Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

🌼D🌼L🌼A🌼 🌼O🌼F🌼K🌼I🌼 Zdrowia życzę dziś Tobie Okazja taka nie codzień się zdarza Aby wyrazic słowami Co serce w ciszy powtarza Szczęśćia - życzę Ci również Takiego jakiego sama pragniesz Bo dobrze gdy będzie przy Tobie A TY - czym ono jest odgadniesz! Miłości - życzę ci szczerze Bo ona filarem jest życia Spiew ptaków kochaj i ludzi A w każdym serce Ty miłość wzbudzisz! Stu lat - w miłości i zdrowiu Niech towarzyszy ci wszędzie Twoj bagaż życiowy i mądrość Przykładem dla innych niech będzie!! Spełnienia marzeń najskrytszych Niech będą realne i jasne Marzenia spełniają się często Niech spełnią się też Twoje własne!! Wytrwałości - zyczę Ci także W realizacji pragnień i celów Cierpliwą bądź i wytrwałą By rzeczy dokonać wielu!!!! Ofeczko..a ponadto..Pwodzenia..Uśmiechu..Radości ..i OCZYWIŚCIE STO LAT..❤️ 🌼❤️🌼serce]🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuzanko witaj ,nareszcie jesteś.Musimy to oblać.Ewelinka,Dajenka,kielichy w dłonie.Zdrowie Ofki,zdrowie Zuzi.Chyba Spinki nas nie ukarze za pijaństwo:D.Nie zdemolujemy naszej poczekalni:D.Spinki !pyrsknij z nami !Przyjdzie jubilatka to trunków doniesie(mam nadzieje):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Dziewuszki za powitanie - Dajenko że o mnie dziś myślałaś, Takisku za ciepłe serduszko i Tygryskowi, zdrowia więcej się przyda, dziękuję. ...Własnie wrociłam z miasta,,,,,, głodno, chłodno. Muszę zmykać do kuchni bo wszyscy czekają na żarcie. Nakarmię biedaków, wyskoczę do sklepu i jeszcze wrócę. Na razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ - OFECZKO Ty nasze Zagórzańskie słoneczko, w dniu Twojego święta życzę Ci: kasy Kulczyka, fury Rydzyka, mocy Pudziana, chaty Beckhama, humoru do rana, cholesterolu w normie, świętowania w jak najlepszej formie. :D no to pyrsk ludkowie za solenizantki zdrowie \\_/ - Forever mam ogromniastą nadzieję, że solenizantka nie będzie chytra i trunków nam doniesie :D będziemy pić, śpiewać i tańcować do białego rana...na razie, lecę bom odświętnie nie ubrana :D - Zuzia gdzie się tak długo podziewałaś ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Tygrysku..dzieki za słowa uznania:):):) Ale tym razem nie mnie sie one należą..Nie jest to moj wiersz...a czyich zasług przypisywac sobie nie chcę !!!! Wyszperałam go dla Ofki..Ofka jest CUDOWNA i to wiersz taki musiałam znaleźć!!!!!!!!!!!!!! A ponieważ WENA gdzieś sobie śpi..to szukałam aż znalazłam:):):):):) No myslę że Ofka dzisiaj sie ujawni:):):):) Tak o suchym \"pysku\" to nas chyba nie zostawi:D:D:D:D:..Ofka..Sto Lat..\\ _/ 🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofeczko Droga, ja także o Tobie zapomnieć nie mogę ... W dniu Twych urodzin, W dniu pełnym radości, Życzę, aby uśmiech Na Twej twarzy goscił! Niech się spełni rychło Każde Twe marzenie, A smutek, cierpienie Idą w zapomnienie! 🌼🌼🌼🌼🌼 Wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjjj 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuziu, wieki nie pisałaś i nawet przyczyny swej nieobeności nie podałaś ... Witaj ciepło \"Córko\" marnotrawna :-) i powiedz nam co Cię zmusiło nas opuścić ...Cmokasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witam sie szybko,bo szkoda tracić czas .Przysiade do Was.I wypije zdrowie Ofeczki.Żyja nam Ofelio 100 lat.Teklusiu kochana,gdzie Ty sie podzeiwasz?W tak wielkie świeto przybywaj do nas. Spinkusiu,to pyrsk,za zdrowie solenizantki. Chata czysta i pachnaca,wiec częściej będziemy Cie widywać na wąteczku,Mam nadzieje. Zuziu,oglądalam niedawno Twoje i rodzinki zdjęcia.Też myslalam o Tobie.Fajnie,ze wrocilas na topiku łono......Dla Ciebie❤️ Dzieki Dajenku i Tygrysku za wspomnienia.rzeczywiście bawilysmy sie na calego.Ale mlodsze bylysmy o caly rok. Bardzo mi sie spodobal stary humor,ktory Wam przytocze.Chcę zobaczyc usmiech na Waszej twarzy. *************************************************************************************** Wchodzi Jas do lazienki, gdzie kapie sie mamusia: Spogladając na jej wzgórek pyta: • Mamusiu co to jest? • Szczoteczka odpowiada mama. Jaś na to: • Ee, tatuś ma lepszą, bo na patyku. Mama: • a skad wiesz? Jaś na to: • Widziałem jak tata sąsiadce zęby czyścił. ************************************************************************************** Pozdrawiam Was bardzo,bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ofeczko🌻❤️- wszystkiego najlepszego w dniu Twego święta. Ja nadal grzeję kości.:o ****** Mąż wraca późno do domu. Żona już leży w łóżku, więc mąż szybko się rozbiera i przytula się do niej. Żona: - Nie teraz kochanie. Boli mnie głowa. - Do jasnej cholery... zmówiłyście się dzisiaj, czy co?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielki bukiet kwiatów 🌻 🌻 🌻 dla Ofki:-) Na dzialce jednak byłam i okazało się, że pogoda nawet dopisała. Bylam z synem i moim tatą, a w drodze powrotnej odwiedziliśmy moją szanowną siostrę:-) Tak się fajnie składa, że mieszka w miejscu, które mijam jadąc na działkę lub kiedy wracam, więc zawsze mogę wstapić:-) Niedziela byla bardzo miła w poniedziałek - wiadomo - szara rzeczywistość; do pracy trza wracać:-) Teraz siedzę nad drugą pracą, czyli nad zleceniem i czas mija. Byle do niedzieli a w niedzielę - fruuu znowu na działeczkę:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiadam sie do alkoholowej biesiady, dzieki Zuzia za powitanie miłe.Nie wracałam do topiku sprzed roku ,ale uzupełnie braki ,słowo. Ofka ,żarty na bok , szable w dłon ! Zdrowie Ofki pijemy! Seginie pewnie pory dnia sie rozmijaja , Melisana uśpila sie na amen naparem uspakajającym, Ksymcia tuli Piotrusia , Bosia urżnięta bawi dzidziusia /dziadziusia?/ I tyle moje drogie, no i JO nam sie zgubiła.Nie wspomne o Kalinie Ewci 39 i wogóle.....dobrej nocy,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie w samotności Ewelińciu, w s@motności:Dpopiłysmy sobie bez jubilatki ale my Jej jeszcze pokażemy!!!Dobranoc ,do jutra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i samotne coś te urodzinki, bez głównej zainteresowanej;) A dziś suszy z rana, to wstawiam szybko wodę na kawki, herbatki. Mnie wczoraj wymienili ostatnie już okno, znów się nasprzątałam i jeszcze dziś muszę je umyć i umalować ściany z boku. Pogoda niezbyt, zimno i deszcz pada. Miłego dnia Wam życzę , buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wydobyłam się spod śnieżnej brei. Widzę, że ominęłą mnie niezła impreza i humory wyśmienite. Coż, załapię się na następny bal. Trochę urlopowałam i od Sieci byłam daleko. EWELINKO - na Twe bóle ramienno-barkowe polecam 15 minutowe okłady z lodu. Mnie pomogło. Wypróbuj! To zalecenie od przystojnego macanta-rehabilitanta. Mam małe mleczne malibu! Zapraszam na chwileczkę tropików i rozleniwienie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JO ,chyba mamy tego samego rehabilitanta macanta, moj wysoki ,śniady normalnie Alain Delon ,no i nawet kompetentny .Tez rano po mazidłach 10min lód na bark i wieczorem po zabiegach replay... A do malibu sie dosiade.Bo ...mam powód coby pic i śmiać sie histerycznie....... Ale ogólnie fajnie sie żyje w tym kraju...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Danonek angina...Stop...Marudny..Stop...Padam:):) Stop...Całuję👄👄👄 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś byłam u masażystki. Kobitka zrobiła masu , masu , miziu , miziu-dysk wstawiła na miejsce( nie wiedziałam że wymsknął się ze swojego szeregu ) i po 5 minutach ból zelżał wielokrotnie .:D w czwartek idę na powtórkę . Buźka. Takisku ❤️ trzymaj się . Danonkowi zdrówka życze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ,pozdrawiami i dolaczam sie do zyczen .Tez mialam urodzinki corki w weekend.tzn sobota poszukiwanie prezentu,niedziela tort,a tak naprawde to urodziny sa dzisiaj.Oh...oh..pamietam ten pierwszy dzien wiosny 23-trzy lata temu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko , tylko prosze szanuj to co ci reperuja, i prosze nie wygłupiaj sie z tym sprzataniem.Pamietaj ,ze jestes najważniejsza!Potem to nie ma co płakac nad rozlanym mlekiem :-( 😭 Takisku kochany!Znowu przed toba trudne chwile .Kobietko cudna, kiedy ty wreszcie dasz odpust..a pogon na kilka dni te swoja rodzine..z milosci pogon.,,niech ci zafunduja urlop, do licha ,zasługujesz na niego.😍🌻 Segina , pozdrowienia bladym rankiem????życzenia dla corki i dlla ciebie ,ze ja sobie zafundowałaś.:classic_cool: :-D , 🌻zazdroszcze córek wam dziewczyny!Moj syn miał byc Justynka... Bosiu ,a co z tobą ,zawiało cie ,czy jak? Forevciu , znaczy obydwie my balowały...i reszta wcześniej Dajenku posprżatałas? A zakupy poczynione.....czas szybko leci... Wszystkim buziaki , dobrych snow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Caly dzien leje jak z cebra.Na dodatek przeplatany ze sniegiem. Tak wstretnej pogody dawno nie bylo. ja ostatnio niezdatna do niczego.Tak sie snuje.Praca-dom i odwrotnie.W domu nic nie robie,bo nie mam sily.Gardlo moje jak zwykle rypie mnie mocno.NIC NIE POMAGA!!! Nataszko,dobrze,ze bylas na tym masażu.To Ci ulżyło!!! jak to jest z tymi kregami??Tak ni z tego ni z owego sie wymykają???? Takisku,biedny Danonek.Tak musi cierpić. I pewnie znow anyiotyk.Matuchno kochana!!! Seginko,dla Córci zyczenia od Cioci Bossi. Ewelinciu,a co Ty tak bez ograniczeń????i pijesz i sie śmiejesz???Tez bym tak chciala.Powinnas ryczeć ze śmiechu,bo pewnie masz powód.Ciesze sie z Toba. Droga Jo! Ja tez sie wpraszam na to male mleczne.Moze wygoni te moje wirusy-chorusy??? Nie czekajac wypilam dziś lampeczke winka i tak mi błogo i cieplutko jest.I leniwie sie zrobilo.Pozdrawiam Was❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Seginko..przekaż prosze najszczersze życzenia urodzinowe córci!! Tylko radosnych i szczęsliwych dni..Dla Solenizantki🌼🌼🌼 Bosiu ..no własnie..dopiero nie tak dawno brał antybiotyk..a teraz znowu.Lekarka powiedziala że poprzedni musial być za słaby..i dlatego ponownie ma anginę tyle że ropną i silniejszą:(:( Szkoda mi Go..nie chce jeść:(..jest taki markotny..i smutny:(:( Damy radę..już będzie coraz lepiej:):):):) Ewelinko..odpocznę..Ola się wyprowadzi..zabierze dzieci..a ja bedę odpoczywać..Caly tydzień..a potem bedę tęsknic jak cholera!!! Ale co Boskie ...Bogu..i nie ma zmiłuj:):):) Dzieci muszą być z matką..babcia pełni rolę drugoplanową...niestety:):):) Naszatko..teraz będzie tylko doberze..no bo jak ma być:Dla Ciebie ❤️ Papapapapapa Ugotowalam kaszkę..ale zjadl tylko troszeńkę:( Zyczę Wam Dobrej i Spokojnej Nocy..buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ho ho ho jak tylko wyjade to od razu tutaj imprezowanie na całego. Ofeczko spóznione ale serdeczne życzenia i moc uścisków dla Ciebie. http://www.tapety4u.be/tapety/kwiaty/kwiaty_mix/www.tapety4u.be_kwiaty_mix_11.jpg Dla drugiej jubilatki już 23-latki mały torcik. http://www.kulina.ru/images1/2003_09_11/tort.jpg Zuzia cześć- jak Twoja Mama? Jo ja też z przyjemnoscią tego mleczka spróbuję. Takis żal mi Danonka i Ciebie. Naszatka nie ma to jak prosty kręgosłup. Melisa wpadniesz troszke pogawędzić? Pozdrawiam Was wszystkie bardzo gorąco.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ładnie chłopaki mi na dobranoc potańczyli!!!!] Jak ja teraz zasnę? Chyba pójdę kogoś pomolestować. Dzięki za pocztę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie🌼 Pozdrawiam cieplutko.Nie bylo mnie caly dzień w domu nie moglam zajrzeć. .....U mnie wiosennie, świeciło słoneczko, bylo cieplutko. Nawet teraz jest fajnie na dworze, szkoda ze nie mam juz pieska, spacer przed snem dobrze by zrobił. ...Gdzie ja się tak dlugo podziewałam ?, no wlasnie, nalezy się jakies wyjasnienie. Sytuacja rodzinna zmusila nas do zmiany miejsca zamieszkania na jakiś czas, a tam niestety nie bylo dostępu do internetu. No cóż, w zyciu nie zawsze jest tak jakby się chciało, nie chce pisac o szczegołach bo nie lubię narzekać.Najwazniejsze że teraz jest niezle, wrócilismy na stare śmieci i bardzo się z tego cieszę. ...Ewuniu....z mamą jak na ten wiek to całkiem dobrze. Czasem tak strasznie dokuczy ale co zrobić. Jeszcze raz bardzo dziękuję za miłe powitanie. Dobrej nocy.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×