Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

Naszatko ,nie lody na lody to sie dzieciom daje :classic_cool: ty lekturke weź ..i drinka ... buziaki i dobrej nocy. Takisku , tylko ty ciutke na siebie uważaj...prosze,,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki ,skad ty to wszystko wiesz? cudne...życzenia O ! Boziu chyba zaczne zaraz spiewać,niczym po rekopisie ,a nie po lekturze uzupełniajacej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko, ja już szukam róznych wzorów, bo drapię jajka na Święta :-). Oczywiście nie męskie, tylko kurze :). Życzę wszystkim radosnego weekendu, bo ja będę miała sporo zajęć, gdyż wreszcie mam dwa dni wolne (sobota i niedziela) , cmokasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko, a jak robisz farsz do tych bułeczek ?? Czy można do usmażonych pieczarek dodać żółtego sera tak jak do krokietow z pieczarkami ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinko,dowcipu na poczcie nie ma.Szukalam.Dzieki za piekne wiosenne zyczenia.❤️Jutrzejszy dzien bede jednak spedzala w ogrodku.Ciesze sie razem z Toba,ze badania dobre,że dopiero w czerwcu nastepne.Zrobic trzeba,ale na pewno beda super. Wiki,dzieki za kartke. Nataszko,buleczki zrobie,bo szybkie są. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Viki❤️ zrób jak chcesz. Wszystko dozwolone byle jadalne:D Ewelinko❤️ ja lody wprost uwielbiam. Jakby mi dali do wyboru czekoladowe lub drinka -wybiorę lody.. A już z wiśniami i galaretką drobno ciętą-jestem zgubiona. Ponadto nie mogę pić ,bom na witaminkach B .Moglłabym więcej nie napisać:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
INNA wariacja bułeczek: -przygotuj mięsko na mielone -tylko bez jajka. _ na drugiej patelni podsmaż kukurydzę,paprykę ,ogórek konserw. ,groszek,marchewkę - dodaj mięsko.usmaż mieszając. dopraw -dodaj jajko. mieszaj do ścięcia. Weź bułkę paryską-utnij piętkę. Wydrąż bułkę , nadziej mięskiem( z małym luzem bo urośnie).zamknij. Zawiń w folię i do piekarnika. Jak ostygnie krój na kromki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pogoda cudna.Podreptałam po ogródku , ale Busio nic nie pozwala mi robic..Strzyże trawe.Potem ja bedzie ..czesał..Normalnie fryzjer. A ja na okolicznośc masakry w domu ,kucia itpe...po prostu nic nie robie.I tak to w Swieta w las ruszymy ,albo co ,ale u nas wiecej ludków w lasku jak sie trafi niż drzew...Relaks niewielki.Ale potem cały kwiecien mam zajęcie i sprzatanie po kuciu i waleniu .A może którejś pomóc przy porzadkach ,kurde ,czuje sie winna ,ze nic nie robie........................... Buziaki wszystkim......................Miłego dnia....:-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 Witajcie!!! Zuziu..ja mam juz wszystko zrobione..wlaściiwie..ale wiesz mieszkają ze mną dwie dorosłe córki:):) Gdybym miała nie zrobione..to byłby wstyd..tym bardziej że nie pracuję zawodowo:):):)❤️ Ewelinko..uważam..uważam na siebie..Zapewniam Cię.Odkąd \"nawalił\" mi ten kręgosłup..już nie jest tak dawniej (w życiu nie myślałam że kręgosłup może tak boleć)ale daję radę:):)❤️ Wiki..no wiesz..jesteś kochana❤️ Naszatko..kapitalne przepisy..jakie\"prędkie\" Podoba mi się to..moje dzieci bedą zachwycone:):)❤️ Ja też uwielbiam kapustkę Bosi..zresztą Bosię też uwielbiam:):) Często ją robię..bo wwszyscy ją polubili.❤️ Dajenku..juz jutro jest kwieciń..Tylko \"chwilkę\" a bedziesz z córcią:):) Podziwiam Cie za odwagę..ja chyba nigdy nie polecę samolotem.Co prawda mówią żeby \"Nigdy nie mówic Nigdy\" ale w ty wypadku chyba mogę tak powiedzieć:):):) ❤️ Ksymciu..a czy Ty o nas zapomniałaś:( Wiemy że jesteś zajęta..ale napisz nam od czasu do czasu jak się czujesz Ty i Piotruś!! Może jakieś zdjęcie prześlij naszego topikowego dzidziusia:):)Pozdrawiam Ciebie i calą Twoją rodzinkę❤️ Zagielku...❤️ Teraz idę sobie zrobić jakieś zakupy..Do potem Dziewczynki..papapa..buziaczki👄👄👄 P.S..Dosia Twój..opis mnie wzruszył..Dla Ciebie ekstra❤️❤️❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O ktoś chętny widzę do sprzątania, no to ja się piszę na takiego pomocnika i daleko byś do mnie Ewelinko nie miała;) Takisku no tak wiem że jutro się zaczyna kwiecień bo to przecież urodzinki mojej córeczki, ona taka prima aprilisowa panienka, tak i niedługo będę z nią, zleci ani się obejrzę, szczególnie że pracy moc jeszcze przed wyjazdem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Przybiegłam zdyszana do poczekalni, żeby się z Wami przywitać :D i listę obecności podpisać. Życzę miłej i słonecznej niedzieli . Cmokam wszystkich w policzki 👄 i zmykam .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewelinki i Takisku,ja tez sie cieszę,ze Nataszka podala nam te wspaniale przepisy na bułeczki z nadzieniem. Ale będzie sie dzialo. Codziennie z innym nadzieniem.Pycha.Dzisaj robilam z pieczarkami. Wszyscy sie zajadali .I juz pytali kiedy beda następne??? A kapustke robie jutro na obiadek.Ja też lubie.Robie ja na dość ostro.Daje wiecej ziarenek smaku i pieprzu.I koniecznie sok z cytryny.Moze być ocet,ale nie jest taka smaczna.I cukier tez.Wszystkie smaki pomerdane. Dajenku,ja tez chetnie pomoglabym Ewelince.Gdyby tak bylo blizej.Ewelinko,Twoj Busio wie co robi.Powinen z tym chorym barkiem wyslac Cie na wczasy.Ale w domku tez możesz odpoczywać,niekoniecznie w kurorcie.Prawda????? Dajenku,jeszcze kilka dni i frrrru do Londynu.Ale będą święta!!!!! Mordka mnie piecze, bo sie dziś opalalam.A słoneczko mocno grzalo. Pozdrawiam. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę . Wszystkie sie opalają tylko ja niebożę w pracy:O . Jutro też niestety. Cieszę się , że bułeczki smakowały. Mojej rodzince za to bardzo przypadła do gustu twoja kapustka. Za to że jesteście takie miłe dam wam przepis na zamerdane ciasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zamerdane ciasto❤️:D 5-6 jabłek pokroić w grubą kostkę , zasypać 1 szklanką cukru i zostawić na godzinę dodajemy :2 szkl. mąki, 3 jajka, 1/2 szkl. oleju, 1 łyzeczkę proszku do pieczenia, 1 łyżeczkę sody,bakalie ZAMERDAĆ łyżką , wlać na blachę ( nie za wielką) piec ~~30-40 min smacznego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja niebożę właśnie wróciłam z pracy:D Dziś dla odmiany miałam 2 zmianę i nockę mam wolną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajenko❤️ - to mąż szczęśliwy , że żona wolna w nocy?????:D - tylko nie sprzątaj teraz....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jaki szczęśliwy, przecież on właśnie w pracy na nockę, to co mu z tego że ja wolna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ....Cieszę się ze mogę spełnić dobry uczynek - kawka czeka przybywajcie. Herbatka oczywiscie też, bo nie kazdy jest takim narkomanem jak ja. .....Czy palemki przygotowane ?, bo u mnie tak, pogoda przepiękna zaraz zbieram się do Kościołka. ...Pozdrawiam, miłych spacerków, słoneczka - ciepełka i w ogóle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Policjant pyta staruszkę: - Wiek? - 86 lat. - Czy mogłaby pani opowiedzieć swoimi słowami, co tu się właściwie wydarzyło? - Siedziałam na ławce na tarasie przed domem, podziwiając ciepły wiosenny wieczór, kiedy przyszedł ten młodzieniec i usiadł obok mnie. - Znała go pani? - Nie, ale był przyjaznie nastawiony. - Co stało się po tym, jak usiadł obok pani? - Zaczął pocierać moje udo. - Czy powstrzymała go pani? - Nie. - Dlaczego? - Bo odczuwałam przyjemność. Nikt nie robił tego od czasu, kiedy mój mąż odszedł z tego świata 30 lat temu. - Co stało się potem? - Zaczał pieścić moje piersi. - Czy próbowała go pani powstrzymać? - Nie. - Dlaczego? - Mój Boże, dlaczego??? Było mi tak dobrze, czułam, że naprawdę żyję. Od lat tak się nie czułam! - Co stało się później? - Cóż, rozpalił mnie do czerwoności, więc rozłożyłam nogi i zawołałam: \"Bierz mnie, chłopcze, bierz mnie!\" - I co? Zrobił to? - Nie, do diabła! Zawołał \"Prima Aprilis!\" I wtedy zastrzeliłam sukinsyna;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w piekna słoneczna niedzielę. Ja juz po spacerku w lesie - wszędzie widac,że nadeszła wiosna. Zu-ziu ja palemkę poświęciła i w wazonie pieknie stoi. Naszata - \"wy tam mówcie co tam chcecie a ja przecież wam powiadam krasnoludki sa na świecie...\" Gdzie te krasnoludki może by mi pomigły w świątecznym sprzątaniu bo \"luby\" nadal siedzi i niestety nic mi sie nie chce - tylko \"nic nie robić, po prostu nic nie robić...\" Dajen (żarcik) tak to jest na starośc - pamięć nie ta i Babcia zapomniała, ze to 1 kwietnia....... a mogło byc tak przyjemnie :) :) a czy Wy pamiętałyscie - ja oszukalam i męża i corcie (syn w pracy od rana więc nie mialam okazji) a sama jeszcze sie dzielnie trzymam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ktosia.....ja niestety zapomniałam ze dziś Prima Aprilis, dalam się nabrać i to jeszcze jak. Pobiegłam do sąsiadow, rzekomo sąsiadka zle się poczula i potrzebowała mojej pomocy. Ale ich rozśmieszyłam, ale co tam, w końcu to taka zabawa. Bosiu......czy ja mogę mieć prośbę do Ciebie ?, też chciałabym znać przepis na Twoją kapustę, bo bułeczkami Naszatki już zaskoczyłam rodzinkę. Wszystkim smakowało, zastanawiali się skąd mialam taki pomysł, dzięki Naszatko. Dajenko.....kawał dobry, podoba mi się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Córeczka pyta się mamy tuż po wysłuchaniu bajki: - Mamusiu, czy wszystkie bajki zaczynają się od \"Dawano, dawno temu\"? - Nie kochanie - odpowiada mama - niektóre z nich zaczynają się od \"Skarbie, muszę dziś zostać dłużej w pracy\". Dobrej nocy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×