Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

kurcze!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! spadac prymitywy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! podszywacie sie nieudolnie strasznie!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
podszywaczom coś dziś nie wychodzi... padlinka, brednie:):):) co słychać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo, witaj fladra, heheh! u nas po staremu, heheh ja sie staram, brednie na razie odpuscila z roznych przyczyn, ale wierze ze niedlugo wroci :-) , podszywacze dzis zaczeli sie panoszyc... ty lepiej pisz co u Ciebie! Jak tam dzidzius? Umie juz mowic?hehehheheh... ile to malenstwo juz ma? 2 tyg.? ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
skończyła 2 tygodnie w piątek i waży juz 4100. mówi dużo, najczęściej grrrrhhh:):):) i laaaaaa laaaaaa laaaaaaa - jak płacze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heheh, moja jak byla taka maluska mowiła takie slodkie: \"lllee\" wyobraz sobie ze za dwa latka przyjdzie do ciebie i powie \"mamo, kocham Cie!\" czyz to nie fajne? :-D trzymaj za mnie jutro kciuki... teraz spadam do sprzatania, potem siade na troche do nauki jeszcze a jutro chybanie bede w stanie nic napisac... Pozdrawiam Mocnoooooo!!!!!!! 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
flądka---fajnie miec taką małą istotkie:) jeszcze raz gratulacje:)🌻 padlinka--wiem ze juz mi wypisywałąś tysiac razy o co chodzi z ta temperatura,nawet sobei na stronce o NPR czytaąłm ,ale sle jestem zielona jak nic;P ...bo mam nawet wydrukowana karte obserwacji,i bedze sobei zaznaczala temp. tylk tak,czyli owulacja jest wtedy jak jest dośc niska temo.znaczy w normie?? nie jak wysoka??i czy na karcie obserwacujnej tzreba zacząć zaznaczanie od nowego cyklu czyli jak sie krwawienie pojawi czy czy można od ktróego kolwiek dnia??\\\\ a i czytałąm ,że podobno po odstawieniu tabsów to w tzrech pierwszych cyklach dni płodne wystepuja w 4 pierwszych dniach cyklu,czyli wychodzi na to ze w okres!!słyszał ktoś o tym??? buziaki sle zajzre tu potem teraz ide obiadek kończyć:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
agapa kto Ci powiedzial, ze po 4 dniach cyklu?:) Bzdura heheheh. Mysle, ze to indywidualna sprawa kazdej Pani, ale ze w 4dc:) Ja w pierwszym cyklu po odstawieniu mialam w 12-13dc, a pozniej juz coraz pozniej i do dzis mam roznie. Nie wierz w takie bzdury!:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny :) U mnie starania idą pełną parą :) Dzis 11dc :) juz mógłby być 28dc,bo byłabym bliżej prawdy czy się udało :P a co u was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulek---ja pzreczytałam to raczej na powaznej stronce o naturalnym planowaniu rodziny!!!ale chyba to nie prawda!!co??a tak wogóle to jak mam poznać ze mam owu???bo po odstawieniu to nawet nie wiem kiedy ją mam:( a z tym mierzeniem tepm.to nie wiem o co chodzi ak to potem odczytać i wywnioskowac kiedy owu była!!!codziennie zapisuje tepm. na karcie ale jak mam wiedzieć kiedy owu jest??pomóżcie:) a teraz zmykam spać;) buziaki dla was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki! Wszystkie jeszcze śpią? A kto zajrzy do buta sprawdzić co Mikołaj przyniósł, hmmm.... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa czytałaś zapewne ten tekst http://www.npr.prolife.pl/npr_po_odstawieniu_pigulki.htm ale wydaje mi się, że trochę źle to zrozumiałaś, jeżeli oczywiście ja to dobrze zrozumiałam. Wg mnie chodzi o to, że w pierwszych 3 cyklach płodność może występować od 1 dnia cyklu do 4-5 dnia skoku temp lub szczytu śluzu. Ale nie jestem pewna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello panienki :P Ale nuuuda dzis, pogoda do d... u mnie straszna mgla sie zrobila, ale w miare cieplo jest. Jak tam u Was z planami na dzidzie :-) bo u mnie bez zmian :P No wlasnie bo zbliza sie sylwester.... napiszcie co robiecie, gdzie sie wybieracie... ja niestety chyba w domku bede siedziec, bo moi rodzice ida na imprezke i nie bede miala gdzie synusia zostawic :-( szkoda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
agapa nie sugeruj sie NPR bo oni specjalnie takie rzeczy wypisuja, zeby zrazac kobiety do pigulek itp. Ja takich glupot sie naczytalam ze masakra:) Obserwuj sluz. Mi lekarka mowila, ze jak sluzu brak to jeszcze plodnosc nie powrocila. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
agapa czytalam to na NPR, zle zrozumialas to, co jest tam napisane. Ogolnie cykle po odstawieniu pigulki, te pierwsze uwaza sie za najbardziej plodne, bo owu nie wiadomo kiedy wystapi ze wzgledu na rozregulowanie hormonow, moze wystapic po @ a moze duzo pozniej. Tez zdarzaja sie przypadki, ze owu nie pojawia sie w pierwszych cyklach. Obserwuj sluz, bo to jest pierwsza oznaka powrotu plodnosci i moze nastapic w kazdej chwili, dlatego zalecaja lekarze zabezpieczac sie przez pierwsze przynajmniej 3 cykle caly czas:) Mam nadzieje ze zrozumialas:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to ma byc z tym podszywaniem sie pog kogos???? Ludzie opamietajcie sie, sprawia wam to zabawe???? My tu dyskutujemy na powazne tematy a wy wtracacie swoje piec groszy. Niech sie kurcze ktos sprobuje pode mnie podszyc....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka--własnie na tej stronce co mówisz o tym czytałąm!!!tak tez pomyslałam ze ja źle to rozumiem ,ale sama juz nie wiem oni tak piszą niezrozumiale ze szok!!! śluz o ile mi wiadomo jakiś tam mam,wiec chyba i owulacja tez była??bo ja tak to chyba narzekałą bym na suchość ,a ja mam wydzieliny aż nad to;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa to fakt, że napisali to bardzo niezrozumiale. Ja musiałam przeczytać dwa razy a i tak chyba źle zrozumialam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
markotka padlo mi gadu :/ brednie www.npr.prolife.pl/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bula ok, wszystko fajnie, tylko że ani ja ani agapa takiej karty nigdy nie prowadziłyśmy i nie jesteśmy zorientowane i dlatego to jest dla nas niejasne. A mimo to chciałybyśmy wiedzieć jak to jest z tą płodnością po odstawieniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
markotka jak mi gg zadziala to sie odezwe, a jak nie zacznie dzialac za niedlugo to spadam bo idzie sie wsciec:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bula nie czytałam wszystkiego co jest na tej stronie. A skoro Ty jesteś tak dobrze zorientowana to może nam wyjaśnisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka---ja jeszcze raz ide na te stronke i spróbuje pokumac o co chodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny które odstawiły tabsy a szczególnie ty Markotka----pytałam na jednym forum o owulacje po odstawieniu tabsów i jeden lekaz mi tak odpowiedział \"Po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych normalny, owulacyjny cykl może wrócić od razu, ale może też pojawić się później. Nie wiadomo kiedy i dla tego współżycie bez zabezpieczenia jest ryzykowne. Trudno jest wirtualnie dokładnie wytłumaczyć zasadę oceny metody termicznej ponieważ wiąże się ona z obserwacją wykresów wykonywanych regularnie, codziennie przez okres kilku m-cy. Najlepiej porozmawiać o tym ze swoim lekarzem, ale Pearl wyjaśniłą to w możliwie przystępny sposób. Na koniec pragnę zdementować twierdzenie, że owulacja może trwać cały miesiąc, natomiast może się pojawić więcej niż jeden raz w miesiącu, a trwa ok. 3 dni.\" czyli szansa na ciąże jest dużo wieksza niż normalnie:):) buziaki spi8jcie dobzre:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i jeszcze to powiedział lekaż \"Inną sprawą jest powrót płodności a inną regularnych miesiączek. W/g badań naukowych przeprowadzonych na bardzo dużej grupie kobiet, odsetek kobiet zachodzących w ciążę w ciągu roku po odstawieniu tabletek antykoncepcyjnych jest taki sam jak u tych, które nigdy ich nie stosowały. Miesiączki natomiast mogą pojawić się różnie, ale jeżeli przed włączeniem antykoncepcji były regularne, to po jej zakończeniu także takie być powinny.\" teraz t juz spadam do wyrka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×