Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Wszystkiego najlepszego z okazji DNIA KOBIET 🌼 🌼 🌼 Piotrusmimokaszelku wczoraj również spacer zaliczył , tak było pieknie,ze aż żal w domu siedzieći w nocy już prawie wcale nie dawałoznaków przeziebienia. Więc pewnie to tylko tak popierwszym dniu było. Całuski dla Wszystkich babuniek i ciotuniek.👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
14:23:05 Temat: SZKOLENIE DLA MĘŻCZYZN Organizacja \"KOBIETY\" ma zaszczyt zaprosić na wieczorne zajęcia podyplomowe dla mężczyzn . Wstęp wolny \"Tylko dla mężczyzn\"! Kurs jest dwudniowy i obejmuje następujące zagadnienia: DZIEŃ PIERWSZY JAK WYKONAĆ KOSTKI LODU Instrukcja krok po kroku wraz z prezentacją PAPIER TOALETOWY - CZY SAM WYRASTA NA TRZYMADEŁKACH? Dyskusja RÓŻNICE POMIĘDZY KOSZEM NA PRANIE, A PODŁOGĄ Ćwiczenia praktyczne (z pomocą zdjęć i wykresów) NACZYNIA I SZTUĆCE; CZY LEWITUJĄ SAMODZIELNIE DO ZMYWARKI LUB ZLEWU Debata panelowa z udziałem ekspertów PILOT DO TELEWIZORA Utrata pilota - linia pomocy i grupy wsparcia NAUKA ODNAJDYWANIA RZECZY Otwarte forum tematyczne - strategia szukania we właściwych miejscach, tj. przewracanie domu do góry nogami w takt rytmicznego pokrzykiwania DZIEŃ DRUGI PUSTE KARTONY I BUTELKI: LODÓWKA, CZY KOSZ? Dyskusja w grupach i ćwiczenia praktyczne ZDROWIE: PRZYNOSZENIE JEJ KWIATÓW NIE JEST GROŹNE DLA ZDROWIA Prezentacja PowerPoint PRAWDZIWI MĘŻCZYŹNI PYTAJĄ O KIERUNEK, KIEDY SIĘ ZGUBIĄ Wspomnienia tych, którzy przeżyli CZY MOŻNA SIEDZIEĆ CICHO GDY ONA PROWADZI? Ćwiczenia na symulatorze DOROSŁE ŻYCIE: PODSTAWOWE RÓŻNICE POMIĘDZY TWOJĄ MATKĄ A TWOJĄ PARTNERKĄ Ćwiczenia praktyczne z podziałem na role JAK BYĆ IDEALNYM PARTNEREM W ZAKUPACH Ćwiczenia relaksacyjne, medytacja, techniki oddechowe ZAPAMIĘTYWANIE WAŻNYCH DAT I POWIADAMIANIE W WYPADKU SPÓŹNIENIA Prosimy o przyniesienie własnego kalendarza i telefonu komórkowego - ćwiczenia praktyczne TECHNIKI PRZEŻYCIA: JAK ŻYĆ BĘDĄC CAŁY CZAS W BŁĘDZIE Dostępni indywidualni psychoterapeuci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ --------->>> http://voila.pl/ayvri/?1 Za zdrowie pań \\_/ za zdrowie ....aby Dzień Kobiet trwał przez wszystkie dni w roku ...no co, pomarzyć można :D 🌻👄🌻👄🌻 - Dajen na to szkolenie swojego mena już zapisałam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marcelinka chora.ma dużą gorączkę.Prawie cały czas krzyczy. W domu grobowa atmosfera.A na dodatek pod bródka urósł jej jakis guzek.Taki ruchomy chyba,bo jak leciutko sie dotyka to sie przesuwa.Przykladamy jej siemię lniane i maść ichtiolową. Boze,jakies fatum krąży nad nami.Małżonek juz lepiej. Ale Marcelinka....................Rycze jak wół. Wszystkiego najlepszego życze wszystkim.Smutno mi bardzo😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Bosiu..BĘDZIE DOBRZE...NO BO JAK MA BYĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!Dla Ciebie ❤️ 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszego życzę!!!❤️ Ja dostałam bukit frezji. Super, bo na tulipanki patrzeć nie mogę . Niby piękny kwiat a kojarzy się z komuną. Pranie , prasowanie odrobione jak codzień. Teraz siąde sobie i cosik wypiję. Chłopaki oglądają Pancernych. Ten film nigdy im się nie nudzi. :D Rano zaspaliśmy, dzieciaki nie poszły do szkoły.Nie powiem, zadowolone były. Wczoraj mąż z własnej nieprzymuszonej woli zrobił czystkę w swojej szafie:D Ile tam skarbów z przed 15 lat:D :D A jemu zawsze wszystko było dobre . I nigdy nie miał czasu , by te skarby przymierzyć.Wreszcie sie udało.!!! Hurraaa!!!:D Kupiliśmy mu nowe koszule . Teraz moda na paseczki i całkiem ładnie wygladają . Już na te białe patrzeć nie mogłam .Ponadto we wzorkach plam nie widać ;) Bosiu kochanie🌻 i ❤️ dla Marcelinki. Czy to aby nie świnka??Skoro tak bardzo płacze?? Moje jak świnkowały to miały tylko lekką opuchliznę za uchem , ale darły się z bólu strasznie . Przez 3 dni dawałam im czopki przeciwbólowe co 4 godziny. Są testy -próba krwi -czy to świnka . Trzymaj się kochanie ❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bosanówko,nie martw się to zapewne powiększony węzełek chłonny.Marcelinka może ma chore uszko lub gardełko.Minie infekcja ,guziczek zniknie.Całusy dla wszystkich.Miłego dnia i weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ A ja donoszę że nie miałam kompa. Ale już jest wrócił, odmówił mi wczoraj współpracy i przesiedział za kare do dzisiaj w serwisie, ale tak się wystraszył że sam na noc został, że dziś działał bez żadnej naprawy to go zabrałam po sprawdzeniu z powrotem:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała placze.A wszystko to skutek szczepienia przeciwko różyczce i śwince.Boze,ona tak bardzo w nocy plakała i miala dużą temperaturę.Musielismy ja nosic na zmiane i wykapałąm ja w letniej wodzie.Żeby obniżyć temeperaturę. Potem zasnęła na ok.2 godziny.Nic nie je.I to jest najgorsze.Pije tylko troszkę. Przepraszam,że Wam pisze o swojej wnuczusi,ale ja po raz pierwszy jestem babcia i całkiem zglupiałam,mówie Wam.Ja juz nie pamiętam jak byłam mlodą matką.Bardzo to przezywam. Dlatego podziwiam Takiska,ze chodzi z dziećmi do lekarza,kuruje i dogląda wnuczki,że sie nimi zajmuje na co dzień. Dziekuje Wam wszystkim za słowa otuchy.Dziś juz temperatura trochę nizsza.Ale zobaczymy wieczorem. Ksymciu,uważaj na Piotrusia.Ucaluj go od wirtualnej babci.👄 😭😭😭😭😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Bosiu kochana..to dobra wiadomość..Już będzie dobrze.Skoro znacie przyczynę..skutki będzie łatwiej usunąć!!!! Ja miałam podobnie z Damiankiem.bez powodu zaczął gorączkować..Ani katarku..ani kaszlu, dosłownie nic.Okazało sie że kupiłam serek Danio..przeterminowany..Zawsze sprawdzam..wtedy nie mialam przy sobie okularów i poprosilam ekspedientkę o sprawdzenie.Niestety ..nie zrobiła tego..choć mnie powiedziała że tak!! Dziecko mi się męczyło ze trzy dni..Oczywiście poszłam do tego sklepu!!I Nie muszę Wam pisać..jak potraktowałam tą panią!!!!! Wyżyłam się na niej za wszystkie moje nieprzespane noce z chorym dzieckiem!!! Dlatego wiem że skoro juz wiadomo co jest Marcelince..to zaraz będzie WSZYSTKO w porządku:):):):)Dla Marcelinki❤️ Dzisiaj mam urodzinki:):):):) 47 lat...Kurcze jak to zleciało:( Napiszę teraz jak Polyanna..dobrze że 47..a nie 74..:):):):) Dziewczynki zapraszam na ciasteczka..winko..wódkę..szampana..piwo..co kto woli:):) Całuję..i czekam na WAS.👄👄👄 Bosiu...BĘDZIE DOBRZE..BO JAK MA BYĆ!!!!!!!!!!!!!Dla Ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku❤️❤️❤️🌻🌻 Wszystkiego najlepszego w dniu imienin. Niech dzieci oddają Ci tyle serca ile Ty im dajesz. Niech mężczyzna Twego życia umila Ci dni i noce! :D :D Wnuki niech malują laurki tak drogie Twemu sercu . Żyj z uśmiechem i radością🖐️ Naszata

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Takisku 👄, i ode mnie przyjmij najlepsze życzenia, zdrowia, szczęścia , powodzenia . Niech każdy dzień radość Ci niesie , no i miłość także niech nie będzie w lesie ... Z okazji urodzin, które są raz w roku, Niechaj będą szczęśliwe i pełne uroku, Składam Tobie szczere życzenia , Aby się spełniły najskrytsze marzenia 🌼👄🌼👄🌼👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
STOOOOO LAAAAAAT tAKISKOWI ,STO LAT tAKISKOWI WIECZNIE MłODEM JUBILATOWIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIIII Bosiu ,dobrze ,ze już lepiej z malusia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ 100 lat,niech zyje zyje nam.A kto?? ? Basia Nasza Kochana! Żyj nam 100 lat Takis, a moze i dlużej,ale zawsze i niezmiennie,zdrowie nich Ci sluzy.poprosze kieliszeczek czegos dobrego.wedlug Twojego uznania Takisku. Niech Twe gorace serce bije przynajmniej stóweczke.🌻🌻🌻🌻🌻 Dzieki za slowa pociechy.Jestescie kochane.Marcelinka marudzi i nie chce jeść.Ale caly czas wierze,ze będzie dobrze.Pozdrawiam.Pa.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - Takisku spóźniłam się na Twoje urodzinki ... ale już nadrabiam swoje gapiostwo :) STO lat, sto lat przede wszystkim zdrówka, zdrówka i jeszcze raz zdrówka🌻👄🌻 http://www3.100lat.pl/kartki/19,Urodziny/1,124,0, - Bosa 👄 dla Ciebie i Marcelinki . Przesyłam pozdrowienia i cmokasy dla wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Bosiu..dziekuję..jasne że polewam..co tylko chcesz:):):) Wiedziałam że wszystko będzie dobrze..WIEDZIAŁAM!!!! Spinkusiu..:D:D:D:D:D:D: Dziekuję....👄👄👄 Forewerku...jesteś nieoceniona!!!!!!👄👄👄 Kurcze..tak mi sie przypomniał Samotny Bialy żagiel..:(:(:( Kurcze..szkoda że Go już nie ma:( Zresztą..jak pomyslę o Wszystkich które byly razem z nami ..a..smutno!!! Ale fajne są takie wspomnienia:):):):) Dziekuję jeszcze raz Wszystkim za zyczonka..zapraszam na ciacho..winko..i POLEWAM . To narazie..do wieczorka..Papapapapa ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzieki za ciacho i winko.Takisku jak tam żyjesz po dwoch dniach imprezowania??❤️ Hurrrrrra!!!!!! Marcelka nie ma juz temperatury i zjadla kleik ryzowy na mleczku.I pije troszke mleczko z cycka.Ale jakby mniej.Nie chce,bo trzy dni nie pila.Szkoda by było. Jestem juz spokojniejsza. Bylismy u moich rodzicow .Najwazniejsze,ze zdrowi. A potem u siostry. Cale popoludnie w rozjazdach.Ale na szczęście mieszkamy blisko siebie. Na przeciwleglych krańcach miasta. Przyjemnej i slonecznej niedzieli Wam życzę.A my jutro mamy gosci.Przyjeżdża rodzina męża.Upieklam ciasto , a mąż robi sałatkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ale cichuteńko:(:(:(........Jesteście pewnie na spacerkach..albo odpoczywacie .Jutro do pracy..to musicie nabrać nowych witalnych sił!!!! I dobrze:):):) Ja niestety na spacerze dzisiaj nie byłam..Biore antybiotyk..i mam zakaz wychodzenia z domu.A tak pieknie dzisiaj było u nas..słoneczko..cieplutko..a..żal!!!!!!!!! To idę sobie..poczekam..może później przyjdziecie:):):) Papapapa...👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ U nas było pieknie,slonecznie,cieplutko. Tak Takisku,bylismy caly prawie dzień na powietrzu.Pracowalam w ogrodzie,To znaczy skopalam troche ziemi i posiałam kawalek trawki.Ale to jest bardzo ciężka praca. Nie dla kobiety bynajmniej,ale dzielnie pomagałam mężowi. A co znów z Tobą???Czy nie za duzo tych antybiotyków??? Przecież brałaś niedawno. Jedz czosnek i cebule.Basiu serio mówię.Jak nie mozesz lub nie lubisz zapachu,to pij po tym cieple mleczko. I nie będzie tak pachnieć intensywnie.Ale co tam zapach???Zdrowie ważniejsze!!!!!!życzę powrotu do zdrowia,szybciutkiego!:classic_cool: Dajenku,Fajna stronka.ładna melodia i piekne zyczenia.Jak tam w pracy na nocki??? Trzymasz sie?? Ewelinko,jutro do pracuni.Jak sie czujesz,jak Twój bark??? Dlaczego te wolne dni tak szybko uciekają? 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku spóźnione ale szczere zyczenia urodzinowe - zdrowia, miłosci na co dzien i szczęścia codziennego. 🌻 ❤️ 🌻 Dopiero dziś zaglądam ale nie bardzo moge pisac. pa pozdawiam wszystkich i zycze zdrówka bo bardzo potrzebne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc. U mnie jak zwykle awaria. Teraz zepsuła się zamrażarka więc roboty z przetwarzaniem mięska i innych produktów było dużo . Pojechałam do Makro by zobaczyć czy nie ma już foteli ogrodowych , a kupiłam sobie kurtkę . Foteli nadal nie mam . Trzymajcie się . 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Kurcze Naszatko..ale bym tak chciala!!!!!!!!!!! Ja jak ide po zakupy..to ni ema sily żebym kupiła cos innego niz napisałam na kartce przed wyjściem!! Ja RZECZYWIŚCIE mam strętny charakter:(:(:( Bosiu..to zwykłe zapalenie gardła..ale dośc silne! I antybiotyk byl konieczny ze względu na moje serce.Lekarz bał się żeby nie poszlo własnie na serduszko!!A że moje srduszko postarzało sie bardziej niż ja:D:D to strach lekarza i mój jest uzasadniony!! No cóż jak nie można nic zmienic trzeba się z tym pogodzić..to ZŁOTA myśl..która towarzyszy mi w życiu od jakiegos czasu!! łapie mnie jakis gigantyczny dół.:(:(:( Dlatego idę sobie ..Mam nadzieję że do jutra.Dobrej Nocy..papa..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×