Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

🌼 Ewa..to Suuuuper!!!!!!! Merkery..oczywiście!!!!!!!!!!! Kawał..cudo:D:D:D:D:D:D Ewcia.. Ja tez sie oczywiście przyłączam:):) Tez podstarwia.\\_/..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Ewuś podstawiam szklanicę \\_/ niech se te markery śpią do końca świata, albo i dłużej :D i niech se spadają w najgłębsze czeluście ...... - Naszata też polewa - prawdę powiedziewszy, jeszcze wpisowego nie postawiła ;) Oglaszam ogólną mobilizację - jeżeli do soboty Bosanova nie da znaku życia (jakiegokolwiek) wsiadam w pociąg i wyruszam na podbój Wrocławia. Przygotuję ogromniasty transparent, na którym umieszczę zdjęcie Bosy z napisem POSZUKIWANA. Będę tak sobie krążyc po mieście, aż mnie Bosa zauważy. Jak to nie pomoże, poprosze o pomoc grupę do zadań specjalnych.... albo jakąś inszą grupę :) Kto pojedzie ze mną ? ...ręka do góry .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa :D super i tak trzymać Ewcia nareszcie już myślałam że tu uschnę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajen 🖐️ no przestań, nie usychaj.......do tej pory byłam tak padnięta, że szkoda gadać. Już trochę lepiej, napewno będę tu zaglądać..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam. Mam postawić ???? Dysponuję Tekillą, wódeczką i soczkami. Proponuję tekillę z sokiem ananasowym i grenadinką z lodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie Panie serdecznie, także te dawno nie widziane 🖐️ Widzę , że się jakaś okazja trafiła, więc podaję co mam w zapasie komputerowym :) ...... ____ ......{......} ......{____} ......|......| ......|......| ......|......| ...../.........i .../............i ../...............i /...................i |.....................| |..___________...| |.|...............I...| |.|...WODKA ..I...| |.|.. LODOWA.I...| |.|__________|..| |.....................| |.....................| |.....................| |______________I Taka mi się tylko uchowała, ale z jakimś dokiem napewno się da wypić , chociaż ja czystych nie toleruję . Miłego wieczoru, bawcie się dobrze i swiętujcie , abyście tylko kaca jutro nie miały :), cmoki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
widzę ,że woda rozmowna cuda czyni:D:D:D:D polewajcie ,a jak juz się rozgrzejemy to pójdziemy ok 24 szukac wspólnie Bosi ,napewno ją znajdziemy ,albo ona nas usłyszy..........no chyba że policja bedzie szybsza:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Drineczki zrobiłam . Do ozdoby podaję plasterki pomarańczy , cytryny lub wisienki. Słomki mam w róznych kolorach do wyboru. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewcia SUPERRRRRR niech markery juz sobie i wszystko inne spoczywa w spokoju.!!!i z poziomu niech nie schodzi ani w doł ani w góre. Ksymcia ja parze teraz wisniowa herbatke ,dobra i aromatyczna to i Piotrus niech sobie przepije ten poranny rumianek .A w zwiazku z akcja poszukiwawcza Bosi - jestem za !!! Przekopiemy Wrocław!!!!A Bosie znajdziemy!!!Chyba ze ja z Wykolejencem w kryminale zamkneli.Jesli tak to ,musimy jej paczke słac,a w niej : ogóreczek kwaszony ,cebulka i szmalcyku ciutke..no jak nikogo waznego nie obraziła.mam nadzieje , to i słoninki moze da sie przemycić ?! :-) :-D A i prosze jeszcze koperku włoskiego nie parzyc.Na te paskudztwa i Ksymcia i Piotrus maja czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ogóreczek kwaszony, cebulcia, smalec.....ale smakołyki do Bosi pojadą!!!! głodna się zrobiłam-mam tylko cebulcie! herbatka wiśniowa? nie piłam jeszcze...poproszę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już czuję zapach...... to ja po herbatce juz spać idę, dobranoc i miłych snów Wam zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wszystkie się uaktywniacie to mnie bachory od kompa odstawiają. Dopiero późną nocką mogę pobuszować , a najlepiej jak chłopa ululam ,bo mi wtedy głowy nie zawraca:D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i Ewcia pokazała się i poszła więc ja dzis dzbanek herbatki zaparzam ale uwaga - odchudzającej. Dla reszty anorektyczek - kawa. To kiedy do Bosanowy? bo walizkę mam spakowaną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ewa ,ja poprosze wiadro..odchudzajacej najwyzej spedze noc na tronie... A poza tym jakop dodatek stawiam w ten piekny dzionek dzbanek Jaśminowej ..chińskiej ,z rozwijajacymi sie płatkami....poczujmy sie jak motyle w ten teczowy dzien..a dla Ksymci cytrynowa z miodzikiem hmm...chyba nie zaszkodzi Piotrusiowi, miod jest zdrowy prawdz Kubusiu Puchatku>A Tygrysek Brykajacy? A Kalinka ,chyba nie chora? no a do Bossi proponuje jutro z rana ,ekspressem ..zaraz plecak biore,...i pakuje..i wtluczemy jej po tyłku ,niczym nasz idol!!!I nie udawać ,że nie wie żadna ,że nie wie co u niej.Howk!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Załapię się jeszcze na tą odchudzającą, to chętnie dołączę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie!!!!! Ja oczywiście też sie juz spakowałam.. W grupie siła..jedziemy:):) Wiki..ale fajna ta wódeczka:D:D Nie za bardzo moge pisać..wczoraj przecięłam sobie palca..strasznie mnie boli..rwie..i w ógóle buuuu!!! Pozdrawiam..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Podłanczam się pod herbatkę . Służę Puerh. Też odchudzająca , ale okropna w smaku. Słonko świeci , ja też chcę na spacerek.. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ewelinki która pyta o Tygryska Słodkich frykasów pełna duża miska:D Myslę,że Bronce podziemie rozkopali I dostęp do swiata po prostu naderwali:D Możemy wszystkie bryknąć do tego Wrocławia I wreszcie sie przekonac co Bronka wyprawia:D Tygrysek teraz czasu nie ma więc sie kłania I Takiska namawia do częstego rymowania.:D Dla wszystkich buziaki Dla Naszatki całusy Żeby w Poczekalni z Tygryskiem Robiła psikusy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja juz tez sie pakuje,ale chyba do szpitala....... byłam na badaniu skurczy - KTG i okazało sie ,ze mam słabe (a to dopiero 29 tydzień) zaraz pedzimy po szlafrok i piżame, bo nawet nie mam takich rzeczy,zreszta mysłałam , ze jeszcze kupie...później..... ale herbatkę z miodzikiem zdąże jeszcze wypić,dziekuje.... i pączusia zjem.... jak wróce z zakupów to sie odezwe, całuje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksymcia nie strasz ludzi . Proszę się trzymać raźno i bobaska pilnować , a nie latać po sklepach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wreszcie jestem.Włączyli nam internet,bez którego nie mogę sie obejść.Koniec wykopalisk. Juz będe częściej z Wami. :D Cieszę sie ,że nie siedze w wiezieniu . Ale czasem sobie myślę,że tydzień mogłabym posiedzieć i odpocząć...........Dzięki,że myślałyście o mnie. Wieczorkiem nadrobie zaległości w czytaniu wąteczku .Pozdrawiam i 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosia się znalazła, piżama i szlafrok kupione...wiec wszystko jest na miejscu... no tak Nataszko,muszę sie oszczędzać(ale przy dwóch facetach w domu to troche ciężko), nie moge juz sobie biegac po sklepach,itp....na szczęście z prasowania tez się wywinełam- bo nie moge przecież..... aha -jeszcze ubranka dla Piotrusia ,ale to juz po niedzieli.... teraz ide na zupke pomidorową,pyszna mi wyszła ,zapraszam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja dziś mam jarzynową. Choć sama nie lubie reszta rodzinki , a i owszem. Mnie prasowanko dopadło. Jak nie zrobię od razu to potem mam w domu wieżę Eiflla. Tygrysku, Tygrysku- co nam niesiesz w pysku? -Mam tu połać polędwicy zróbmy tatar znakomity Ogóreczka i papryczki włóżmy razem do miseczki A cebulka oraz grzybek zauroczy każdą z babek; by poprawił nam się smak na wódeczkę i brudershaft Więc Naszata- mądra głowa jeszcze bigosiku doda Przy jedzonku oraz piciu zleci weekend moja Kiciu. A dziewczyny będą pląsać wszystkie kąty tu przetrząsać. Powiedz Kotku mój maleńki -wolisz tańczyć czy grać w bierki?? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -KSYMCIA_
tygrysku dla Ciebie duzy 👄 i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×