Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość trzy kreseczki

brzuch po ciąży

Polecane posty

Gość ewelka22
wiecie co mnie naj bardziej drazni..................zakupy ciuszkow........chodze na zakupy zeby kupic sobie spodnie,a wracam z cala reklamowka ciuszkow dla mojej coreczki..................a wiecie czemu/?bo nie moge dobrac sobie dobrac nic na moja tlusta dupe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziumdziulaczek
bylam dzis na pierwszych zakupachpo porodzie(6 tyg po)i zaraz jak wrocilam to sie rozbeczalam. poki siedze wdomu i nie mam sie do kogo porownywac tojest ok, nawet czuje sie calkiem ladna i atrakcyjna ale jak zaczne sie porownywac do szczoplych dziewczyn i przymierzac ubrania to widze jaka jestem groba i sie zalamuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziumdziulaczek
brzuch mi nawet w miare opadl, boczki mam najgorsze i tylek.i w nic sie nie moge wcisnac. nie moge czasem na siebie patrzyc w lustrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka22
i tez wlasnie o tym mowie....moj facet tez mi powtarza ze jestem taka jak przed ciaza....tak jestem taka sama tylko tyle ze 10 kg przytylam,ale to dla niego nic.....latwo mowic nie ??ja sie nie moge przyzwyczaic i juz do mojej nowej skory i tluszczu..............znajdzcie mnie na naszej klasie ewelina groszewska.......i mi tez podajcie linki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudija666
ja jestem klaudia gauza gajewska i walcze z waga od tygodnia...jestem 9 miesiecy po porodzie i brzuch wyglada jak doklejony, do tego biodra i cellulit....dobrze ze nie mam w domu duzego lustra (niedawno sie wprowadzilam) i sie nie widze...wczoraj bylam na solarium i moj problem stanal przede mna twarza w twarz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość necia1986
Widze ze na nowo sie rozpisalyscie, faaaajnie myslalam ze juz calkiem tu umilklo..ale wiedze ze sa jeszcze takie ktorym lezy na sercu brzuch :( jakie dziewczynki macie wymiary? ja 86-83-103 (172cm i 66kg) kurcze biust i talia prawie to samo :( no tak plaska prawie jak deska a do tego odstajacy brzuch i za nie dlugo bede jak pień:/, albo kula... wyslalam 2 zaproszenia:) na nk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudija666
kupie sobie miare i napisze....pozniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pyza765
Witam dziewczynki! Właśnie zeszłam z wagi i musze wam powiedzieć ze ścisła dieta zaczeła działać.Jak już wczesniej pisałam ograniczyłam jedzenie.A...kupiłam też sobie hula hop ćwicze na nim pół godz dziennie od dwóch tygodni i chyba są [pierwsze rezultaty.Z wagi spadłam napewno bo waże 55 kg czuje też ze brzuch jest mniejszy. Nie wiem ile bo nie mam miarki ale na 100% jest mniejszy Pozdrawiam..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia211
jestem 5 miesiecy po porodzie w ciazy przytylam oklo 24 kg teraz wazew 48-49 pred ciaza 43 moje wymiary pod biustem 75 w pasie 72 w biodrach 85 rozmiar stanika E no i nie iwem jak zgubic brzuch i boczki nie chce sie cwiczyc z dieta tez lipa bop tylko kilka dni wytrzymam jak sie zmobilizowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka22
wiecie co.....wy jestescie laski w porownaniu do mnie...............mi az sie plakac chce ................ja waze 66kg.i waga od 2 miesiecy stoi w miejscu....czasami kg.mniej... co wy robicie ze tak malo warzycie....ja tez chce wazyc jak przed ciaza................ALE MI BRAK JESZCZE AZ 10 KILOGRAMOW!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasia211
dla mnie tez jeszcze brakuje z 5-6 kg ale wsumie waga mogla by zostac to mi ak nie przeszkadza gorzej z brzuchem i boczkami jak to zgubic ja sie nie odchudzam specjalnie prbowalam ale to jeszcze gorzej bo nie jem pare dni apozniej jem wiecej i wszystko sie odklada , jem na co mam ochote i wiezorkiem pij piwko z mezem dla rozluznienia jak mala zasnie na noc , nie wiem jak zgubic oponke :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudija666
trzymasz diete i brzuch spadnie....tylko ze musisz miec w miare ladny ten brzuch...ja swoj moge pokazac i tem co nie wie ze rodzilam to sie nie domysli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Necia1986
claudija666 skoro piszesz ze ten kto nie widzial brzuszka twojego przed ciaza to sie nie domysli ze bylas w ciazy, tzn ze chyba musialas go miec takie ze prawie widac goi nie bylo, skoro jestes teraz z niego niezadowolona tak? Jezeli by ktos sie chcial wymienic zdj. brzuszka aby pocieszyc sie, porownac albo tak sobie popatrzec czy obcenic;) to mozemy sie wymienic. Mail podany wiec zapraszam :) Zawsze ocena krytyczna innej osoby jest bardziej wiarygodna niz nasza.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość claudija666
nie do konca moge sie polapac o co ci chodzi. pisze ze ten kto nie wie ze mam dziecko nie domysli sie gdyz nie mam widocznych rozstepow a i sam brzuch w sobie nie jest duzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO kasia211
a biodra to gdzie mierzysz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Necia1986
Klaudiu rzeczywiscie troche namieszalam, sorki:) Juz odpisalam ci, a brzunio masz sliczny! Zazdroscic nic wiecej!!!!!! Naprawde! Pozdrawiam wszystkie czytaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Necia1986
Klaudiu rzeczywiscie troche namieszalam, sorki:) Juz odpisalam ci, a brzunio masz sliczny! Zazdroscic nic wiecej!!!!!! Naprawde! Pozdrawiam wszystkie czytaczki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEcia1986
Ja biodra mierze w najszerszym miejscy, czyli metr krawiecki musi umiec przesc przez cala pupe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEcia1986
sorrki to nie bylo do mnie :( =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEcia1986
sorrki to nie bylo do mnie :( =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NEcia1986
sorrki to nie bylo do mnie :( =]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufia
cześć dziewczyny moim zdaniem nie warto się poddać. ja już 3 tyg nie jem słodyczy nie pije napojów słodzonych ani nie jem owoców poza jabłkami i do tego ćwiczę codziennie i według mnie są już efekty bo dopięłam się w stare spodnie w które nawet się nie mieściłam przed zajściem w ciążę. myślę ze jestem na dobrej drodze. pomalutku i do celu. dziewczyn jest ciężko czasami tak bym zjadła czekoladę ale robię to dla siebie tym bardziej ze lepiej się tak czuję. brak wzdęć i pryszczy na twarzy i ta energia. myślę ze 2 lata i będę boska ;) trzymam za was kciuki i będę zdawać relacje na razie na wagę nie wchodziłam wejdę w grudniu to wam powiem czy są efekty w liczbach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aniazzz
Jestem dwa tygodnie po porodzie, w ciąży przytyłam 12kg. Po porodzie zleciało jakies 7 kg, teraz do powrotu do poprzedniej wagi zostało jakieś 3-4 kg. Ale brzusio został, poki co nie wisi ale jest taki lekko \"wydatny\". Mam tez kilka roztespów. Nie przejmuje się tym, tylko smaruje regularnie balsamem poporodowym z Ziaji i powoli zaczne tez cwiczyc. Jak to nie pomoże to wtedy zacznę szuka innych rozwiązań (pas wyszczuplający, może jakieś zabiegi w gab. kosm.) Także trzymajcie się i życzę pwodzenia w dązeniu do uzyskania pieknego brzusia P.S. Gratuluję mamom, które piszą, że od razu po porodzie miały idealny brzuch sprzed ciąży!! Wprost niewiarygodne, że macica wróciła w ekspresowym tempie do swoich wcześniejszych rozmiarów!! Naprawdę niesamowite..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ten brzuch.... jestem 11 miesiecy po porodzie , do wagi wrocilam juz dawno ale brzuch....niby jak stoje to jest plaski ale jak siadam robi sie falda, nie wiem czy to juz tak zostanie czy moge jeszcze miec nadzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ten brzuch.... jestem 11 miesiecy po porodzie , do wagi wrocilam juz dawno ale brzuch....niby jak stoje to jest plaski ale jak siadam robi sie falda, nie wiem czy to juz tak zostanie czy moge jeszcze miec nadzieje???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Necia1986
Ufia do dobrze ze masz samozaparcie, z takim nastawieniem bedziesz laska napewno predzej niz za 2 lata:) Zycze powodzenia w zmaganiach;) Niejesc slodyczy?! WOW.. ja nie potrawie:( jak probuje nie jesc.. to to trawa chwile, jak tylko trafie na sklep to kupuje fury ciastek i zjadam o wiele wiele mega wiecej niz jak bym nie robila postu słodyczowego.. a takie cos przeciez jest bez sensu! Podziwiam cie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufia
nie ma co podziwiać mi też było ciężko hmm najbardziej jak poszłam do supermarketu na zakupy jejku tam bombardują słodyczami poszłam po chlebek to sa ciasta ominęłam dział słodycze to za rogiem wieża z czekolad przy kasach słodycze no po prostu miałam dość -złamała bym się gdyby nie mój mąż który bardzo mnie wspiera hehe i nie jada słodyczy w domu. wiec stwierdziłam że nie chodzę na zakupy do takich hangarów. Spróbuj polecam ja się super czuje a tyle mam energii że szok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Necia1986
Aniazzz ja tobie gratuluje! Bo to naprawde niewiele te pare kg :) no i niewielki brzuszek.. :) martulka 82 11 miesiecy po porodzie jestes.. ja 18 juz prawie 19. Wiesz powinnas sie cieszyc ze masz plaski jak stoisz. Ja jak stoje wygladam jak w polowie 6 miesiaca ciazy, a zadnej nadwagi nie mam i waga w miare,ale do tego tez pupa dosyc, wiec nie za fajnie. A co do fałdki jak siadasz, to nawet jak ktos ma plaski brzuch(bez ciaz;)) tez jak siada robi mu sie walek,mniejszy czy wiekszy. Moj brat(30l) dosc wysportowany(miesnie na brzuchu) nie ma tłuszczu w tej okolicy a jak siada albo sie schyla to robia mu sie waleczki ze skory. Wiec skoro mowisz ze jak stoisz jest plaski to wszystko w najlepszym porzadku:). A co do zmiany tej fałdki.. ja moze nie powinnam radzic z moim stanem brzucha, ale cwiczenia sa dobre na wszystko(nie wiem nie sprawdzalam ale slyszalam;)) pozdrawiam:) i nie martw sie :* jak chcesz mozesz podac maila to ci wysle zdj jak moj wyglada, od razu sie usmiechniesz :) ufia napewno wiele energii.. ja bylam przed ciaza tydz na diecie plaz poludniowych.. ponad 4 kg schudlam i jak wiadomo bez slodyczy, i bylo bomba..ale po tyg napad i wiadomo ogromne ilosci pochlonelam slodkiego i czegokolwiek i z z tym -4 zrobilo sie +8 czyli bylam stratna.. ja nie umiem sie opanowac-choc wiem ze to nie wymowka,ale tyle razy probowalam i skutkiem jest obzarstwo.. :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufia
dziewczyny dziś zostałam namówiona żeby stanąć na wagę i wiecie co w 3 tyg schudłam 6 kilogramów normalnie szok. jestem taka szczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo niezadowolona
Witam ja jestem 5 miesięcy po cesarskim cięciu zawsze byłam bardzo szczupła ważyłam 50 kg przy wzroście 160 cm w czasie ciąży przytyłam 22 kg i w tej chwili ważę 50 kg a brzuch mam jakbym była w 6 miesiącu ciąży!!!!! robię brzuszki dużo się ruszam i nic. jest okropny pomarszczony i sflaczały na dodatek sterczy. Z tego powodu nie mam ochoty na zbliżenia z mężem wstydzę się swojego brzucha a rozstępy mam tak duże mimo stosowania kremów. Co robić? myślałam o operacji plastycznej ale to kosztuje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×