Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Hallo ,hallo, tu ewelinka ,alez z Zuziaczka sliczna dziewczynka, prwie tak sliczna jak Marcelinka/Ale młodsza troszeczke od Marcelinki łebskiej dziewczynki.Super!Bosiu ,skrzynke oprózniłam ,Od Kalinki wnusi fotke.dostałam ,a dialogi nie doszły...kurde .No i buziaki dla całej paki !!!A śliczne sa te mallusie dziewczynki ,a gdzie chłopaki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:) No tak, idziemy balować. W końcu nie tylko pracą człowiek żyje a jeśli już ciągle zarywam nocki na robienie zleceń, to jedną mogę zarwać na przyjemności, nie?;-) A czy jest coś bardziej przyjemnego niż taniec w milym towarzystwie i przy fajnej muzyce? Poza tym - w Nowy Rok oboje z z Takisa Kaziczkiem świętujemy urodzinki więc mamy podwójną okazję do zabawy :-) Kubuś - realizujesz moje małe marzonko:) Też mi się marzyło zrobienie \"drzewka\" ale jestem za leniwa i mam za mało czasu. Może jednak kiedyś się za to zabiorę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosi zdjęcia przesłałam i doszły do Ewelinki. Kubuś a to drzewo robisz na komputerze? na jakim programie? Wczoraj z moim starym mężem obchodziliśmy 28 lat razem. Oj działo się działo!!!!!!!!!!!!!!!!!! Byliśmy cały dzień poza domem na takiej małej wycieczce. Pozdrawiam bo zaraz jadę do taty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina460
Stooooo laaaat ,stoooo lat dla ewuni i męzusia , wznosze toast ,kielich w góre.Mineło WAM latek troszke ,wielka sztuka ,wielkiiii ukces....nieeeeech żyjąąąąą nnnnnaaaaammmm!!! Nastepnych 30 razem i wszystkiego ,wszystkiego dobrego!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina460
no i na dodatek sie przemalowałam ...koniec świata. Zdjecia doszły wczoraj od ewci ,dzis rano te same od Bosi ,wczoraj od kalinki!!!Dziekuje wam za poczte. Buziaczki i pęk kwiatów dla dostojnych JUBILATÓW.🌻🌻 😘 🌻🌻 😘 🌻 🌻 😍love]😍😍😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina460
no i znowu ruda..i układ graficzny sie rozpadł!!! Ale w miedzyczasie Olivier do mnie dotarł i...razem ..Idzieki ,dzieki a zamki ,a National Geographics słow mi brak ...cuda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina460
nno i do 3 razy sztuka miała byc a ja kolorowa i kolorowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina460
nno i do 3 razy sztuka miała byc a ja kolorowa i kolorowa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich niedzielnie . U mnie deszczowo i posępnie brrr. Mój Zuziaczek skończy za 4 dni pół roczku, jest więc jeszcze malutka.Dla sprostowania Ewelino to nie moja wnusia tylko mojej siostry. Jestem babcią cioteczną. Pisałam na tym topiku kiedyś całe dzieje dość smutne związane z opieką nad nią kiedy leżała na OIOM-ie w moim mieście z dala od swoich rodziców.Na szczęście to już czas przeszły i mimo wcześniactwa i poważnych komplikacji rośnie i ładnie się rozwija.W grudniu ma kontrol w naszym szpitalu więc się nią nacieszę przez 2 dni. Ewelino wychodzisz na pomarańczowo ponieważ dopisujesz sobie zero Pozdrówka dla wszystkich a szczególnie dla jubilatów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ewa..Chociaż spóźnione..to jednak bardzo szczere życzenia z okazji tak pieknej rocznicy..dla ciebie ❤️🌼❤️ Bosiu..te plany Sylwestrowe..wynikły tylko z tego powodu..że do piatku musielismy podjąć decyzję.czy idziemy..i zapłacic zadatek.Dlatego już problem..czy idę na Sylwestra, gdzie idę ,i z kim ..juz mam z głowy:D:D Kalinko..bardzo fajna te dziewczyneczka..i duża jak na 6 miesięcy!!Rzeczywiście teraz sobie przypominam że pisałaś ..jak to było z tym dzieicątkiem..Ale jak widac..wszystko jest dobrze..i niech tak zostanie!!!!!!!!!!!!!! Nie mam pojędcia jak u was pogoda..ale u nas..OKROPNA..leje cały dzień..jest zimno..wstrętnie!! No to idę sobie..papapa.do jutra...całuski..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu oby tak dalej czyli następne jubileusze w zdrowiu szczęściu i miłości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez dolączam sie do zyczeń dla Ewuni i jej malżonka. 100 lat,100 lat Szczęśliwej podróży Do kolejnych Jubileuszy! Niech dobry los się kłania w pas... Sto lat, sto lat jeszcze raz.......... U mnie we Wroclawiu tez lało przez caly dzien. Byla wielka burza z grzmotami. I oberwanie chmury i morze wody............ Jutro znów do pracy.I od nowa.................Pozdrawiam i caluski dla wszystkich👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Ewuś serdeczności dla Ciebie i małżona :) Życzę szczęścia i duuuużo miłości na następne 40 lat wspólnego życia 🌻👄🌻 Pogoda chyba nikogo dzisiaj nie rozpieszczała, u mnie nawet grad padał - buuu nie lubię takiej pogody....a kto lubi ? ;) - Ewelina masz przepełnioną skrzynke, albo Twój Ramzes naprawdę ledwo zipie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No po balu i przepijaniu ,nic dziwnego ,ze takiegafy..Kalinka dzieki ,małe zero ,jak w poczcie.Co ja jestem taka malorozgarnieta?Pogoda paskudna ,zimnica brrrr .jutro do pracki i znowu koniec moesiaca,jak co miesiac ,a za chwilke bedzie..grudzien..konie roku...jak co rok.. Dzieciaczki śliczne ,wszystkie,bez wyjątku.Wieszco Kalinko ,ja to nawet chrzestna babcia nie jestem ,bo moi chrzesniacy jakos sie nie kwapia..No ale mlodzi sa.A Busi moj podwojny chrzestny dziadek.No i tyle.Herbatke parze malinowa i do łozeczka kochaniutkie.A we środe ,oby dało groby odwiedzic..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ewy i jej męża z okazji takiej rocznicy ślubu: Idźcie przez życie z dobrocią w sercu, Otoczeni ludźmi, których kochacie, Silni poczuciem bezpieczeństwa i szczęścia - nierozłączni! Tego życzy Wam Puchatek! Odpowiadam na pytanie:drzewo robię i na komputerze i w internecie-na stronie anglojęzycznej GeneBase i na papierze-żeby mi żadna awaria nie zżarła.Są do tego darmowe programy Great Family(nieciekawe drzewo wychodzi, ale na początek polecam), dobry jest PAF, a na stronie GeneBase robi się samo-dodaje się tylko kolejnych przodków. Dziękuję Wam bardzo za piosenki i inne kawałki.Chora jestem, więc mi umilają dni.A i mój men bardzo lubi E.Geppert. A ten żółty miód -po prostu świetny! U nas też lało i wiało-pogoda iście barowa. Bosi-jak chcesz, to Ci prześlę drzewo na pocztę, tylko tego trochę jest-razem z programem. Całuski!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przywitam się teraz tylko i ganiam do pracy....Miłego dnia wszystkim, pomimo, że za oknem zimno...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastawiam dzbanek herbatki cytrynowo miodowej i do pracki...ale chociaz słonko swieci..tylko zimno , brrrr, kawusia tez sie juz parzy..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie..no i jak minął weekend?? Zimno..prawda?? U nas słoneczko ma ma ząbki.Mówiłam tak dzieciom jak były małe i chciały isc na dwór:D:D Ale dokładnie tak jest..świeci..a na dworze strasznie zimno!! Koniec miesiąca..mam bardzo duzo roboty papierkowej..nie znosze tego..ale musze zrobić!!!!Jak mus..to mus:):) Ewa..ten Twój wnusio..cudny..no, normalnie CUDNY...jaką fajna ma minke na tym zdjęciu:D Dzięki za pocztę..do później..narazie zmykam ciężko pracować:D Papapapapa..buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jakoś weekend minął fakt pogoda fatalna w niedzielę, ale i tak podsypiałam co chwila cały dzień po nocce i na pogodzie mi nie zależało w sumie. Gorzej że w środę zapowiadają taką samą. Na dodatek zaziębiłam się i gardełko bardzo boli, no ale każdego to musi w końcu dopaść teraz widać moja kolej. Dzięki za wszystkie śliczne fotki dzieciaczków i za cała resztę również. Co mam to też podsyłam do oglądania o dziwno nic ostatnio nie wraca. Miłego tygodnia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kubusiu chce Twje drzewo.Przysylaj po kawalku,czyli we fragmentach czy jak tam wolisz.Jestem ciekawa jak to formalnie wyglada .Bo ja robilam kiedys z dziećmi ale tylko 4 pokolenia do tylu. Tez bylo ciekawie.Nawet ze zdjeciami. Wieje u mnie i zimnica jak diabli.Ale w domciu cieplutko,w szkole tak samo,nawet za goraco,bo nie ma regulatorow i nie mozna przykęcić. A ja nyslałam ,ze facet Spinky ma na imie Maciuś. A Takisek bez przerwy opowiada o kims innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witam..zimną wieczorową porą..zapracowana..zmęczona..w....ona!!!!!!!!!!! Cały szacunek dla księgowych..i jeszcze większy..jak Wy możecie..dziewczyny kochane cały czas w tych liczbach..dodawaniach..zestawoieniach..TO KOSZMAR!!!!! Bosiu..ja wiem że Maciuś..ale tak się przyjęo że ten leniwiec pospolity..to od Spinki..zresztą ..to bardzo fajne jak można swoje własne lenistwo \"zgonić\" na kogos innego:D:D:D Jestem wyczerpana..Pokapałm dzieci..śpią..To ja też mam zamiar zrobic to samo!! Z cała przyjemnoscią to włąśnie ..ucvzynie:):) Do jutra dziewczynki..Spokojnej nocy..Miłych snów..papapa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Prawda, wspaniały ten mój kochaś ;) MarMi teraz wysyłam go do Ciebie...używaj do woli :) Dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co Wy dziewczyny???Ja tak troche chcialam zazartowac.Przeciez wiedzialam Spinky o Twoim kochasiu!!!!!!!! A czy do mnie mozesz go przyslac,choc na troche???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wstajemy.....:).....otwieramy piękne oczy......:)......kawa już pachnie a wy śpicie.....dosyć leniuchowania.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×