Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Spinky, pocieszę Cię, żę to na 100% nie jest autentyk. Tekst od dawna chodzi po Ineternecie i \"straszy\', ale jest wymyślony :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Mnie też nie:D:D:D:D:D:D:D:DD:D:D:D:D:D:D Ale numer..i to naprawdę jest podręcznik?? I na dodatek czyjegos autorstwa:D:D:D: Jak ta kobieta mogła się pod tym podpisac!!!!!!!!!!!! Papapapa..narazie..całuski👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mnie tez sie nie podoba.:D Ciemnogród jak bum cyk cyk ciemnogród. Przerażające jest to,ze tacy ludzie naprawdę sa wśród nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MarMi uffff.... ulżyło mi, jak to dobrze :D ...ktoś miał super fantazję :D .....oby ta fikcja, nie stała się nigdy rzeczywistością....ale kto wie, kto wie...licho nie śpi ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinky, a mnie się podoba jako satyra z obecnego myślenia naszych władz rządzących :D . Ktoś ma zadatki na świetnego satyryka jeśli potrafi w tak przejrzysty sposób napisać jak sobie wyobrażają nasz byt ludzie, którzy starają się nam zgotować taki los... I wcale nie wierzę, to jest naprawdę podręcznik :D. Pozdrawiam wszystkie Panie , cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki ale z wypowiedzi ekip rzadzacych to Twoja niewiara jest trochę, a nawet bardzo na wyrost. Jak już chcą zakazać używania prezerwatyw o środkach antykoncepcyjnych nie wspominając to zaczyna być grozne. Czy WSZYSTKIE KOBIETY muszą zostać świętymi? Ochrona życia poczętego musi być, a co z życiem kobiety? Nie jest warte? Jestem zbulwersowana wypowiedziami niektórych facetów z rządu tym bardziej że mają jedno dziecko albo wcale. I żadna rozumna kobitka nie wierzy w to że osiągneli ten stan stosując kalendarzyk małżeński. Pozdrawia zbulwersowana E. Prawie Matka Polka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Przeczytałam to jeszcze raz:).Mało..przeczytałam to mojemu Kaziczkowi..(bądź co bądź facet)..zapytałm skomentjuesz to jakoś? Odpowiedział..\"A co tu komentować\" Ale na pocieszenie powiem Wam..śmiał się..Serdecznie sie smiał i dodał\" No gdyby to napisał mężczyzna..może bym zrozumiał..ale kobieta\":D:D:D:D Przyszłam się pożegnać..❤️..DOBREJ NOCY❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dzien dobry!!!!!!!!!!! No na to wygląda że dzisiaj ja zaparzam kawę..herbatke..i mam tez ciasteczka z cukrem..łakotki:) Zimno..straaaasznie..przynajmniej u mnie..Miłego Dnia!!!!!!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj ciemnogród chcą powrotu do epoki kamienia łupanego, aż strach się bać;) Ewa niestety moje dziecko nie przyjedzie do domku na święta, najwcześniej ok. maja się jej spodziewam:(. Ale i tak ja całe święta siedzę jak zwykle w pracy. Miłego dnia Wam wszystkim❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello ,nadstawiam kieliszek ,moze byc szklanka? na drinka.A poza tym herbatke parze jabłkowo cynamonowa.Macie racje dziewczyny z tym wszystkim i wiecie co ja zastanawiam sie kiedy talibowie zaczna latac po ulicy ,strażnicy moralnosci ,jak w Iraku ! Bo tu chyba o to chodzi . Ale może takie mam podejrzenia bo moj Busio strasznie klnie jak wiadomosci oglada, aja jak net otworze ,to gebe szeroko zamykam.A poza tym mam chandre i całuski dla was.Moze mi po tym toascie przejdzie.Pa .A tak poza tym wszystko ok? Bosia , pewnie jeszcze wykopaliska ma i milczy. A za Victorie trzymam kciuki ,a jak rzucisz to nie pij wody niegazowanej ,tylko lekko gazowana.Bo potem ma sie kamien na zoładku długood niegazowanej..Na odwyku papierosowym trzeba duuzzo pic wtedy latwiej głod nikotynowy przetrzymac .Czesc ,do jutra .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No co się dzieje..Na to wygląda że mam tu jakis dyżur:D:D Wróciłam z zebrania..W niedziele idę na cały dzień do pracy..ale się cieszę..wpadnie 150 zł!! Przeznaczyłam te pieniążki na prezenty dla dzieci na święta..Wpadły sobie tak same..to mysle że takie właśnie będzie ich przeznaczenie!! Skoro nikogo nie ma ..to ja tez sobie idę..zajrzę później..jak juz ktoś będzie ..papa 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ewelinko..sorry..ale jak pisałam to nie było widac twojego wpisu!!❤️ A Ty przecież byłaś:) Teraz to ja się już kładę..DOBRANOC koleżanczki..do jutra..buziaczki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko, ja nie piję całe życie wody gazowanej i nie będę piła. W ten kamień na żoładku nie wierzę nic a nic , bo juz miałabym chyba kamieniołom od tej wody :). I może nie byłoby to takie złe, bo może własnego domu bym się dzięki niemu dorobiła. Ja niestety nie rzucam od razu, bo za długo paliłam, ale systematycznie ograniczam i dlatego wierzę , że mi się uda :). Pozdrawiam wszystkie Panie ciepło i deszczowo, ale dobrze że jeszcze nie śnieżnie , cmoki w boki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam życzyć wszystkim słodkich snów... albo jak kto woli, stosunkowo dobrej nocy, jak mawia Viki :D - Viki trzymam mocno kciuki za powodzenie w rzucaniu palenia :) Ciekawi mnie, co się dzieje z Ksymcią i Kaliną i Ktosią i Bosą, o Boji i Ofce nie wspomnę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu smutno z rana odkąd Ewcia zmieniła stanowisko pracy i niema jak rano powitać z kawusią, ale mam nadzieję ,że znajdzie z czasem sposób żeby tu do nas zaglądać. Fajnie ma Takisek ja też raz siedziałam w komisji na wyborach miło to wspominam. A ja dziś do pracy mnie niestety tylko 50zł wpadnie ale dobre i to. Miłego dnia ❤️.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to Białystok urośnie w siłę. Chcecie rzucić palenie??:D Na Białystok! dziewczyny:D Wielkie buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Czy mogę się dołączyć? Przeczytałam tekst z gimnazjalnego podręcznika i zwalił mnie z nóg. Co prawdę potrafię prać na okrągło , bo w domu 2 nastolatków , ale cerowanie skarpet dawno wywietrzało mi z głowy. Ten podręcznik pisał pewnie poeta od tekstu o szkodliwości prezerwatyw. Pewnie zakupy w hipermarkecie ( a w szczególności \" świeże mięsko\") rzuciły mu się na mózg. Kawy nie piję , ale herbatki wiele. 🖐️ Naszata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nataszo. No nie wiem czy Cię przyjmiemy jak od razu się przyznajesz że nie cerujesz skarpet. Bo my tu wieczorami to nic nie robimy tylko cerujemy. Aż czasem nam z igły spirytus leci. 🌻 dla Ciebie na dobry początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Nataszo. No nie wiem czy Cię przyjmiemy jak od razu się przyznajesz że nie cerujesz skarpet. Bo my tu wieczorami to nic nie robimy tylko cerujemy. Aż czasem nam z igły spirytus leci. 🌻 dla Ciebie na dobry początek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie..no to na dobry poczatek dnia uśmiałam się :D:D:D:D:D:D: Te Pan z Białegostoku mnie rozbroił:D:D Miłego dnia..buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witaj..Naszata..🌼 Ewa ma rację:D:D:D A poważnie..JASNE.!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O kurde to mnie chyba wywalicie na zbity ząb,bo ceruje,syn tak rwie skarpetki,że nie nadążam kupować:D Ja chyba Wam jeszcze nie mówiłam ,że mam strasznie ortodosyjnie feministyczne poglądy.Ale kto mi uwierzy??:) Poglądy poglądami, wszystkie fakty są przeciwko mnie. Naszatka:)witaj:)zostań z nami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×