alergia jest nie do pokonania. Tak jak u Ciebie. Ksymciu,jedz duzo owocków,bo sa zdrowe.A szampanka troche mniej.Bo moze dzidziusiowi zaszkodzić. Forevciu,myslałam o Tobie i Twoim bieganiu.Troche przerwy nie zaszkodzi.A poza tym taki upal. Daj spokoj,az sie ochłodzi. A truskaweczki mniam. Spinky,to my tylko dwie na liscie na wyjazd do Ktośki. Trudno.Porządzimy w trójkę.Myślę,że damy radę. Pozdrawiam Was serdecznie i baaaaaardzo gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ale się zaroiło dla odmiany....... Tygrysku cuda działasz!!! Dla Ciebie 🌼 🌼 🌼 Tylko zarymujesz od razu tłumy walą......a Puchatka ciągle niema.......czyżby zdezerterowała całkiem? Niewierzę.........!!!! Pewnie ma jakieś ważniejsze sprawy..... Wierszyk Pierwsza klasa !!!! Kochane kobietki idę spać,bo jutro mam dużo pracy i muszę rano jeszcze ogródek podlać,deszczyku by się przydało .......miałabym z głowy..... Dobranoc 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Halo, Halo 🖐️ Melduję się - jestem na stanowisku.......:):):) Dziewczyny, ale gorąco........:) taka wczesna godzina i juz jest strasznie gorąco...... Wczoraj na krótko spadła ulewa, myślałam, że będzie bardziej rześko a tu dopiero parówa się zrobiła..........ale zawsze powtarzam, że wolę sie spocić niż zmarznąć :):):) Wieczorkiem zabralam się bardzo niesmialo za prasowanie.........i szybko z tego zrezygnowałam..;)...za ciepło..... Oczywiście obejrzałam mecz naszych wspaniałych i musze przyznać, że był dobry....szkoda, że jak pisała Spinky, nie ma to teraz znaczenia..... :0 Dzisiaj muszę przekazać w pracy koledze sprawy związane z moim zastępstwem podczas urlopu......trochę się krzywi, bo bedzie sam na rozliczeniu miesiąca.....a nigdy tego nie robił. ;) Mam nadzieję, że nie zapomnę o niczym......i będzie ok! Na biureczku stoi kawa, jeżeli ktoś ma ochotę wypić ze mną filiżankę to serdecznie zapraszam :):):) .....chociaz wiem, że poranna kawa ma od wczoraj rywala w postaci roztrzepańca Dajen ;););) Buziaczki dla wszystkich 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEj Upał upałem ale kawę wypić poranną należy.Cześć Ewcia. Nie moge sie z Wmi zgodzić,dziewczyny,że wczoraj nasza rerezentacja dobrze grała.:D.trener Dżepetto wystrugał za duzo drewnianych zawodników:DZa 4 lata może bedzie więcej radości.Juz niech te mistrzostwa sie skończą bo w domu sie mieszkac nie daje.Na szczęscie meczy bedzie teraz coraz mniej. No :D Ewcia pijemy teraz kawe a roztrzepańca sobie wybełtamy na deser. Szkoda ,że idziesz na urlop .Kto bedzie rano otwierał poczekalnie?i wersja druga Ewciu ,ciesze sie ,że idziesz na urlop odpoczniesz wreszcie od pracy,papierków,komputera.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie słonecznie, no jak nic dziś to się upieczemy. Zazdroszczę tym co lubią taką pogodę. Ja jestem przerażona jak sobie poradzę bo muszę iść dziś do lekarza z wynikiem cholesterolu. Jak nic upiekę sie na dobre a po południu pewnie jeszcze jakaś burza mnie zastanie w drodze;) A dziś z rana zsiadłe mleczko łagodzi mój nadmiar kwasu w żoładku z rana, a truskawki będą bliżej południa jak mąż kupi i przywiezie do domu. Miłego dnia, buziaczki dla wszystkich. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Postawiłam sobie kawkę przed kompem i wypiję z Wami ,,a potem polecę do sklepiku ..po chlebek,a potem do roboty... Mnie słońce nie przeszkadza,tym bardziej ,że cały dzień siedzę w domu. Dla mnie może być i 30 st.C , przy 25 st jest mi ciepło ,ale nie gorąco , Fakt -jestem biała jak córka młynarza,niestety jak już mam wolne i mogłabym się opalić , to niema słońca......może w urlop..... Naprawdę Wam nie zazdroszczę tych kłopotów ze skórą...latem to musi być koszmar!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry kobietki, u mnie przed komputerem stoi dzisiaj woda mineralana i pudełko chusteczek do nosa, Ja tez sie pisze na wyjazd do Ktosi (i to nie sama!) całuski....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedy będzie zima ? U nas 35stopni gotujemy się w pracy a jak wrócę do domu to pewnie będzie jeszcze gorzej. A tam czeka fura prasowania. A katar i kaszel ja też mam a przez całą zimę nie miałam. Gorąąąąące pozdrowienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja Ewusiu inaczej niz Ty mogłabym mieszkac spokojnie w Afryce.Skończyło mi sie własnie słonce na balkonie-zaszło za sciane musiałam wrócic do mieszkania.Kolor skóry zmieniam na bardziej brązowy:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie w pokoju jest klimatyzacja,ustawiłam sobie 22 stopnie i jest ok, ale w domu mam bardzo chłodno i wieczorem juz musze sweterek nakładac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No sama kupiłam koraliki i elementy różne i poskładałam w całość tak rzeby mi się podobało. To była taka próba czy sie uda ale byłam zadowolona z efektu i sprawiło mi to dużą frajdę. Byłam u lekarza niestety mój cholesterol znacznie podskoczył, muszę stale być na lekach:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Dajenko, kolczyki super , powinnaś robić i na tym zarabiać ! Ręczna robota jest teraz w cenie, jeśli idzie o dodatki dla pań. Mój znajomy we Francji żyje z projektowania i produkcji pojedynczych egzemplarzy. Gratuluję pomysłów i wykonania 👄. W sprawie cholesterolu mogę napisać Ci, że bardzo pomaga \"Sortis\" , aczkolwiek jest bardzo drogi. Ja jednak dzięki niemu zbiłam od lipca ub roku baaaardzo dużo. Teraz mam w górnej granicy normy, ale juz normy, a miałam .......szkoda gadać . Bossi, ja kochałam słońce bardzo, ale w tym roku chyba przestanę kochać. Niemniej, jak nie słońca to jestem cała oklapnięta. Więc niech grzeje, a ja jestem \"łaciata\" i się z tego śmieję . Ty już chyba szykujesz się na całego na wyjazd \"krzakoterapiowy\". Pamięaj zabierz z sobą strój do gimnastyki, niekoniecznie dres - ja zawsze zabieram getry i bluzeczki (mniej miejsca zajmują w waliżce), a także coś do basenu, raczej jednoczęściowy strój, może dostaniesz gimnastykę w basenie ?? Szkoda, że nie mam namiarow na Ciebie, może bym zajechała do tego Nałęczowa :). Byłam tam w ub roku , mieliśmy szkolenie :). Forever, w te upały odpuść sobie bieganie, można sobie ieźle zaszkodzić , znam z autopsji ...Ja ćwiczyłam na siłowni w takie upały, a teraz nawet nie wolno mi w domu \"pofikać \" nogami :). Ktosiu, ja chętnie się piszę na jeziora, ale jak zagwarantujesz, że nie będzie komarów, bo także alergia... Pozdrawiam bardzo serdecznie wszystkie Panie 👄😍👄😍👄😍👄😍👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No niestety na tak drogi lek mnie nie stać, właśnie wyniki mi się pogorszyły kiedy przerwałam leczenie a to dlatego że lek mi podrożał z 15 na 25. Teraz mam takie po 12zł, ale chociaż ładnie się nazywa Tulip;) no cóż może pomogą i nie będę się bardzo źle po nich czuła. A jak czytam Sortis jest diabelnie drogi i jeszcze od nowego roku sporo podrożeje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajenko, ja także teraz jestem już na Tulipie, zobacze po 3 miesiącach jakie będą efekty. Zakończenie używania Sortisu u mnie dało taki efekt, że teraz wszystkie kupiłam prawie za cenę jednego Sortisu :D.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lesna63
Boje sie tej menpoauzy :( ale cóz kazda z nas to czeka .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....o rany.......ale skwar......jak przeżyłyście ten dzień kobietki...... strasznie duszno i gorąco u mnie.......:)......u Was pewnie też......... Dajen bierz lekarstwa, nie przerywaj lczenia.....mam nadzieję, że nowye lekarstwo będzie Ci służyć......:) Idę troszkę poprasować moim chłopcom koszule......:(...... zajrzę do Was jeszcze.....❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, oj.....czyżbym miała dzisiaj zgasić światło w naszrej poczekalni?......... ...ponieważ nie jestem nocnym Markiem życzę dobrej nocy...i...kolorowych snów...:):):) ❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 No wreszcie..wiecie że przez ten czas kiedy mnie było..nie mogłam wyświetlic strony..internet miałam a strony mi nie wyświetlało:(:(:(:Bałam się że juz tak zostanie!!!!!!!!! Leśna..a czego tu się bać..przyjdzie to będziemy sobie radzić ..jak ze wszystkim..a wogóle to witam Cię serdecznie i cieplutko❤️ Ksymciu..a czemu ten katar to aż tak długo?? Ogromnie się cieszę że ty sie cieszysz:):):):) mam na myśli przyjaz siostry!!!! Ktosiu..jest jeszcze miejsce wolne..jak tak to ja też jadę:):):) Koleżaneczki juz późno..idę sobie lulusiać..ale jutro nowy dzień..i na szczęście już z topikiem:):):):) PAPAPAPAPAPAPAPAPAPA❤️👄❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Takisku - no nareszcie Cię widać, już się martwiłam, że coś się stało....... Ja w domu miałam takie problemy z forum przez ostatnie dwa dni, nie potrafilam otworzyć forum....teraz jest już w porzadku :):):) U mnie pada deszczyk.......:0...ale moze dobrze, bo wczoraj było strasznie gorąco..:D Pozdrawiam na nawy dzień 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i gdzie ta burza co miała być:( A taką miałam nadzieję że sie ochłodzi. A dziś już większy upał jak wczoraj, a przez noc nic powietrza do mieszkania nie wpadło. Załamka kompletna, marzę po cichu o takim bielutkim chłodnym śnieżku, ale chyba głowę to muszę do lodówki wsadzić;) Milutkiego dnia koleżanki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry kochanie... zrobilam dla nas mrożona kawe z mleczkiem, zapraszam, pyszna w taki upał......... Diana gdzie sie kupuje takie gotowe kawałki? w pasmanteriach ? tak mi sie podoba to co zrobiłaś,ze sama bym poeksperymentowała, w koncu zapowiadad się dłuzsze siedzenie w domku....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×