Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

jak nazywa się facet któey utracił 90% swojej inteligencji? - wdowiec * * * Dlaczego mężczyźni chcą żenic się tylko z dziewicami? - żeby uniknąć krytyki * * * Jak nazywa się facet po usunięciu 90% mózgu? - eunuch * * * Co wspólnego mają chmury z facetemi? - nastaje piękny dzień gdy jedno i drugie zniknie za horyzontem ***** Pamiętnik czyściocha - Poniedziałek - myję się pod pachami. - Wtorek - myję obie nogi. - Środa - przemywam oczy i uszy. - Czwartek - myję szyję. - Piątek - podmywam swoje \"klejnoty\". - Sobota - myję zęby. - Niedziela - zmieniam wodę. *** Teksty na opakowaniach 1.Na suszarce do włosów f-my Sears: \"Nie używać podczas snu.\" (ale przecież tylko wtedy to robię) 2.Na woreczku Fritos: \"Możesz być zwycięzcą! Udział w konkursie nie wymaga zakupu. Szczegóły wewnątrz.\" (najwyraźniej oferta skierowana do złodziei sklepowych). 3.Na pudelku zupy Dial: \"Sposób użycia: jak zwykłą zupę.\" (poważnie?!) 4.Na niektórych mrożonkach firmy Swanson: \"Zalecany sposób przyrządzania: rozmrozić\". (ale tylko zalecany) 5.Na deserze Tiramisu, na spodzie pudelka: \"Nie odwracać do góry dnem.\" (oho! Za późno!) 6.Pudding f-my Marks & Spencer: \"Produkt będzie gorący po podgrzaniu.\" (niesamowite jak to się dzieje, nieprawdaż?) 7.Na pudelku od żelazka Rowenta: \"Nie prasować ubrań na ciele.\" (ileż można w ten sposób zaoszczędzić czasu!) 8.Na leku przeciw kaszlowi dla dzieci: \"Nie prowadzić samochodu ani nie obsługiwać urządzeń mechanicznych po zażyciu preparatu.\" (ile to mniej by było wypadków budowlanych gdyby te 5-letnie dzieci nie obsługiwały dźwigów) 9.Na tabletkach nasennych Nyto: \"Uwaga: może powodować senność\" (taka mam nadzieje...) 10.Na większości pudelek lampek choinkowych: \"Wyłącznie do użytku w pomieszczeniu zamkniętym lub na zewnątrz.\" (a jest jeszcze jakaś inna możliwość ?) 11.Na japońskim robocie kuchennym: \"Nie używać w celu innego użycia.\" (nie sposób się z tym nie zgodzić) 12. Na orzeszkach ziemnych Sainsbury\'s: \"Uwaga: zawiera orzeszki!\" (przerywamy program w celu nadania tej ważnej wiadomości) 13. Na pudelku orzeszków podawanym na liniach lotniczych American Airlines: \"Instrukcja: 1. Otworzyć pudełko, 2. Jeść orzeszki\" (3. Latać liniami Delta) 14. Na kostiumie Supermana dla dzieci: \"Włożenie tego kombinezonu nie umożliwi ci latania\" (ktoś wytoczył im proces czy co?) 15. Na szwedzkiej pile mechanicznej: \"Nie zatrzymywać łańcucha za pomocą rak bądź genitaliów.\" (czyżby ktoś próbował?) *** Uczymy się mówić po polsku: 1. W wysuszonych sczerniałych trzcinowych szuwarach sześcionogi szczwany trzmiel bezczelnie szeleścił w szczawiu trzymając w szczękach strzęp szczypiorku i często trzepocąc skrzydłami. 2. Chrząszcz brzmi w trzcinie w Szczebrzeszynie strząsa skrzydła z dżdżu i trzmiel w puszczy tuż przy Pszczynie straszny wszczyna szum. 3. Cześć Czesiek! Czeszesz się częściej często, czy częściej czasem? 4. Wyindywidualizowaliśmy się z rozentuzjazmowanego tłumu prestidigitatorów. 5. W czasie suszy szosa sucha. 6. W Szczebrzeszynie chrząszcz brzmi w trzcinie. 7. Stół z powyłamywanymi nogami. 8. Szedł Sasza suchą szosą susząc szorty. 9. Przygwoździ Bździągwa gwoździem źdźbłko, to pobździ źdźbłko. 10. Pan profesor Fiutykultykiewicz razem z panią profesorową Fiutykultykiewiczową napiwszy się najwydestylowajniuchniejszego spirytusiku rektyfikowanego wyindywidualizowali się z rozentuzjazmowanego tłumu prestidigitatorów. 11. Wyrewolwerowany rewolwerowiec z wyrewolwerowanym rewolwerem wyrewolwerował wyrewolwerowanego rewolwerowca z wyrewolwerowanym rewolwerem. 12. W wysuszonych sczerniałych trzcinowych szuwarach sześcionogi szczwany trzmiel bezczelnie szeleścił w szczawiu trzymając w szczękach strzęp szczypiorku i często trzepocąc skrzydłami. 13. Szczebiot dzieci i skrzypienie drzwi przeszkadzało nieszczęsnej skrzypaczce w głosnym ćwiczeniu gry na skrzypcach. 14. Na wyścigach wyścigowych wyścigówek wyścigowa wyścigówka wyścignęła wyścigową wyścigówkę stając się pierwszą wyścigową wyścigówką na wyścigach wyścigowych wyścigówek. 15. Konstantynopolitańczykiewiczówna szła suchą szosą, a jak wiadomo po deszczu szosa sucha.Biegła do sklepu koralowego po korale dla króla i królowej Karola i Karoliny. Kupiła korale koralowe. Na deser: Pójdźże kiń tę chmurność w głąb flaszy. opis: To zdanie jest pangramem - zawiera wszystkie 32 litery polskiego alfabetu i każda litera użyta jest tylko raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Segina
Nie mam pojecia,zastanawiam sie czy moje dziecko jakos komentowalo,albo sobie nie przypominam ,albo nie. Przykro mi ze Cie boli,mnie tez cos w biodrze szczyka. Wiecie ze amerykanie nie umieja za bardzo sprecyzowac co ich boli. np.boli ich trzustka czy pecherz czy jelita itp....to powiedza ze boli ich brzuch.Tak samo...bola mnie plecy oni nie wiedza co to sa korzonki,czy rwa kulszowa i inne.Oni nie wiedza nawet jaka maja wade wzroku(naprade)Zapytalam kiedys znajoma jaka ma wade to odpowiedziala ze nie wie.Okulista wie, nosi okulary takie jake jej przepisal , dobrze widzi i doobrze jest.W Polsce i tutaj Polacy wiedza jaka maja wade wzroku. To tyle,przynudzilam troche,czas zabrac sie do pracy,znow nic nie zrobie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Segina
Naszata,jak bedziesz tak przysylala to naprawde nic nie zrobie. No coz praca nie zajac,prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest zabezpieczenie. Każdy z nas musi być mądrzejszy od \"fachowca\" , bo inaczej do niczego byśmy nie doszli. Jakbym wierzyła 1 lepszemy konowałowi to już bym chyba dawno się przekręciła. Jak okulistka( podobno niezła) zapisała memu synowi okulary to siedział pod tv , żeby cos widzieć . Więc poszłam do optyka i z -0,5 przełożyłam na 1,25. I dziecko wreszcie widzi . Potem poszłam prywatnie do innego ( poprzedni też płatny) i okazało się że dobrze zrobiłam . Nic sie nie pomyliłam,. I jak tu komuś zawierzyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czasem od papierzysk trzeba odpocząć.:D *** \"uwagi z dzienniczków\" ... i przyniósł do szkoły trutkę na szczury z zamiarem wypróbowania jej na wychowawcy. Kowalski w trakcie lekcji uprawiał ziemie cyrklem w doniczce. Schowany za podręcznikiem fizyki wydaje odgłosy przyprawiające mnie o mdłości. Wyrzucił koledze teczkę za okno i powiedział, ze \"jak kocha to wróci\". Rafał cały czas śpiewa i nuci na lekcji. Po wpisaniu uwagi Rafał zaczął chodzić po klasie. Podpalił koledze teczkę na lekcji i zapytał, czy może wyjść po gaśnicę W czasie wyścigu międzyszkolnego umyślnie biegł wolno, by jak twierdzi zyskać na czasie Zamknął nauczyciela na klucz i odmówił zeznań Podał nie swoje imię motywując, ze chciałby się tak nazywać Wysłany po kredę przyniósł ślimaka Wysłany w celu namoczenia gąbki wrócił z mokra głową i sucha gąbką Po napisaniu kartkówki nie oddal jej twierdząc, ze zostawił ja w domu Ukradł dziennik lekcyjny, nie chce oddać i zada okupu Na lekcji zajęć praktyczno-technicznych umyślnie piecze ciasto bez maki Rozbiera atomy na cząsteczki i kładzie sobie na oczach Ukradł sedes z ubikacji szkolnej Stale obraza się na nauczycieli Na lekcji biologii rzucił we mnie łopatą Wyrwany do odpowiedzi mówi, ze nie będzie zeznawał bez adwokata Zjada ściągi po klasówce Kopnął kolegę i mówi, ze go boli głowa Pluje pod nogi nauczyciela. Upomniany twierdzi bezczelnie, ze bada sile grawitacji Naraża kolegów na śmierć rzucając kredka po klasie Przywiązał koleżankę do krzesła i zada okupu Nie nosi kredek i to ciągle Butelka z piciem bije Tomka w brzuch. Podczas przerwy przed praca-technika kopal Marka Nowickiego. Upominany - niegrzecznie odpowiada nauczycielowi. Bawi się zegarkiem na lekcji j. rosyjskiego. Przeszkadza w prowadzeniu j. rosyjskiego. Zabiera zeszyt koledze i przestawia na inna ławkę. Wlal wodę do kontaktu w pracowni fizycznej na lekcji plastyki. Demonstruje na fizyce zabawki. Bije się z Pomiernym na biologii, przewraca ławki. Rzuca kreda, rozmawia, nie interesuje się lekcja biologii. Podarł firankę w sali 46. Na j. angielskim je ciastka, nie reaguje na polecenia nauczyciela. Gra w karty na j. angielskim. Zabrał z ubikacji przetykacz do WC i robił stemple na ścianie Przemek bawi się na lekcji wszystkim, nawet chorym palcem Wkłada kapiszony do kontaktu czym doprowadził nauczycielkę na pogotowie Michał zachowywał się nieodpowiednio po lekcjach. Obrzucał śniegiem dziewczęta i wrzucał śnieg do szatni. Na uwagi nauczyciela w ogóle nie reaguje. Ogólne zachowanie syna budzi zastrzeżenia. Uczeń przeszkadzał pani w lekcji, m.in. leżał na podłodze, robił zamieszanie Syn lata z gołym brzuchem po błocie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fragmenty kart chorych: 1. Pacjent ma dwoje nastoletnich dzieci, lecz poza tym nie wykazuje objawów choroby psychicznej. 2. Pacjent uskarza sie na ból w klatce piersiowej po osmiu miesiacach leżenia na lewym boku. 3. Podczas badania kolano bylo zaczerwienione i obrzekniete, a na drugi dzień zniknęło. 4. Pacjentka nieustannie szlocha i placze, wyglada takze nieco depresyjnie. 5. Pacjentka cierpi na depresje od czasu pierwszej wizyty u mnie w 1996. 6. Wyjatek z wypisu ze szpitala: żywy, ale bez mojego zezwolenia. 7. Wygladajacy zdrowo zgrzybialy 70-letni mezczyzna, wysoce sprawny umyslowo, zaawansowany Alzheimer. 8. Pacjent odmówil sekcji. 9. Denat twierdzi ze nie mial poprzednich historii samobójstw. 10. Pacjent twierdzi, ze biale krwinki zostawil do badania w innym szpitalu. 12. Pacjent mial na sniadanie kanapki, a po poludniu anoreksje. 13. Notatka z konsultacji: Tak miedzy nami mowiąc, powinno nam się udac zapłodnić tę pacjentkę. 14. Ponieważ pacjentka nie może zajść w ciażę z mężem, powinniśmy za niego nad nia popracować. 15. Pacjent nie ma czucia od palców stóp w dół. 16. Przebywajac na intensywnej terapii pacjentka zostala przebadana, przeswietlona i wysłana do domu. 17. Skóra pacjenta pozostała sucha i wilgotna. 19. Pacjent wykazywal pelną przytomność i współpracę i nie odpowiadał na pytania. 20. Pacjentka stwierdziła że na zatwardzenie cierpiala przez większość życia do momentu rozwodu **** Idzie nurek w pełnym stroju przez pustynię, spotyka Araba i pyta: - Daleko stąd do morza? - Będzie z 500 kilometrów! - Ale żeście k**wa plaże urządzili! *****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ciemna noca , parze herbatke poziomka , truskawka i malinka...zakręcam mocno termosik. No i tyle na dzień dobry. Ksymciu korzystaj z pięknej pogody i sie z Piotrusiem werandujcie. Wiosna za oknem i po prostu chce sie żyć. Dosiu teraz bedzie dużo łatwiej bez fajek , bedzie mnostwo smacznych naszych rodzimych produktów , rzodkiewki , i inne i...nie chce sie tak palic jak zima.Jak tyle wytrzymałaś to dasz rade. :-D Spinki , Ofka, 🌻 dla was. Bosiu , Takisku 😍 ewcia444 😘🌻 a WSZYSTKIM miłego dnia.Bye.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha ,Naszatko , uważaj z tymi korzonkami i pracami porządkowymi...naprawde nie warto zrywac rąk ,potem tylko gorzej jest...bo trudniej wyjśc z tego i...boli bardziej....:classic_cool: Segina pozdrawiam :-D , 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ho ho to się nam Naszatka rozpisała wczoraj:D A na poranną kawkę z Seginą to nie załapię się niestety bo mój czas przy kompie kończy się o 20-tej. Tydzień się kończy, znów zleciało nie wiem kiedy. Za oknem piękne słoneczko, trzeba by jakiś spacerek zaplanować. Na razie korzystam że moi mężczyźni śpią i błogi spokój w domu, już wstawiłam wodę na kawusię i herbatkę zapraszam. Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i dla Dajen 🌻😍. Dajenku ja dzis bije rekord swiata ! Mam za chwile zbiegi i po południu....3lekarzy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!I IDE DO PRACY i od rana mam dobry humor.................. :-D 😭 :-D ,to ma oznaczać uśmiech przez łzy...........Chyba założe klub hipochondryczek ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wiosennie nowe koleżanki🖐️ Mój ogródek jest mniejszy o jakieś 200 metrów od Twojego Nataszko,ale i tak mam tam co robić :) no cóż ale to lubię :)tylko niestety nie mam aż tyle czasu... pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wesołe babeczki !!! Piotrus już lepiej. Jeszcze bardzo kaszle ale nosek ma już \"przepchany\" więc odzyskuje apetyt i do wszystkich znowu się uśmiecha. Jest takim wesołym maluszkiem,że aż nie mogę uwierzyć, że to mój. Na dworek jeszcez nie możemy wychodzić, bolekarz kazał go trochę w domu potrzymać (jak tylko przestanie kasłać to wyjdziemy). Ale coś się kurcze u nas pogoda popsuła. Zimno i wietrznie, brrrrrrr............ Ja równieżź witam gorąco nowe koleżanki, to dla Was 🌼 🌼. Do herbatki serwuje pyszne mini bułeczki z nadzieniem jogurtowym, moje ulubione. całuski i miłego dnia👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zuch z naszego Piotrusia i jak ładnie nam rośnie:D A u mnie jeszcze śliczna pogoda dużo słonka, noce tylko zimno około zera.Pyszne te bułeczki Ksymciu akurat kawkę piję to pasują. A ja dziś cała michę sałatki jarzynowej nakroiłam tak mnie coś naszło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smacznego Dajenku 🌼 a ja juz sałatkę z brokułami wcinam-z samego rana też zrobiłam, pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajen ja też właśnie mam zacząć robic sałatke jarzynową ale jeszcze wpadłam tutaj. To może mi pomożesz? Porobię troche jedzonka żeby zabrać ze soba i zostawić w domu i jadę do Taty działać na ogrodzie. Z powodu rozpoczęcia sezonu ogródkowego zaszalałam i kupiłam rękawice ogrodowe za całe 4,59. A co! Ksymciu usciski dla Piotrusia. Miłego pieknego dzionka życzę i do wtorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ksymcia a co dodajesz do tej sałatki ? Daj przepis. Naszatka ale miałaś wczoraj tworczy wieczór. Super.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Piotruś wyściskany,dzięki 🌼 daję dwa udotowane jajka na twardo,posiekane, 2/3 puszki kukurydzy i spazonego brokuła (nie wiem jak go się odmienia poprawnie) kroje na kawałeczki.Potem sól,pieprz do smaku i 2 łyzki majonezu.Koniec.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 witajcie❤️ Ale sałatkowo..:D:D:D Ja też zrobiłam juz dzisiaj sałatkę..umówiłyśmy się chyba telepatycznie:):):) Naszatko..:D:D:D:D:D:D Rzeczywiście Ewa ma rację..tworcza byłas wczoraj:):):):).Ale usmialm sie po pachy:):):) Ksymciu❤️ Lecę dalej do pracy..wiosna do czegos nas zobowiązuje..porządki wiosenne..tak to sie nazywa..niestety:):):) Papapapapa cmooookiiiiii..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi mężczyzna do sklepu z zabawkami i chce kupić swojej córce laleczkę Barbie. Sprzedawczyni poleca: - Jest wiele różnych modeli, mamy: \"Barbie w szkole\" za 127,95 \"Barbie na kempingu\" za 127,95 \"Barbie imprezowa\" za 127,95 \"Barbie wychodzi za mąż\" za 127,95 \"Barbie na zakupach\" za 127,95 \"Barbie na plaży\" za 127,95 oraz \"Barbie rozwiedziona\" za 627,95 Zaskoczony facet pyta: - Co proszę??? Co to był za model na końcu?? - \"Barbie rozwiedziona\" za 627,95 - Hmmm, dlaczego \"Barbie rozwiedziona\" kosztuje o 500 więcej???? - No tak... Wie Pan, w zestawie \"Barbie rozwiedziona\" jest masę dodatków: Domek Kena, auto Kena, motocykl Kena, stereo Kena...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze jeden bo mnie rozbawił. Jedzie rycerz na koniu i widzi księżniczkę. Myśli sobie: Podjadę do niej powoli to ona zapyta: dokąd tak powoli jedziesz rycerzu ja wtedy odpowiem: powoli, bo powoli ale może byśmy się popiep...? Więc przejechał obok księżniczki powoli, ale księżniczka nie zwróciła na niego uwagi. Rycerz myśli: To ja teraz przejadę obok niej szybko, a ona zapyta: dokąd tak szybko jedziesz rycerzu? Ja wtedy odpowiem szybko, bo szybko ale może byśmy się popiep...? Jak pomyślał tak zrobił. Niestety księżniczka znów nie zwróciła na niego uwagi. Zdesperowany rycerz pomyślał: wobec tego przemaluję swojego konia na zielono i przejadę obok księżniczki, wtedy ona zapyta: skąd rycerzu masz zielonego konia? Ja wtedy odpowiem: zielony, bo zielony ale może byśmy się popiep...? I znów jak pomyślał tak też uczynił. Przejeżdża rycerz na zielonym koniu obok księżniczki, a księżniczka się pyta: - Rycerzu a może byśmy się popiep...? - Popiep... bo popiep... ale skąd ja mam zielonego konia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Segina
Ciesze ze moj dzien zaczal sie znow na wesolo(jak cos smiesznego znajde to tez wysle)no i przepiekne slonce za oknem.Wlasnie otworzylam szeroko okna i ptaszki tak swiergola ze nie moge sie skupic. Ewa44,pytalas mnie jaka roznica czasu.Tak normalnie 9 godz.ale tydzien temu przesuneli czas i jest 10 ,za tydzien znow wroci do 9-ciu,bo chyba u Was zmieniaja?Takze dziewczyny jestescie o cale 9-10 godz. do przodu:) Pozdrawiam Was goraco i zycze milego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam rozgadane koleżanki❤️ Czemu stajecie się aktywne wtedy gdy mnie tu nie ma?? Moje korzonki zamieniły się w zapalenie rwy. :(No i teraz sobie nie podłubię w ogródku! Zresztą i tak zrobiło się bardzo zimno.Brrr...A do tego wiatr wieje .Okna niechaj brudza się dalej. Ja musze zadbać o me ciało w dolnych partiach .;) Ciekawe jak takie coś przeżywają panienki w bluzeczkach do pępka???:) Ksymciu❤️ niech Piotruś szybko wraca do zdrowia . A twoją sałatkę wykorzystam jutro bo goście przychodzą. Robię gorącą herbatkę z cytrynką - czy któraś się dołączy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę- znowu jestem sama:( Za to dam Wam przepis na wieczór: 🌻Drink Góra cy ❤️ Cała sprawa dzieje się w górach. Turysta przychodzi do baru, siada przy barze i pyta: - Barman, co polecisz do picia? Barman - \"Ano, panocku drink Góra cy\" Turysta - \"Jak to \'góra cy\'?!\" Barman - \"Widzi pan, bierzemy sklanecke wina...no dwie...góra cy i wlewamy do garnka. Później bierzemy sklanecke piwa....no dwie....góra cy i wlewamy do tego samego garnka. Następnie sklanecke wódecki...dwie...no góra cy i wlewamy to tegoz samego garnecka. Na koniec bierzemy sklanecke koniacku....no dwie... góra cy i wlewamy do garnka. Garnek stawiamy na ogniu i miesając gzejemy cas jakiś. Później nalewamy i pijemy sklanecke....dwie...no góra cy. Po wypiciu wstajemy...robimy krocek....dwa...no góra cy\" 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Nataszko, mnie tylko na chwile dziecko dopuściło do komputra, ale kawał przeczytałam, poprawiłam sobie humorek na wieczór. Mam chwilke bo Piotruś spi a chłopina po winko pojechał, bo dzisiaj nasze dzieciatko drugi misiąc kończy więc dwa łyczki wypiję. Miłegop wieczorka Tobie Nataszko i wszytkim życzę 🌼 Takisku dla Ciebie 🌼 i dla babci Bosi 🌼i dla cioci Viki, Ewelinki, Dajenki, Dosi, Ewuni, Ktosi,której dawno nie widać, MarMi, Foreverka,Spinki i wszystkich, wszystkich 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ksymciu i tak wiemy o co chodzi.Uściskaj Pitrulka od babuni.Ciesze sie ,że jest lepiej i ze to taki maly wesolek.Twoj,on Ci Twoj Ksymciu,jesli trudno Ci w to uwierzyc,to sie lekko uszczypnij.👄 Ale salatkowo tu dzis.Dzieki Nataszko za przepis na salatke.Tylko 3 podstawowe skladniki.Nie jadlam jeszcze takiej.Jutro zrobie. Kuruj sie mosci panno,bo będzie zle z Tobą.Moj mąż jak mial rwę,to leżal jak betka przez 3 miesiace na zwolnieniu i brał zastrzyki w kregoslup.Co drugi dzień po 2 zastrzyki.A noga mu sztywniała,skręcony byl w bok jak starszy mężczyzna. Ale dzieki bogu wyprowadzili go lekarze na ludzi.Teraz sie gimnastykuje codziennie rano.przynajmniej po 15 minut proste ćwiczenia na kregosłup..Bo sie boi powtorki. Takisku,jutro masz gosci,że salatke zrobilas??A Ty Dajenku??? Ewelinko,jak sie czujesz????Zawsze nam parzylas \\_/> , \\_/> ,a teraz tylko od czasu do czasu.Ale nam bardzo smakuja.Dzięki. Pozdrawiam Wszystkie babeczki.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×