Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Bosiu🌻-ty chyba na bezsenność cierpisz. Ja tobie też życzę wszystkiego co najlepsze w nowym roku:gwiazdki z nieba , wygranej w totka, Zdrowia, Uśmiechu, Miłości i wszystkiego co sobie wyśnisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ale Wam zazdroszczę takich wieczornych spotkań, ja nigdy nie mogę o tej porze bo jakby był mąż to by nie pozwolił , a jak go niema to i tak nie mogę bo syn kompa okupuje wieczorami.Tak że tylko do 20 mogę:( Ale fajnie tak wstać rano i poczytać a dziś aż 4 strony tego było, super tak trzymać:D Ewa rodzinka śliczna, miło popatrzeć. Ksymcia biedna pamiętam jeszcze jak dziś też tak puchłam w ciąży, oj ciężko było. Takisku nie wygłupiaj się goń szybko to choróbsko. A o jedzenie i picie przy kompie też mój mąż się złości czasem, no ale tu najprzyjemniej przecież;) Miłego dnia kochane koleżanki topikowe❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Widzę, że zabawa była przednia wieczorem, aż mi zazdrość, że mnie nie było ... Ale gratuluję znowu okrągłej cyferki Naszatko 👄 Dlaczego, że jutro będą się Panie bawiły , już dziś chcę złożyc życzenia Noworoczne dla wszystkich : Z ostatnią kartką kalendarza zerwijcie wszystkie złe nastroje, zapomnijcie o wszystkich nieudanych dniach, przekreślcie niewarte w pamięci chwile i wejdz w Nowy Rok jak w nowej sukni wchodzi się na najwspanialszy bal świata. Dosiego Roku !!! 👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼 A jutro życzę szampańskiej zabawy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak się macie?? To nie ja szlam na końcu llulać,tylko Ty Nataszko! czasem zdarzy mi sie dluzej posiedziec.Jak mila atmosfera byla,to czemu nie??? Dzięki Malgos za zyczenia.Tobie z wzajemnoscia tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼 Zbliżający się Nowy Rok..niesie wszystkim nadzieję na uspokojenie,zyczliwość i spełnienie marzeń. W te piękne i jedyne w roku chwile pragnę Wam złożyć najlepsze życzenia,pogodnych,zdrowych i radosnych dni w nadchodzącym Nowym Roku!!!!!!!!!!!!!! 🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posprzatalismy juz chalupke.Wszystko ogarniete.Choinka juz gubi igly na potegę.Ale chcemy ją przetrzymac do TRZECH KROLI. W domciu tak pieknie pachnie,ze żal jej sie pozbywać. Jutro rano postaram sie jeszcze przygotowac jakies zakaski dla gości.Na cieplo podam tradycyjnie bigos/mam zamrożony sprzed swiat/.I zrobie frytki,upieke kurczaki z pieczarkami.Do tego ogoreczki,pomodorki i papryczka.Mam trochę wędlin i swieżą sałatke.Dzieki Ewelinko za podpowiedz .Zrobie frytki tak jak radzilas.Juz sie nie mogę doczekać do jutrzejszego wieczoru.Oprocz przyjacioł przyjezdza jeszcze moja siostra.:D Myslę,ze zajrze jeszcze wieczorkiem.Moze nam sie uda poczatowac tak jak wczoraj.To pa,do wieczorka. 🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Niech w Nowym Roku świat będzie dla Was pełen ciepła, radości i przyjaciół, a w Waszym domu niech nigdy nie zabraknie miłości i zrozumienia. ❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️👄❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewlina46
Helo.Poszłam wczoraj ,bo Busi jakby zejsc miał tak jeczał.No i dzis tez jakis markotny ,ale do pracy pojechal i szczesliwie wrocił. po czym straszliwie mnie skrytykowal ze starym rokiem ,ze mi 4 litery urosły i mam sie wziac za siebie i w ogóle warczy.To ja milcze.Robmy swoje mysle sobie.I juz. Dajen, ale numer!!! Teraz siedze z drinkiem i olewam czy klawiature zaleje czy nie. Wszystko mi jedno.Pokaze sie ok 10 moze bo mam z Dajen sprawe do obgadania... no i Bosiu ,frytki do piekarnika ,tez chrupkie ale dieteyczne. A ochota na bal dzis jak reka odjał. Poza tym ewuniu44 ,jestes wielka ,jak ty kobietko chowajaca sie za cudze plecy/ja tez tak lubie pozować/ :-D :-D dałas rade wychowac 4,5 chłopa.No bo to naprawde na jedna dziewczyne ..to normalnie wielkie dzieło i nalezy ci sie Nobel.Oprac i nakarmic to towarzystwo..o Jezusie! Jestes naprawde Wielka duchem i siła.Chyle czoła ...Mama sliczna kobietka ,a chłopcy jak malowani ,no nie wspomne o tym ..najmniejszym,.Cudny jest... Buziaki .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to byłam ja...ewelina.Chyba juz mnie wzielo jak was wczoraj ..buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Taka fajna imprezka wczoraj się tu odbywała a mnie nie było, buuu. Ewa, dziekuję za zdjęcia - ale masz doborowe męskie towarzystwo :-) A urodziny mamy prawie razem - Ty w sylwestra a ja w Nowy Rok:-) Ja sobie dziś zrobilam babski dzień - paznokcie u kosmetyczki i skrócone włosy plus kolor. Ale zmiana jest niewielka, bardzo podobny do mojego naturalnego, tylko taki \"wyraźniejszy\", bardziej brązowy. Wczoraj skończyłam tłumaczenie i wreszcie moglam odespać i zacząć myśleć o zbliżającej się zabawie:-) Ksymcia, to Piotruś jest \" styczniowy\" - i dobrze, w styczniu się fajne dzieci rodzą:-D Naszata, a ja nie mam Twoich zdjęc, podeślesz? Dla wszystkich 🌻 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ale się tu wczoraj działo :D Witaj Ewa ....musze przyznać, Twoje dzieło wielkie - tyle chłopów, a Ty sama samiuteńka, jak ten palec w rękawiczce ...pozostało szczerze pogratulować, tak pięknej rodziny :) Dziewczyny w gotowości, już prawie wyszykowane na bal . Życzę wszystkim odlotowej zabawy :D http://rodzinnastrona.ovh.org/nowyrok/1.htm Na wszystkie dni Nowego Roku życzę: zdrówka, wiary w sercu i światła w mroku, obyśmy jednym krokiem omijały przeszkody i niech każdy, kto tu wejdzie czuję się młody, młody, młody ...:D i jeszcze jedno - mało pracy i dużo pieniążków, żeby wszystkim wystarczyło na chlebek i coś do chlebka ....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszata, dziękuję za zdjęcia. Ja też Ci wysłałam. Od razu przepraszam bo dołączylam jedno, które robilam dzisiaj i widzę, że go nie zmniejszyłam, tylko wysłalam Ci takiego olbrzyma :-) No, pora do łóżeczka, wyspać się przed jutrzejszym balowaniem :-) Dobranoc wszystkim :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!! TO juz drugi nasz wspólny Sylwester w Poczekalni.Pierwsze urodziny Ewuni. Ewuniu Kochana Zdrówka,słoneczka,kwiatów,radości,miłości,braku kłopotów,spełnienia wszystkich marzeń i uśmiechu,uśmiechu ,uśmiechu. MarMi Kochana w tym roku\" o czasie:D\"a nie po urodzinach składam Ci życzenia zdrówka,słoneczka,kwiatów,radości,miłości ,braku kłopotów,spełnienia wszystkich marzeń i usmiechu,usmiechu,usmiechu.Jednakowe zyczenia,jednakowo serdeczne.Po prostu życzę Wam zwykłego,ludzkiego szczęścia.🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ewa..ja też składam Ci zyczenia..dużooooo zdrowia..szczęścia..pomyslności..radości..wytrwałości i siły aby dalej tak cudownie radzic sobie w życiu!!!!!!!!!!! Sto lat!!!!!!! 🌼👄🌼👄🌼👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 MarMi...Tobie nie składam życzeń..w końcu tę noc spędzisz ze mną:D:D Zdąże:):) No i skończy nam się dzisiaj stary roczek:(..mnie go troszkę szkoda..fajny był..ale jestem otwarta na nowe..( w tym wypadku akurat nie mam wyjścia).rzeczy..to i ten z radością przywitam:):) Teraz idę się powolutku spakować..ale jeszcze raz ...Drogie koleżnanki..DOSIEGO ROKU..👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa również dolaczam się do zyczeń urodzinowych!!!! STO LAT, STO LAT, STO LAT!!!!! pozdrawiam i całuje!!! 👄 styczniowe dzieci muszą byc super 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄Ewo🌼 🌼MarMi 👄 ...... ________###_______###______ ______#######__#######___ _____##################__ ______################___- _______#############____ _____################___ ___####################__ __##__######__#######____ _##____###______####_____ _##______________________ __##_____________________ ___##________N__A________ ___##__S_Z_C_Z_Ę_Ś_C_I_E_ :) Dzień urodzin się już zbliża, więc życzenia Tobie śle. Aby wszystko się spełniło, czym marzysz o czym śnisz. Byś pogodne miała sny, z głębi serca życzę Ci. Dużo szczęścia i radości, sto lat życia, mało złości. Dni spokoju ,pełnych wygód, dużo słońca , wielu przygód.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Sylwestrowo!! Wszystkiego co najlepsze naszym jubilatkom ( jak to ładnie brzmi...) nnnnnnajpiękniejszych chwil w życiu, które dopiero teraz się na dobre zacznie!!!! Życzę najwspanialszego sylwestra i najbardziej udanego 2007 roku, aby niczego nam nie zabrakło !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W nowym roku dużo , dużo miłości , zdrowia, worka pieniędzy życzę wszystkim. Dla jubilatki 🌻🌻🌻👄 Dla pozostałych Babeczek 🌻 🌻 🌻👄 Zaraz lecę do fryzjera, co w moim przypadku nie jest chyba przenośnią bo na dworze huragan. Do zobaczenia w przyszłym roku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszata ja juz jestem po fryzjerze i tez \"przylecialam\" bo wiatr okropny a fryzurki tego nie lubia :) :) Wszystkim Poczekalnianym koleżankom i przyjaciółkom życze jak najwiecej szczęśliwych dni. Niech spełnia się Wam wszystkie marzenia, które przyniosą Wam szczęście. DO SIEGO ROKU

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cudownego, bardzo udanego Nowego Roku, pelnego radosnych wydarzeń, życzliwych ludzi i spelnionych marzeń. Zdrowia, jeszcze raz zdrowia a i \"kufereczek stóweczek\" też niech się reguilarnie pojawia:-) Powodzenia! 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Niech Nowy Rok przyniesie Wam radość, miłość, pomyślność i spełnienie wszystkich marzeń a gdy się one już spełnia nich dorzuci garść nowych marzeń, bo tylko one nadają życiu sens. ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A naszej Ewie w dniu urodzin- Zdrowia-życzę dziś Tobie, okazja taka nie co dzień się zdarza, aby wyrazić słowami,co serce w ciszy co dzień powtarza. Szczęścia-życzę Ci również takiego,jak Ty sama pragniesz, bo dobrze gdy będzie przy Tobie, a Ty-czym ono jest-odgadniesz. Miłości-życzę Ci szczerze bo ona filarem jest życia. śpiew ptaków kochaj i ludzi, a w każdym sercu Ty miłość wzbudzisz. Stu lat-w miłości i zdrowiu, niech towarzyszy Ci szczęście Twój bagaż życiowy-mądrość- przykładem dla innych niech będzie. Spełnienia marzeń najskrytszych niech będą realne i jasne.Marzenia spełniają się często niech spełnią się też twoje własne! Radości-też życzę Ci wiele by Twoją twarz uśmiech zdobił, a jeśli się czasem zasmucisz to tylko na krótką chwilę. Wytrwałości-życzę Ci także, w realizacji pragnień i celów. Cierpliwa bądź i odważna, by rzeczy dokonać wielu!❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrowia ,szczęścia i slodyczy ,pociechy ze wszystkich chłopaków w domu ,ewelina ewie życzy .STOOOOO LATTT .STOOOO LAAAAAATTTTT, A wszystkim dziewczynpm , Szczęsliwego ,pomyślnego ,spokojnego ,bez złych emocji ,Nowego Roku.Spełnienia marzeń najskrytszych , wszelkiego dobrego.Szampanskiej zabawy ,nie ważne gdzie i jak każda z nas spedza te noc, ale kazdej zycze zeby spedziła te noc tak jak sobie zyczy .Buziaki kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a tez dołączam do wszystkich zyczeń.Ewuniu i Marmi-wszystkiego najlepszego,radości ,spelnienia marzeń i zeby Wasze wszystkie dni byly pogodne,ciepłe i pelne milości.❤️❤️❤️❤️❤️ Mój Kaziczek poklócil sie ze mną o jakąś pierdołę.Szykuje juz wszystko na imprezke,a ON śoi........Widocznie mężczyzni tez przechodzą klimakterium. A to raczej jest pewne,ze to męska menopuza. ...Mialo byc o menopauzie??? To jest!!!! Ale wybaczcie,nie przy dzisiejszej okazji.Pozdrawiam Was jeszcze w Starym Roku.szykujcie sie na wielkie i małe wyjścia i świećcie dzisiaj swoja urodą i madrością.Zmykam,całusy dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry widać że nie dospałam po nocce te życzenia urodzinkowe również dla Ciebie Marmi kochana buziaczki jeszcze raz wszystkiego naj dla Ciebie również.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje przepięknie za wszystkie życzenia . Mój tatulek powiedział - ale już stara jesteś- od razu poczułam sie podbudowana. nie ma to jak dobre słowo. MarMi Tobie życzę tego samego co sobie, a że sobie żle nie życzę to wiesz jak piekne i dobre są te życzenia. Stawiam z okazji urodzin http://bransoletka.blox.pl/resource/szampan.jpg Wesołej zabawy , udanych tanców i wszystkiego dobrego w Nowym Roku .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zajrzałam ,bo poczte odbierałam.Bosiu ,widac te nasze Busie i Kaziczki tak maja na koniec roku.Do geriatyu ich!!! Albo na Marsa! Nie przejmowac sie ,robic swoje.Widac na nich ten roczek do przodu to tez stres :-D :-D :-D ,a co tam. MarMi myslałam ,ze jutro twoje urodziny.Najlepsze zyczenia dla poliglotki w naszym gronie i dziewczynki jak malinki , STOOOOO LAAAAAT ,STOOOO LAAAATTTTTTT ..NIECH ŻYJE ŻYJE NAM,.. NIECH ŻYJE, niech żyją obydwie nasze gwiazdki i ewusia i Mar Mirek ,strzelaja..okropnie i mojego pieska neospasmina napoiłam a on i tak boi sie...na policyjnego by sie nie nadal..na strzał...poleci pod kanape... Buziaczki ,bo tym optymistycznym akcentem koncze swoja mieszana działlnosc rozrywkowo-marudzącą w Starym Roku ,.Do Siego Roku!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim jubilatkom najlepsze zyczenia urodzinowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×