Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Wiszą na drzewie trzy leniwce i kłócą się który jest bardziej leniwy. Pierwszy mówi: - Wiecie chłopaki, idę sobie ulicą, patrzę sobie, a tu worek złota na ulicy leży, ale nie chciało mi się go podnieść. Na to drugi: - No widzicie, a ja idę sobie plażą i patrzę jak Claudia Schiffer leży sobienaga i chce żeby ją przelecieć. No ale nie chciało mi się. Trzeci: - A wiecie chłopaki, ja ostatnio byłem w kinie, na strasznie śmiesznej komedii ale przez cały film płakałem. - No co ty na komedii i płakałeś? - Bo siadłem sobie na jajka i nie chciało mi się wstać poprawić.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki. 🖐️ wróciłam z pracy , kotleciki usmażyłam,modrą kapustę ugotowałam, dzieci do grabienia liści pogoniłam i buch do komputerka. Teraz mogę , bo dzieci trudno odgonić. Synowskie skarpety -to insza inszość . Jak był młodszy to też cerowałam , bo 2 pary dziennie niszczył. Potem wpadłam na wcale nie najlepszy w skutkach pomysł zakupu tanich skarpet . Chciałam je po podarciu wyrzucać , ale jeszcze się nie zniszczyły a już dziecię dostało jakiś parchów na nogach. Potem leczenie kosztowało więcej niż zaoszczędzone pieniążki . A sród był od tych skarpet taki , że jak syn ściągał buty na parterze to ja na piętrze okna otwierałam i do wanny go goniłam . nawet gnojówka tak nie śmierdzi. Teraz kupujemy za 10 zł./szt i zdrowy jest , nie śmierdzi i skarpety się nie drą. :) Spytałam męża jak podoba mu się proponowany przez szkołę model rodziny . Usłyszałam: -chcesz mnie zabić. Piątka dzieci i żona spełniająca obowiązki małżeńskie?!!! Trzymajcie się :D Naszata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Natasza po modrej kapuście przypuszczam żejesteś ze Śląska? Czy mam rację? Bo tak po prawdzie to większośc z Was to południe Polski. Tylko ja jedna bidula ze środka. A co bardziej meża przeraziło 5 dzieci czy te obowiązki małżenskie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mimo modrej kapusty jestem gdynianka . Co do męza to nie jestem pewna które stwierdzenie bardziej go przeraziło- ale znając jego to obowiązki spełniane w ciszy , skupieniu i z cierpieniem w oczach. Ja kiedyś chciałam mieć 3 dzieci , ale to było zanim mi tych dwoje nie dało do wiwatu :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to mamy pierwszą nadmorską dziewczynę. A skąd ta modra kapusta? A z tymi dziecmi to różnie bywa- dają do wiwatu a jeszcze i trzecie sie znajdzie-oczywiście zaplanowane- tak jak u mnie. I jeszcze wnuczeta mamy - niektóre prawdziwe babcie jesteśmy a niektóre cioteczo-stryjeczne babeczki. A Twoje młode pewnie gdzieś wyszły że masz dostęp do kompa? Bo mój zaraz wraca więc zajrzę póznym wieczorem. Miłego wieczorku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Modra trochę z zamiłowania, a trochę od małopolskiej rodziny . Bo ja taki kundelek terytorialny - krakowski kaszub jestem. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim ,widzę nowy nabytek, witam witam . Dziewczynki filmiki super chociaz kandydat na cos tam jest bezkonkurencyjny, wprost sie popłakałam..........ze wzruszenia :D:D jak tu takiego nie poprzeć ?.......... w plecy Przeciez on gada jakby juz giertychówkę ukonczył. Foreverku ,Ty jesteś ortodoksyjną feministką,.......czy żle zrozumiałam? Gratuluję wpisu i mam nadzieje ,że na dnie cosik zostało? Spinki ,Ty se nie pozwalaj:D:D:D pozdrowienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forever wytłumacz mi co to znaczy \'\'ortodoksyjnie feministyczne poglądy\"? Bo każde słowo oddzielnie rozumiem ale wszystkie naraz nie. Ofka a Ciebie już śnieg zasypał czy jeszcze nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
śnieg niby jest a jakby go nie było:D:D od czsu do czsu polatuje z nieba takie białe świństewko ,ale tylko w górach biało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc.DZieki za amanta Spinki ,jalkis taki namolny i ..podoba mi sie ..moze zanim poleci na inna stacje to jeszcze troche mu sie zejdzie.A ja rowniez witam cie Naszto, .. Viki , moj Busi tak rzucal na raty.. bedzie z 4 lata ...i panowal nad tym oczywiscie,,,a woda lekko gazowana ,ale to dlatego ,ze ciagle cos żulismy w gebie z odruchu.Co bys nie pila i ile kibicuje ci wiernie w rzucaniu tego dranstwa. Łatwo nie bedzie ,ale potem jaka satysfakcja ... Takisku tobie w niedziele przyjdzie spac do 4 rano ani minuty dluzej .Ale glosy licz potem ucziwie...:-) , Pozdrowionka ,duzo slonka .A nie wiecie gdzie Bosia sie podziewa?Wszystko u niej ok? ja czekam caly czas na przepis na te kapustke duszona../ Spinki słucham ..slucham na przemian z ..Grechuta ,z German i..Cezary Chmielem...normalnie obłed ..bardzo dziekuje ze tyle czasu mi poswiecilas.A najbardziej sie dziwie ,ze Ramzes grzeczny był:-D , miłego weekendu.A co z Ewcia ,ze kawki nie parzy na dzien dobry?Awansowała ? i teraz jej kawke parza ?To gratulacje.Buziaczki dla wszystkich schandrowana ewelina..a podrecznik ...ja jestem w stanie uwierzyc ,ze to nie falsyfikat...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ewelinko..do 3.30!! Musze byc na 4,30,ponieważ jestem zastępcą przewodniczącego..i wspólnie z przewodniczącym musimy odebrac lokal..karty..materiały..Sprawdzic czy nie ma innych ulotek agitacyjnych..i takie tam:):) A głosy na bank musimy policzyć dobrze..bo inaczej się nie da:D:D Spinki..ja tez chcę M.Grechutę..i własciwie chciałabym Chór..ale nie pamietam nazwy..skasowałam jak czyściłam pocztę:(:( Pamietasz byłas na koncercie:!! Przez przypadek.OCZYWIŚCIE!! Nie przez przypadek Ty byłas na koncercie..tylko ja przez przypadek skasowałam:D:D No włAsnie..gdzie jest Bosia..ciekawe co z Ksymcią..Kalina tez nie pisze..oby tylko wszytsko było..ok!!!!! Ja też mam wątpliwości czy dobrze zrozumiałam Forewer ..oczekuję wyjasnienia..bo coś ciemna jestem :D:D:D:D Dobranoc..Miłych Snów..papa całuski..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim dziewczynom w poczekalni. To mnie przyszło dziś otworzyć poczekalnię, jak to miło. Takiśku mówisz i masz . Przywołałaś mnie. Wybaczcie moje nie pojawianie się w poczekalni , ale nie zawsze mam możliwość korzystania z komputera. Byłam sobie u rodzinki przez prawie 2 tygodnie , a tam niestety z netem krucho. Bo jakiś komputer to jest ale bez netu. Może to i dobrze bo moja kuzynka mówi że net oprócz opcji praktycznej czyli możliwości komunikowania się ze światem , ma jeszcze inną.............jest złodziejem czasu. I wiecie co ona ma dużo racji. Ja bym dodała jeszcze coś ze swojego ogródka.....net jest często przyczynkiem do zdrady. To na necie w dzisiejszych czasach dochodzi do poznawania ludzi zarówno w tym pozytywnym jak i negatywnym znaczeniu. Nam to chyba nie grozi , ja tu czuję tylko dobre fluidy. I niech tak będzie do końca świata i o jeden dzień dłużej. Zyczę nam wszystkim miłego dzionka i wesołego. Na razie uciekam, ale jeszcze tu zajrzę. No i muszę nadrobić czytanie postów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Miłej soboty,miłej niedzieli,miłych i własciwych wyborów,miłej pracy dla Takiska. Bardziej juz wytłumaczyc nie potrafie,po prostu jestem feministką:) Ps.Gdzie jest Ktosia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, ja też jak przeczytałm o modrej kapuście, to pomyślałam, że Naszata jest moich okolic:-) Witaj Naszata. POzdrowienia dla wsystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podpisuje lisę i lece do domowej pracki.Miłego weekendu. Dzieki za poczte.Ta promocja ,jest chyba jedna z nielicznych PRAWDZIWYCH... Takis dzis ma odpoczywac i napawac sie leniuchowaniem bo jutro...oj ,trudny dzien,szczegolnie ta pobudka.. Kalinka ,pewnie ,ze złodziej czasu ,a TV nie? a pogaduchy przez telefon? a spanie..wszedzie strata czasu ..wszystko strata czasu. Naszata , czy u ciebie tez zimno..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej jestem podczytuję ale nie pisze, bo świat mi się na głowę zwalił. To już nie dół, to zupelna otchłań. Jaki jest sens w moim życiu ???? Dzis nie wiem... Mam dość..... Ale Wam życze fajnego weekendu. Ja sie odnajdę tylko to musi troche potrwać. Szkoda że jesteście tak daleko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu bardzo , bardzo ci współczuje że do twojego życia zawitał smutek.Mam tylko nadzieję że szybko się z nim uporasz.Życie bywa czasami podłe i tak trudno jest zobaczyć w takich momentach jakąś iskierkę nadziei. Jestem z tobą, trzymaj się. U mnie nieprzeciętna nuda . Mam taki moment że nic mi się nie chce. Ani czytać , ani oglądać TV.Obawiam się jesiennej depresji.Jeszcze tylko wasza poczta sprawia że szczerze się śmieję.Więc dzięki za nią.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wreszcie odnalazła się Kalina i Ktosia :) Bosy nadal nie widać :( - Ktosiu wiem jedno, że nigdy nie jest tak źle, żeby nie mogło być gorzej. Nie smuć się, w końcu wszystko się wyprostuje i na nowo odnajdziesz sens życia ...czego Ci życzę 👄 - Forever to palimy staniki ? :) Zastanawiam się czy jestem feministką.. hmm w teorii napewno, niestety z praktyką bywa gorzej ;) Witaj Naszata - oj, ta modra kapusta, też myślałam, że ze Śląska jesteś :) Miłej niedzieli ...Takisku licz dobrze, tak żeby jedynie słuszna partia nie zgarnęła wszystkiego ....żart oczywiście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam.🖐️ U mnie nie tyle zimno co mokro. Wiatr zacina strugami deszczu w twarz , więc ze spacerów nici. Właśnie wróciłam z urodzin mamusi , teraz obchodzimy imieniny synusia. Rano poćwiczyłam sobie bo kości mi się zastały, a wreszcie był czas. Stanika nie spalę bo mogłabym oberwać sobie conieco. Miłego wieczora 🌻 Naszata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosiu ❤️ gorące dla Ciebie. Nie ma takiego doła żeby z niego nie wyjsc i wierz mi bo mówi Ci to bardzo często okupująca dno koleżanka. A może to my jesteśmy sensem życia? Takis liczymy - raz, dwa,trzy,cztery............ Miłej pracy jutro. Kalinka co tam u Ciebie nowego? I serdeczne życzenia dla Marcinka. Z kroplami deszczu pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Na poczatku serdecznie witam!!!! Oczywiście pierwsze co napisze to zyczenia dla Marcina..WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO..WSZYSTKIEGO CO DOBRE..CUDNE..SZCZERE..I PIEKNE!!! OBYS Z KAZDEGO PRZEŻYTEGO DNIA MOGŁ BYC DUMNY!! STO LAT!!!! A teraz Ktosia..Ktosiu bo jak Cię walnę tam gdzie kończy się szlachetna nazwa plec..to zobaczysz!! Co ty piszesz..największym sensem zycia jesteś TY sama!!!!!!!!!!!!! Dzieci urosną i pójdą w swoją stronę..Dobrze bedzie jak przyjdą czasami i nie zapomną. Przestań się tak zamartwiać....wszystko przeminie..A to kim dzisiaj jesteśmy zależy wyłącznie od sposobu naszego myslenia..wyłącznie od tego!! Napisze co cos..troche to długie..ale innym tez sie przyda. Pewna kobieta codziennie w nocy budziła swojego męża i z przerażeniem w głosie mówiła że na dole w ich domu jest złodziej.Mąż co noc przez 25 lat schodził dla swiętego spokoju na dól..po czym wracał na górę i mówil\" Nikogo nie ma skarbie.śpij dobrze\" Aż pewnej nocy ..żona budzi swoejego męża i mówi..to samo co przez 25 lat..na dole jest złodziej!! Mąż zszedł i rzeczywiście złodziej był..Zona pyta..No i co?? A on na to...\" No czemu sie dziewisz że w naszym domu jest złodziej..przecież czekałas na niego co noc przez 25 lat!!!! Chodzi o to że jak przez cały czas o czymś złym myślimy ..to na bank wreszcie to się wydarzy!! Dlatego zawsze trzeba myslec ..pozytywnie..dobrze..jak najlepiej..Chodzi o to żeby nie prosic o to czego się nie oczekuje..a mysląc źle..to tak jakbysmy tego oczekiwali!! Sorry za to wymądrzenie się..już nie będę..ale to dla Ktosi..Ktosiu.dla Ciebie.❤️ Teraz idę sobie zrobic paznokcie..Obiadek na jutro już gotowy..ciasto upieczone.A Ewelinka pisała że mam odpoczywać.. U mnie to jesty tak..\" murzyn zrobił swoje ..murzyn może odejść\":D:D:D:D:D:D Kalinko..ja czasem STRASZNIE chciałabym sie ponudzić..Ale tak ze dwa dni..Juz chyba tak przywykłam do tego zwariowanego mojego życia że nie wyobarażam sobie że jestem sama i mam dylemat co zrobic..poczytac czy poglądac telewizję.Bedzie dobrze..tylko trzeba w to uwierzyć!!!!!!! Bosiu..bo ja już mam w planie zrobic jakies plakaty z Twoją podobizną..i porozklejać na słupach..GDZIE TY JESTEŚ ?? No dzisiaj to przeszłam sama siebie..Idę koleżaneczki..do poniedziałku..bo jutro to chyba nie dam rady:D:D Papapapapa..Wielkie buziaczki..Ktosiu jestem myslami z Tobą...👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc wieczorowa pora ..właśnie wróciliśmy z imprezki u przyjaciół sprzed lat... 1. Takisku no zbieraj siły i jestem z tobą . W potraktowaniu Ktosi ..Ktosia !!!,kopa jak ci tam ,a duża baba jestem ,to poczujesz... Licho ciężkie.Nie ma takiego doła jak piszą dziewczyny ,a jak zawalił ci sie świat na łepetyne, to pozbieraj gruz i odbuduj ,a jak nie chcesz ,to zbuduj zupełnie inaczej wzystko od nowa. Zawsze jest rozwiązanie jakies..mamy w życiu dwa wyjścia ..i trzecie zapasowe/to cytat,a nie moje/ A poza tym zamkinij oczy i podziel na dwie kupki zyski i straty ..i nigdy nie nalezy ogladac sie wstecz..bo to żal i poczucie winy...nie rozpamietuj tego co było ,pomysl ,co byc ..moze..Wypnij piers i do przodu patrz ..Przytulam cie do mojego serducha i szepce...dasza rade pozbierac sie ..musisz.. A kalinko ,widac taka pora ,ze czlowiek rozbity, Naszata ,życzenia dla syna..Ja uż 3 urodziny ,3 imieniny tez dzis ..i 3 Wigilie i Swieta bez syna.. czasem trudno mi..i łzy sie kreca..i pochlipie sobie czasem. A jeszcze usłysze ,ze on nieudacznik jest i oszust..to niech szklag wszystkie ptactwa i inne trafi..sama bym stad zwiala,zeby nie wiejk i zdrowie.Amen.Niby po imprezie ja wracałam..a jakas rozmazana jestem.Dajen , a ty?Nie jest trudno ci bez swojego skarba? Kolorowych snow, za chwilke maj ,a Bosia ....no i faktycznie list gonczy sie rozesle..a moze ona z Busiem romansuje i Wykolejeńcem ?No i Marcelinka sie zajmuje..i wgóle całuski... Acha Ktosiu wyzej jest przypowiesc o osle w studni..bnardzo madra i wyjdziesz na bank z tego kryzysu skoro nawet osiolł dał sobie rade..a my kobitki jestesmy..a cyckonosza nie spale ,bo mi obwisna ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wieczorową porą, oj widzę działo się przez cały dzień i złego i dobrego. Ktosiu zakopujemy doła koleżanki pomogą, chyba to ta listopadowa pogoda tak na nas działa. Natasza jak cudnie że nareszcie ktoś znad morza od razu powiało taką bryzą świeżą, szkoda że przed wakacjami nie zajrzałaś to mogłybyśmy razem wypić kawkę jak byłam w lecie. A siedziałam 3tygodnie i Gdynię odwiedziłam 4 razy, przepiękne miasto. A mój synek też Marcinek i też miał dziś imieninki, a teraz wygoniłam go do pracy bo ja byłam wczoraj i tak się podzieliliśmy że on dziś mnie zastąpił. A jutro po wyborach idziemy do mojej siostry na urodziny, martwi mnie tylko pogoda bo wolę piecuchować w domu przy takiej pogodzie, a niestety daleko dość mam. Spokojnej nocki a ja jeszcze posiedzę poklikam i posłucham Rubika Komp idzie znów do fachowca w poniedziałek bo odmawia współpracy niestety, chyba mam coś pecha jak nie z netem kłopoty to teraz z kompem:( Buziaczki dobranoc ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to jak będę siedzieć po ciemku, właśnie zaparzyłam melisę i słucham nadal Rubika:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No Cześć Dziewczynki..idę sobie pracować..Miłej niedzieli..smacznego obiadku..i do jutra..całusi..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pięknie sobie Ofka mieszkasz tylko pozazdrościć. A ja biegnę na wybory, a potem do siostry na imprezkę. Miłej niedzieli.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×