Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

hejka dziewczyny moje drogie! 💤 strasznie jestem nie wyspana dzis...generalnie ostatnio caly czas jestem nie wyspana, a czeka mnie nauki troche...bo w koncu musze sie spowrotem za to zabrac :-o U mnie dzis 12 d.c. ale wczoraj nie mielismy okazji i specjalnego natchnienia aby sie starac, heheh, wiec walczymy dzis :-) Agapus ------- nie jestem zadnym specem od NPR, tzn moje doswiadczenie w tej kwestii to tylko pare miesiecy, ale pewne syndromy okresu plodnosci sa dosyc latwo po pewnym czaasie wyczuwalne. Ja zaczynam badac szyjke mniej wiecej po okresie, z regoly wieczorem, opieram jedna noge na wannie i palcem wskazujacym spradzam szyjke m. Juz po obserwacji jednego cyklu mniej wiecej wiesz kiedy sz. jest miekka i otwarta a kiedy twarda i zamknieta. (Mnie uczyli ze twarda jest jak czubek mosa, a mikka jak ust i mysle ze mniej wiecej tak jest) ;-) Heheh, sorry za szczegoly... :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Ana w gronie starajacych sie!!!!!! , u mnie tez to bedzie (raczej byłoby jakby sie udalo) drugie dziecko :-) Trzymamy kciuki!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
Czesc dziewuszki, witaj Aga! I nie dowiedzialysmy sie w koncu jak fote zamiescik w tym linku:( Kurde Flądra odezwij sie!:P padlinka jak cos sie dowiesz na ten temat daj mi koniecznie znac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A o jaka fotke Wam chodzi? moze pomoge? Bo jesli chodzi o zamieszczenie jednej fotki to niewiem jak to się robi ,i zalezy jakie to sa fotki bo ja mam fotki Julki zamieszczone tu: www.ana24.bobasy.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze sie przyznac ze nigdy nie badałam sobie sz. i nie wiem czy umiała by okreslic czy jest otwarta czy nie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
ana24 wlasnie o takie wklejenie foty Nam chodzi:) Mozesz napisac jak to zrobic? Bedziemy wdzieczne bardzo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny,ja dzis tylko na momencik ponoeważ jutro jade na weckend do wawki na uczelnie na zajeciea wiec dzis troszke przygotowań!!! padlinka--dzia za te szczegóły,wąłsnie o to mi chodziło;)czyli jak szyjka miekka to można sie starać:tak:P?? buziaki dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki! Ana bardzo fajna ta Twoja córcia :) A mój niespodziewany okres po 6 dniach od poprzedniego zniknął po kilku godzinach :) No i..... same wiecie :) Może ta wczorajsza noc zaowocuje :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotka- oby zaowocowała:D A zdjęcia wkleja sie tak wchodzi sie na sronke www.bobasy.pl na góre pisze dołąsz klikacie tam i wypełniacie.To bardzo proste:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
ana24 wielkie dzieki, padlinka tez sie ucieszy:) Ja na uczelnie jade wiec bede dopiero w poniedzialek, pozdrawiam Was babeczki i milego weekendu papa!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja podobnie jak czarnulek będę dopiero w poniedziałek i również zyczę Wam miłego weekendu :) Trzymajcie się! Papa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciesze sie ze mogla pomóc:) Czy Wy wszystkie studiujecie w weekend? bo nikt tu nie zagląda:( Ja juz pracuje od 2000r teraz jestem na urlopie wychowawczym który kończy mi sie w kwietniu, mam nadzieje ze wczorajszy dzień zaowocuje i od lipca lub sierpnia znowu bede na macierzyńskim a potem 2 lata wychowawczy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki :-) Witam nowa starajaca sie :-) Moj maly lobuziak zasnal sobie wiec mam chwilke zeby zajrzec do was. Co prawda ja sie nie staram :-( i ubolewam nad tym :-( ale jestem tu zeby was podtrzymac na duchu :D Zycze wam abyscie na swieta mialy \"pełne\" brzuszki 🌻 ja najpredzej za rok :-( jesli w ogole Zmykam bo jak sobie pomysle o ciazy, o jej braku i o moim glupim mezu to mi sie plakac chce :-( papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello:) melduje ze wrócilam z uczelni i bede już na bierząćo:P ale cosik mało tu was zagladfało moje drogie,wszystkie się edukuja??;) bzuaiki do jutra bo dzis padam na ryjek:) pozdrawiam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM DZIEWCZETA ! Oj faktycznie weekend ubogi na farum. Ja juz sie nie ucze ale jeszcze nie załozylismy w domju neta i nie mam ja tu zagladac.... Miłego Dnia ! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witojcie, witojcie moje śwarne dziołszki! heheh, ja przez weekend siedzialam u tesciowki i sie doszkalalam(tzn-wiecej siedzialam z mama i plotkowalysmy niz faktycznie sie uczylam , heheh), moje skarby, tzn maz i gaba chorowały i nie moglam sie ich pozbyc z domu. U mnie dzis 15 dzien cyklu. Tylko cos mi sie pokicialo chyba, bo wczoraj zanotowalam wzrost temperatury do 36,5, a dzis z powrotem jest 36,2. kurcze, wkurzyc sie mozna na te pomiary, heheh. a obliczalam ze wczoraj lub przedwczoraj mialam miec owulacje, ❤️ sie z mezem i zobaczymy co wyniknie... Wogole ten sres przedegzaminacyjny chyba wszystko mi popieprzyl, ze tak powiem :-O Zimno mi i jakos tak nie wyraznie... Blehhhhhhhhh.... dZIEKI, aNA, ZARAZ WEJDE NA TE BOBASY I SPROBUJE WKLEIC FOTO :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! No ja niestety cały weekend spędziłam na uczelni :( A dzisiaj rano Mój Misiek już wyjechał :( Ale co jest dla mnie pocieszające to to, że chyba udało się zachaczyć o dni płodne :) Wczoraj wieczorem pojawił się śluzik płodny i dzisiaj też jest :) Ale czas pokaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo markotka!!!! witaj!!!Miejmy nadzieje ze faktycznie sie uda...trzymam kciuki... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooo markotka!!!! witaj!!!Miejmy nadzieje ze faktycznie sie uda...trzymam kciuki... ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
Witajcie dziewczyny! Ale sobie odespalam dzis:) Wrocilam wczoraj bardzo pozno z uczelni, bo tir sie wywalil na trasie i 3 godziny byla droga zablokowana:/ Ale bylam wsciekla. Faktycznie tu strasznie pusto. padlinka, Markotka 3mam za Was kciuki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka czytam twoja \"dluga\" wypowiedz i nie wiem o co chodzi, chyba nie w temacie jestem, ale trudno :-) Ja tez starm sie moj zwiazek na nowo budowac, jest mi ciezko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny!!!!!!!ktos podszywa sie pode mnie!!!!!!!!!!!!!! zwrocccie uwage na litere L w nicku. a ty podszywaczu zajmij sie swoimi sprawami!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
padlinka film wydawal sie fajny, a tu taka koncowka brzydka:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak...faktycznie bycie tobą to problem...ok, dziewczyno, ale musisz podkradac nicki? Troche kreatywnosci nie zaszkodzi... Proponuje zebys nazwala sie \"truchełko\" skoro \'padlinka\" zajete :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×