Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Gość 369forever
Chciałam komus innemu ustapic miejsca na okragły wpis ale padło znowu na mnie:DPolewam zatem :D i znikam do pracy.A jutro....a jutro mam randkę z kochasiem spinkusia,przyjechał do mnie:D.Buziaki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam sobotnio...:) zrobiłam sobie kwausię i farbuję włosy, rany siwych coraz więcej......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Słabo się staram, ale już nadrabiam i witam wszystkich nie witanych :) - Barwa, Małgoś1 , OJJO 🌻 na powitanie, zaglądajcie tu jak najczęściej. - Ewelina fotki wysłane ...oczywiście poszły do wszystkich :) - Forever :D - MarMi wiedziałam, że przesadzasz tą samokrytyka :) Pogoda kompletnie zwiariowała, w następnym tygodniu ma być jeszcze cieplej .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zasiedziałe i te co dopiero przyszły,dzięki za zdjęcia Kazda narzeka jaka to be ,a to czyste prowokacje laska jedna w drugą a najlepsze to blond cudo ,ma rację ,że wszystkimi rządzi w domu ale to pewnie po babci:D A Foreverek jak zwykle złoty strzał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie piszcie po kilka stron na raz ,kto to przeczyta:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem wlasnie po 10 minutach śmiechu.Brzuch mnie boli. Dzieki Forevciu,ze pomyślalas o nas.Przepona super pracowala,:D Witam nowe babeczki.Z Jo i Małgoś juz sie przywitalam.Ale znikneły nam na dłuzej.Od wczoraj nie dają znaku zycia.:) Witam Barwa.Nie przejmuj sie niczym.Jesteś piekna i młoda.Na dodatek zdrowa.Wiec nie ma co plakac nad rozlanym mlekiem. Kobietą jestes,byłas i będziesz.I nikt Ci nie odbierze Twojej kobiecości.A seks jest jeszcze lepszy niz przed.Dziewczyno,dopiero teraz zasmakujesz ,jak to jest kochać sie bez stresu,że mozesz zajść,że niedlugo bedzie obfita i zlewna menstruacja,że będziesz miała silne bole i zawroty głowy,że będziesz miala zespół napiecia przed i po,i ze wszyscy Cie wkurzaja wokoł,a Ty Bogu ducha winna. Teraz odkryjesz najslodsze tajemnice Twojego intymnego zycia. I niebawem stwierdzisz,ze nigdy jeszcze nie bylo tak cudownie.Dla Ciebie na przywitanie ;) :D :) Elusiu,co Ty z tymi papirusami???Niech sie dziewczyna wkupi,a moze byc i z polecenia. Dla Ciebie👄 Dzieki Forevciu ,polewaj ,moze byc nawet dwa.A który to juz wpis padl??Bo się pogubilam. Nie gasze,co by któraś nie miala problemow z dojsciem do łóżeczka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofko,Ty znów mnie atakujesz???❤️U mnie w domciu jest demokracja. A mala rządzi i na nic nie zwaza.Ona ma to po tatusiu,a tatuś pewnie po mnie.Przeciez to moja krew. Spinkus jestes urocza.Taka ładniutka i śliczna dziewczyna,a jaka zgrabniusia.Zazdroszcze CI.Dla Ciebie❤️ Marmi,jak moglas??? Wyglądasz jak gwiazdeczka. Bez tej sukni tez bys dorze wygladala.Uwierz mi. A w sukni tez rewelacja. Dlaczego oklamałas?? Dla Ciebie👄 Pozdrawiam Was wszystkie,bez wyjatku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuję za miłe słowa:-) Nie kokietowałam. Naprawdę uważam, że sukienka znieksztalacała moją i tak średniawą figurę. Najlepiej to widać na filmie. Miałam ze sobą kamerę i niektóre fragmenty dość przykro mi się ogląda. Ale - będę asertywna - to kamera pogrubia, poza tym, wygląd mi nie przeszkodzil w dobrej zabawie. No i - pewnie, że mogłoby być lepiej, ale przecież aż tak źle nie było:-D Ewelinko, czy my jesteśmy podobne - i tak i nie. Takis jest wyższa, smuklejsza. Ja mam jaśniejsze oczy. Włosy też jaśniejsze i bardziej kręcone. Czyli, wychodzi na to, że tak w szczególach nie jesteśmy podobne, ale to podobieństwo jednak jest:-) Obie jesteśmy tak samo fajne;-) Spinky, bardzo ładnie wyszlaś na tych zdjęciach:-) Wracam do pracy, skończyć co mam do skończenia i spaaaaać;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was Dziewczyny. Tak sie cieszę, ze Was odkryłam. Przed chwilą przeczytałam Bosanovę. Mój uśmiech nie ma końca. Zawołałam męża i przeczytałam mu Twoje świetne zdania. Chyba coś z tego będzie? hi,hi,hi...Zaczełam sie cieszyć, ze wchodzę w dojrzalszy okres zycia z olbrzymią pewnością swojej kobiecości. Ale dość już o mnie. Chciałabym się z Wami zaprzyjaźnić bo czytając Was, czuję, ze jesteście fajne babeczki. MarMi zawsze się jest bardzo krytycznym w stosunku do swojej osoby. No chyba, ze się jest narcyzem.Krytycyzm tkwi w naturze a szczególnie kobiecej. Mało jest osób które wpełni akceptuję się. Dobrze przyznać za prawdziwe komplementy osób życzliwych, bo one nas takimi widzą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry.Dziewczyny nowe witam ,ciesze sie ,ale protestuje przeciw pokazywaniu nas meżom ,kochankom i innym.😠 Tu jest azyl od facetów i od rozmow o dolegliwosciach. Wspominamy ,co nas meczy i sprawy powazne mozecie znaleźć w Przychodni Ginekologicznej w Mieśniakach macicy..., w Zapaleniu pochwy...., w Menopauzie... tu gadamy o pierdołach ,a jak poważne sprawy to tez traktujemy to bardzo..prywatnie i wesoło dodajemy sobie animuszu...czasami..papirusami.:-D ,ja nie chce tu ZADNYCH facetow .Ale jesli reszta forum nie ma nic do tego to ja sie przystosuje.:-O Dziewczyny rozsypałam sie i wydawało mi sie ,ze juz sie pozbierałam...:-D, ale....:-( nie daje rady chyba .Dół mam ogromny i nawet przpowieść o ośle mi nie pomaga 😭 Dzieki za poczte .dzieki za foto , Spinki ...to Częstochowa? Jesli nie to nie wiem skad to miejsce znam. Dajenku dziekuje ...czekam na wieści.Ja nie wiem czemu nie mam żadnych.Ale zdjecie fajne. Bardzo:-D ,bardzo. Dzieki ,ze jestescie .🌻 😍A te nowsze - wybaczcie mi ,ze tak dzisiaj nieuprzejma jestem..ale ..to mam nadzieje zmieni sie.🖐️ miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poprzednio drugi raz pisałam bo mi zjadło...Spinki ,Sliczna z Ciebie dziewczynka ..nie wazelinuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KSYMCIA
Ewelinko kochana tylko sie nie zlosc,ale ja juz kilka dni chodze jak ....struta i chyba wiem czego mi brakuje.... Twojej herbatki rano, prosze zrob..... calusy gorace dla Wszystkich.... dziekuje ya fotki + sa super!!!! a Marcelinka jest taka slodyiutka! klawiatura mi sywankuje...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko,co to za grymasy???Chyba maly klaps by sie przydał??? A chlopcy jak szybko tu wchodzą tak szybko uciekaja. Ale dzielić sie z mężami jak najbardziej możemy,a zwlaszcza,ze dodaje nam to radosci i szczęścia.Barwa nie przejmuj sie tym co napisala Ewelinka.Ona ma po prostu wielki dolek.Ale zaraz z niego wyjdzie. Bo Ona jest naprawde super czlowiekiem i dodaje temu forum wiele radosci i uśmiechu.Eluniu dla Ciebie❤️ U mnie pada deszcz od samego rana,jest ponuro i humor tez taki sam. Gotuję obiadek.Właściwie to mąż.👄 A ja siedze przed kompem i szukam................Sama nie wiem czego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szukam słońca, bo u mnie ponuro, ciemno i przez to tak latwo potknąć sie i wpaść w dołek (psychiczny), a ja nie chcę, bo dopiero z jednego takiego ogromnego wygramoliłam sie z wielkim trudem. SŁONECZKO gdzie jesteś. Musze go znaleźć dla siebie i moich poczekalnianych przyjaciółek. Wyruszam na poszukiwanie. Zdjęcia SUPER - wiadomo - super babki to i zdjęcia super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem, co to znaczy mieć doła i dla tego rozumiem. Jest ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć🖐️ Babeczki . Dzięki za fotki. Wyglądacie rewelacyjnie , a Marcelinka uśmiechem rozjaśnia dzionek. Właśnie mi pomogła - zaświeciło słońce chyba pierwsze od sylwka. 🌻 Dziś wstałam o 12-tej , bo usnęłam o 7-mej. I tak dzień skończy się zanim na dobre się zaczął, ale ja tak lubię czytać jak mi nikt d... nie zawraca. a w dzień to niemożliwe. Witam nowe Babeczki. Im więcej nas tym przyjemniej. Porcję śmiechu powtórzyłam 2 razy. Skąd wy to wynajdujecie? Ja ledwie mam czas tu zajżeć . :D :D :D :D Dzieciaki chcą iść dziś do kina , ale wszystko zarezerwowane. Może za tydzień???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie wszystkie Panie , i te nowe i te \"stare\" 🖐️🌼👄 Dziewczyny, jak Wy myslicie, że ciągle Was doły dopadają ?? A Nowy Rok miał być szczęśliwszy, weselszy i bez dołów !! Cieszcie się z każdej chwili, czy pochmurno,. czy słońce świeci. Przecież w Waszych sercach jest tyle miłości ... Dziękuję serdecznie za zdjęcia 🌼👄🌼 Marmi, jak zwykle jesteś za bardzo samokrytyczna, wyglądałaś świetnie i widać było, że tak samo świetnie się bawiłaś . Ja także noszę takie obszerne \"góry\", ale ja mam trochę za duże \"przedsięwzięcie \" i dlatego staram się je zatuszować :-). Ty możesz spokojnie nosić coś obcisłego, masz swietną sylwetkę. A że Bozia wzrostu troszkę poskąpiła , to nie ma się czym przejmować , ja nieraz chciałabym być niższa (mam 170 ), aby się schować w tłumie :). Bossi, Marcelinka jest boska ! Ale te cudze dzieci szybko rosną . Nie dziwię się , że rządzi wszystkimi w domu :). Tylko pogratulować takiej wnuczki . Spinky, jesteś ekstra laska ! Jakoś znajome te miejsca mi się wydają , ale chyba skleroza - narkoza ( jak mówi Ewelinka) zaciemnia mój umysł i nie potrafię sobie przypomieć . Nie trzymaj nas w nieświadomości i zdradź tę tajemnicę , plisssss Ewelinko, nie stresuj się , przecież wiesz, że wszystko będzie dobrze . Ja cały czas trzymam kciuki i nawet mało klikam . Bądź mocna ! 👄 Dla wszystkich pań duzo słońca ( u mnie pada niestety ) , pogody ducha i przełamania wszelkich niepowodzeń i zakopania dołów 👄🌼👄🌼👄kwiatek]👄🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko, także dziękuję Ci za zdjęcia, jesteś super babeczka 👄.Ja Ci chyba coś wyślę , może nawet moje jakieś zdjęcie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DOŁY PRECZ - Nowy Roczek tylko po płaskiej powierzchni - takie zróbmy transparenty i ciągle na nie patrzmy i sie nie dajmy. MarMi a ja nie mam Twojego zdjęcie :( :( :( a tak bardzo bym chciała. Oj dzwonek do drzwi - to teściowie.... na szczęście z wizyta a nie z wizytacją :) :) :) Byli podziwaić złóbek w moim kościele i wpadkli na herbatke do później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zmieniam zdanie ,chyba wolę zimę, dzisiaj jest przewrednie----chociaz pojawiła się w południe tęcza \\styczeń\\ Natomiast Wasze fotki znacząco umilają życie,Ktosiu szopka imponująca Naszato masz super usmiech lasencjo, nie mówiąc o naszej Matce Załozycielce co to niby taka starowinka że ledwie o lasce nogami powłóczy Viki dzieki za Twój wieczny optymizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem.Dziewczyny dobrze ,ze jestescie.Bosiu ,dzieki za poczte.Masz racje ,za ostro sobie pozwoliłam ,ale tak mam na razie.Ksymciu tradycyjnie nastawiam dzbanek herbatki ,a niech tam , dzis bez miodzika ale za to inidan spice ,aromatyczna i smaczna,a dla Piotrusia ..poziomkowa...z zapachem lata. Barwa sorry ,ale po prostu sa rewiry w ktore męża nie wpuszczam ,on i tak ze mna ma wesoło ja jestem Smętna z mieśniakow, wiec..postac z przygodami ..narkozowymi ..i po prostu znowu mam jakies zawirowania i od tych narkoz widac mozg mi sie rozpada.I boje sie nastepnej stad moje dołki ,a własciwie wykop pod blok 10pietrowy. Bosi ,chciałabym zeby w stolicy byli tacy włodarze jak we Wrclawiu albo w Krakowie a tu zawsze...zbieranina ...i w dupie maja dobro miasta.Licza sie tylko oni. A my tu musimy życ.Jak był Swiecicki ,czy nawet Piskorski to cos sie działo kuluary kuluarami ale i dla gawiedzi starczyło . A tak to normalnie nie dosc ze hitlrowcy ja zburzyli to teraz mauzoleum sie robi z miasta.A piekne jest i naprawde sa ludzie którzy je kochaja . Cieszcie sie ,ze mozecie miec fajnie i mieszkac weselej. No i tu straszna zbieranina .No i tak to. Dajenku kochany.Uwielbiam twoje poczucie honoru . Naszatko ,sliczna z ciebie dziewczynka ,tez jak malinka. No i tyle .Całuski i ide sie położyc bo jakas smutnawa jestem i romazana i moze amant termofor mi pomoze .Zawsze ciepły ,bezpieczny i..nigdzie nie ucieknie.Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Ewelina masz racje, to jest Częstochowa :D w nogrodę dostajesz talon na dobry humor :D dołom mówimy nie - damy radę, aby do wiosny . - Naszata dziękuje za fotki :) jesteś super babka ...z resztą jak wszyskie w poczekalni . - Ktosia ładna szopka :) - Ofka nie ma takiego obrazka, więc wyobraź sobie, że mam bardzo surową minę i grożę Ci palcem ;) Chyba cała Polska żyje dzisiaj odwołanym Ingresem... dzięki temu, w jakimś tam stopniu, odzyskałam wiarę w człowieka i sprawiedliwość ...cała ta sprawa, była bardzo deprymująca. Ewelina dla spokojności, poproszę o melisę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez poprosze melise na uspokojenie. Powód - ten sam co u SPINKI - komu zalezy na skłóceniu i podzieleniu chrześcijan?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow sobie weszlam zobaczyć do Was Własnie siedzialam na Allegro i licytowalam.Fajne rzeczy sa i dosć tanie.Moja znajoma kupuje sobie do domu super wyposazenie na allegro,ogladalam i uwierzylam,ze to nie kot w worku. Dzisiaj kupilam ladowarkę i akumulatorki do ladowania sprzętu różnorakiego.:) Naszatko, podziwialam ,super laseczka z Ciebie.Jak wiekszosć,nie,co tam wiekszość,wszystkie na tym watku.❤️ Ktosienko,owszem,gdyby bylo troche blizej ,na pewno zobaczylabym szopke na wlasne oczy.Szkoda.🌻 Ewelinko,nie rozdrapuj juz ran,bo pogrążasz sie i nas wszystkie.Uwierz,wszystko bedzie dobrze. Wiem,ze nie dzialaja na Ciebie takie banaly jak moje slowa,ale wiara to /przynajmniej/ polowa sukcesu.To ja Ci zaparzam meliske z truskawka.Moze być???Dla Ciebie❤️❤️❤️❤️❤️ Dlaczego nie pisze dzis Takisek???Spinkusiu,tez myslałam,że to Częstochowa.Bo takie znajome te miejsca.Ale u mnie juz skleroza-narkoza od dawna dziala.Spinkusiu to dla Ciebie tez meliska.Bo Ewelinka polozyla sie pewnie z kochasiem na T.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ja też zgadłam że to Częstochowa..mieszkam przeciez prawie za rogiem..byłam tam nawet kilka razy..ale nie oczekuję nagrody..bo się spóźniłam z odpowiedzią:D:D:D Ewelinko..co by rozweseliło..mówisz ...masz.!!! Ja też nie mam najlepszego dnia..mnie się wydaje że to zimno to też trochę z przemęczenia!! Nienawidzę..Takisa..nie znosze..nie cierpię wręcz!!! Ktosiu..szopki..cudne..przecudne!!! Ale chcialabym, zobaczyć na \"żywo\"..to musi robić wrażenie!! Widzę że nie tylko ja jestem zadowolona z rezygnacji Abbp.Wielgusa. Nawet to że zrezygnował mnie jakoś do niego przekonac nie może. Podzieliła ta sytuacja ludzi..ale nawidoczniej komuś na tym zależało.. Szkoda..fajnie było myśleć że chociaz tam jest w porządku..a tymczasem tam tez się pobrudziło!!!..Szkoda( Spinkusiu,..ale Ty rzeczywiście FAJNA jesteś..tak filigranowa..i chociaż nie sądzę aby ktokolwiek przebił Marcelinkę..to dla mnie Super!!!! Dosiu..chyba nie przemęczyłaś sie tym wpisem:D:D:D:D Wiem że ciężko pracujesz..i dlatego Ciebie rozumiem:) Trudno będzie komukolwiek jednak przebic Dajenkę..Co ja z tym przebiciem dzisiaj:D:D:D:D No to narazie..ppapapapa..❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No jak nie piszę..to nie pisze:D:D Ale teraz słowo do Naszatki...dostałam zdjęcia..już nawet nie pisze że ładne..bo są śliczne..tylko mnie ciekawi Naszatko jaki Ty masz kolor włosów? Jak mi się podoba..Matko kochana..jak ładnie wyglądasz!! Ja całe moje życie mam czarne włosy..i długie..już mam ich dośc. Co do zdjęć..to drugie jest kapitalne..masz taki zalotny uśmiech..bardzo ładne..Bardzo!!! 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie spie Amant nie pomaga.Boje sie ,ze nocy nie przespie ,melissa za słaba zdaje sie ,ze relanium mam gdzies ,po operacji mi zostało ,to w miare swieze.Bosiu ,nie słowa banalne twoje ,tylko mnie trafia szlag ,ze w rzadze przestepcy ,w koscielke zdrajcy i wszyscy dla kariery nikogo nie skrzywdzili, brali kase niby za co za dowcipy.? i tyle Ktosienko ja nie mam zadnej szopki?..... znowu niegrzeczna byłam.? Sorry.A teraz ide se to relanium znalezc zanim usne to zajrze jeszcze. Spinki dzis to chyba ani papirusy ani rekopisy ani nawet biale kruki nie postawia mnie na nogi. Ale to tylko dzis.I ciesze sie ,ze poznałam ,bo byłam tam tylko raz i to 15 lat temu znaczy ze narkoza tylko w pewnych dziedzinach..i cos mi ew tym czerepie zostaje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×