Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość trzy kreseczki

brzuch po ciąży

Polecane posty

Gość karinka...........
witajcie. ja jestem juz 17 miesiecy po porodzie, a moj brzuch wyglada okropnie. skóra na nim jest okropnie zwiotczała (jak u starej babki autentycznie, ja mam 22 lata dopiero) i pełna roztępów. próbowałam chyba wszystkiego... po urodzeniu dziecka ćwiczyłam brzuszki i przez kilka miesięcy wcierałam różne kremy , a balsam do tej pory....ale nic. Moze to przez to ze nosze małą czesto na rękach..jest ciężka i usadawiam ją na brzuchu który gniecie się i zwija i przez to jest strasznie obwiśnięty... dodam ze jak zjem więcej to od razu robi mi się na nim piłka, znajomi myślą ze znowu jestem w ciąży, bo wszedzie jestem szczupła, doszlam juz do siebie a brzuch jest obrzydliwy z wyglądu i duży....o biodrówkach, stroju kąpielowym 2-czesciowym moge zapomniec ;/ może macie jakas radę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A próbowałaś innych ćwiczeń? Albo konsultacji u trenera? A może dieta jest nie taka jak być powinna - chociaż w sumie jeśli tak ogólnie jesteś szczupła to trzeba zadziałać centralnie na brzuch. Pisałyście trochę o plastyce brzucha - myślę, że to z pewnością pomoże. A skąd jesteś? Jeśli z Warszawy czy z okolic to spróbuj w iq medice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Necia1986
Ja na pllastyke raczej bym się nie zdecydowala, boje sie ingerencji w ciało. Starczy mi to co po cc było, nie za przyjemnie.. No a ja juz ponad 12 mies po porodzie. Kilka kg samo zeszło. Ale brzuch ani drgnął. Chyba czas sie z nim pogodzić. Bo jeżeli nie ma aerobów, ani brzuszków ani odpowiedniego odzywiania to nie licze ze cud sie stanie i samo zniknie. Tak samo ten moj rozstęp mięśni brzucha... ciekawe czy zniknie.. Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość j098
no własnie operacje jeszcze po cesarce po to tylko zeby usunąc flaczek z brzucha to tez nie dla mnie.Jesli juz to zabieg mezoterapii jak Stretchcare,który to własnie działa ujędrniajaco na zwiotczało skóre brzucha i nie tylko.Musimy wybierac zabiegi silnie ujędrniajace ,które jak w przypadku tego zabiegu napinaja równiez włókna kolegenowe skóry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aprilia84
Witam dziewczyny! Jestem miesiac po porodzie. Mam 27 lat i to nasza pierwsza corcia.W ciazy przytylam 23 kg i mialam przeogromniasty brzuchol. Zaraz po porodzie zgubilam 10 kg a reszta jak narazie do tej pory zostala :) Przez calutenka ciaze (od 6 tygodnia) smarowalam sie olejkami (piersi, brzuchol i tylek). Po ciazy nie mam ani jednego rozstepu i skora nie jest zwiotczala. Faktem jest jednak, ze brzuchol zostal, co oczywiscie nie jest przyjemne. Jednak jak popatrze na swojego cudownego skarbelka to mam ten brzuchol gleboko w du... Mojemu mezowi on nie przeszkadza :) Takze dziewczyny nie lamcie sie swoimi brzuchami. Jezeli zdecydowalysmy sie na dzieci to niestety musimy ponosic "konsekwencje" ciazy. Ale tak szczerze mowiac.... czyz nie bylo warto? Przeciez te nasze cudowne kruszynki to najwiekszy i najpiekniejszy cud swiata! Olewac brzuch!!!! Moze kiedys wroci do formy- jak nie to tez nie tragedia :) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, czas po ciąży dla wszystkich młodych mam jest dość ciężki,zwłaszcza dla tych mam,które chcą szybko wrócić do wagi sprzed porodu:) Mnie trudno było uporać się z rozstępami i brzuszkiem,ale koleżanka poleciła mi VelaShape,jest to program dla młodych mam,na takie właśnie problemy.Na zabiegi można chodzić już 2 miesiące po porodzie 1 raz w tygodniu. Jestem z Wrocławia i wybrałam się na VelaShape do Dermamedu-byłam ich pacjentką przed ciążą i wiedziałam,że to dobre i sprawdzone miejsce!! Więc....jeśli chodzi o zabieg i efekty to polecam każdej mamie, będziecie zachwycone!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dobrze że przeczytałam te komentarze . Ja jestem ponad 3 miesiące po porodzie w ciąży dużo przytyłam bo mój synek ważył 4150 kg. W dodatku młodo zaszłam w ciążę . Każdy mówił jesteś młoda szybko wrócisz do poprzedniego wyglądu. A Tu nic do mojej poprzedniej wagi brakuje mi 7 kg . Ograniczam jedzenie i itak stoje w miejscu . A mój brzuch jest wiszący i duży mam pełno rozstępów na brzychu udach . piersi mam mniejsze niz przed porodem chodz karmiłam tylko przez 2 tyg a na ćwiczenia nie starcza mi czasu. czasami mam z tego powodu niezła załamke ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sosna...,,,,,
Witajcie dziewczyny Kiedyś pisałam w tym temacie o moim brzuszku. Po 2 latach od porodu nic się nie zmieniało. Szczupła budowa ciała a brzuch jak w 6 m/cu ciaży. Miałam rozejście mięśni prostych brzucha. I żadne ćwiczenia nie miałyby wpływu na jego wygląd. Od pół roku jestem właścicielką nowego brzucha. Przeszłam plastykę z szyciem mięśni.Brzuszek idealny i płaski jak u nastolatki. Moje rady\.jeśli ćwiczenia nie pomagają a w ich trakcie brzuch układa się nienaturalnie to radzę iść na konsultację do chirurga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny robiłam zabieg zaffiro w Kielcach. Brzuch a właściwie zwisająca skóra zmnieszyła się o 6 cm,a to jeszcze ma się poprawiać , bo mają powstawać nowe włukna kolagenowe.Super efekt no to i kaski nie żal. Będę pisać o dalszych zabiegach bo robi się co miesiąc . Ale ja już jestem cała hepy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra wróżka:)
do teresa47 a ile zabiegów już zrobiłaś?? też sie nad tym zastanawiam bo po drugiej ciąży skora juz nie chce sie tak ładnie wciągnąć, ale tak jak piszesz troche drogo jak sie zrobi serie to wychodzi jak za plastyke brzucha:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zrobiłam 2 zabiegi , i naprawdę ta poprawa jest cały czas coraz większa . Po zabiegu było widać ale przed 2 zabiegiem (po 1 miesiącu)było jeszcze lepiej. Możesz spróbować 1 zabieg to będziesz widzieć jak u ciebie. Ja na plastykę się nie decydowałam ,bo się troche boję no nawet seria to mniej niż 4 tys a plastyka ile kosztuje? Ja jestem zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uważajcie Panie na Klinikę LAIME w Krakowie. Informują na swojej stronie internetowej http://www.laime.pl/velashape.html, że wykonują zabiegi VelaShape, ale używają innego aparatu - chińskiej "podróbki" KumaShape. Cała treść strony jest skopiowana ze strony www.shar-pol.pl z wyjątkiem zdjęcia aparatu. Wypowiedzi celebrytek cytowane na ich stronie internetowej dotyczą aparatu VelaShape! Aparat, którym dysponują nie ma certyfikatu FDA, którym się chwalą! Okłamują tym samym swoich klientów. Osoby zainteresowane zabiegiem VelaShape oryginalnym aparatem VelaShape zapraszamy na stronę internetową www.shar-pol.pl Zespół Shar-Pol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka jednaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
zadnych cudów nie ma,nadmiar skóry nie zniknie sam,niestety jedynie plastyka brzucha le potem kolejna ciaża jest niewskazana,wiec lepiej to najpierw pzremyślec koszt ok 10 tyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hakaskaha
ja 2 i pol tygodnia po porodzie nosilam obcila sukienke, jeszcze siedziec nie moglam, ale nie wygladalam jakbym kiedykolwiek byla w ciazy. na drugi dzien po porodzie pielegniarka z noworodkow nie mogla sie nadziwic ze mam taki maly brzuszek-jak inne po dobrym obiedzie. mojej mamie tez szybko opadal brzuch, jej siostrze dlug0 ok pol roku po porodzie wygladala jakby byla w ciazy wiec jest to sprawa indywidualna. w ciazy przytylam ok 9 kg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jadzia2012
czesc..jestem 7 miesiecy po ciazy....zawsze bylam szczupla...nie mialam co narzekac na przytycie...:) a teraz po ciazy zostal mi brzuszek....proporcjonalanie do reszty mojego ciala jest straszny..i nie moge sie go pozbyc:( prosze podpowiedzcie co moge zrobic???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość malutka150
Cześć Dziewczyny! Ja urodziłam 3 dziecko 13 miesięcy temu. Miałam 3x cesarkę pionową, za pierwszym razem to było ratowanie życia i potem już kolejne porody musiałam mieć cesarki, tak zarządzili lekarze, chociaż teraz bardzo chciałam rodzić naturalnie, niestety nie było absolutnie takiej zgody ze strony lekarzy. Po tych dwóch cesarkach wczesniejszych wyglądałam całkiem ok, natomiast po trzeciej całkowicie siadły mi mięśnie brzucha, rozstęp mięśnia prostego, wielokrotnie przecięty miesień się nie wzmacnia. To jest dopiero problem, brzuch okrągły wystający, wielkości mniej wiecej 6 miesięcznej ciąży o dokładnie takim kształcie. Wiecznie go ukrywam pod bielizną ściągającą, chodze do rehabilitanta, który obiecuje ze po miesiącach specjalnych ćwiczeń stan powinien się polepszyć i tej nadziei się trzymam, bo inaczej to nie wiem jak to będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zosia_nicpon
ja chodziłam na velashape ale bez ciąży efekty bardzo dobre ale moja siostra (wypowiem się w jej imieniu) chodziła po ciąży i też była zadowolona :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agi2412@o2.pl
witam was. mam 23lata, jestem prawie rok po porodzie, przytyłam w ciaży 30kg! z 60 do 90! w pół roku schudłam 25kg kolejne 5 przy porodzie, tylko dieta ,,wygladam jak przed ciaza i tyle waze..czasem sie waha o te 2 kg w dól i w górę. brzuch mam szczupły ale wiotki i skóra jest troche pomarszczona..mam kompleksy,,zawsze lubilam odsłaniac ciało.i z bólem serca włożyłam w te wakacje jednoczesciowy strój,, w przyszłym roku chcialaym juz wlozyc dwuczesciowy ,dlatego zaczełam niedawno robic brzuszki,nożyce i podobne cwiczenia, przed ciaza zawsze pomagały.na efekty poczekam -mam jeszcze troche czasu> cały czas pilnuje jedzenia, ale nie przesadnie, czasem pozwalam sobie na chipsy czy fast food ale pozniej kilka dni żywię się waflami ryzowymi;).dziewczyny ,które piszą ze są 3 -4 -5 mcy o porodzie,,dajcie sobie czas!! sama widzę już różnicę ogromną po tych kilku miesiacach, uwierzcie mi za parę miesiecy będzie znowu lepiej!!:) co to jest 4 mce po porodzie,,,jak sięgne pamiecia,,nie wyglądałam wtedy ''za specjalnie;)''pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jollanda2
Bardzo duże znaczenie ma tez stosowanie dobrych kremów do ciała - silnie ujędrniających , nawilżających. Dlatego myślę że spokojnie możesz pomyślec również o takich kremach http://www.nantes.pl/perfect-body.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fiołek_24
Ja przed ciążą i w trakcie smaruje się dwa razy dziennie oliwką dla dzieci. Teraz kupiłam w żelu z dodatkiem rumianku. Jak dla mnie rewelacja. Plus dwa razy w tyg peeling ciała i jest ok ;) przed ciążą codziennie skakałam na skakance i jeździłam na rowerku stacjonarnym, teraz zastąpiłam to spacerami. Też się boję jak będe wyglądać po porodzie :( ale w miarę jak mi pozwli zdrowie to wracam do ćwiczeń. Póki co nie mam cellulitu i rozstępów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ossselka
Dziewczyny mysle ze warto też jest po tym okresie zadbac o odpowiednie ujedrnienie naszej skóry. Jesli przestaniecie już karmic piersią, polecam taką własnie kuracje http://sklep.porcjapiekna.pl/pl/5-collagen Na pewno efekty będa równie dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marianiskowa
Ja również potwierdzę ze kosmetyki Nantes są świetne i naprawdę jende z najbardziej profesjonalnych jakie do tej pory stosowałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja jestem 2 tygodnie po porodzie i już nie mam brzuszka . polecam karmic piersią a brzuszek sam zniknie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość trenerka
same brzuszki nie pomoga. oprocz treningu silowego na wzmocnieje i uelastycznienie miesni nalezy robic trening cardio na spalanie tkanki tluszczowej ale nie 2 razy w tygodniu tylko 5 ;] masaze szorstką gąbką, kremy no i najwazniejsze zdrowe racjonalne jedzenie. Sama jestem w 15 tygodniu ciazy. nadal duzo cwicze moge sobie na to pozwolic bo bardzo dobrze znoszę ciąże. a po porodzie zawsze moze zostac wasz partner z dzieckiem lub kolezanka a wy pojdziecie na bieg do parku na godzine :). Ten kto chce znajdzie sposob ten kto nie chce znajdzie powod. zycze powodzenia i wytrwalosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ollliwkowa
Ja mogę polecic coś co mnie pomogło- suplement Get Slim który własnie rewelacyjnie wpływa na oczyszczenie organizmu z toksyn. Potem mozna rozpoczynac diete. A efekt jesli chodzi o chudnięcie tez jest niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dii
Witam sosna czy możesz podac lekarza jak robił zabieg pzepukliny w swissmedzie jestem zdecydowana na zabieg pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość domini872
ja jestem 2miesiace po cesarce i boje sie cwiczyc.. brzuch nie ten co "przed" 20cm zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×