Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Witajcie wiosennie. Najlepsze Zyczenia urodzinowe dla córci Seginy🌻 Dla wszystkich najlepsze z okazji 1 dnia wiosny. Zdrówka dla Bosi, dla Naszatki i dla małego Danonka i ogólnie dla wszystkich też. Zapraszam na 1 wiosenną kawusię. Miłego dnia Ewelinko tak już posprzątane:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość leonsio
witajcie wiosennie pozdrowienia dla wszystkich pań i miłego dnia życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! DAJEN, jak mi się tej kawy z wiosną chciało. Na tę ohydną pogodę, to jeszcze jakiś prąd w niej być powinien. Nie popadajcie w melancholię i czarne peleryny! Uśmiechać się proszę nawet do kałuży! TAKIS! Danonkowi nacieraj stopy i plecy 70% spirytusinkiem najdestylowaniuśniejszym. Będzie dobrze. \"Bogaty - to nie ten, kto ma dużo pieniędzy, lecz ten, kto może sobie pozwolić na życie wśród uroków, jakie roztacza wczesna wiosna.\" Antoni Czechow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo nie ma sprawy jest i prąd, mam całą kolekcję naleweczek własnej produkcji, zapraszam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ......Słoneczko mnie obudzilo i zapach wiosennej kawusi od Dajenki. Nie wyobrazam sobie początku dnia bez kawy i to takiej z fusami.Pozdrawiam, dużo uśmiechów w Pierwszym Dniu Wiosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiosennie sie zrobiło! A może tak my też na wagary? Albo zakochać sie ? A napewno zrobić obiad!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Takis jak Danonek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Ofki- spóźnione, ale szczere bardzo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ewuniu..Danonek lepiej..duzo lepiej..wyraźnie antybiotyk robi dobrą robotę:):) Nie chce jeść co prawda..ale to kwestia czasu,przestanie Go bolec gardełko to wszystko wroci do normy.Ja TEŻ:D:D Miłego PIERWSZEGO DNIA WIOSNY!!!!! Pomimo wszystko:):):):) Papapapap..Wielkie buziaczki👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Takisku. cieszę się że małemu już lepiej. Jak Olivier był tutaj w Polsce to lekarka dała mu szczepionke anty wirusową- i musze przyznać że od 28-01 zachorował tylko raz- po tygodniu jak wrócił do Anglii i teraz maja spokój- ani nie kaszle , ani nie choruję. Moze też byśpoprosiła lekarkę o takią szczepionkę- po co ma sie dziecko męczyć? Sojo że dla Ofki życzenia to rozumiem ale dla Nas nic? nawet pozdrawiam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Trochę ponarzekam, a co ;) wiosna, ale tylko kalendarzowa, za moim oknem nie zbyt ciekawy widok, śnieg z deszczem, szaro i buro .... poczekam, słonko na pewno zaświeci... musi, łaski nie robi :) Wiosenne🌻 cmokasy dla wszystkich 👄 - Sojo !!! Ewa ma rację, popieram :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cmokaski wiosenne dla wszystkich Pań i Panów.👄 U mnie Spinky tez zimno,nie chce sie z chaty wychodzic.Ale jestem cierpliwa i czekam na prawdziwa wiosne🌻 A jeszcze czas im sie chce przesuwać.O zgrozo!!!😭 Ewuniu,a co robilaś u Taty??? Bo dlugo Cie nie było.Czy grządki juz zrobione? Nikogo nie molestowałaś po pieknym tańcu chipendeilsów??Dla Ciebie❤️ Zuziu,taka czarna z fusami szkodzi na żołądek.Pamietaj. Ale mój małżonek często taką pije,zwłaszcza tę pierwszą poranna i to bez mleka.Wiec cos musi byc w tej kawie,ze ludzie chetnie piją z tyfusami/tak mówila moja córka jak miała 2-3 lata i tak juz zostało/. Jo,ja do kazdej prawie herbatki prondu dokladam.Co by mnie troche rozgrzał.Niedlugo moi domownicy na leczenie mnie wyślą.Przestalam brać antybiotyk i żadnej poprawy, wiec sie sama leczę.🌻 Dajenku,kawusia dobra bo wiosenna.Dodałas mleczka??Bo ja innej nie pije. A wogole to pije bardzo rzadko.Czasem 1 raz w tygodniu.Jak nie masz to sama doleje. Leonsio,jestes rudy,wiec tylko Cie powitam.A jak będziesz czarny,to pogadamy;) Wiktorko,Ty wiesz,jak wprowadzic do naszego topiku wiecej wiosny.Kwiatki sliczne. A Ewelinka z tej radości gdzieś nam przepadla??? O przepraszam,byla wczoraj wieczorem..... Sojo,a Ty kto??? Z wpisu wnioskuje,ze znasz Ofkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje....dziekuje i jeszcze raz....Thank You,Thank You.......!!!!w imieniu corki,No i mnie jest naprawde bardzo,bardzo....milo Pozdrawiam i zdrowka wszystkim zycze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i( moim) mialo byc:)Poprawiajcie mnie,jak bledy robie,prosze,please...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bossi, wysyłając te stronki sobie także chciałam poprawić nastrój, bo u mnie także dziś było zimno i pochmurno, aczkolwiek nie padało . Co wcale nie przeszkodziło mi w wojażowaniu. Też już głos trace od gadania mimo, że nie jestem nauczycielem :). Takisku, dużo zdrowia dla Danonka życzę , niech już opuszczą Go te choróbska , bo Jego zamęczą i Ciebie ... Buziaki Segina, nie przepraszaj za błędy , ja także czasem je \"sadzę \" mimo, że mieszkam w kraju. A Ty pisząc staraj się myśleć po polsku i będzie dobrze napewno, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Bosii byłam u Taty od piątku do wtorku razem z siostrą. Troche robiłyśmy w domu no i dużo w ogrodzie. Takie tam grabienie , posadziłam jakieś kwiatki i ogólne porządki. Teraz pojadę dopiero na 1--04 to też troche porobię i pewnie już przywiozę Tatę na święta do siebie. A z molestowania wyszły nici. Miłego wieczorku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam tym razem zimowo, bo za oknem biało. Kawusię oczywiście z mleczkiem podaję bo sama też innej nie pijam. Mój biedny żołądek by się na to nie zgodził;) Miłego dnia, buziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam internetu w domu i kompa chwilowo.... Jest okazja ,zeby sprawdzić ,czy jestem uzalezniona od sieci.. Jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje Babeczki ❤️ Dziś byłam na 2-gim masażu. Jest mi dużo lepiej. rzekłabym że nic , ale nie chcę zapeszyć . A oszczędzać się kazali.:D Nie wiem czy te dyski tak same wyskakują- mnie 1-szy raz dopadło. Ale chyba za bardzo łopata machałam , a potem jeszcze zmarzłam. Teraz uważam. Bosiu🌻- ja na gardziołko stosuję TYMSAL , cena niewielka, a skutkuje . A że jako na spirytusie to mam dwa w jednym:D :D Do tego mleczko z masełkiem i cukrem. Kiedyś dawałam miód , ale on podrażnia gardło więc odpada. U nas 7 stopni . Wieje , zimno i ogólnie nie zachęca do sadzenia kwiatków , choć bardzo bym chciała. Ewelinko🌻 ja od kompa nie jestem uzależniona.Ale od Was i owszem...:D❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hop,Hop - Witajcie. ....Kurcze wyłączyli mi internet, nie mogłam wczesniej zajrzeć. Nie dziwię się bo zwlekałam z opłatą. Własnie przed chwilą wrocilam i odrazu do kompa. ...Szkoda ze jeszcze musicie poczekać na wiosnę, do mnie zawitala już chyba na dobre. Cieplutko, sloneczko swieci, zaraz jeszcze wybywam z domu bo nie ma co siedzieć w chacie. Tylko wypiję drugą kawkę, ale o tej prze to rozpuszczalną. Bosiu wiem że z fusami szkodzi na zołądek, zaczynam odczuwać. Ale tylko taka rano zdoła mnie rozbudzić,bez niej niezdatna jestem do życia. ...Naszatka.....ciastem z jabłkami chętnie się poczęstuję,ale musi być więcej jabłek, a nie odwrotnie jak ostatnio u mnie. Natomiast przyznaję się ze grzańca nie znam, domyslam się ze to coś do picia. Jezeli się mylę to się nie śmiejcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Ale mam nosa:):) Grzańca..owszem..ciacho też..:):):):) Naszatko a nie mówiłam..Musi byc dobrze..no bo jak ma być!!!!!!!!!!!! Ja tylko pomacham i zmykam...nie mam czasu. Danonek mnie absorbuje całkowicie:):):):)..Ręce mi sie już chyba do ziemi wydlużyły:D:D A On juz trochę niestety waży!!! No..nie narzekam..nie jest źle:):):) Miłego dnia koleżaneczki🌼Buziaczki..👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znow kawke przespalam i grzanca...ale to nadrobie!!!!Przed sekunda znalazlam dobry deal na bilet do Polski i juz prawie pakuje walizki (czekam tylko na potwierdzenie)Takze moje kochane ,to Ja w koncu zaprosze Was na kawke...i koniaczek i grzaniec co tylko sobie zyczycie.Szykujcie sie dziewczyny na koniec kwietnia,Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ -Takisku mam jedno pytanie, kiedy Ty w końcu będziesz miła jakiś urlop ? Podziwiam i w poliki cmokam👄 dzielną babcię...babcię, nie do zdarcia :D Jak czytam o babciach, to żal mi się robi, ja niestety nie znałam swoich babć kiedy przyszłam na świat one już nie żyły...szkoda, widzę, że wiele mnie ominęło z tego powodu. Tradycyjnie dla wszystkich cmokasy przesyłam 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×