Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

witam wszystkie smutne i zniechęcone ,dołaczam do was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewlina46
OFka , a ja? Nic nie mam od ciebie ,chlip...chlip.Na ewelinę juz wszystko dochodzi ,bo cos pogrzebałam przy poczcie..Buziaki. Do urn nie poszlam jeszcze i chyba nie pojde.Mieszkam w tym samym miejscu od urodzenia i NIC od 20 lat sie nie zmienia.Nie ma znaczenia opcja rzadzaca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byłam ja .wasza herbaciarka ,dzis jaka parzymy? Moze jaks mango ,orange i zinnamon?A moze Lapsoan Tea..śmierdzi jak rzepa..ale w drugim parzeniu owszemmmmm,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajen🌻 -najlepsze życzenia imieninowe dla syna.Rozumiem , że pełnoletni skoro chodzi do pracy--wygranej w totka i gwiazdki z nieba .Siostrze -oby serce dostawało pozytywną energię od innych serc ❤️ Jak teraz będziesz w Gdyni to zapraszam. Miasto nam się rozwija-szczególnie turystycznie. Jeszcze kilka lat temu nie było gdzie iść z rodziną , bo 2 restauracje na krzyż , a teraz tyle , że nie wszystkie zaliczyłam. Wybory olałam pierwszy raz w życiu ,ale mam serdecznie dość . I tak nic się nie zmienia. Rubik fajny gość . Mam 2 płyty , ale córcia zakosiła i nie mogę się doprosić zwrotu. Ewelinko🌻-co to za smrodek pijasz? Ja z aromatycznych tylko Puerh ( nie darmo zwą ją obórką ) Miłego wieczoru🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w nowym tygodniu. Nataszo dzięki za miłe życzenia dla syna i siostry i za zaproszenie napewno skorzystam jak kiedyś będę. Syn ma 23 lata ale studiuje , czasem zastępuje mnie w pracy jak ja nie mogę, ale tak to nie pracuje bo studiuje na dziennych. Miłego dnia, coś tu pusto dziś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.Tłoczno tu strasznie .Nastawiam herbatke ,niech bedzie early grey , no i kawuuuusieeee.A gdzie Ewcie sie podziały, gdzie forever, ktosie, kubusie ,tygryski, ?!!!!SPINKI dzieki za germanki i inne.Bosia , no kurde co jest ? Brak tu was!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-( :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za zaproszenie na herbatkę. Od rana nią się raczę i wypiję chyba jeszcze galon, bo piec się zepsuł i w domu jak w psiarni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Naszato , witaj serdecznie wśród czekających w Poczekalni :). Chyba dzięki Tobie ożywi się trochę rozmowa, bo coś ostatnio przycichło towarzystwo , a \" nowa krew \" zawsze wnosi coś nowego . Ja weszłam, aby tylko złożyć Wam serdeczne życzenia dobrego tygodnia i pozdrowić ja umiem majmilej, cmoki w boki dziewczyny 👄👄👄 Dalej nie mam czasu, aby poświęcić więcej czasu na pisanie... \"Gonię w pietkę \" dalej i już przestałam liczyć , że coś się zmieni . Może i dobrze, bo nie ma czasu myśleć o głupotach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Dień doberek..ja tez jesli można poprosze kawke..mocną i bez smietanki:) Wstałam dopiero o dziesiątej..wróciłam z komisji wróciłam o 3 nad ranem..tyle było liczenia..Głosowało ponad 50 % ludzi..przynajmniej u nas!! Ale na szczęście wszystlko sie zgodziło! To jak znajdzie sie dla mnie kawka:)..caluski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Rano dwukrotnie napisałam i dwa razy mi nie wysłało buuuuuuu Witam Nataszę serdecznie . My się jeszcze nie znamy bo bardzo rzadko mogę siąść i coś napisać......:( Pięć osób do jednego komputera to jest stanowczo za dużo i wszyscy oczywiście mają ważniejsze sprawy niż ja :( Weekend miałam bardzo zajęty....moja średnia córcia w dzień wyborów skończyła 18 lat !!!! Ale ja na wybory nie poszłam , bo nie i już.Dość tego ! Mimo wszystko miłego tygodnia ❤️ 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry dzionek był? nastawiam dzbanek herbatki Raspberry,Strawberry and Loganberry ..aromat jak środek lata...No a potem może byc prozaiczna Cherry Charger..Pachnie ładnie ,smakuje ,..co kto lubi ..ale po tej ekskluzywnej rzepie te sa bajkowe.No i tyle.Głosowac nie poszłam ,bo i tak wiadomo kto wygra.Dla mnie nie ma znaczenia ,kto i co ja mam tak samo do bani.Ale Takisek umordowany jak odzyje to nam powie kto u niej wygrał.A ewcia sie znalazła a druga? a forevcia?kalinaka? no dobra uciekam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ewelinko..a co tu opowiadać. Ja poszłam głosować..ale niestety bez przekonania że cos to zmieni!! A w komisji byłam przez przypadek..Nasz znajomy kandydowal na Radnego i zapytał czy może mnie wpisac na listę..jako członka:):) Zaraz dodał że mozna trochę zarobic..i to mnie przekonało. Dzisiaj nie żałuję..bo po pierwsze troszke grosza wpadnie..a po drugie.po raz pierwszy uczestniczyłam w czymś takim..i wiem że ostatni:D:D:D U nas bedzie druga tura ..dwóch kandydatów ma zblizoną ilośc głosów.Obligatoryjnie jestem zmuszona uczestniczyc w tej drugiej turze..Ale to juz nie bedzie tak strasznie trudne ..bo to tylko jedno głosowanie!! No to tyle co do wczorajszego dnia..a dzisiaj to już całkikiem dobrze..odespałam..odpoczęłam..i jest ok:) Pozdrawiam..Miłych Snów..buziaczki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Bardzo mi się spodobał argument Dosi, dlaczego nie poszła na wybory - bo nie i już :D... też nie głosowałam, bo nie i już :D - Dosiu wszystkiego najlepszego dla córki ...osiemnaście mieć lat, to nie grzech :)....taaak, kiedy to było ? ;) Buziaki 👄 dobranoc 😴

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego co najlepsze dla nowej 18-tki. Oby słońce świeciło nad jej duszą , a uśmiech najbliższych rozwiewał smuteczki. :D :D :D 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Dla córki Dosi!! NIECH CI DLUGO ZOSTANĄ W PAMIĘICI WSPOMNIENIA SZKOLNYCH LAT NIECH CI NIE BRAKUJE ODWAGI I CHĘCI GDY WYRUSZYSZ W DOROSLY ŚWIAT ZYCZĘ CI ZNALEZIENIA TAKIEJ PRACY TAKICH PRZYJACIÓŁ I TAKICH MOŻLIWOŚCI O JAKICH MARZYSZ!!! STAWIAJ CZOŁA PRZYSZŁOŚCI Z NADZIEJA I ODWAGĄ Z ENTUZJAZJEM,ZAPAŁEM I RADOŚCIĄ WEŹ TO WSZYSTKO I ZBUDUJ Z TEGO ZYCIE KTÓRE WARTO PRZEŻYĆ!!!!!! STO LAT...🌼❤️🌼❤️🌼 I JESZCZE JEDEN I JESZCZE RAZ..STO LAT..🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu ruch. Chyba wiatrzysko wszystkie wywiało. A co się dzieje z panią Bosanową? Wzywamy na karny apel.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nastawiam dzbanek herbatki z cytrynka i miodem...Sttoooooo laaat dla mlodosci !!! 18 miec lat ,to nie grzech!!! /pamietacie te piosenkę?/ to cudny wiek ,ale jakże trudny.Wiec życze córci Dosi łatwości wyborow w życiu ,zdrowka i wszystkiego dobrego ,narzeczonego fajnego i wogole WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO, buziaczki..A ja juz zdjecie Bosi na słupie wieszam ,ale chyba niesłusznie ,bo cos mi sie widzi ,ze wykopki u niej trwaja ,albo 3 wojna komputerowa w ognisku domowym.No bo chyba nic zlego sie nie stało>!!! Bosiu czy to uppppp rude to twoje..?proby z netem? Spinki ,a German jest cudna,szkoda ,ze tylko takie dinozaury jak ja ja jeszcze pamietaja ,bo w TV zero ,o Grechucie troszke , a o niej zupełnie nic ..Non omnis moriar...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry! Na początek pozdrawiam Wszystkich baaardzo cieplutko! i spiesze informować, że nadal wypoczywam w domciu, leń się ze mnie zrobił ogromny! dzidziuś rosnie- waży 1,270 kg i już wiadomo,że to chłopczyk. Nazwiemy go chyba Piotruś. Czujemy się świetnie, dawno tak dobrze sie nie czułam i nie wygladałm - mam na mysli dodatkowe, fajniutkie 10 kg. Pozdrawiam jeszcze raz bardzo goraco i jeszcze sie odezwe 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksymcia ,no wreszcie przemowiliscie z Piotrusiem...Buziaczki od ciotki Syrenowej ..I nie martwcie sie kilogramami ,stracicie potem szybciutko...zdrowo sobie rosnijcie !!!Herbatki z nami sie napijcie - malinowej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaka smaczna ta herbatka w tak przemiłym towarzystwie.Ksymcia ,ale oczywiscie czujesz sie dobrze ?Wszystko jest ok? No wiec na dokładke wypijemy i truskawkowo-malinowa.Wczoraj pisałam o tych zapachach bo inaczej trudno wykrzesac wspomnienie lata..a tak jest potrzebna rozesmiana buzia w te krotkie ,smetne dni. :-), :-D .:-) :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×