Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

🌼 Ewelinko..szkoda było lać na rane.:D:D:D:D Zrobiłam to doustnie:):) Ofka..pomufałas i opuchlizna zeszła..dobra z Ciebie dziewczynka:D:D Dobrej nocy..papapa buziaczki..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
....ufff jakieś siły nieczyste, albo cosik inszego :P Już myślałam, że tylko ja mam kłopoty z wejściem na 223 str. To już chyba dziesiąta próba dostania się na stronę... abcdefghijkl to moje :D chciałam sprawdzić czy dzięki temu strona się otworzy....niestety nie udało się, dopiero jak usunęłam wszystkie \"ciasteczka\" strona mi się otworzyła ...dziwne no, naprawdę dziwne :) Idę sobie teraz film obejrzeć - buziaczki dla wszystkich👄 łonecznej i miłej niedzieli 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko wyjście super, smalczyk uwielbiam chleb razowy też ale pytanie .......kto nas zamknie:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepisik wrzucę Wam na pocztę,oczywiście na kapustkę.Ale ma być taka w główce,nie z beczki.Nataszko, proszę o Twoj adres.Przyślij na mojego meila.Masz przy nicku. Moze wszystkie zgłośmy sie na ochotnika do miejsca odosobnienia.Po znajomości może??? Mam klawisza znajomego,przemyci nas i tyle. Wiecie,ze tam\"na wczasach \" moze być super. Ofko,tez sie moze załapiesz,wiec na niczyją korzyść nie waż sie zeznawać.:DInternet tez mi chodzi jak żółw. I ze stronka mam problem.Takisku,kupuj Ty lepiej chlebuś krojony. I nie narazaj swoich paluszków na rżnięcie.Daj pocaluje , to przestanie boleć.👄 To i ja Wam życzę łonecznej niedzieli. Spinkuś,nie gniwaj sie,ale tak to ślicznie zabrzmialo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosia ,kochaniutka ,o to sie rozeszło ,ze ja nie wiedziałam jaka kapustka ,i ugotowaolam na próbe mieszną,kwaszono głowkową...ale po twojemu.Jezu! Tez pychotka!!! Koszt niewielki ,robota umiarkowana a jakie niebo kapustowe w gebie!!!Bosia ,cudna jestes. ale ,ze nie wiedziałam jaki sort tej kapusty ..to od razu i mojej ,,wigilijnej \" nawarzyłamNo i ..nie wiem jak dzis my z Busiem...w tej sypialni.A i psinka kapustke spożywa..wiec uchyle okienko..a co mi tam ,mrozu nie ma.Bosienko a jak Marcelinka ,pyskuje juz na ,,nie \" wszystko czy za mała jeszcze? Takisku kochany racja jest po twojej stronie ,ale ja o wodzie utlenionej pisałam a nie o ksiażce..:-p :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jednak jeszcze problem mam z pisaniem ,na okolicznosc zdrowotnosci stronki...co to sa te ciasteczka? Sie pytam jak blondi .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny jeszcze trza areszt wybrac moze ten co lobbysty siedza tam w Piotrkowie czy cos, bo na Smutnej w ŁOdzi to byle co , a juz o mniej popularnych sie nie wspomni ,bo nam tam gangstery za alimenty..szmalcyk zjedza .Jakby w Piotrkowie ,to moze by pożyteczne znajomosci zawarł? i elegancko sie mył ,pod prysznicem codziennie ,a nie raz w tygodniu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko polecam w Nowym Sączu ,wiem że areszt prowincjonalny ,ale za to jakie widoki a jak nas jeszcze będzie karmic firma \'chłopskie jadło\"..!!!!!!!!!!!.z drugiej strony znajomości tam zadnych politycznych nie zawrzemy ,dlatego i kandydowac za kilka lat na posłanki cięzko bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze amoze lepiej bez tych znjomosci a jak warunki sanitarne? A klawisze ,bo Bosia pisze ze u niej by sie jakis znalazł? chociaz chłopskie jadło nie jest zle.. a za klimat i widoki mozna pocierpiec, iszmalcyk gotowy by my miały bez manufaktury..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ofka ,my dzis ,no ja jak ja ale ty nadrabiamy za wszystkie dziewczyny ,ale jakos mi chodzic stronka zaczela i klawisze oporu nie stawiaja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ztymi wyborami to racje masz.Dieta razy 12 miesiecy i bez podatku ,to jest mysl!!!Chyba lepsza niz ten areszt!O WIELE LEPSZA.No to trza se zaczac kampanie wyborczą rychtować.:-), :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ztymi wyborami to racje masz.Dieta razy 12 miesiecy i bez podatku ,to jest mysl!!!Chyba lepsza niz ten areszt!O WIELE LEPSZA.No to trza se zaczac kampanie wyborczą rychtować.:-), :classic_cool: :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
masz rację nie da się być szmatą tfu flanelcią z zasadami albo godnośc osobista albo kasa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to co robimy? trzeba topikowe referendum rozpisac Ja jestem jednak za szmalcykiem i kwaszonym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tym optymistycznym akcentem i dzbankiem herbatki lipton- bo neutralna jest, nikomu nie szkodzi ,a każdemu pasuje ,mowie dobranoc,..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
teraz to może zgaśmy światło w poczekalni i przespijmy sie z tym tematem \\smalczyk lepszy i w oczy mozna spokojnie ludziom spojrzec\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość -KSYMCIA_
ale Was na te areszty dzisiaj wzięło.... melduje sie,ze jesteśmy cali i sieę lenimy jak tylko sie da.... niestety u mnie teraz dopchac się do komputera to....tragedia....ale powyganiałm na film i mam chwile dla siebie w końcu.. tak o tej kapuście i smalcu a mi się zimnego PIWA CHCE!!!!! chociaż dwa łyczki.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aleście sie uwzięły Elu i Teklusiu na te kwaszone i smalczyk......A ileż to roboty??Można w domku nawarzyć i jest namiastka pudła???Jest!!!!! Sidamy spokojnie przed kompkiem i spozywamy te specjaly i popijamy chłodnym piwkiem.Ksymciu,juz Ci lepiej??? To smacznego i chlup w ten dziób......Jedno piwko Ci nie zaszkodzi.Tylko,ze Piotruś zacznie śpiewać u Ciebie w brzusiu,zamiast spać. To pa kochane psiapsióły , do jutra.Milej i upojnej nocki Wam życzę. P.S. Pisalyście w jednej minucie .Lepiej niż na GG.A kapustka poszla na pocztę.Oprócz Nataszki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Ofeczko za przecudnej urody widoki. Ale Ci się tam dobrze mieszka. Ja to bym juz nigdzie nie chciała ruszać sie z takiego miejsca.Dzięki.Pozdrawiam wszystkie dzieweczki z wąteczku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry!!! za knem szaro a w serduszku słonko świeci..... Bosiu dzieki za przepis kapusciany,jutro biegne po kapuste... piwko oczywiście wczoraj wypłam,ale takie malutkie - reedsika malinowego... Miłej niedzieli Wszytskim życze! 🌼 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra ,herbatka cinnamon,mango i orange.Pyszna i aromatyczna.A ja wlasnie spozywam surówke marchewkowa jabłkową.Marchew przegryzam jablkiem.To sie nazywa minimalizm czynnosciowy.A ile czasu i wody zaoszczedzone ,tarki myć nie trzeba. Dziewczynki ja sie wycofuje z tej kampanii wyborczej oficjalnie ,ja bym nie mogła przeżyc,ze ci co mi reke podaja to na bank wrogowie i faryzeusze.A z kryminału wyleczył mnie TVN dzis rano.Otóż tylko przestepcy groźni nie musza pracowac.Lżejsi sa ganiani do roboty za połowe minimum socjalnego.Nie ma sensu z deszczu pod rynne.Bosia ma racje, szmalcyk produkujemy w domku.Tez smaczny bedzie.Ale klimaty nie te... No i tyle . Ksymciu ty musisz delikatniej niz kapustke ,bo Piotrus jak ci zacznie baki puszczac..Powoli kochaniutka ,to juz chuda goloneczka po tym piwku byłaby zdrowsza,kleju duzo ma ,zelatyny naturalnej ..no i mniej kalorii ma niz chude miesko innego sortu...a wiec.. Miłej niedzieli ,pochmurna to pochmurna ,ale ciepła jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]]] A u mnie niedziela słoneczna,ciepla.Chce sie zyć.Nastoj dobry,wrecz fantastyczny.Zaraz wyjezdzamy na wioseczke. Tylko jeszcze drugie danie.I w drogę................Pozdrowionka.[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[[

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosiu 🌻 Jakie drugie danie??? Ja dopiero wstałam. U mnie śniadanko-twarożek z pomidorkami i ogóreczkiem w śmietance. Słoneczko też mam. Syn ciągnie na basen - trzeba będzie ruszyć swoje zwłoki. Jeśli chcecie się posmiać -kupcie \"3-cią planetę od słońca\". Jest w TV OKEY ( program telewizyjny). W trzeciej części jest jak facet chce się odmłodzić. Dawno nie było tak by głosu nie było słychać ( dzieci tak wyły ,że wszystko zagłuszyły). 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie❤️ Bosiu..dzieki za przepis!!! Ponieważ i tak zaplanowałm na dzisiejszy obiad kapustę..postanowiłam zrobic z Twojego przepisu..i BOMBA..Wszystkim bardzo smakowała..i nic dziwnego bo rzeczywiśie jest PYSZNA!!!!!! U nas też jest strasznie cieplutko..słonecznie.Idziemy własnie na spacerek z Kaziczkiem i Danonkiem. Pozdrawiam..do jutra..buziavzki 👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×