Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

🖐️ Witam Was w piękny sloneczny poranek. Stawiam kawke i herbatkę z rana.Prosze,częstujcie sie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiadam sie natychmiast do herbatki!Pyszna! Bosiu ,kochana ty moja, ja cie z grubej rury nie potrastowałam ,bo i siebie bym musiała :-( ja skomentowałam nasza polityke medialna.Jak sie nie da tak dobic ludzi ,to propagande sie robi...Zawsze musi byc biskup i dobrze musi byc wszystkim.Nikogo nie obchodzi nikt spoza układu. Zaczyna sie znowu dziwna gra...a my nie chcemy juz tanczyc w rytm ich muzyki.Bo my znamy lepsze kawałki...Ja jestem załamana tempem w jakim każde elyty zapominaja jak sie żyje normalnie pracujacym ludziom .Jedna afera nawet byle jaka to budżet dużej dzielnicy całoroczny albo małego miasta...ile ich jest?kto zwrócił chociaż grosz?My z naszych podatków ..a ZUS mowi ze nie dostane emerytury. Nie ogladam TVP, nie przeszkadzało mi radio do tej pory...zaczyna jednak uwierać to co słysze..i dobre samopoczucie rzadzących......bardzo przecież dobre...Wspaniale jest!!! No i wszystko ,rzecz jasna zwalam na menopauze.A jak widzicie podczytujący, my nie tylko o herbatkach..menopauza dotyka wszystkich dziedzin życia, bo nie zyjemy na pustyni....buuuuuuuu......😭ale za oknem przebklyskuje słoneczko....miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to9 na tyle o życiu , ide karmić rybki i podlać roslinki , bo naprawde piekna pogoda sie robi ,miłej niedzieli :-D ,:-D , :-D . Spinki , więc rozumiesz moje dręczące dzionki ,do początków lipca nie moge sobie pomóc..a potem..potem onkolog wyda werdykt ,czy tak ,czy lepiej nie.I ja posłucham lekarza.Bo tak ma być.A ma byc dobrze.Nie mam nawet fitohormonow brac.NULL. ale chyba przezyje ,skoro i ty poradziłas sobie.:-D ,znaczy da sie przeżyc! I sie przeżyje..aże troszke perturbacji to cóż , selavi... Dajenku kochana , nie martw sie fryzurka sie poprawi i bedzie ok ,zakleiła sobie biedula klejem do tapet..jak ja unigruntem...:-D ,😍 🌻 dla ciebie Naszatko buziaki, ewciu44, buziaki , MarMi czy ja nie mam racji z tymi kaprysami idola resortu? Viki ,cierpliwie dochodź do siebie , trzymam kciuki za twoje zdrówko i pozostałych też.Zu-zia pozdrawiam.i wogóle mlece juz do ...ogródka.Niedziela ,dzien Boży to w ogródeczku sobie odpoczne...na kolankach..w gumowych rekawivczkach...pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i całuje Was moooocnizno 👄!!!!! Straciłam okulary i niewiele widze jak pisze więc od razu za \"wpadki\" przepraszam.No i jeszcze trzymam Piotrusia na kolanach,bo przy cycuchu usnął i szkoda mi go odkładać, bo zajączek się jeszcze obudzi. Dajenku skaypa jeszcze nie mam, męzulek obiecał wgrać więc czekam cierpliwie..... Spinkuś dziekuje za buziaki dla chłopców. Bosiunie Piotruś jest.... super fajny,placze za chwile się śmieje i nie sposób się na niego złośćić. Ząbka jeszcze żadnego nie ma ale strasznie się ślini i wszystko gryzie więc pewnie niedługo..... za 3 dni skończy cztery miesiące ijak sie go trzyma to ładnie siada, bardzo to lubi.Niestety jeszcze ani jednej nocy całej nie przespal.Ostatnio dobrze spi od 21 do 2 w nocy a potem to już co 30 min sie budzi, tylko cycuch go usypia.Dzisiaj rano już o 5 się obudził wesolutki i rozgadany.Uwielbia gaworzyc. Och jak ja sie cieszę,ze go mam. Kupiłam wczoraj meble do Mateusza pokoju i do północy sprzatałam,zeby miał już dzisiaj ładnie. Domku nadal nie ma.....i nic ciekaego się nie trafia. Takisku jaka Ty musisz byc cierpliwa skoro haftujesz, podziwiam !!!! Ewelinko 🌼 Viki dobrze,ze juz po wszystkim i masz to za sobą. Całuje wszystkie kochane cioteczki i babcie,pozdrawiam nowe dziewczyny i miłego popołudnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam słonecznie. U mnie dziś była piekna sloneczna i ciepła pogoda. No i dobrze, to choć uroczystosci odbyły sie z pełna pompą (ale bez wody :) ). A potem cała młodsza młodziez mogła sobie pobiegac po ogrodku. Pisze młodizez , bo teraz to wlaściwie sa tylko niemowlęta a potem to juz młodzież... t akie to czasy nastały, nikt nie chce byc mały Ale sie rymnęło. Tak sobie czytam i doszlam do wniosku że fajnie by było gdybysmy miały SKYPE. Możan by pogadac i pooglądac siebie w pełnej krasie. Co wy na to??? Miłego wieczorku. Ja odpoczywam, popijam gorzką herbatke bo slodkości były pyszne i przez to w nadmiarze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksymciu jak ten czas leci - niedawno był brzuszek a teraz już 4-miesięczny Piotruś. A my ciągle młode....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ewelinko , ja tez bede miala problemy.Mialam zrzucić ociupinkę,a przybylo wiele.Te moje hormony cos na mnie nie dzialaja. Noooo,winny przede wszystkim apetyt.A ja zagryzam, kazdy nerw. Łańcuch i klódkę na lodowke kazę zalozyc,bo za 4 tygodnie mam wesele i zamiast tańczyc będe sie toczyć.Ha,ha,ha... Pozdrawiam wszystkie babeczki.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie🌼 No to mamy lato:)):)Ja już na blokerach:(:( Słoneczko jednak dalej mnie nie lubi..Już miałam nadzieje że tym razem ..może się uda.Niestety ..NIE!! Jeden bloker kosztuje mnie 60 zł..a smarować się musze co 2 godziny..bo takie maja działanie!! Nie muszę dodawać ,że tubka nie jest za duża:):) Teraz mam trochę mniej czasu..bo tak..Ola jest w Niemczech..ten obrus..już prawie kończe..ale jeszcze..taka kosmetyka..stąd tak mało piszę!! Pozdrwiam..całuje..i do miłego...poczytania:D:D Buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć , to ładnie! Parze herbatke i kawusie.Zobaczcie jaki czas!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czas leniwy... W sam raz na taką pogodę. Ja się rozpuszczam. I nie wiem czy z upału czy od uderzeń gorąca.Duszno mi okropecznie... Łazienka odrestaurowana, a ja nie... Posyłam Wam gigantyczne lody z ajerkoniakiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzałka JO, ja mam pokoik w pracy,zwasze zimny,fajnie konserwuje.Zima zimno,latem chłod.A moj remont w domu to katastrofa budowlana...nie widac konca z tej przyczyny7 lody z ajerkoniakiem ,a nawet jakim arcydziełem literatury..czyli ksiazeczką zjem.Dzieki za zaproszenie do konsumcji.Pozdrawiam ,do wieczorka moje słonka :-D ,:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ U nas także dziś było upalnie, a ja już się trochę wyrwałam , aby pozałatwiać konieczne sprawy. Jednak szczęśliwie udało mi się wszystko załatwić ( sprawy samochodowe, ubezpieczeniowe i bankowe) i nawet żyję . Jutro śmigam do laryngologa do kontroli . Ciekawe co powie... Pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Remoncik w toku, wczoraj od rana tapetowaliśmy z mężem. Wyszło ślicznie w takim apetycznym kolorze lodów brzoskwiniowych, aż miło popatrzeć. A potem była szybka kąpiel i wieczorkiem wypad do pizzerii na 24 rocznicę ślubu, ale to nam zleciało. Dziś wpadłam tylko zajrzeć i wracam do pracy, a wszystko mnie tak boli że ledwie się ruszam.Ale co tam ważne że będzie ładnie:D Miłego dnia , trzymajcie się cieplutko. Buziaczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Ja już jestem po \"przeglądzie technicznym \" :-). Podobno wszystko dobrze się goi . Dał mi dzisiaj jeszcze do wiwatu trochę , aż mnie głowa rozbolała, ale we czwartek już będę miała ściągane szwy , a potem już z górki z leczeniem :-). Pozdrawiam serdecznie wszystkie remontujące i kończące remont , a także takie jak ja, co za remont narazie się nie biorą , cmoki w boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajenko, z okazji rocznicy ślubu zyczę Ci dalszych wspaniałych lat spędzonych przy boku kochanego mężczyzny , żyjcie dalej w milości i zrozumieniu, a Wasze pociechy niech będą dla Was dumą i radością 🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajenko w zdrowiu szczęściu jeszcze żebyście byli co najmiej dwa razy tyle. Wszystkiego najlepszego. A ja dziś wybywam na wieś do mojej przyjaciółki. Wracam jutro- ale sie nagadamy!!! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Dajen wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy 👄 Szli raz i gdzieś się spotkali, popatrzyli na siebie i zaraz się pokochali: on rzekł i ona: chcę ciebie! No i wtedy razem poszli, no i aż przed ołtarz doszli! Z dwu dawnych dróg samotności zrobili drogę miłości. ---> http://republika.pl/blog_tg_400292/660862/sz/gll7vz2hs.gif - Viki ku lepszemu idzie :) Pozdrawiam i cmokasy przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajenku Tobie i Twojej drugiej połowie życze wielu, wielu szczęśliwych, radosnych dni pełnych miłości i wzajemnego szacunku. Kochajcie sie z każdym dniem coraz mocniej ❤️ ❤️ Viktorio juz z górki więc szybko. Ewcia odpoczynku na łonie natury Ewelinko to Ty chyba pałac remontujesz - tak mi Cie szkoda, bo widzę że Ty juz zaczynasz dostrzegac tylko złe strony tego remontu. Trzymaj sie mocno potem bedzie juz tylko cudownie. JO lody to to co Ktosie lubia najbardziej ...mniam... Pozdrawaiam i przesyłam fluidy cierpliwości dla tych co potrzbuja papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj mało nas, mało nas do pisania No cóż coraz cieplej na podwórku, to siedzenie przed kompem zostawiamy na później Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosienko kochana, po 7 tygodniach remontu 110m domku to naprawde trudno widziec ...optymistycznie.Zreszta ,pesymistka , to optymistka ...z bagażem doswiadczen... Po prostu zawsze wychodza fuszerki , w tej chwili wychodzi alkoholizowanie sie ekipy z Bieszczad z 2001 roku..mamy duze opóznienie i prob;lemy ,a o reszcie nie wspomne.Fuszerka jest fuszerka...a uczciwych wykonawców niewiele.W pracy tez mam problemy z wykonawcami ,a wymagania mam takie jak kase..naprawde umiarkowane wymagania za umiarkowana kase..Połowa z tych fachowców juz chyba sie potopiła w Solinie po lekturze rekopisów ...swoich i sąsiadów.. A poza tym jest ok.Za chwile zaczne sie raczyc chyba psychotropami ,zeby nie wyc ... Buziaki , pozdrawiam WSZYSTKIE PANIE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajenku ,tylko dzien róznicy ,ja mam dzisiaj rocznicę, pozdrawiam i samych słonecznych dni zycze . Viki ,dzielna dziewczynko teraz juz wszystko bedzie ok ,buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo ,szczescia , miłosci ,i cierpliwosci zeby do dotrwać do ZłOTEJ rocznucy ,Ewelina Wam dziewczyny życzy . Dajenku ,Ofka! to po ksiązeczce.Buziaki,Magde M chciałam obejrzec...ale ...nie mam TVN w telewizorni.A telewizornia w...foliach udaje Ramzesa!:-D i bardzo dobrze, bo musiałam tu zajrzeć i jakze was nie usciskac! Dobrej nocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajenku,zyj dlugo i szczęśliwie przy boczku ukochanego mężczyzny Twojego zycia.Fajnie,ze uczciiliscie PIZZą Waszą rocznice slubu. Ale latka leca....Ja juz nie lubie rocznic ślubu.Bo to sa duze liczby. Co innego pierwsza,druga,trzecia...........Za remoncik\\_/ Nawet Ofeczka wyszla z czelusci górskich szczytów i wpisala piekne zyczonka. Wiecie,ze zawsze w takiej chwili można na Was liczyc.A to takie miłe.... Wiki,Ty juz z górki...Nie przeszkadzają Ci szwy tam w środku ????? Ha,ha.Dziewczyny pomysla,ze masz je w innym miejscu.O,przepraszam.Nie przeszkadzają Ci w ustach???? Ewelinko,to zaraz będziemy czytać ksiażeczki,żeby uczcić końcówke remontu???? Moze by REDS.Bo go lubie. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofeczko,przepraszam,ale dopiero doczytałam. Tobie tez kochana życze nastepnych rocznic przy serceuukochanego,żyjcie dlugo i szczęśliwie.To pyrsk.Na zdrowie\_/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Dajenku..DUUUUUŻO Szczęścia.. Ofka.. DUUUUUŻO Szczęscia....na następne 50 lat!!!!!!!!!!!!!! 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofka, z okazji kolejnej rocznicy, dla Ciebie i Twojej \"brzydszej \" połowy także moc najserdeczniejszych życzeń , wiele słońca i radości , niech miłość zawsze w Waszych sercach gości 🌼🌼🌼🌼🌼. Bossi, troche język ucieka , aby sprawdzić co tam jest nie tak, ale się kontroluję i jakoś wegetuję . Nie jadam nic \"twardego\", więc nie podrażniam dodatkowo i nie jest źle :-). Życzę wszystkim dobrego, słonecznego , pieknego dnia i samych radosnych chwil 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam urlop, znaczy należy mi sie, mimo wszystko przerwa na lunch:-D ,a co jako ekipa remontowo sprzatająca pracuje ostro od...5tej rano ,uwielbiam te godzine!Jak pieknie ptaszki ..sie drą...a i praca jest bardzo efektywna,ale juz niestety ..detka jestem ,musze uważac na naprawiane czesci ciała....i fajnie jest!Po prostu miejscami mam ..błysk/nie tylko w oku!/Bo jakby wzrok zabijał to Busio byłby nieboszczyk..i nie zdązyłby powiedzieć całego zdania...:-D :-D :-D :-D jeszcze chwilke i bedziemy rekopisy czytać,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×