Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Gość Czarnulek
agapa to to samo:P Flądra slodziudka ta Twoja mala i jak slicznie spi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fląderka śliczne maleństwo :) Elunia nie jestem z Poznania, mieszkam 100km od Poznania, ale u mnie w mieście jest tylko jeden ginekolog-endokrynolog i szukam jakiegoś dobrego w Poznaniu. A tak na marginesie, dostałam dzisiaj znowu @ po 6 dniach i nici ze starań :( buuuuu :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fladra!!! piekna jest ta twoja Majeczka... Wzruszylam sie bo bardzo jest podobna do mojej gabrysi jak byla taka maluska...chociaz podobno wszystkie maluchy sa do siebie podobne ;-) Agapa, folik zawiera kwas fioliowy tyle ze w mniejszej ilosci, odpowiedniej dla starajacych sie. Kwas foliowy jest na recepte chyba. A u mnie dzis 11 d. cyklu...hehehe, wczoraj wiczorem szyjka m. otwarta i miekka, wiec wykorzystalismy to :-) , zobaczymy co z tego wyniknie, hihihih 🌻 molus, tez jestem niewyspana..bylismy w kinie wczoraj, potem ehm... :-) wiec polozylam sie jak zwykle ostatnio po polnocy A\'propos, polecam film \"36\" z D. Auteall i G. depardieu (nie mam pojecia jak to sie pisze, hehehe). Nigdy nie przypuszczalam ze kino francuskie mi sie spodoba, a to taka sensacja fajna, polecam, niedlugo chyba bedzie w kinach. No dobra, piszta, piszta co tam u Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sliczna dziewuszka :-) gratuluje fladerko 🌻 mam dzis kaca :-( to na tyle... ja wytrzezwieje to sie odezwe :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fladra---> Ale piekna dzidzia !!! :D Markotak---> ja mieszkam ok 120 km od Poznania. Padlnka---> moze cos z wczorajszej nocki wyjdzie-trzymam kciuki. A przed chwila dzwoniła do mnie kumpela ze szkoły sredniej z ktora sie nie widziałysmy kupe czasu Jest u mnie w miescie bo jest przejazdem i zaraz sie zwolnie na godzinke i sie spotkamy.Ale sie ciesze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś a skąd dokładnie? Ja z Konina. Padlinka trzymam kciuki! Agapa łykaj Folik :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W ogole to mam kupe znajomych i rodziny w koninie. Mieszkałam tez tam jakis czas bo szkoła.. No i teraz Ty ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
padlinka a mi lekarz powiedzial ze folik i kwas foliowy to to samo i nie ma rozica co sie bierze - kwestia nazwy. Nie rozumiem juz w takim razie co Ci lekarze gadaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ej, dziewczyny, nie smiejcie sie ze mnie ale nie wiem, jak wkleic skrot do zdjecia , jak zrobiila teraz fladra? najpierw trzeba zdjecie gdzies umiescic?na jakiej stronie? Jestem jełop komputerowy, niestety...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulek, na pewno sa rozne dawki w kwasie foliowym i foliku. Bralam ostatnio folik i byla tam inna ilosc kw. fol.niz na takim normalnym k.f. (ktory dostalam od kolezanki, co przestala juz po porodzie brac.)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
padlinka widocznie ten lekarz z ktorym gadalam kiedys uznal ze to jedno i to samo, moze chodzilo mu o to ze i ta dawka i ta jest wystarczajaca, trudno powiedziec:) Lekarze sa dziwni:P Ja tez zastanawiam sie jak zdjecie umiescic na takiej stronie, zeby kazdy linkiem mogl zobaczyc,a nie meczyc sie z wysylaniem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
Wlasnie dziewczyny, ktora Nam pomoze?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEEEEEEEEE, olewaja nas.......taaaaaaaaakie wyyyyrooooooodneeeeeeeee!!!!!!!!!! :-D heheheehhehehehehehhehheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja niestety nie pomogę, bo sama nie wiem :) Uciekam już, będę jutro po 15. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEEEEEEEEE, olewaja nas.......taaaaaaaaakie wyyyyrooooooodneeeeeeeee!!!!!!!!!! :-D heheheehhehehehehehhehheheh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EEEEe, olały nas wyrodne kobitki, heheehhe :-D Nic nam innego nie pozostaje Czarnulku jak czekac zmilowania, heheheh :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fladra--dzidzia boska:)..tez chcę też chcę taką:P więc dziewczynki drogie kupiłam sobie dziś FOLIK i zaczynam od dzisiaj brać:) piersi mnie nadal bola jak cholercia...ale cóż zrobić;) włąsnie mi okna wymienili wczoraj i teraz przyszli robić wykończeniówke,wiec zimno mam w domku bo wszystko pootwierane,w kurtce siedze ,i mysle o czapce:Phehehehe dziś astepny lekaz tym razem stomatolog;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, ide sobie o rodzicow, wprawdzie mala jest troche przeziebiona, ale kota w domu dostaje juz i mowi ze chce do baby...no jak chce________trudno, idziemy .. :-) alez mi sie spac chce, moze ten spacer i mnie rozrusza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co tu tak cicho?? gdzie sie wszystkie podziałyscie?? wczoraj sie spilam :-) ale musialam zatopic swoje smutki... i mi ulzylo; wygadalam sie kolezance i jakos mi na sercu inaczej :-) A wy pewnie zajete, no cos wieczor sie zbliza, czyzby przygotowania do poczecia potomka?? :-) powodzonka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny ile piszecie :) nie nadaże przeczytać ;) czy wy odkad zaczełyście sie starać też przytyłyście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka--neistety nie wiem jak wkleja sie foty:( ale jak sie dowie to dam znać:P teraz spadam spać!!!do foliku dokupiałam falwit!!czy mam go łykać codziennie??znaczy faalwit???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eheh, elunia, ja przytylam ale nie o starania a od zarcia, heheheeh :-D dzisiaj nazarlam sie tez jak swinia, ale to nie jest takie fajne, bo jak zajde, nie bede mogla sie juzz odchudzac, wiec...dziewczyny, apel ------------kontrolujmy wage, bo staniemy sie jako te hipopotamice, hehehehe ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
adlinka---ty chyba masz niezłe informacje na temat samoobserwacji ,napsiz mi prosze dokładnie o temperaturze i o badanu szyjki macicy ...i tp. prszę bo teraz mi bardzo zalezy na obserwacji a nie jestem w tym dobra:P zmykam do pracy:)papa ps/folik i fali twzięty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczeta! Dzis kaca mam ja i głowa boli i nic sie nie chce... Oj Oj Oj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny🖐️ Ja tez w tym cylku planuje ciąże tylko ze druga bo mam juz córeczke Julke 30.12. skończy dwa latka.Tez chce żeby na świeta zrobić bliskim niespodzianke:) moze się uda według moich obliczeń to dzis jest ten dzień,więc moze coś z tego bedzie:)\\Podobnie jak Wy zaczęłam tydzien temu łykać Falvit i Folik.Niewiem czy pomoge ale wkleje tu kilka linków moze wam pomoga:) http://www.npr.prolife.pl/npr.htm http://www.npr.pl/npr/kurs/1.html http://www.epacjent.pl/artykul.php?idartykul=1048&poddzial=Kalkulator http://www.bajbus.pl/index.phtml?ids=zanim&kat=kiedymozesz&tmt=ka http://www.dziecko-info.com/pytania_xpert/odp_2001_04.shtml Jak chcecie więcej takich linkow o ciąży,karmieniu itp.. to słuze pomoca mam tego pełno za czasów jak jeszcze byłam w ciąży z Julią:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×