Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Gość S Biały Żagiel
Takisku, wszystkiego najlepszego🌻ale jestem wolniejsza od żółwia:D Bardzo Ci dziękuję,że mnie wspomniałaś👄A to Ci niespodziankę zrobiłam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku, ja mam podobne podejście do codzienności \" jeśli nie mam na coś wpływu, to się nie denerwuję\" . Natomiast robię wszystko, aby nic bez mojego wpływu się nie działo... Nawet z moim organizmem toczę rozmowy i wmawiam mu, że musi się \"trzymać kupy \" póki ja tego chcę :-). A że chcę ciągle, więc mnie słucha i narazie nie oponuje i mnie na dobre nie rozkłada . Dużo zdrówka Ci życzę , bo te antybiotyki także nie są najlepsze , gdy brane w dużych ilościach ( organizm się przyzwyczaja i sam się nie broni , tylko czeka na interwencję z zewnątrz) 👄👄👄 Żagielku, jak miło Cię znowu widzieć . Dzięki, że dałaś znak życia , a Takiskowi napewno będzie miło , że darzysz Ją sympatią . Odzywaj się czasami , proszę .Cmokasy Dla wszystkich Pań wszystkiego dobrego na nowy tydzień , zdrowia, zdrowia , dużo słońca i radości 👄👄👄 Ja znowu mam \"zawalony\" tydzień , sporo pracy i trochę przyjemności , więc nie wiem czy będę miała kiedy zaklikać ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Samotny Biały Zagielku..To więcej niz NIESPODZIANKA..Witaj!!!!!!!!!!!!!! Co u Ciebie?? Napisz od czasu od czasu ..Często myślę o Tobie..O Boji..Kalince też..ale One nie mają tak \"Smutnego\" nicka jak TY..Może dlatego Ty częściej zaprzątasz moje mysli.A może jest inny powód..Nie wiem Dziękuję za życzenia..Pozdrawiam i całuję..👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S B Żagiel
Wiktoria, dzięki 🌻jak miło.Pozdrawiam Wszystkie z poczekalni cmok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S B Żagiel
Zapewniam Cię Takisku,że dzieki tobie, nie czuję się dzisiaj ani samotna ani smutna.Jeszcze raz wszystkiego najlepszego z całego serca ci życzę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Wiem Samotny Biały Zagielku......WIEM..👄👄👄 Od samego początku..od Twojego pierwszego wpisu WIEM!! Obyś NIGDY nie byla samotna..I żeby nie byla to moja zasługa ..ale jakiejś miłej osoby ,ktora będzie z Tobą w realnym świecie!!! Jeżeli jednak dzisiaj przyczyniłam sie do tego że nie czujesz się samotna i smutna..to Cudownie..Dla Ciebie ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miłego dzionka życzę wszystkim. ❤️ Słoneczko świeci więc cieszmy się . Takisku ❤️ uważaj na serduszko . Co do zakupów to długo się uczyłam by kupić czasem coś czego nie zaplanuję . Zwykle jak idę po ogórka to z takowym wychodze ze sklepu. Jestem Kaszub z Krakusem-większej sknery nie ma. Nawet Szkoci mogą się schować. :D :D Ale doszłam do wniosku że nie będę dziada z siebie robić i czasem coś sobie zafunduję ( byle cena nie zwalała z nóg) .Szczególnie gdy gabaryty nie sprzyjają wielkiemu wyborowi w sklepach. :D Zaraz lece do roboty więc jeszcze raz miłego dnia🖐️ Dla S Młodego żagielka❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dzisiaj wyjątkowo, wpadłam do Was z rana. Przez najbliższe dni nie będę miała dostępu do komputera :( ... właśnie zaczynam remont i komputerek, porządnie opatulony musi sobie postać w ustronnym miejscu, żeby zbyt dużo kurzu nie dostało się w jego trzewia....wytrzymam ? - muszę :D Tak więc dziewczyny, miłego, słonecznego tygodnia wszystkim życzę . Cmokaski dla wszystkich 👄 Żagielek kope lat :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wiosennie, trochę miałam problemu z kompem ale już ok. Wiatraczek się zepsuł tylko. Miłego dnia. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ale pięknie na dworze:):):) Poodmykałam okna..slońce!! Caly dom jakby radośniejszy..Kwiaty poodwracaly się w stronę słońca..Magia..dosłownie ..magia:):):) Ksymciu..jak nasz Piotruś?? Mam nadzieję że zdrowy..katarek na pewno już minąl!! Caluski dla Niego i dla Ciebie..👄 Oczywiście dla Mateuszka też👄 Spinkusiu..no to Ci nie zazdroszczę..My zaplanowalismy taki \"porządny\" remont..na przyszly rok..Ale jak znam Kaziczka, termin przełożymy jeszcze pewnie kilka razy:):) Powodzenia!!! Czekamy na Ciebie ..bardzo..❤️. Ktosiu..dziekuję❤️ Bosiu..nie znosze czosnku..pod żadną postacią.Do potraw dodaję..ale ten zapach jakos zanika w gotowaniu czy smażeniu.To tylko zapalenie gardla..które zresztą już mija..Antybiotyk byl konieczny..żeby nie zrobilo sie coś groźniejszego,co w moim przypadku nie wróżyłoby nic dobrego!!!!!!!! Narazie koleżaneczki..do później..papapapa..👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forever, oplułam monitor ze śmiechu jak zobaczyłam ten twój \"przeinaczony\" wpis do Żagla :-D Bosia, ja też się muszę nauczyc kupowania tylko tego, co zaplanuję bo póki co, to kipesko mi to wychodzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spinky, gdy skończysz u siebie remont, zapraszam do mnie :-). U mnie tylko trzeba pomalować ściany, krótka piłka i tylko w jednym pokoju :D. Jestem przerażona , ale w kwietniu chyba się zmobilizuję ... Życzę Ci powodzenia 👄 Ktosiu, a co Tobie się dzieje, że nie możesz pisać ?? Czyżbyś także chora była ?? Buziaki dla Ciebie 👄 Naszatko, nie wiem czy u mnie nie siądzie także , bo nie mam kiedy odmrozić . Ciągle mi tak schodzi :-). Najgorsza rzecz , gdy muszę dwa razy w roku odmrozić :-). Fotele kupisz napewno, bo jest duży wybór , a okazja kupienia kurtki była tylko jedna :-). Takisku , szybciutko zakopuj doła, bo już wiosna, słońce za oknem , a i zdrówko się poprawi . N ie wolno się poddawać ! Ty taka zawsze pełna energii i pozytywnego myślenia nie możesz wpadać w takie skrajności . Widzę jednak, że szybko się uporałaś z \"głupimi \" myślami i już się uśmiechasz . Cieszy mnie to bardzo ! Ściskam w pasie , nie daj się biedzie 👄. MarMi, a mialaś kogoś do wycierania monitora ??:) Bo ja często poplułabym na telewizor, ale gdy pomyślę że musiałabym wycierać, to wolę wyłączyć :). Samych miłych chwil, godzin, dni, tygodni , lat dlka wszystkich Pań (dla Żagielka i nieobecnych także ) 👄👄👄 A tak wogóle to gdzie Ewelin ka ?? Ksymcia chyba upaja się pięknem wiosny razem z Piotrusiem ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S B żagiel
Dziękuję za mile słowa, jak miło.Jeszcze trochę i mgłą zajdą moje oczka❤️jesteście k o c h a n e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewuniu, wielkie dzięki za zyczenia 👄 Proponuję nalewki mojego Kolegi i gołąbki wg mojego przepisu :-) http://kuchnia.o2.pl/przepisy/obiekt_int.php?id_p=14762 Ja zaraz wychodzę na szkolenie i nie wiem kiedy wrócę , więc proszę się częstować jakbym przy tym była :-) \\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/\\_/ http://www.ja-go.pl/stronka1/oferta.php Pozdrawiam , cmoki w boki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Witajcie. Jak tu się tłoczno zrobiło i żagielek fajnie że się pojawił wraz z wiosną. Przeczytałam z rana że Bogusław Kaczyński miał wylew i smutno mi się zrobiło, ach takie życie nic nie poradzimy na to. Dziś świętujemy imieninki Krysi 🌻Przy dzisiejszym dniu radości Który Twym imieniem słynie Życzę i niech Ci w obfitości 100 lat życia w szczęściu płynie Wszystkie najczulsze wyrazy Wiosna na Ziemi i w niebie Morza i gór krajobrazy Wszystko to... dla Ciebie❤️ Miłego dnia, pogoda przecudna,ale mam siwe okna nie dawno umyte a jak syn siadł w fotelu i spojrzał w okno to spytał czy taka mgła na dworze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie 🌼 przepraszam,ze nie pisze,ale Piotruś choruje, zaczał gorączkować,nosek zapchany, kaszelek i oczka ropieją, dzisiaj znowu jedziemy na 14 dolekarza, bo od ostatniej wizyty tylko się pogorzyło. Takisku wiem,ze jużpo czasie ale przyjmij od nas wszystkich najlepsze życzenia urodzinowe, duzo zdrowia, radości i miłośći!!!❤️ Babciu Bosiu Piotruś wycałowany i przez sen przesyła buziaka.👄 całuje Was mocno i do potem 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość S B Żagiel
ewa4444 bardzo dziękuje. Jakie to piękne,ze ludzie maja w sobie tyle ciepla ,serdecznosci❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Krysiom kochanym również życzymy wszystkiego co moze byc najlepsze na świecie 👄 🌼 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼❤️🌼 Dla Naszych KOCHANYCH Krystynek!!!!!!! 🌼❤️🌼 Marzeń o które warto walczyć!! Radości którymi warto się dzielić! Przyjaciól z ktorymi warto być! Nadziei bez której nie da się zyć!!!! W dniu imienin życze Wam dużo szczęcia,radości,usmiechu...Mno stwo wiary,wytrwałości i siły!! Samych przyjemnych i Spokojnych dni!!!!!! 🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼❤️🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Wszystkim Krysiom,Krystynom i Krysiaczkom najlepsze i najpiękniejsze zyczenia.100 lat , 100 lat żyjcie nam. ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ W każdej chwili, zawsze, wszędzie, niech Wam w życiu dobrze będzie. Niech Was dobry los obdarzy wszystkim o czym serce marzy . ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Żebyście zawsze miały z kim, miały gdzie i miały za co! :classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool:cool] 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żagielku,nie bądz taki smutny.❤️ U nas jak zwykle zycie wre.Wszystkie mamy smutki codzienne,ale znajdujemy choć minutke,zeby sie nimi podzielić. Ale radości tez nas nie omijają.Dołącz do nas na stałe.Dla Ciebie👄 Ksymciu,zmartwilam sie choroba Piotrusia. Ale jak dzieciatko maleńkie to wszystko sie przyplącze.Smaruj go czyli klateczke piersiowa Wikiem,a na koszulke lub kocyk nalej kilka kropli Olbasa. Będzie lzej oddychał.Dbaj o niego i o siebie.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Żagielku! według ostatnich badań OBOP najwiecej życzliwych i dobrych ludzi można spotkać w poczekalni na kafeterii. Więc dobrze trafiłaś. Widzisz sama że wszystkie mamy wzloty i upadki , dobre i złe dni i kłpoty ktore nas nie chcą omijać. Wiec przyłąćz się do Nas. Opowiedz co Ci na wątrobie leży a napewno bedzie Ci lżej. I wiedz że kilka razy dziennie wchodząc do poczekalni myslę o wszystkich dziewczynach które tu spotkałam - również o Tobie. A dzis zaprosiłam do Nas moją nową koleżankę - Joannę. Joanno witam Cię . Pozdrawiam Krystynkowo- nalewkowo. wszystkie nalewki Krysi kolegi spróbowałam i mi mocno dobrze, tylko literki na klawiaturze tak dziwnie latają. ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina460
Wszystkim Krysiom i Krystynom , stooooooo laaaaaat , 🌻🌻 🌻🌻 😍😍 :-d .:-d :-d;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelina460
:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×