Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Cześć..przyszłam się pożegnać..w doskonałym humorze.Wyniki mam bardzo dobre!!!!!!!!!!!!!!!!!! Kalinko..jak się czujesz? Minęło Ci już przeziębieni? Jak poradziłaś sobie z tymi sprawami urzędowymi..mam nadzieję że wszystko się dobrze skończyło:) Bosiu..no Marcelinka rzeczywiście rośnie..oj rośnie:):) Ale śliczna panna..taki cukiereczek!!!!!!!!!!! Pamietaj że mam dla Niej kawalera..Danonek też wyrośnie na przystojnego faceta..i nie będzie już szukał ładnej dziewczynki, bo babcia już Mu znalazła:D:D Ktosiu..idź..uśmiejesz się..naprawdę jest z czego::) Dobranoc Kochane..do jutra..Miłych Snów..papapa 👄👄👄 Pś..Chciałam jeszcze dodać..że Droga Basiu..Ty zupełnie nie wygladasz na Babcię..no po tym co widziałam..mogę to stwierdzić z pełną odpowiedzialnoscią!!! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przyszlam tylko sie przywitać z Wami i pozegnać jednocześnie. Dobrze Basieńko,czyli zostaniemy starszymi swatkami skoro już wybralyśmy nadzym wnukom te drugie połóweczki.OOOOO,tez bym tak chciała. Ewy wnuczek Oliwier tez przystojniak.Marcelina będzie miała dylemat,:):):) Ewuniu,tak już tradycyjnie zabaw sie w doręczyciela i przeslij Ewelince te zdjęcia,bo ode mnie za choinke nie dojda.Ktos je cofa do mnie spowrotem.A niech to.!!!!! Basiu,jestes bardzo mila.Tez jestes babcia,nawet masz dluzszy staz,ale też musze Ci poslodzić,ze jesteś mlodą Babcia i wcale a to wcale na nia nie wygladasz.NAPRAWDĘ!!!!!! Babcie łączmy sie!!!!! Dajenku,Krysiu-Spinky,Ewuniu,dzieki za poczte,zajelomi to troche czasu,ale warto bylo,Brzuch mnie boli,ale ze smiechu.Pozdrawiam Was kochane. Myślałam,ze juz nie dam rady coś napisać,ale MUSIALAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to upppp upppto mi scenzurowalo.Kurde ,wkurzyłam sie .Napisałam ,ze dziekuje pieknie za idola.Roerek to pryszcz!!!Jak patrze w oczy idola ..to dopiero przeżycia i ekscesy...ogniki w oczch itp.No i nagle...ups..wyatapil bład... A Marcelinki i innych wnuków nie mam!!!Buuuu , buuuu chlip...No a poza tym Anna German jest niepowtarzalna...Gsić swiatełko..aaapsiik

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry miłym pensjonariuszkom Poczekalni.Nastawiam wode na kawke ,herbatke, podpisuje liste..Ktosia ,koniec miesiaca i sprawozdania sa..baardzo trudne. jakie i gdzie by nie były. Pozdrowionka Miłego dzionka, do wieczorka :-) ;-) :-D :classic_cool:🌻😍 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam.......sedecznie........jestem na stanowisku.......z kawusią od Ewelinki.....dziękuję. Na zewnątrz ciemno jak w środku nocy....brrrr... Mnie czeka na koniec miesiąca inwentaryzacja roczna no i oczywiście potem rozliczenia miesięczne...;o.... Ale przeżyjemy i to.... Wczoraj miałam dzień sprzątacza....:)...nadrabiałam prace, które mnie prześladowały już d dawna. Dzisiaj w domu zafunduję sobie za to dzień leniucha...:D Dziękuję wszystkim za pocztę, jesteście nieocenione...... Bosi wnuczka jest słodziutka, prawdziwa panna..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rzadko mi się zdarza tak wcześnie rano coś napisać. Ale się cieszeze moge z Wami wypć herbatkę.a za godzinke kawke.Bardzo smakuje o tej porze.Dzieki Ewelinko i Ewciu.Wp[adne po poludniu jak wroce z pracy.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Nic nowego Wam nie powiem...dziękuję za pocztę , za kawkę i spadam do roboty (sezon miał się już skończyć a tu jeszcze i jeszcze....ale to chyba dobrze? )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ Ja też jak Dosia..tylko na chwilkę i do roboty..ale dla mnie to chyba ..nie dobrze:):) Za pocztę dziękuję również..uwielbiam te wiadomości od Was..a Annan German.Ewciu rzeczywiście jest nieoceniona. Bosiu..masz rację ..Babcie łączmy się:):) Co do wnusia Ewy..też masz rację..widziałam..przystojniaczka..i Marcelinka będzie miała faktycznie dylemat:D:D:D Narazie idę..ale jak czas mi pozwoli to jeszcze sobie zajrzę..papapa 👄👄 Miłego Dnia..i miłej pracy dla zapracowanych..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja również życzę wszystkim miłego dnia i jako osoba zapracowana spadam do miłej pracy :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ja też przyłączam się do życzeń dla Puchatka..🌼🌼🌼🌼🌼..100 lat..i jeszcze jeden i jeszcze raz..10 lat ,100 lat..niech żyje nam❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie Proszę o wybaczenie że zbyt często nie pojawiam się na topiku - mam małe problemy z prawą ręką i trochę wysiłku kosztuje mnie pisanie. Zapewniam jednak że czytam uważnie o czym piszecie i duszą jestem z Wami dziewczyny. Co do mojego przeziembienia to już minęło, jeszcze trochę pokasłuję. Ogólnie jednak jest ok. Wychodziłam też wszystkie możliwe papierki potrzebne do tego by stanąć na komisję lekarską. Dostarczyłam gdzie trzeba i teraz czekam na komisję czy też przyznanie niepełnosprawności....już sama się w tym pogubiłam. Jak zwał tak zwał wiadomoo co chodzi. Bosiu piękne dzięki za zdjęcia Marcelinki jest tak cudna że ma się ochotę schrupać ją jak cukiereczek. Ja czekam aż mi prześlą zdjęcia mojego Zuziaka i wtedy też będę mogła się pochwalić moim słodkim pyniem. Kubusiu Puchatku i ja dołączam się do życzen...sto lat , nieustającego poczucia humoru, niczym nie zmąconej weny twórczej i samych słonecznych chwil w jak najdłuższym i najzdrowszym życiu 🌼 🌼 🌼 Dla wszystkich dziewczyn buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 PUCHATKU 🌻 Przy dzisiejszym dniu radości :D życzę 100 lat pomyślności. Niech Ci życie w szczęściu płynie, niech Cię radość nie ominie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki dzieki za pocztę ,supcio a jakie pole do marzeń:D Zapracowana jestem jak wół ,ale widze że więcej tu pracusiów,pozdrawiam. Kubusiowi życzę sukcesu w szukaniu praszczurów:P,duzej baryłki miodku i zdrowia do jej zjedzenia i najpiękniejszych widoków w stumilowym lesie . papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Kubusia Puchatka Stoooo lattt!!!Sto lat to za mało ...sto laaat!!!Dużo szczęścia i miłości ,dużo radości i miłości i wszysstkiego dobrego i dobra wszelkiego i dużo ,dużo pieniedzy..i wogóle cmokasy i całusy.. A dziewczynki ,na gwałt ,poprosze kilka przysłów o goscinnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w dom ,Bóg w dom. Ani bądz zbyt gościnny ,ani zbyt oszczędny Dla póznych gości pozostają kości Gościnnośc acz szczera ,czasem boki rozpiera Dobrze ten gości traktuje co wesołośc pokazuje I gośc miły ,i chleba żal... Sam nie jedz , a gościowi daj Gośc w dom ,ciasto do kredensu Czym chata bogata ,tym goście rzygają:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Offka ,dzieki ,z rzyganiem nie wykorzystam a Ewciu ślicznie dziekuje ,zes poczta niezawodna.Marcelinka jak malinka!!!Bosia cudna też dziewczynka ,no kucheneczka śliczna,lecim do Bosi na kieliszeczka.... Piekne dziecko ,piekna babcia ..szkoda ze do klubu sie nie kwalifikuje..mam feler..nie mam wnucząt..a moze mam...Młody mowi,ze nie... ale potencjalne babcie moga być?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cała gościnnośc w ceremoniach tonie \\polskie\\ choc cichy gość,a kłopotów dość \\polskie\\ gdy się zdarzą goście uczciwi to i gospodarz się przy nich pozywi \\polskie\\ gościa nieproszonego za drzwi wynoszą \\polskie\\ gośc i ryba trzeciego dnia cuchnie\\polskie\\ gośc przybyły na chwilę widzi wkoło na milę\\polskie\\ jaki gość ,taka jemu cześć \\polskie\\ więcej gośc za godzinę w cudzym domy ujrzy ,niz gospodarz za rok\\polskie\\ czuj sie jak w domu ,ale nie zapominaj żeś gościem\\rosyjskie\\ gościa i wilk nie pokona\\karaimskie\\ gościnnośc nawet pana w sługę przemieni \\gruzińskie\\ gośc który przyszedł na własnych nogach ,nie zdobedzie szacunku \\armeńskie\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki ,ofka dzieki wielkie..juz czesc podałam.A niech dzieciaczyna ma!!!:-),amoja ksiega przyslow jak sobie z domu wyszla i poszła ,tak nie wiadomo gzie i u kogo półke ozdabia..zasmarkana jestem i mam smetniejszy od smętnych dni...dzien i wieczor swiatelka nie gasze..moze kto jeszcze zajrzy ..Parze herbatke ,,ide do łożeczka. Kubusiu Puchatku w 2000 roku probowlismy dzieki mailom z USA IAustralii odtworzyc korzenie..ale kicha wydzedł korzonek z konarkami poucinanymi. Dawne dokumenty cyrylica pisane,nie wszedzie przetrwaly a pod Warszawa ,to niestety niewiele ,nie mowiac o Warszawie.Wojny ,zarazy i inne przejscia historyczne spowodowaly totalny zamet.A jakie zdumienie momentami..nie do uwierzenia .Ale zabawa przednia!A jaka czasochłonna!!Kubusiu za archeologie rodzinna 300lat ,i zdrówka..jeszcze raz stooo lat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam w piątkowy poranek. Dla Kubusia oczywiście 100 lat.....:D i samych miłych chwil w życiu..:) Ewelinko zdrowiej i nie daj sie złym nastrojom...:) uszki do góry..:) Miłego dnia i zapraszam na kawo - herbatki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ,dzieki ewciu za dobre słowo .Mam nadzieje ,że bedzie lepszy niz wczorajszy.No ,to nastawiamy wode na kawusie i herbatke.Miłego dnia.Ma byc pieknie.I bedzie.:-D , :-) ,😍 :classic_cool:🌻😘no i 🖐️ :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo humoru miłym dziewczynom życzę. Niech chmurki pójdą precz daleko stąd. Łyczek kawy i do roboty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×