Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Spinaker

Poczekalnia - dla pań po 40-stce

Polecane posty

na pocztę jeszcze nie zajżałam . Ide do łózia bom chyba dziś przesadziła ( nie o kwiatkach mówię) i plecki zaczynają boleć:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatka a co to te przydasie? Już wiem jak czytałam to nie wiedziałam ale jak zaczęłam pisać to odkryłam że to to samo co u mnie . A jaką altanę wymyśliłaś - prześlij plany . Może na allegro cos podobnego znajdziesz? Dajenko lecisz do córci na skrzydłach i nie musisz miec z LOT-u , na swoich dolecisz do takiej pięknej panny. Bosanowa brzydkie miejsca są w każdym mieście i tam z wycieczką nie chodzimy. Pokazują nam tylko te ładne. Jeszcze mam pytanie do Seginy- Czy starając sie o pracę zawodowego kierowcy Tir-ów w Stanach to jakie musi być prawo jazdy?- takie unijne wystarczy czy trzeba robić prawo jazdy amerykańskie? Jeśli mogła byś popytać znajomych to bardzo proszę. Konczę bo zaczyna sie moje ulubione szkło kontaktowe. Miłej nocki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewa, przydasie to te wszystkie drobiazgi, które kiedyś odłożyło się do szuflady z myślą \" przyda się\" ;-) Dajenko, lot samolotem to cudowna sprawa. Nie bój się - pamiętaj, że samolot to najbezpieczniejszy środek transportu. A lot do Wielkiej Brytanii trwa tylko około 2.5 godziny, nawet nie zauważysz jak będziesz na miejscu:-) Pozdrowionka dla wszystkich:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Precz z Kaczyńskim! Precz z Kaczyńskimi! Ktoś z sąsiadów podkablował i niedługo do kobity puka policja: - Dzień dobry, policja. Dostaliśmy wezwanie, że pani papuga obraża naszego prezydenta i premiera. Proszę pokazać papugę. Kobieta przynosi klatkę z papugą, a ta już od progu drze się: - \"Precz z Kaczyńskimi!\" Kobieta miała papugę w domu, która ciągle powtarzała: Policjant upomina kobietę: - Jeśli to się będzie powtarzało to będziemy musieli uśpić papugę, a panią wsadzić do więzienia. Kobieta po wyjściu funkcjonariuszy prosi papugę: - Słuchaj papużko, nie mów tak więcej proszę, bo mnie zamkną a ciebie uśpią i po co nam to. Kilka dni spokoju, ale papuga sobie przypomniała i znowu zaczęła swoje: - Precz z Kaczyńskimi! - na całe gardło. Na drugi dzień kobieta dostała wezwanie do sądu na rozprawę - papuga jako dowód rzeczowy. Kobieta poszła więc do spowiedzi powiedzieć księdzu co jej leży na sercu. A ksiądz mówi: - Słuchaj kobieto - ja mam też papugę, która mówi i jest podobna. Na czas rozprawy podmienimy papugi i nikt się nie skapnie. No i jak uradzili, tak zrobili. Dzień rozprawy, kobiecina z księdzem podmienili papugi i babka leci do sądu z kościelną papugą. Sędzią mówi: - Proszę wnieść klatkę z papugą. Klatka z papugą wniesiona - papuga nic. Nie odzywa sie słowem. Oskarżyciel podpuszcza papugę: - Czy papuga mówiła \"Precz z Kaczyńskimi!\" ? Papuga nic. Sędzia podpowiada: - Precz z Kaczyńskimi! - oskarżyciel i oskarżyciel posiłkowy też zachęcają: - Precz z Kaczyńskimi! W końcu cała sala skanduje: - Precz z Kaczyńskimi! Precz z Kaczyńskimi! A papuga zawodzi kościelnym głosem: - Słuuuuchaaaaj Jeeeezuuuuu jak cię błaagaa luuud.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
niestety niema pierwszego zdania kawału -nie weszło......... KOBIETA MIAŁA PAPUGĘ W DOMU, KTÓRA CIĄGLE POWTARZAŁA.:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O jak miło dziś mi się czytało, dzięki za tyle komplementów pod adresem córki:D Ktosiu masz rację że tęsknota ważniejsza i silniejsza od strachu, na razie się nie boję i już się nie mogę doczekać, nerwy pewnie będą pod sam koniec, ale muszę dać radę. A co do kochasia to na pewno się sklonował, u mnie cały czas jedna z kopi siedzi;) Miłego dnia Wam wszystkim życzę, i wstawiam wodę na herbatki i kawki, co tam kto woli, a do tego mam makowca, zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć to ja Gotuję bigos i takie różności do słoików bo w sobotę maja zabrać paczkę do chłopaków. Więc pozdrawiam bigosowo- i okienno bo też myje okna. Może któś podrzuci mi kochasia żeby mi pomógł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
NIe ma takiego samolotu , który nie wróciłby na ziemię!!!! -więc proszę się nie stresować:D Dosiu❤️ kawał świetny. Teraz widzę ,że jak kawał dobry to przetwa bardzo długo . W czasie naszego liceum papuga mówiła \"precz z komuną\" !!!! :D :D Cieszę się , że nie tylko u mnie są przydasie . Czy u was też zajmują tyle miejsca ,że nie ma go na nic nowego??? Doszłam do wniosku , że zamiast kupować nowe szafy wystarczy zrobić porządek z właczonym zdrowym rozsądkiem. Przecież spódnicy sprzed 20 lat nie włożę na siebie ( bo się nie zmieszczę:D ) Altanki znalazłam w internecie . Ale nawet na allegro to kwota 3000-20000zł. doszłam do wniosku że i tak żadko siadam w ogrodzie , bo brak mi czasu. Sporadyczne imprezy przeżyjemy przy stole( mąż zamówił dębowy) i krzesełkach plastykowych ( narazie) . Mamy duży namiot ~ 5 m ale przy naszych wiatrach zwiewa go . Chyba do niego wymyślę jakieś nogi na stałe. Zobaczymy . Papier jest cierpliwy i moje pomysły znosi dzielnie . Może któryś wypali.. Nadal poszukuję foteli na taras. Ale jestem maruda i do wszystkiego mam ale.. . Ale one naprawdę są byle jakie... :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ewciu❤️ bigos w słoiczkach wygodna żecz. U mnie jest zawsze bo wszyscy lubią , a wygodnie raz ugotować , a potem się tylko delektować, . Daleko ci Twoi chłopcy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszatko wysyłałam Ci, nie wiem czemu nie doszły, ale posłałam ponownie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dajenko🌻-foto dotarło. Mam zmianę adresu . Wysłałam Ci . Dziś lekki luzik mam , bo przyszła pani do mycia okien i ja mogę w kompie pobuszować . Dzieciaki w szkole , chłop w robocie , a okna nie ja myję:D :D więc korzystam. Koleżanki z innych topików straszą nadchodzącymi świętami . CZy Wy też szalejecie kulinarnie??? Ja najchętniej spakowałabym kosz piknikowy i nad jeziorko... Bez tej całej oprawy i późniejszych bóli brzucha z przejedzenia. Ale biała kiełbaska i jajeczka pod wieloraką postacią. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Ewciu,ja nie musze gotowac bigosu,bo mam jeszcze ze świat Bozego Narodzenia.Moze ze 2-3 kg tego bigosu jest w zamrazarce.Tylko sie zastanawiam,czy jeszcze sie nadaje??? Bo zrobilam błąd i zamrozilam w jednym worku.A takiej wielkiej ilosci to nam trudno zjeść za jednym razem. Albo nie mamy ochoty wszyscy na bigos.I jakos tak schodzi. Często robie kapusniaczek z kwasnej kapustki.Wiec jestesmy nasyceni.I moze stąd sie bierze to,ze bigos nieruszany........ U mnie we Wroclawiu piekna sloneczna pogoda.Dziś bylo ok.15 stopni.No,niedlugo bedziemy sie rozbierac..... Ale masz klawo Nataszko.Nie musisz myc okien.U mnie juz pomyte,ja co prawda tez nie mylam,ale mąż i córka sie narobili.Bo okien troche jest. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No to znowu mamy coś wspólnego..ja tez nie myłam okien..ale moje córki:):):) Właściwie to ja już wszytsko zrobiłam..ale mnie łatwiej..Nie pracuję!! Caly dzień myślałam,że dzisiaj jest 26 marzec..i zrobiłam taką gafę..Nie zadzwoniłam do MarMi..a to przecież Lidii..imieniki ma..:( Dopiero wieczorem..i to przez przypadek..ale lepiej późno niż wcale:):):) Nie wiem co mnie tak z tymi datami..czasem mam też tak że wydaje mi się że, np jest wtorek..przy czym np jest środa:):):) No ale szczęsliwi czasu nie mierzą:):):):) PONOĆ!!! No..to tyle..Pozdrawiam serdecznie..całuiję..i do jutra:):):) Papapap..Buziaczki.👄👄👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mar mi❤️ wszystkiego najlepszego w dniu imienin.Kwiatów,uśmiechów,miłości i forsy bez liku:D :D :D ❤️ Bosiu🌻weź siekierkę lub nóż elektryczny i uszczknij po trochu:D Takisku🌻- mnie dni też zlewają się w jedno . Z datami mam kłopoty jak nie idę do pracy . Właściwie każdy dzień jest podobny- praca,dom,zakupy,lekcje... Miłego wieczoru🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepszy środek antykoncepcyjny: Wódka z piaskiem:jak się plemniki spiją,to się kamieniami pozabijają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Choć spóźnione życzenia, to jakże serdeczne, miej życie jak najbardziej bajeczne, miej uśmiech na twarzy i to co sobie tylko zamarzysz. 100 lat, 100 uśmiechów, 100 wielbicieli, samych niedzieli, przyjaźni wielkiej, radości wszelkiej życzę Ci dzisiaj 100 razy ja! 🌻 Wybacz Marmi sklerozę, ale to już ten wiek tak ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i zapraszam na kawkę z rana i życzę miłego dnia , buziaczki dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duzo zdrowka , serdecznosci i słodyczy ewelina MarMi zyczy. Moze infantylne te zyczenia ,ale naprawde szczere i pogdne . MarMi NAJLEPSZEGO . Dajenku pakuj sie powoli i waż na wadze łazienkowej ...strasznie smieszne ,jak jedno sie wyjmuje i drugie wkłada...i trzeba wybrac co ma priorytet:-D .Buziaki wszystkim.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼 No ja jestem..czy takie towarzystwo Ci odpowiada:):):):) Nie bedę co prawda długo ,bo idę z Danonkiem do kontroli( wczoraj byłam,ale lekari nie było) i na spacerek! Jest tak cieplutko u nas..że szkoda dziecko tryzmac w domu,tym bardziej że jest już zdrowy:):):):) No to poproszę herbatkę..i powiedz jak sie czujesz?? Lepiej juz z rwą..mija??Mnie trzymało około 2 tygodni..ale tez było ciężko..na początku!!Ja mam zwyrodnienie jakiś 2 kręgów..i co jakis czas mam takie bóle.z nienacka że tak powiem.Albo się przerobię..albo coś cięższego dźwignę..a NIE WOLNO mi!!! No to herbatka juz jest..a ja mam delicje..:):):){kwiatek]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ......Przynajmniej się przywitam, pokazę się ze żyję. Trochę mnie nie bylo bo wyjezdżałam, wrociłam nad ranem.Teraz jadę zaopiekować się wnunią. Trzymajcie się cieplutko - POZDRAWIAM - buziaczki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O widzę że Ewa lubi takie same fryzurki jak ja:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×