Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość trzy kreseczki

brzuch po ciąży

Polecane posty

Gość Dumna
:-) Super Elite Model Look jestes głópia...a po drugie to nie rewia mody....w stylu 80 lat.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dumna
:) :-) ;) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladybird85
Dziewczyny to forum jest po to by pomagać a nie się kłócić i pokazywać która jest lepsza. Ale to typowe dla głupich laleczek. Super Elite - w ubraniu każda laska może wyglądać ładnie. Pokaż swoją figurę w stroju kąpielowym. Być może wtedy będziesz miała się czym pochwalić, bo na razie póki tego, że jesteś chuda i strasznie zarozumiała to nic rewelacyjnego nie zobaczyłyśmy. Poza tym my nie wstydzimy się pokazać tylko to forum nie jest pt. "która ma fajniejszą figurę po porodzie" tylko "brzuch po ciąży" a jak sama nazwa wskazuje nie chwalimy się tu sobą tylko mówimy otwarcie o naszych słabościach i staramy się sobie pomóc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale ona nawet w ubraniu nie wy
gląda dobrze:O no błagam was...:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Super Elite Model Look
solarium, hahahaha, nie korzystam,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tutaj można czegoś SŁUCHAĆ
?:O a to ciekawe:D myślałam, że co najwyżej PRZECZYTAĆ:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to skąd masz ten
doskopolowy pomarańcz na gębie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o tak na pewno nie korzystasz
:D co widać wyraźnie na załaczonym zdjęciu:D współczuję ci, że tak wyglądasz, naprawdę:O bo znając życie jesteś pewnie z 5 lat młodsza ode mnie:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to skąd masz ten
*diskopolowy ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie no zajebista jesteś nie
mogę:D dawaj dalej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dumna
Super Elita Model Look.... Chyba zrozumiała że ja tu nikt nie lubi i nie potrzebujemy odniej gupich rad, co nie dziewczyny?... Pozdrawiam......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Necia1986
ELite model look to wogole chyba jakas sciema :P ja wogole nie umie otworzyc jej fotek, pewnie komus zwinela zdjecia a teraz szybko usunela profil, błehehe... ale nie wazne:) w koncu nie po to tu jestesmy.. nic tylko take głąby trzeba olać.. Pozdrawiam! Ps. Jakos dziwnie mi sie tu pisze, nie chce byc nie miła ale moze przejdziemy na inne forum? Tu tak jakos surowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość monisia23
necia masz racje.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Necia1986
Mowisz ze mam racje z forum? czy z wyzej wypowiedzia;)? To na jakie forum idziemy? jest ich tyle.. moze wizaz.pl? Tak zawsze mozna jakies zdjecia wrzucic a tu chyba nie idzie.. a tak pozna sie porówna, powspierac, poogladac efekty:) Kto jest za??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka22
ja juz jestem 6 miesiecy po ciazy a brzuch jak byl tak jest.....cwicze ,chodze na spacery....ale co z tego jak jem jak glupia.......w iazy przytylam 30kg ale wtedy sie tym nie przejmowalam bo myslalm ze wroce do dawnej figury...a tu figa!jeszcze 10 kg mi zostalo do zrzucenia.29 sierpnia wychodze za mąż i chce byc dla mojego mezczyzny piekna kobieta nio i sama bym sie czula majac suknieo rozmiarze36 anie 40.prosze dziewczyny pomozcie mi w siebie uwierzyci doradzcie mi.....czekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufia
cześć dziewczyny przeczytałam wszystkie komentarze jakie tu zamieściłyście. Mam problem bo jestem już rok po porodzie i ogólnie zgubiłam wszystkie kilogramy poza 3 kg do wagi z przed ciąży ale mimo wszystko brzuch mam wielki jak 7 lub 8 mc- przeraża mnie to - bardzo. Jem teraz dużo mniej niż kiedyś robiłam sobie trening po 30min codziennie jak maluch spał a nawet z nim na brzuchu ćwiczyłam. tylko ze to nic nie dało ;( teraz mój ginekolog poradził mi nie jeść słodyczy i owoców. zobaczymy dziś jest mój pierwszy dzień !!!! A i wyczytałam jeszcze ze dieta wysokobiałkowa pomaga wiec spróbuję!! co do waszych komentarzy to nie ma wpływu poród naturalny czy cesarka. nawet powiedziała bym że poród naturalny jest lepszy bo szybciej się do formy wraca. Moja siostra urodziła 2 dzieci i wazy 43 kilo i brzuszek płaski. wiec kochane nie ma reguły!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza765
Witam. Jstem już dwa miesiące po porodzie, w ciąży przytyłam 16 kilo.Na dzień dzisiejszy wrociłam do swojej wagi ale został mi jeszcze ten brzuch. Stosuje ścisłą diete,zero alkoholu,słodyczy,ziemniaków,białego bieczywa.Ograniczyłam ilość zjadanego jedzenia.Jem dużo owoców i warzyw.Ćwiczyć nie ćwiczę gdyż przy dziecku jestem w ciągłym piegu na koniec dnia nie mam na nic siły.Dziewczyny poradzicie coś?????Mój brzuch nie spada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka22
pyza chyba nic sie nie da z tym zrobic.....bynajmiej ja juz nie mam az nimi walcze tym bardziej sie poddaje bo nie widze zadnych efektow.....kochane chyba musimy sie do nic przyzwyczaić....ohhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh ALE LATWO SIE MOWI NIE JAK TO JEST WSTRETNE JA PRZEZ TE FALDY PRZESTALAM LUBIC SIE KOCHAC...................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ladybird85
Wiecie co dziewczyny, ja też coraz częściej dochodzę do wniosku, że chyba nic innego już mi nie pozostaje jak pogodzić się z tym wszystkim. Skoro tyle dziewczyn ma z tym problem to może tak po prostu jest, że brzuch zostaje i tyle. Wiem, że jak się patrzy na jakieś znane osoby które zaraz po porodzie wyglądają jakby nigdy w ciąży nie były to aż żal za przeproszeniem d.... ściska. Ale nie bierzemy pod uwagę przeprowadzonych przez nie operacji plastycznych, osobistych trenerów i godzin spędzonych na siłowniach. Wiem, są też i normalne dziewczyny z naszego otoczenia które po porodzie mają znów tak piękną figurę jak przed, ale może to jest ta mniejszość, bo inaczej nie było by nas tyle na tym forum...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudija666
ja tez rodzilam...przytylam 24kg, spuchlam i juz bylam na skraju zalamania...od porodu minelo 9 miesiecy, juz kupuje spodnie rozmiaru 27 a od kilku dni walcze z dieta, cwiczeniami i biore tabletki by najpierw schudnac i zobaczyc czy brzuch spadl...nie jestem gruba rozstepy mam nimimalne ale brzuch stracij swoja elastycznosc...moze jakis krem????nie poddawajmy sie!!!!! da sie to zwalczyc, potrzeba nam tylko sil i checi...ja patrzac na brzuch mojej bratowej dziekuje bogu ze mam taki jaki mam...moze jest odrobine wiekszy ale jaj stracil tyle elastycznosci ze tylko operacja jest w stanie jej pomoc...cieszmy sie tym co mamy...a faceci..no coz chcieli dziecko to teraz musza nas zaakcpetowac i kochac takimi jak8imi jestesmy...pokazmy im tylko ze sie staramy i akceptujemy swoje cialo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jest gorzej niz myslisz
U mnie nic sie nie zmienilo a brzuchol zostal wstretny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza765
ie mam zamiaru tak łatwo ustąpić. Właściwie to nie jestem gruba i tak jak koleżanka kupuję spodnie w rozmiarze 27 rozstępy też niewielkie ale ten wstrętny brzuch.Wprawdzie rodziłam niedawno bo 7 tyg temu wiec mam jeszcze nadzieje.Kurcze tylko niebardzo orientuję się co można jeść a czego nie bedac na diecie bo co strona internetowa to pisza inaczej.Jedni pisza ze nie wolno jesc bananów drudzu ze wolno jedni pisza ze nie jadamy pomidorow inni ze mozna. DZIEWCZYNY POMOCYYYYYYYYYYYYY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza765
podajcie jakis link na produkty które można jeść bedąc na diecie. Mam jeszcze jedno pytanie prała może któraś tabletki odchudzające????Jeśli tak to jaki byl rezultat bo zastanawiam sie czy zakupic.Tylko czy warto. Ps Super sprawa ze mamy takie forum ze chociaż tak możemy pogadać.Pozdrawiam wszystkie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka22
pyza ja bralam , przez pirwszy tydzien nic nie jadlam,a pozniej organim sie przyzwyczail i juz tabletki nie dawaly nic.wiec szkoda kasy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka22
naprawde widze ,ze kazda z nas jest u kresu zalamania...TYLKO DZIEWCZYNY PRZYZNAJCIE SIE KTORA Z NAS REGULARNIE CWICZY I PRZESTRZEGA DIETY.....BO JA TAK NAPRAWDE CWICZE TYLKO WTEDY KIEDY MI SIE CHCE....OSTATNIO CALY TYDZIEN CWICZYLAM,A W TYM TYGODNIU JAKOS LEN MNIE DOPADL.....MOZE DLATEGO ZE MAM NOCE NIE PRZESPANE...BO MALA MNIE BUDZI Z PLACZEM

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza765
a na rozstepy ma moze któras dobry sprawdzony sposób. Oczywiscie zdaje sobie sprawy ze usunac sie ich nie da ale chociaz zmniejszyc i zapobiec powstajacych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od tygodnia używam kremu ELICINA jak będę widziała rezultaty to dam znać Dziewczyny trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może powinnyśmy zorganizować sobie jakieś warsztaty, żeby nauczyć się patrzeć na siebie łaskawszym okiem (choć powiem że fajnie było by się spotkać)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka22
niom fajnie by bylo bo jak ide gdzies i widze szczuple laski to czuje sie gorsza......a tak to bysmy wszystkie byly na rowni .....czy ktoras z was mieszka w londynie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×