Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Jaki piekny dzionek ,nie dlatego ,ze minus 2 za oknem i słoneczko ostre,ale ,ze budzik dzis taki fajny i jeszcze kawe parzy..ach ,pycha ,otwieram szeroko oczy i chwytam powietrze..otwatymi ustami /karp/ bo nos jeszcze niedrozny.I nastawiam herbatke..ewciu kochana ,a co w twoim ogródeczku na jesieni . Ja juz wczoraj zaczelam nesmialo grosiki liczyc,,,dzis to beda wióry leciały z taśmy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A... A...a... jak panie ,fanki naszego długomordego idola zapatruja sie na obiecane zmiany?Ja zrobiłam sie zielona ..same nakazy .przykazy ,kary...bogaci rodzice wykupia ,a biedny idiota bedzie odpowiadal....Bedzie tak jak w prawie naszym..nie dla wszystkich ..sa równi ..i rowniejsi.obowiazuje tylko dół ...a poza tym jestem przerażona tym totalitaryzmem w każdej dziedzinie życia .. Znowu poeksperymentja na najlepszym organizmie czyli dzieciach..i który to juz raz????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Kurde..poszedł sobie..od razu widać..teraz zaczepił się u MarMi..ale jak zycie..i MarMi..długo tam nie posiedzi....WRACAJ!!!!!! Ja tez pije z Wami kawkę..Ewciu..Ewlinko mam ciasteczka z czekoladą..delicje..proszę się częstować!! A co to totalitaryzmu..to całkiem się z Tobą zgadzam Ewelinko..myslę jednak że zawsze był..tylko\" utajniony\" Mnie też żal dzieci..młodzieży..i za sytuację..braki w ich wychowaniu..obwiniam zdecydowanie ..RODZICOW..To podobnie jak ze mna i kochasiem od Spinki..dobrze jest \"zgonić\" na kogos innego,w tym wypadku na szkołę..że dziecko jest ..takie czy owakie!!!Fakt że spędz tam połowę dnia..ale tylko w celu edukacyjnym..a wychować powinni rodzice!!! Czego..nie wiedziec czemu ..nie robia!! No..to teraz napijemy się kawki..zgoda:)..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko zdrowiej nam, zdrowiej..... W ogródeczku już od jakiegoś czasu jesienne porządki. Iglaczki obsypane korą, liście pograbione, cóż kiedy to syzyfowa praca..... Czekam od znajomego na wióry, też będę obsypywać roślinki. Muszę zabezpieczyć róże. Kupiłam już agrowłókninę....Pochowałam pelargonie i poprzycinałam. Wykopoałam dalie i lilie.....Trawnik skoszony. Nie wiem co jeszcze......w każdym razie jeszcze mam co robić.....:)....ale dla mnie to sama przyjemność. Przez zimę muszę wymyślić gdzie założyć mały zielnik i kącik z iglakami. Chciałam żeby były różnej wysokości i jakoś tak sympatycznie się komponowały z całością.....;) A co w Twoim ogrodzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem i ja ledwie żywa jakbym nie swoją głowę miała, albo swoją po przeczytaniu grubej \"książeczki\". Niedobre to zaziębienie, też się staram jakoś kurować i cierpię przy kompie narazie. Miłego dnia.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Nadeszła pora cieknących nosów, bólu gardła, chandry itp.itd.... sprzeciwiam się 😭 nie lubię, nie chcę 😭 - Tygrysku już dziś przyjmij odemnie urodzinowego całusa 👄👄👄....🌻🌻🌻 Nie wiem czy to coś zmienia, ale mam dla Ciebie odlotowe życzenia: pyszniutkich cukierków od razu bez papierków, dużo skakania bez przewracania, wiele radości i zero przykrości, a najbardziej, życzę Ci dużo miłości...❤️ ... jeszcze - tak często nie znikaj, więcej nam brykaj, my Cię tu wszyscy kochamy, ciągle o bis wołamy :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosięcię
Foreverku w dniu urodzin Niech Ci wszystko się układa jak na chlebku marmolada:D Niech zdróweczko zawsze będzie złotóweczek niech przybędzie w pracy olśnij wszystkich wkoło fachowością , sumiennością męża dalej czaruj wdziękiem z dzieci dumna bądż jak paw wszak Tygrysie jesteś NAJJJJJJJJJJJJJ życzę Ci z całego serca,lecz nie unoś się przypadkiem bo gdy uwidzę Tygryska cień ,ze strachu schowam się:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie 🖐️ 👄Dla Tygryska w Urodziny życzeń moc niosę :🌼 👄zdrowia, szczęścia , pomyślności, ]kwiatek] 👄na codzień wiele radości ,[ kwiatek] 👄i nie tylko przy święcie wiele przyjemności .🌼 👄Miłość niechaj kwitnie wkoło , 🌼 👄a w Twej duszy zawsze niech będzie wesoło 🌼 Tygryska nie znalazłam w swoim archiwum, ale może także to sprawi Ci trochę radości :) -----....... ----------$$u------------------------------------.u $$$ $$\" ----------$$$b.---------------------------------$$$$ $$$$$ $$$$$ ----------$$$$$$u.--------------------------$$$$$$$ ---------J$$$$$$$$$-------------------.--$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$ ---------$$$$$$$$$$$$$c.--------------.d$$$$$$$$$$$ $$$$$\'$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$ -------J$$$$$$$$$$$$$$$u-----------u$$$$$$$$$$$$$$$ -------.$$$$$$$$$$$$$$$$$$.----.,,uu,,.`\"\"?$$$$$$$$$$$\" ------!$$$$$$$$$$$$$$$$$$$.:d$$$$$$$$$$$$$e`\"$$$$$$ -------!$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$`$$$$$$$$$$$$$$$$$u\"?\"\" -------`$$$$$$$$$$$$$$$$$$$Fu$$$$$$$$$$$$$$$$P\"? --------\"$$$$$$$$$$$$$$$$$\"u$$$$$F\"??$$$$$$$\'d$$: ---------\"$$$$$$$$$$$$$$F\'u$$$$$`e$$$$$$$$$F3$$$U -----------\"\"????????$$\"u$$$$$$V$$$$$$$$$$$U3$_ $: ---------------------.e$$$$$$$$$$$$T--$$$$$$$\'ySSp= ---------------------?$$$$$$$$$$$$CCce$$$$$$f$$$$:$$u ---------------------`$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$b\"?FFFj$$$h ----------------------?$$$$$$$$$$$$$b\"?V$$$$$$$$??d$$$$: ----------------------`$$$$$$$$$$$$$$$$eu.\"\"\"\".u$$$$$$$ -----------------------`$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$?I$$$$$\" ------------------------`$$$$$$$$$$$$$$$$$$?ICe$$$$$$F --------------------------?$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$F ---------------------------\"$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ -----------------------------?$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ -------------------------------?$$$$$$$$$$$$$$$$$P\" -------------------------------c,.\"??????????\"?;ue! -------------------------------?$$$$bcececdd$$$$$$U -------------------------,e$$$$$u-?$$$$$$$$$$$P??Ie$bu ----------------------ue$$$$$$$$$U-\"??????CCCed$$$$f-\"$$$e. -------------------.e$$$$$$$$$$$$F-:$$$$$$$$$$$$P\";uu-?$$$$$u -----------------.$$$$$$$$$$$$$$F\'.C????????\"?;uc$$$$:-?$$$$$$u --------------.e$$$$$$$$$$$$$$$\"-u$$$$$$$$$$$$$$$$$?\"C.$$$$$$$. ------------,e$$$$$$$$$$$$$$P\"--c$$$$$$$$$$$$??\"?;c$$$$:$$$$$$$u ---------u$$$$$$$$$$$$$$P\"---edc;C?????(;;ced$$$$$$$$$?--\"$$$$$$U -------.u$$$$$$$$$$$$P\"-----e$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$P??;e$$:-$$$$: -----.$$$$$$$$$$$P\"`-------u;`\"???$$$$$$$$?????\";cd$$$$$$$----\"\"\" -----$$$$$$PF\"\"-----------u$$$$$bbcecececedd$$$$$$$$$$$?\"uW -------`-----------------u;\"??$$$$$$$$$$$$$$$$$$???\";ue$$$$: ------------------------u$$$bbee;C(????????CCCuced$$$$$$$PF` ------------------------\"$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$PFF\";;c$$ -----------------------$$be;???????$$$$$$PFF???\";;;ced$$$$$T -----------------------\"$$$$$$$$bbeeeeeeeedddd$$$$$$$$$$P\"C -------------------------C\"??$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$PF\"?;ed$\' -------------------------\"$beu;??\"??????????\"??C;ced$$$PF\' ---------------------------\"??$$$$$$$hhhh$$$$$$$$PFF;Ud\" -----------------------------=u `??\"\"???????CCUeeW$$P\" --------------------------------$$$$We..\"?$$$$$$$P\" -------------------------------. ?$$$$$$$e.\"\"\"` -----------------------..,,,,u$$e. ?$$$$$$$$u--.eeeu -------------------e$$$$$$$$$$$$$\"---\"$$$$$F u$$$$$$$ ------------------!$$$$???????\"--------?$$$ $$$$$$$$$ ------------------`$$$$$$$$$$eu---------$$FU$$$$$$$$\' -------------------\"$$$$$$$$$$\"---------$$$$$$$$$$F ---------------------\"\"?????\"\'----------$$$$$$$$\" ----------------------------------------\"??\"\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trochę się \"rozjechał \" ten prosiaczek, spróbuję jeszcze raz ... -----....... ----------$$u------------------------------------.u $$$ $$\" ----------$$$b.---------------------------------$$$$ $$$$$ $$$$$ ----------$$$$$$u.--------------------------$$$$$$$ ---------J$$$$$$$$$-------------------.--$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$ ---------$$$$$$$$$$$$$c.--------------.d$$$$$$$$$$$ $$$$$\'$$$$$$$$$ $$$$$$$$$$$$$ -------J$$$$$$$$$$$$$$$u-----------u$$$$$$$$$$$$$$$ -------.$$$$$$$$$$$$$$$$$$.----.$$$$$$$?$$$$$$$$$$$\" ------!$$$$$$$$$$$$$$$$$$$.:d$$$$$$$$$$$$$e`\"$$$$$$ -------!$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$`$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ -------`$$$$$$$$$$$$$$$$$$$Fu$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ --------\"$$$$$$$$$$$$$$$$$\"u$$$$$F\"??$$$$$$$\'d ---------\"$$$$$$$$$$$$$$F\'u$$$$$`e$$$$$$$$$F3$ -----------\"\"????????$$\"u$$$$$$V$$$$$$$$$$$U3$_ $: ---------------------.e$$$$$$$$$$$$T--$$$$$$$\'ySSp= ---------------------?$$$$$$$$$$$$CCce$$$$$$f$$$$:$$u ---------------------`$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$b\"?FFFj$$$h ----------------------?$$$$$$$$$$$$$b\"?V$$$$$$$$??d$$$$: ----------------------`$$$$$$$$$$$$$$$$eu.\"\"\"\".u$$$$$$$ -----------------------`$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$?I$$$$$\" ------------------------`$$$$$$$$$$$$$$$$$$?ICe$$$$$$F --------------------------?$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$F ---------------------------\"$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ -----------------------------?$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$ -------------------------------?$$$$$$$$$$$$$$$$$P\" -------------------------------c,.\"??????????\"?;ue! -------------------------------?$$$$bcececdd$$$$$$U -------------------------,e$$$$$u-?$$$$$$$$$$$P??Ie$bu ----------------------ue$$$$$$$$$U-\"??????CCCed$$$$f-\"$$$e. -------------------.e$$$$$$$$$$$$F-:$$$$$$$$$$$$P\";uu-?$$$$$u -----------------.$$$$$$$$$$$$$$F\'.C????????\"?;uc$$$$:-?$$$$$$u --------------.e$$$$$$$$$$$$$$$\"-u$$$$$$$$$$$$$$$$$?\"C.$$$$$$$. ------------,e$$$$$$$$$$$$$$P\"--c$$$$$$$$$$$$??\"?;c$$$$:$$$$$$$u ---------u$$$$$$$$$$$$$$P\"---edc;C?????(;;ced$$$$$$$$$?--\"$$$$$$U -------.u$$$$$$$$$$$$P\"-----e$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$P??;e$$:-$$$$: -----.$$$$$$$$$$$P\"`-------u;`\"???$$$$$$$$?????\";cd$$$$$$$----\"\"\" -----$$$$$$PF\"\"-----------u$$$$$bbcecececedd$$$$$$$$$$$?\"uW -------`-----------------u;\"??$$$$$$$$$$$$$$$$$$???\";ue$$$$: ------------------------u$$$bbee;C(????????CCCuced$$$$$$$PF$$` ------------------------\"$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$PFF\";;c$$ -----------------------$$be;???????$$$$$$PFF???\";;;ced$$$$$T$$$ -----------------------\"$$$$$$$$bbeeeeeeeedddd$$$$$$$$$$P\"C -------------------------C\"??$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$$PF\"?;ed$\' -------------------------\"$beu;??\"??????????\"??C;ced$$$PF\' ---------------------------\"??$$$$$$$hhhh$$$$$$$$PFF;Ud\" -----------------------------=u `??\"\"???????CCUeeW$$P\" --------------------------------$$$$We..\"?$$$$$$$P\" -------------------------------. ?$$$$$$$e.\"\"\"` -----------------------..,,,,u$$e. ?$$$$$$$$u--.eeeu -------------------e$$$$$$$$$$$$$\"---\"$$$$$F u$$$$$$$ ------------------!$$$$???????\"--------?$$$ $$$$$$$$$ ------------------`$$$$$$$$$$eu---------$$FU$$$$$$$$\' -------------------\"$$$$$$$$$$\"---------$$$$$$$$$$F ---------------------\"\"?????\"\'----------$$$$$$$$\" ----------------------------------------\"??\"\"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niestety, nie da się puścić w dobrej formie, ale mam nadzieję że i tak będzie wiadomo kto i co to jest :) Długo się nie odzywałam, ale przez ten czas wiele ważnych spraw pozałatwiałam. Stolicę odwiedziłam, z Przyjaciółmi tam się spotkałam i nie tylko . Dziś już z grobów bliskich wróciłam i całe dwa dni w rodzinnych stronach spędziłam . Poczytałam trochę , widziałam że wersja spotkania w realu się klaruje :). Ja mogę Wam powiedzieć , że w tym roku poznałam już kolejne 5 osób z czata i nie tracę nadziei , że poznam kolejne :). Takie znajomości są wspaniałe !!! Niejednokrotnie przyjaźń wirtualna przeradza się w naturalną , co stało się w moim przypadku. Nawet młode osoby, które poznałam są wspaniałe i dalej utrzymujemy kontakt mailowy i telefoniczny . To piękne !! Życzę Wam ( sobie chyba także) aby doszło do spotkania i osobistego poznania . A na najbliższe dni życzę Wam ( ja już mam to za sobą) drog bez samochodów, wolnych parkingów przy cmentarzach i pięknej , słonecznej pogody 😍👄😍👄😍👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 WITAM..Drogie koleżaneczki Serdecznie..lecz z miną posępną Jakże mogłam przeoczyć Ze mamy tak ważne święto!!! Przecież tak ważne są urodziny W tym dniu z pąka rozwija się kwiat To w tym dniu na świat przychodzimy I w tym dniu wita nas świat!! Od tego dnia wszystko się zaczyna Cała nasz droga...życiowa A ponieważ Ty jesteś SUPER dziewczyna To i niech droga bedzie SUPEROWA!! Sto lat w zdrowiu i szczęsciu Ci życzę Pieniędzy tyle byś wydać nie zdołała Na to że wszytsko się spęłni..liczę Bo przecież jesteś ..WSPANIAŁA!!! Teraz podstawiamy swoje szklaneczki By uczcić ten dzień z szacunkiem Pijemy zdrowie naszej koleżanczki Napewno mocnym trunkiem! STO LAT..DROGI TYGRYSIE NIE WYMIGASZ MI SIĘ....:D:D:D:D:D:D 🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼❤️🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Urodziny obchodzisz dnia dzisiejszego? Wiec Ci życzę wszystkiego najlepszego nadziei w sercu wiary w samą siebie, trafnych urządzeń losu. Ile gwiazd na niebie morza radości i bezkresnej miłości tego wszystkiego życzy Ci ... ja! ❤️ 🌻 ❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane!!! ...mea culpa - nie dodałam , że Tygrysek obchodzi urodzinki dopiero jutro, ale jutro nie bardzo będzie czas, więc się pospieszyłam ...mam nadzieję, że Tygrysek mi wybaczy i Wy również ...wybaczcie proszę, bo spać nie będe mogła😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo zdrowka .. duzo miłosci rzadkich chwil samotności wszystkiego dobrego ,i tego wysnionego. duzo pieniedzy ,duzo zdrowia, duzo wszystkiego najlepszego..Tygrysku brykajacy , nie strasz ty zajęcy ,brykniem bo odwykniem .Na tym topiku tęsknot mamy bez liku..a wiec kochana ,brykaj czasem juz od rana!!! Dlaczego jutro nie czas.Jutro dla nas Wszystkich Swietych ,a dla innych Halloween ...wiec..musimy z racji mobilnosci i asertywnosci pogodzic te dwie formy...one nie sa z kosmosu ,one sa z realu...i ... my juz nie meczennik narodow ,my pospolite dno nasdtepnej ,,,wladzy.Jak zwal tak zwal..ale znicze palic trzeba...czesciej niz raz do roku.Buziaki wszyskim,a Tygrysek jak tak rzadko sie bedzie pokazywal to brykaniem go sie potraktuje .Wznosze kielich stooooo laaaatttt ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Ewelinko to ja nie będe miała czasu, źle się wyraziłam ...ale narobiłam zamieszania...Tygrys pomocy, nie bądz taki ...już, już dobrze, będę siedzieć cicho :0

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJĘ!!!W imieniu swoim i Tygryska:DDzięki za piękne zyczenia te prozą i rymem pisane.Jesteście przekochane. To juz drugie moje urodziny w Poczekalni .Długa noc przed nami więc zostawiam stół zastawiony jadłem i napitkami:D Cyferke wypadałoby zmienic przed nikiem ale nie ,zawsze bedzie mi przypominać ,że weszłam do Poczekalni jeszcze przed czterdziestką. Wasze zdrowie moje Kochane.Bawmy się.Tort przyniosę po północy i zostawię w lodówce.Klucz do lodówkowej kłódki jest u Spinkiego (żeby Ofka całego nie zjadła):D Wszyscy Swięci balują w niebie a my w Poczekalni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forevciu,ja tez Cie bardzo lubie,i ja chce Ci złozyc zyczenia urodzinowe.Co prawda nie wlasne,ale zawsze to życzenia.Przyjmij ode mnie ten skromniutki wierszyk. \"Zacwierkaly mi ptaszyny,ze dzis Twoje urodziny , duzo zdrowia i radosci , Niech w twym sercu dzis zagości\" Chcialam Ci tu wkleić kwiatuszka,ale zapomniałam jak to sie robi. Ewo,podpowiedz jak wklejasz kwiatki???Dzieki.Pozdrawiam Was wszystkie absolutnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tort już na Was czeka jednak bez lodówki.Nie moge przeciez Spinakerka uwięzić pod lodówką na cały dzień:) Szampan i inne rarytasy też zostawiam. Dzisiaj o 17.05 na dwójce jest 1 część koncertu Rubika\"Psałterz wrześniowy\"Jutro część 2.Oglądajcie jeśli możecie -warto. Wielkie buziaki na cały mrozny dzień WAm posyłam na ten jedyny w roku dzień gdzie nie tylko święci ale i ja, mam swoje święto:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sto lat, tysiąc urodzinowych uścisków i milion dobrych życzeń dla Tygryska;-) ❤️🌻🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tygrysku - 100 lat w zdrowiu, szczęściu i miłości....:) spełnienia marzeń i samych miłych chwil w życiu.....:) Dziewczynki za oknem już zima.....nic dodać nic ująć. Trzeba się przyzwyczaić do ciepłych swetrów, płaszczy, szalików i czapek....nie specjalnie mi się to podoba......Zapraszam na kawę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy to już zima do nas zawitała?? U mnie biało i mrozno.Ale mysle,ze zima nas tylko postraszyła.:(:(:( To dziś ja częstuje Was kawka i herbatka. Ewcia pewnie juz wypila,bo wstala skoro świt.::):) Prosze zozgrzejcie się goracym napitkiem:D:D:D Ale bez prondu.Bo tak z rana to ja nie mogę............. Miłego dnia........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Ale Ci się dzień trafił Foreverku na przyjście na świat....!!! Pomimo daty życzę Ci najpiękniejszej części życia,która jest właśnie przed Tobą, aby była bogata w najpiękniejsze chwile, najzabawniejsze sytuacje i najprzyjemniejsze doznania 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A może tak zamiast kawki mleczka z miodkiem na te podrażnione gardełka i przy takiej pogodzie, zapraszam. Witajcie miłego dnia.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc w chlodny poranek...A ja hm...zrobilam sobie wagary...Mam tyle urlopu ,ze zostalam dzis w domku i tu polocze grosiki.Inaczej nie zaczne zdrowiec..i ten nos mi odpadnie a i w e wtorek mialam koszmarny dzien w pracy,wiec musze zmienic sobie otoczenie..Nie wspominalam ,bo imprezki psuc nie chcialam i urodzin ..no ale dzis juz moge.To sobie ponarzekałam..a teraz słucham cały czas Anny German i poprosze o Rubika :-) ,bardzo poprosze...:-D ,no i tyle by było .Dzieki za piekna poczte.Śliczne moje, jak mi sie stopa podniesie to kupie sobie nowego Ramzesa i bedzie jak Kamikadze Boski Wiatr taki szybki!!! i wtedy tez bede wam wysylala takie male dzieła sztuki .caluski i herbatke z sytrynka stawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Cichutko tu jak w kościele :) ....no i zasypało nas na biało . Szalik rękawiczki czy ciepła kurka to pryszcz, najgorsza jest czapka...jak ja nienawidzę czapek brrrr 😠..wiem, że nie tylko ja tak mam, ale to żadne pocieszenie :( Jak Wam minął wczorajszy dzień ? U nas na szczęście po południu pogoda była w miarę możliwa, nie padało i bez problemu, można było na grobach zapalić znicze. - Ewelina jeżeli jesteś zainteresowana to mogę Ci przesłaś Rubika...mam Świętokrzyską Golgotą i Tu Es Petrus...po trochę mogę wysyłać, bo sporo tego.... jeżeli ktoś jeszcze jest zainteresowny, to dajcie znać :) Coś mi ostatnio komp szwankuje...coraz częściej wydaje jakieś złowieszcze odgłosy, boję się myśleć, że któregoś pięknego dnia, nie uda mi się go uruchomić...:( A teraz idę na sanki ...bez czapki oczywiście ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinakerku CHCEM WSZYSTKOM !!!Tylko poczte oproznie ,a wejsc za diabla nie moge.U mnie nie pada snieg tylko taka zimna mazia...br,,,,,......te czapki....dzien przechlapany...pogodowo...Buziaki...Herbatka,,z miodziem i cytryna,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha ,a moj Ramzes tez wzdycha, charczy jakby ostatnie tchnienie mial wydac..moze to jaka cholera robaczywa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko , a kiedy robiłaś defragmentację ??? A może Twój program anty puszcza wirusy ??? A może masz nie usunięte pliki cookie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×