Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

No dziewczeta :-) az motylki w brzuchu czuje na mysl ze moglabym w najblizszych dniach zajsc w ciaze...hehehe 🌻...juz sobie wyobrazam...przy choince w gronie rodziny oglaszamy ze bedziemy miec dzidzie :-)) aaaaahhhhhhh zeby tylko sie udalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam powiedziec dobrej nocki:) jutro na 16,30 wizyta u ginia i to barzdo dobzre bo z bólem sutków jest coraz gozrej,bolą jak cholercia ,sa nabzrmiałe jak by zaraz miały eksplodować!!!!mam nadzieje ze chociaz ginio zleci mi jakies badania...1!!!!! dziewczyny jak poznać czy po moim odtawieniu tabsó mam owulacje czy nie ,takimi domowymi sposobmami???i czy moge zapytac ginia czy moja owulacja wróciła do normy czy nie?? bedzie wiedział??? dobra uciekam w sen z pluszowym misiem z którym zasypiam codziennie;) do jutra:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Drogie Panie! Ale spiacy dzis dzien i mysle od rana co tu na obiad zrobic... Co do dzidzi to juz sie jakos oswoiłam ze w tym cyklu sie nie udało. Trzeba sie mocno postarac by w tym sie udało i tak jak pisze Padlinka ogłosc wszystkim na Swieta wspaniała wiadomosc... :D Tak czytam to widze ze wszystkie brałyscie jakies tabletki. Ja brałam jakies 10-11 lat temu. Robiac przerwe juz do nich nie wrociłam. Miłego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Moluś prawie wszystkie, albo właśnie wszystkie brałysmy tabletki i to chyba przez nie mamy teraz takie problemy, bo ona straszne zamieszanie robią w organiźmie. Zanim zaczęłam brać miałam co jakiś czas okres, nieregularny, ale byl i owulacja czasem była. A teraz, jak robię przerwy, a miałam do tej pory 4, to tylko w jednej- ostatniej miałam normalne miesiączki i owulację, a tak to lekarz musiał mi wywoływać. Czasem myślę, że gdybym nie zaczęła ich brać, to może wszystko byloby inaczej, ale teraz już za późno :( Ja, podobnie jak Wy, też bardzo liczę na ten cykl :) bo jak się teraz nie uda, to muszę czekać rok :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hheeh, molus, ja nie bralam NIGDY tabsow, hihi, jestem tu rodzyneczkim chyba :-) dzis 10 dz. cyklu...szanse na poczecie powooooli wzrastaja, hihi, tylko chyba jestem troche oslabiona, bo znow temperature rano mialam wyjatkowo niska 36,1 ( w poprzednich cyklach temp. w pierwszej fazie cyklu utrzymywala sie u mnie okolo 36,4 do 36,6) Agapko kochana, ponoc sa jakies testy owulacyjne, ale nie wiem co to takiego... Jesli o mnie chodzi, to prowadzac samoobserwacje (mierzenie codzienne temp, badanie sluzu i szyjki macicy) zawsze wiem czy i kiedy mniej wiecej mam dni plodne (w ostatnich dwoch cyklach nie obserwowalam sie, ale i tak widze syndromy zblizajacej sie plodnosci). Nie wiem jak to jest po odstawieni pigulek, nawet looknelam w ksiazke instruktarzowa ale pisza tam, ze owulacja mogla nastapic w zasadzie od pierwszego dnia po odstawieniu pigulki, i ze przed odstawieniem trzeba skonczyc cale opakowanie. Poniewaz nie bylam nigdy w takiej sytuacji...nie wiem----mysle ze spokojnie mozesz sprobowac pogadac o tym z lekarzem. (ja z moim bym nie mogla bo to cwok i leniuch z glupimi tekstami :-O ) caloosyyyyy ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewuszki :-) teraz nie mam co pisac na tym topiku :-( a czytam co wy piszecie i trzymam kciuki mocniutenko :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
Czesc dziewczyny Witaj Elunia_K co do tabletek to nie masz sie co martwic. Ja po odstawieniu przechodzilam katusze. Mialam miesiaczki co 38 dni, bardzo bolesne, az do szpitala raz trafilam. Raz nawet w ogole mi sie nie pojawila i wywolywala mi ginka luteina. Nie biore juz ich od 8 miesiecy i dopiero 2 cykle mialam normalne, choc dalej bolesne jak kiedys, ale wazne, ze same sie pojawiaja itp. Ja mialam objawy plodnosci juz odrazu p odstawieniu, wiec obserwuj sluz, czy wystapi i czekaj az sama @ Ci sie ureguluje bo luteina wcale az tak nie pomaga. Ja postanowilam czekac i po 6 cyklach zaczelo wracac wszystko do normy. Pozdrawiam Cie i 3mam kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka---tez licze na samobserwacje, od jutra bede mierzyła temperaturke,cociaż u mnie temp, teraz cały zcas podwyższona bo po tych tabsach! ale dzis sie wypytam ginia co i jak! chociaż też swojego nie lubie,ma ponad 50 lat jest chyba arabem i ma takie dziwne nazwisko ze nigdy nie umiem go wymówić a brzmi jakos tak \"el chatibe\" czy jakoś;) ale musiałam isć do neigo bo babka do której zawsze chozde ma już zapisy od końca roku:( a u tego araba czy jak mu tam byłam tylko 3 razy w życiu;) stresuuje sieeęę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka--heheh bardzo ciekawe;) jak do mnie mówi to tak zaciaga tym swoim jezykiem ze nawet za badzo w niektórych momentach nie wiem co on mówi;)hehehe jeszcze gozrej sie stresuje....bbuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa daj znać jak wrócisz od lekarza, bo jestem ciekawa co tam się u Ciebie dzieje! No i będę wiedziała czego się spodziewać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapka! Luzik- bedzie OK :) A mi gdzies humor uleciał i siedze zła i w ogole. Moj przed chwilka wreczył mi kwiaty bo dzis 4 mies po slubie mamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molus --gratulacje:) markotka--napewno odrazu sie odezwe i powiem co i jak;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molus--nie ma za co;) kurcze czas mio sie dłuzy,już zrobiła sobie mała depilacje,nogi tez ogoliłam i zcekam na tą nieszczęsną wizytę:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uufff normalnie jestem wnerwiona na maxa!!!!!! wwrrrrr.. a wic wszystko od początku poszłam na ta wizyte do lekaza,wchodze do niego ,mówie jakie mam dolegliwości,opowiadam o moim wycieku z sutka....kazał sie połozyć do badania,zaczoł badać ,wl;aozył ręke i zaczoł naciskać i jak anciskal tamprzy jajnikach z jednej i z drugiej strony pyta ---boli? --(ja mówie)tak tak kłuje --(on)--naparwde a mocno?? --(ja na to ) bli ,ale nei za mocno ,ale kłuje! --(a on) no dobzre prosze sie ubrać wszystko jest wporządku,,, powiedział ze to od odstawienia tabletek antykoncepcyjnych i ze organizm bedzie sie teraz przystosowywał!!! ale zapytałąm czy ten wyciek z sutka jest groźny to zbadał mi piersi i powiedział ze wszystko ok!!! wkurzyłam sie na maksa bo nawet nie dał mi skierowania na badania,a powinien chyba !!!? chciała bym wiedzieć jak z gospodarką hormonalną w moim organiźmie!!!a on nic!!! to co on mi powiedział to sama wiedziałam ,ze po odstawieniu tabsów tak mozę sie dziać...wwwrrrrrr wkurzyłam sie i nadal nic nie wiem od zcego tak mnei bolą cholernie piersi!! nawet zadnych witaminek nie dał a chyba powiennam jakies brać!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja dziś 6dc i zaczełam działac odrazu :) a od jutra zaczynam mierzyć temperaturę. W tamtym cyklu,który wydaje mi się,że był w miarę normalny nie moglismy sobie pouzywać z moim kochanie,bo był na delegacji w te dni :( a ja temperatury nie mierzyłam,ale jeszcze nigdy nie zdarzyło mi się,abym miała II faze dłuższą niż 13 dni :) Licze,że jeśli była owu to w tamtym cyklu w 21 dniu i w tym cyklu nie odpuszcze sobie od 12dnia cyklu do dnia spodziewanej @ i testowanie jak dobrze pójdzie wypada na same święta :) Kurcze tak mi sie marzy ta dzidzia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
agapa zapomnij nawet o badaniach hormonalnych, ja prosilam juz setki razy o nie. Nie dadza Ci chocby skaly sraly bo to drogie badania i NFZ nie chce tego refundowac, tylko w skrajnych przypadkach. Tez mnie to wkurzalo, bo dopasowywali mi table na oko, a ja ciagle zle sie czulam i mialam dosc. Mimo tego nie dali mi skierowan na zadne badania. Nawet raz w szpitalu wyladowalam przez jakies niby zmiany hormonalne od tabsow i tez nic hehe. Przeciez to paranoja ta Nasza sluzba zdrowia kochana. Nie martw sie, jezeli naprawde byloby cos powaznego dalby Ci leki lub cos w tym stylu:) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do służby zdrowia, to u nas w Poznaniu jest fajny ośrodek. jak zadzwoniłam,aby umówić sie prywatnie to mi powiedziała,że są wolne miejsca na NFZ i wszystkie badania krwi bezpłatnie na miejscu robią,a ośrdek nowy i czysty,a nie obskórny jak w niektórych przypadkach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa nie denerwój się! Będzie dobrze! A teraz to i tak nie ma chyba sensu robić badań, bo organizm nie oczyścił się jeszcze z tabletek. Głowa do góry :) Elunia podasz mi adres tego ośrodka i nr telefonu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotko,a tez jestes z Poznania ? :) jak fajnie poszukaj w internecie CERTUS i prywatna lecznica. Nie mam tutaj telefonu niestety wiec teraz Ci nie podam,ale poszukam strony :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktoska ---nie ie jestem z wawy ale z płocka,ale w wawie studiuje zaocznie:) czarnulek---no własnie ja mam taką samą sytuacje nie dostałam zadnych badań nigdy:(normalna paranoja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa.Pytam o miejscowość,ponieważ ja też mam lekarza z innego kraju...syryjczyka.Ale jak do tej pory byłam zadowolona.Nawet rodziliśmy razem,tzn.on sam mi zrobił cesarkę.Taka potrzeba,nie na moją prośbę.Teraz jestm drugi raz w ciąży ijutro wybieram się na pierwszą wizytę \"ciążową\"do niego.Pozdrawiam starajace się przyszłe mamy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanko ...czy kwas foliowy i folik to co innego czy to samo:P???bo ja nigdy tego nie br5aąłm a bym chciala a nie wiem co dla mnei najlepsze:P i czy nie zaszkodzi mi to jak nie miałam zadnych badań a lekaż nic nie mówił zebym brała??? co mi radziecie kupić po odstawieniu tabsów???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczeta! Ale dzis jestem niewyspana!!! Wczoraj obchodzilismy ta nasza miesiecznice i pozno spac poszlismy... Gadalismy sobie o wszystkim i wyobrazalismy sobie jak to bedzie za kilka lat... Agapuś---> bardzo dziwna ta wizyta u lekarza....-tez bym sie wkurzyła i to bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×