Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

----------------------------------------------------------------- Po pracowitej nocy zmęczona Komarzyca wracała do domu. Marzyła tylko o jednym: Przysiąść w spokoju i przetrawić krwistą kolację, za którą musiała się tyle nalatać. Pracowity Kornik rył kolejne tunele i drążył przez cały dzień.. Zleceń napływało mnóstwo, nie miał nawet chwili wytchnienia. Postanowił zrobić sobie przerwę na papierosa i wyszedł na zewnątrz. I wtedy się spotkali. Kornik patrzył na ponętne ciało Komarzycy, a ta, obrzucała zaciekawionym spojrzeniem jego muskularne ciało. -Bzzz bzzz... - szepnęła Komarzyca -Bezy bezy - odparł Kornik. To była miłość od pierwszego bzyknięcia. Kochali się jak szaleni, nie przejmując się niczym. Plotka z szybkością błyskawicy rozeszła się po łące. I wtedy zaczęły się trudności. Świat stanął im naprzeciw. Postanowili zalegalizować związek. Rodziny odwróciły się od nich, a znajomi nie chcieli już ich znać. Zostali wyklęci odrzuceni od reszty społeczeństwa. Niedługo później urodziło się dziecko... Potwór zrodzony z krwiopijcy Komarzycy i niestrudzonego drążyciela Kornika. Poczwara, przed którą wszyscy będą uciekać. - Dziecko, które tylko rodzice będą kochać.... Z kołyski swymi złośliwymi oczkami spoglądał na rodziców..... Tak narodził się.....KOMORNIK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubusiowi też chcę złożyć spóźnione życzenia❤️ Wczoraj zmieniłam serduszko mojemu kompusiowi, dokupiłam nowy dysk i nową płytę główną.Teraz po wgraniu nowego systemu cała praca od nowa. Miłego dnia a ja wracam do pracy na kompie, jak ja to lubię;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....chyba czas na herbatkę: proponuję truskawkową z wanilią, naprawdę pyszna, polecam....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Cześć..właśnie wróciłam z zebrania komisji wyborczej..nie chwalę się(może troszkę) ale wybrano mnie zastępcą przewodniczącego:):) Fajnie .bedzie więcej kaski..może więcej obowiązków..ale nie bierze sie pieniędzy za darmo!!! Teraz zmykam robic obiadek..bo jestem jeszcze w lesie:D:D Tak mówiła moja śp.Babcia..jak juz powinno byc zrobione..a nie było:):) Dziękuję serdecznie za Annę German..jak jest taka mozliwość,,to proszę o JESZCZE..w każdej ilości:):) PApapapa..buziaczki..Wielkie👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No rzeczywiście..jak w Rzymie..:D:D Spinkusiu kochana..prześlij mi jeszcze raz Anne German..tą grecką piosenkę..nie pamiętam tytułu..skasowałam przez przypadek .a nie zdązyłam sobie zapisać.:( To znaczy nie jest to grecka piosenka..tylko w stylu greckiej:) Napewno wiesz o którą chodzi!!! To narazie dziewczynki..może jeszcze przyjdę..ale postanowiłam oczyszczic pocztę..ponad 400 wiadomości w koszu..i bardzo duzo czasu mi to zabiera..bo znaczną część chce sobie zapisać.ale spróbuję..póki co to . całuski👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosi, twoja wnuczka czy córka? śliczna!!!! Spinki umuzykalniam się Anną German,dzieki. Tygrys ,przyzyyyyywam Cię! Dziewczyny ,dzieki za pocztę -świetny polepszacz humorku. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasmarkana ,zainfekowana ,witam z rana,ciemna noca... Co słychac dziewczynki?Oprócz tego co widać oczywiście ?Bosia ,gdzies ty białogłowo?! No i całuje przez maseczke ,i nastawiam herbatke ,z inmbirem i dziekuje za poczte,baardzo dziekuje.Ale macie dziewczyny wypasione komputery ,pełny wypas 400wiadomości..hhiiii hiii u mnie 5 i katastrofa czasem ...ale jak zrobie sie wyplacalna i płynnośc finansowa mi wróci ,to tez sie postaram ,na razie Ramzes musi byc.MUSI.No dobranocka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Cześć Ewelinko..ja też nie mogę spać..nie czuję sie dobrze:( Boję sie położyć!! To nie chodzi o wypasione komputery..ja czyściłam wszystko..Spam..Listy wysyłane..kosz..i foldery!! A ponieważ nie robiłam tego naprawdę długo..to uzbierało się.Myslę że takiego grata jak ja mam to już chyba nikt nie ma:D:D:D Z herbatki skorzystam..jasne! A Ty zdrowiej..co ta za infekcja się przyczepiła:( Wierzę jednak ze Ty jako herbarciarka i znawczyni poradzisz sobie raz -dwa..z przeziebieniem!!!!!!!!!!! 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku ,a w chorobe z moim katarem.Ty napisz co z tobą. Na herbatke i kawusie nastawiam wode.No i parze sobie i tym które nie spia jaka malwe,albo maline,albo..O! wiem ,orange, mango i cynamon :-D A do miesniaków trzeba lecieć,Dzis im roczek stuknał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jak to w sobotę z rana mały ruch...... Muszę powiedzieć Kubusiowi żeby koniecznie zajrzał do poczekalni ...tyle życzeń...tyle miłych słów... Ofka tylko to przysłowie najbardziej pasuje do polskiej rzeczywistości \"gość jak ryba po trzech dniach cuchnie\" czy jakoś tak...ja zawsze tego przestrzegam ,a jest jeszcze jedno - \" rzadki gość to miły gość\" Ewelinko pyszna ta herbatka a jak cudnie pachnie !! Życzę super weekendu ,odpocznijcie sobie dziewczyny ! Należy nam się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Kubusiu , spóźnione, ale bardzo szczere życzenia urodzinowe, dużo zdrowia , szczęścia , radości , samych miłych chwil w życiu i wszystkirgo co sobie zamarzysz aby się spełniło 👄🌼👄🌼 Dla wszystkich , miłego weekendu, dużo zdrowia dla kichających , mało pracy dla pracujących , dobrego wypoczynku dla odpoczywających 👄🌼👄🌼👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No Witam🌼 Nic Ewelinko..myslę że to pogoda i ciśnienie..ale dzisiaj już dobrze..i niech tak zostanie!!!!! Wróciłam własnie z rynku..ale tam ludzi..a ile stoisk ze zniczami..kwiatami..wiązankami..przeogromnie duzo!!! Teraz zrobię sobie kawkę..i odpocznę..a potem do roboty:D:D:D Nie lubię soboty..ale co zrobić..trzeba posprzątać..Facet Spinki mnie opuśił..chyba nie było mu u mnie za dobrze:D:D:D Może telepatycznie go jednak przywołam..lubiłam jego towarzystwo:D Narazie..Miłego dnia..i do później👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubusiu,to i ja się dolączam do życzeń. Kazdy by chcial obchodzić urodzinki,ale w tym wieku,co Ty go masz.....Bo mnie to juz nie bawi. 🌻🌻🌻Usmiechu przecudownego , ktory Ty posiadasz, Zdowia codziennego,rodzinki przewesołej i licznej,ktora klopotow nie sprawia przenigdy i spelnienia wszystkich,absolutnie wszystkich marzeń...🌻🌻🌻 I wszystkie kolezanki pozdrawiam z serduszka calego. Nie bylam wczoraj bo wyjezdzalam i wrocilam w nocy.Będę.........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego weekendu i nie zapomnijcie że dziś o godzinkę dłuższa no. Ja niestety wcale się z tego nie cieszę bo będę w pracy ,ale cała reszta ma okazję odespać. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Kobitki, chcialam z ciekawosci was zapytac jak sie na jeseni ubieracie? Spodnice, jeansy, spodnie itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chodzimy w kreacjach od Channel i perfumujemy sie Kenzo i buty mamy od Gucciego i pijemy szampana Dom Perignon 1961 zagryzamy astrachanskim szampanem.A jak nam zdrowie pozwala ,pozyczamy strój od Adama i Ewy .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No, jest!!! Na chorobę bym się napisała, żeby mi zżarło? Baaaaardzo , ale to baaardzo Wam dziękuję za życzenia urodzinowe.Już nie będę pisała publicznie, które to.Dziękuję za piosenki wszelakie i inne kawałki.A z tą A.German to był świetny pomysł.A może ktoś ma do wysłania Edytę Geppert?Rzucę w eter, może się ktoś odezwie. Właśnie mi Dosia przekazała, co się dzieje na forum.nakazała mi zajść. Ledwo patrzę na oczy, ale postanowiłam napisać! To trzeba mieć świra takiego jak ja, żeby w wolną sobotę wstawać o piątej rano, na 9 być w parafii, a potem kilka godzin ślęczeć nad starymi księgami pisanymi po rosyjsku wyblakłym atramentem i pismem odręcznym. Ale to i tak dobrze, że nie muszę do USA, albo do Hiszpanii:)))) Pochwalę się, że znalazłam następny fragment układanki rodzinnej, a mianowicie panieńskie nazwisko prababci.Która zna???Ja mam już dwa, a prababcie są 4.Dobry wynik, no nie?No i mam 300 członków rodziny w swoim drzewie;zlokalizowanych i opisanych. Piszę Wam to po to, żebyście wiedziały, że nie próżnuję, tylko odwalam kawał roboty.Dla siebie, dla rodzeństwa i dla dzieci- swoich i ciotecznych. Mówię Wam, jaka to frajda!!!! Pozdrawiam Was gorąco i gnam dalej!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko,ale sie wystroilas. !!!:):):) Piękna jestes i taka ponętna. Ja tez sie przyzwoicie ubralam,zalozylam wygodne buty,bo i tance nas nie ominą.. Tak mysle.....Nasze kolezanki gdzies wybyly. Ale to jest specyfika wolnego dnia. A zwlaszcza sobot. Kazdy gdzies goni,zalatwia swoje sprawy, z rodzinka spedza czas,wyjeżdża za miasto......No, trudno,moze jutro bedzie wiecej dziewczyn? Kubusiu,dobrze,ze jesteś. Tak myslałam,ze sie pokazesz przy swoich urodzinkach.:D:D:D Rzeczywiscie robisz super rzecz dla potomnych. Ale dla siebie rownież. Musisz zeskanowac to,co juz zrobilas i nam przeslac meilikiem. Jestem ciekawa,jesli to nie tajemnica, Waszego z Dosią drzewka genealogicznego. Pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Puchatku jestem pod wrażeniem :) Edyta Gepert już do Was leci ;) Dziękuje wszystkim za pocztę :D ....nareszcie wiem, dlaczego miód ma złocisto-żołty kolor ;) Weekendowe pozdrowienia i cmokasy 👄 dla wszystkich .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No to pięknie bo ja także wysłałam i mam nadzieje że doszło 4 piosenki Geppert. Tak jak kiedyś obiecałam wysłałam 3 zdjęcia Zuzi.Niestety z mojej komorki, ale coś widać. Pozwolę sobie wysłać jeszcze 2 piosenki ale z innej beczki....mnie się bardzo podobają to może i wam także przypadną do gustu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalinko! piekna ta Twoja Zuzia. Taka dorodna.A jakie ma czarne oczeta!!! To moja Marcelka i Zuzia mają tu na naszym topiku narzeczonych.A mianoowicie Danonka Takiska i Oliwierka Ewuni. No, musimy sie starać i zorganizowac jakies spotkanie niebawem.:D:D:D Ewelinko,napisz czy otzrymalas zdjecia Marcelki??? Ewuniu,prosze jesli mozesz,Ewelince naszej kochanej dziewczynce zdjecia mojej wnuczusi przeslij . Bo ja już 3 razy probowalam. A od Ewy zawsze dochodzi. Jak to jest??Nic z tego nie rozumiem. Spinkusiu,dzieki za poczte.Ty to wiesz co nam potrzebne.A to za sprawa Kubusia. Przyszla raz i tak nas zadowolila przy Twojej pomocy........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Cześć🌼 Na to wygląda że mój Danonek bedzie miał trudny wybór..albo dziewczynki będa mialy dylemat..Kalinko..ale fajna kruszynka!!!!!!!! Kailna..ile ma to maleństwo..śliczne maleństwo!!!! Kubusiu...Dosiu..bo do Was kieruje to co teraz pisze.Jak was czytam to czuję się strasznie zakompleksiona..robicie cos co wprawia mnie w zachwyt..i to nie jest żadne kadzenie..dziewczyny ..JESTEŚCIE SUUUUPER..obie!!!!!!!!!! Ja mimo krzyku..głośnego krzyku..nie zdołałam przywołać dzisiaj faceta Spinki..i narobiłam się strasznie..(okna..pranie dywanow..pieczenie) i teraz jestem padnięta:) Ale za to dowiedziałam się że moje córki idą razem ze mną na Sylwestra:) Idziemy z MarMi..i moimi córkami na salę.Myślę że to będzie najcudowniejszy Sylwester w moim życiu!!!Zapłacilismy już zadatki..więc to jest pewne:):) A orkiestra..(znam) jest pierwsza klasa..więc i zabawa też będzie fajna.No..zobaczymy..ale i tak się dzisiaj cieszę:):):) Dziewczyny..pamiętajcie..dzisiaj zmieniamy czas..i pamietajcie..ten czas zmieniamy ..na LEPSZE!!!!!!!!!!!!! Inna opcja nie wchodzi w rachubę..musi byc tylko DOBRZE..u każdej z nas!!!!!! Miłej niedzieli..miłego odpoczynku..smacznego niedzielnego obiadku..i do jutra moje koleżaneczki..buziaczki..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Spinki..poryczałam się normalnie ryczałam jak bóbr..wysłuchałam Edyty Gepert..\" Zamiast\" i i nie mogłam sie opanowac..Dzięki..stokrotne dzięki..dla Ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No tak..a teraz rycze ..ale ze śmiechu..wysłuchałam dzieci..i jestem..a własciwie jesteśmy popłakani:D:D:D:D:D Beatka i Kaziczek .to nieomal nie dostali skrętu kiszek..zreszta ja tez..dzieci sa przecudowwne..szczere..prostolinijne..i przekochane..znowu ..dzieki:):):) PApapapapapa..Wielkie buziaczki..dzieki 👄👄👄 P.S..Bosiu..a gdzie ty widziałaś Ewelinkę?? Wystrojoną na dodatek:):) Ja nie ma Ewlinki..a tez chcę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, Takisku ,musze na poczte leciec, A Bosia mnie tu na topiku dojrzała..sie opisywałam ,nawet nie sie ..ale NAS WSZYSTKIE na 212 stronie:-), :-D Ja tez chce kalinki wnusie...buuuuu buuu nie mam swojej ,nie moge przystac do klubu..buuu, chlip ,chlip...a moze moge ..na krzywy pyszczek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku,super,ze masz juz plany na Sylwestra. A jeszcze z córkam??To podwojny super!!! Ewelinko probowalam już kolejny raz Ci wyslać te zdjęcia .Czy dostalas dialogi w wykonaniu dzieci??I czy diszla mała Zuzia Kalinki???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×