Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Słoneczko dzisiaj wstało :D Smuteczki od nas przegnało.:) Ksymcię w pół objęło Dziecię połaskotało.:D Ewciom humor poprawiło Ofce gardło wysuszyło Ewelina szuka Bosi , A ta internetu prosi. MarMi pali i nie rzuca Pewnie se wyrabia płuca. Dajen lenia ma i basta Vika wódzię ma do ciasta. Dosi córcia już dorosła Mamie uśmiech w darze wniosła:D Spinakera nic nie ruszy Ciągle pędzi , jest w podróży. 4ever wciąż ceruje, A Kalina tu wertuje. Ktosia się nie może znaleźć A Naszata wreszcie najeść. Takis się pocięła nożem Pewnie chciała być nad morzem, Gdzie Tygrysek zwinnie bryka. Bo gdy słonko nas przypieka, I radośnie do nas mruga To bawimy się wesoło, Niech nam chandra w dal ucieka. ❤️ 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ale śliczny wierszyk , kolejna zdolna osóbka na naszym topiku:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, jak to u nas ? nmajpierw radocha bo Bosia sie odnalazła,a wiec wcale nie zgineła.Bosiu,ty sie przestraszyłaś ,ze my te listy , na słupach , we Wrocławiu??? :-), :-D , no zapewne tak.A w Warszawie prada nie było i wody spadek był ,co odczuólam na własnej skórze.Nie chcecie podwyżek to kurde za kare ,prada nie macie.No.A Ksymcia zmartwiłas mnie okrutnie .Nie moze sie nic przydarzyc ,toż to syrenowy dzidzius.I ma byc dorodny ,zdrowy i rozrywkowy.Jakby co to bedziemy nosic po trochu. Tygrysie ,ancymonie jeden az mi sie smieje twarz,ze sie odezwałas.Naszata nowy rymowanek ,a wiec wszystko ok.Byle z Ksymcia ok było. pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Huuuura wreszcie Bosa wróciła :D ....mam nadzieje , że nie wystraszyłam Cię tą inwazją na Wrocław ;) - Naszata talent swój objawiła, do wirszokletek dołączyła :)...jak się wszystkie w jednym czasie spotkają... oj, będzie się działo, będzie się działo :) ...Ksymciu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinki -popiołu Bosi jeżeli Cie porządnie nastraszyć to ..... Ewelinko takie wczasy z Wykolejeńcem urozmaiciłyby szarą rzeczywistośc i nikt by nie narzekał na doła:D:D:D Widze ,że prawdziwe talenta drzemia w poczekalni Dla wszystkich buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NA doła ...fajna epistoła ..macie poczte...od ewelinki..Ofka , a niechby i z Busiem i konikami jego na ścianach.A Bosia szmalcyku nie chciała ,ani ogoreczka...ani cebulki Bosia a ja dalej czekam na przepis na duszona kapustke... Ksymcia ,wypoczywaj i nie denerwuj Piotrusia .A reszta miłego weekenda i niech bedzie taki piekny jak wczoraj i dzis.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedzi Tygrys w poczekalni niby pasza w mej bawialni, stroszy uszka,gładzi futro przepowiada piękne jutro. \"Ewcia z Ewcią minki stroją, bo Viktorii wciąż się boją co trunkami je częstuje i do Ksymci wykrzykuje: Leż , nie wychodź, śmiej się z nami, dziecku damy kosz z ciociami. Ciocia Ofka i Forever dadzą mu do zabaw teren; Na spacerek ciocia Bosia weźmie Piotrka oraz Ktosia, bo Dajena z Ewelinką otulą go ciepłą kołderką. MarMi wyjdzie z chmury dymu i pogoni nas do czynu; Dosia , Takis i Kalina będą strzegły Ksynci syna, a Naszata nocną porą łeb ukręci dwum potworom. I tak Ksymcia-dzielna mama w żadnym dniu nie będzi sama\" 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksymcia ,MUSI BYC .Innej opcji nie bierzemy pod uwage.Rozumiemy sie? jak mówił Anioł w Alternatywy 4 ...Wypoczywajcie ,a Viki niech nos leczy .bo kurde przedłuża sie jej to przeziebienie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Cię Nataszko serdecznie. I wszystkie moje psiapsiólki herbaciarki-kawusie. Nadrobiłam zaleglości.Uśmialam sie co niemiara. Ewelinko,choć sie razem zamkniemy w celi więziennej .Na pewno nie będziemy narzekać na nudę.A smalczyk z cebulką owszem lubię....Mniam,mniam.A ogóreczki???👄 I znowu nam się nowy talent objawił.Piszcie wszystkie wierszem,a ja będe rozkoszować sie Wasza poezja..... Spinkusiu,dzieki za poczte..Utwory cudne.Az łezka w oczku sie kręci.To wspomnienia przecież.......Kubusiu i Dosieńko,dostałam od Was dwie wiadomości i za cholerę nie mogę ich otworzyć. Czekałam na drzewko i ucieszylam sie,że wreszcie jest.A tu niespodzianka. Jak wgrywam ten program PFAF to wychodzi mi jakiś błąd i nic z tego. Proszę Kubusiu,jesli Ci nie trudno,to wyslij mi na pocztę na WP.Masz przy nicku.Dzieki.:D Ksymciu,uważaj na siebie i na Piotrusia.Nie biegaj po sklepach.Teraz powinnaś wypoczywać,bo jeszcze gdzieś zgubisz dzieciątko,jak będziesz tak szaleć. Odbijesz sobie po porodzie.Na pewno bezpieczniej będzie w szpitalu.A może jeszcze troche podtrzymają?Przynajmniej 2-3 tygodnie??? Ofeczko,popiolu to by mi sieę przydało.Wyślij mi na WP meilem. Jak tam u Ciebie w górach??Czy tez masz lato tej jesieni??Czy juz zima do Ciebie zawitała???? Pozdrawiam Was bardzo,bardzo mocno.Nie gniewajcie sie,ze nie wymienie Waszych imion.Całusy dla wszystkich bez wyjątku.Chyba jestem uzalezniona................... Od internetu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepis na duszona kapustkę Ewelinko dostaniesz.Ale moze nie wszystkie dziewczyny lubia,więc wysle Ci na pocztę. Ale to zwykla kapusta.tylko smakuje wybornie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosi, kapustka owszem zwłaszcza jak smaczna, podaj przepis . Nie ma tak dobrze Ty z Ewelinką na 'wczasach ' a my mamy sie dalej męczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bardzo chętnie uduszę kapustę,więc poproszę o przepis. Jeśli to z kiszonej tym chętniej , bo mam pełną beczkę w piwnicy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale piękne wiersze. Natasza 🌻 Bosa jak miło się czytać. A ja oglądam domino day i w przerwie wpadłam zobaczyć co słychać. A przepis też chcę. Jutro rano do Taty - do niedzieli wieczorem pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pewnie przepis proszę wszystkim , a kto nie lubi niech żałuje jego strata;) Domino day piękna impreza, ja sobie nagrałam, bo mąż ma dziś 1 zmianę i pogonił mnie wcześnie spać. Miłego weekendu i uważajcie na siebie, szczególnie nasza przyszła mama.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam No Bosi wreszcie możemy spać spokojnie....nie zapadłaś się jednak pod ziemię :)) Co do drzewka to przekarzę Kubusiowi ,chyba że sama przeczyta , bo ja nie umiem wysyłać programów ,a poza tym nic innego niż zdjęcia moja poczta niechce wysyłać (?? ) Natasza masz talenta!!! Dla Ciebie 🌼 Miłego wypoczynku jeszcze do środy ma być tak ładnie więc korzystajcie z pogody 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień domina (ang. Domino Day), organizowane corocznie w listopadzie widowisko, podczas którego grupa osób z wielu krajów tworzy z kostek domina różnorodne konstrukcje. Celem jest pobicie rekordu ilości kostek domina, które zostaną wykorzystane i przewrócone. Kulminacyjnym momentem tego widowiska jest efektowne stopniowe burzenie konstrukcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ksymciu...uważaj na siebie!!!!!!!!!!!!! Bosiu..WRESZCIE!!! Tygrysku..Ty to napewno minęłaś sie z powołaniem..fajne..nie przestawaj..:D:D:D:D Paluch napuchł..boli jak cholera..nieźle się urżnęłam:):) Papapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę że jakaś imprezka mnie wczoraj ominęła;-) Ale Bosa się znalazla wreszcie, to z tego powodu dziś może my zrobić nastęną :-) Ja proszę o cieple słowa bo od kilku dni mi się tak zatoki daja we znaki, że szkoda gadać. Nie pamiętam, kto pisal o PuErh - ja też ja piję, ale kupuje taką o smaku cytrynowym, jest lepsza. Jestem pod wrażeniem talentu poetyckiego naszych koleżanek;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co za piekny dzionek!.Wesołam ja dzis jak skowronek!!Koniec.Wierszowac nie potrafie ,ale strasznie mi sie wasze podobaja..No naszata ,nie naszata,ale tak troszke Tygryskiem tr ącasz,..no ..nie bede detektywom chleba odbierac. A poza tym ,Bosiu ,to lecimy do tej celi,Nawet trudno nie bedzie ,bo nasz idol tyle sankcji wymyslił,ze..problem żaden tam sie dostac.Jak dzieciaki sie naleja po szkole a ty nie doniesiesz..to masz numer zapewniony ,dolaczę potem ja ,zesmażymy słoninke ,szmalcyku sie zrobi, kwaszonych dziewczyny doniosa, kapustke sie udusi , a i jaka literature Vikusia nam doniesie,jak sie odkatarzy..moze by tak szlachetne jakie rękopisy?? no i bedzie superowo .Koloryt i nastroj...No i co wy na to? Oczywiscie Ksymciu, opiekowac dzieckiem tez sie bedziemy ,zeby tobie ulżyc.Co dziennie inna na przepustke.A wiecie co? to byłaby niezła ucieczka od rzeczywistosci.Miche by nam dali ,spanie tez i na łepetyne by nie leciało ... No i tyle moje motyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko weż sobie młotek i wybij odsiadkę z głowy ,nie ma tak dobrze! Ty sie będziesz lenić a my Ci mamy jeszcze wałówę podsyłać?hę? Z czystej mściwości będę zeznawać na Twoją korzyśc:D:D:D Takisku ,daj pomufam,przestanie...............ale to \"urżnięcie\" to tylko palca dotyczyło czy .....głowy?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
coś mi się zacina ostatnia stronka ,nie moge otworzyć. Spinki, może by tak naoliwić? albo odkazić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba trzeba coś naoliwic w poczekalni ,albo odkazić, nie wchodzi mi ostatnia stronka i pisanie tez mi kasuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijkl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość abcdefghijkl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
okropne problemy ,zeby tu wejśc ,pozazdroscił nam ktos sposobu na bezrobocie i klimatów naszych? A le Ofka ,powiedz sama , nie jest to wyjscie jakies jakby w stanie zamroczenia przeczekac to co sie dzieje dookoła?:-D,:-) , no ,dziewczyny ..co sie dzieje ze stronka..kto nam psikusa robi/...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Udało sie ,moze juz bedzie chodzic ,chyba sronka odczuwa juz menopauze nasza,i jej sie udzieliło.Takis a zdezynfekowałaś ty ranke.A Ksymcia ? to tak na sprawdzenie zdrowotnosci stronki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Buntuje się czasem stronka, ale ja ją biorę na przeczekanie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×