Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Gość Czarnulek
padlinka ja tez wlasnie siedze nad ksiazkami i wariuje juz. Czekam tez na @ oczywiscie, dzis 35dc i tempka mi sie podniosla jeszcze o 1 stopien, ale ja sie nie znam na tempach wiec do konca nie biore pod uwage:) Pozdrawiam Ciebie i wszystkie babeczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja już z miasa wrócilam,kupiłam troszke szmatek,a teraz sprzątam padlinka---fotki wysle weczorkire na ten adresik co podałąś!mam nadzieje że dojdą:) podem tu zajrze:)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alez tu pusto dzisiaj...-isiaj..-isiaj...-isiaj Echo az sie niesie, heheheh :-P Normalnie juz nie wyrabiam...grrrrrrrr Wyrzucilam rano mezusia z Gabryska z domu coby sie uczyc...a jakos mi nie idzie, szkoda gadac...buuuuuuu 😡 A, I JESZCZE WLASNIE DOWIEDZIALAM SIE ZE KUMPELA JEST Z TRZECIM DZIECKIEM W CIAZY, ALEZ JEJ ZAZDROSZCZE... ❤️ no Agapus, czekam na fotki, sprawdzilam nawet jak mi beda przechodzily tzn wyslalam jakies swoje na ten adres i spoko doszly...oby i Twoje sciagnely 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
Dziewczyny a co myslicie o kawowych jasnych sluzach? Zauwazylam ze takie mam, brzuch mnie bolal, ale juz ok i szyjka na maxa zamknieta. Nie wiem co myslec

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam dziewczyny :-( zrobilam wczoraj wieczorkeim jeszcze jeden test i byly dwie kreski :-) ucieszylam sie lecz niestety nie na dlugo.... dzis rano tak jak dwa miesiace temu, dostalam potwornych bóli podbrzusza, tak jakby mnie cos rozrywalo od srodka i nagle zalalam sie krwia :-( zadzwonilam do mojego ginekologa i mam koniecznie do niego w poniedzialek rano isc. prawdopodobnie kolejne poronienie....... czuje sie nieciekawie i fizycznie i psychicznie :-( i chce mi sie beczec i ze mnie leci jakby ktos kran odkrecil dlaczego ja nie moge zajsc w te ciaze i zeby bylo wszystko w porzadku?? dlaczego kolejny raz ciaza zakonczyla sie poronieniem?? czy moj synek juz niegdy nie bedzie mial rodzenstwa?? czy ja juz nigdy nie bede nosic pod sercem malutkiej istotki na ktora tak bardzo czekam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
brednie jest mi strasznie przykro...nie wiem co pisac:( Bardzo wspolczuje i jestem z Toba...trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka_nadzieja
Brednie - ja tez nie wiem co napisac zeby Cie pocieszyc.Trzymaj sie mocno.To straszne jaki los potrafi byc okrutny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
braednie--kochanie ...cholera by wzieła to wszystko,nawet nie moge sie w czuć w twoja sytuacje bo nie wiem jak...:(:(....ale ić do lekaża i niech zbada cie dokładnie ,zrobi wszystkie badania!!! moja kolezanka ma tak np. ze jej przysatka mózgowa prodkuje za mało progesteronu i który jest potzrebny w drugiej połowie cyklu,a wiec nawet jak zajdzie w ciaze w połowie cyklu to w drugiej połowie nie wytwarza sie jej ten proesteron potzrebny do rozwijania zarodka i moze poronić...wiec idz i zrób wszystkiee badania,a bedziesz znała przyczyne! trzymaj sie chodz wiem ze to nie jest łatwe..pewnei masz doła i nic ci sie nei chce,ale pmietaj ze nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło!!!❤️ dla ciebie❤️ to teraz ja z innej beczki:chciałam sie zapytać co moze oznaczać wydzielina z piersi z sutka,dziś tak mnie bolały cycoszki cały dzień,pzred chwilka nasisnełam troszke na sutek a z niego wyciekło coś raczej pzrezroczystego!!!a poza tym brzuszek pobolewa,tak zarywa i puszcza ale nie za mocno!dzis po połódniu miałam troszke mdłości!!! padlinka--dostałąś foty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moge spac,bo piersi mnie bolą!!! jak sie pojawicie to powiedzcie co moze oznaczać ta wydzielina z piersi??? czy to moze byc obiawem ciąży??? 😘 a teraz spadam dalej do łóżeczka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie!!!! Moj organizm jest jakis dziwny. Wczoraj mialam takie potworne bole podbrzusza ze pojechalam do szpitala na odzial ginekologiczny. Lekarz mnie zbadal i usg zrobil. Podczas badania stwierdzil ze macica jaest obnizona i szyjka zmieniona tak jak na ciaze. Natomiast podczas USG okazalo sie ze macica w srodku jest czysciutka. Pobrali mi jeszzce krew na te podstawowe badania oraz na beta hsg i kazali mi isc na sele sie polozyc :-) po jakichs 1,5 godzinie przyszla polozna i mialamisc do lekarza. No i sie okzazalo ze bedanie beta hcg nie wykazalo ciazy, ze jej wcale nie bylo! Ze ja po prostu dostalam bardzo bolesna i silna miesiaczke :-) i kazali mi isc do domu, Wiec skad test pozytywny i przy badaniu stwierdzenie ciazy?? Boze drogi jakie moje cialo jest zagmatwane.... Ale przynajmniej ciesze sie ze to sie tak zakonczylo, ze nie jest to zadne poronienie :-) Wczoraj myslalam duzo o drugim dziecku i stwierdzilam ze poczekam jeszcze ze dwa trzy lata z mysla ze mężowi sie odmieni, moze wtedy zmienimy mieszkanie i jakos staniemy w koncu na swoim. Dziewczyny jestescie kochane, zycze wam z calego serca zeby sie w koncu udalo, zebyscie mialy swoje upragnione malenstwa ❤️ Pozdrawiam Was cieplutko i wskakuje z powrotem do lozeczka :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
brednie bardzo ciesze sie razem z Toba:) nawet nie wiesz jak bardzo, poronienie na pewno musi bolec wiec lepiej jak ciazy w ogole nie bylo. Nie martw sie, przyjdzie czas i bedzie druga kochana dzidzia:) dziewczyny u mnie @ przyszla i to wczoraj wiec owu mialam szybciej niz myslalam i przytulanko bylo za pozno. Strasznie bolesna mam w tym miesiacu:( Ciesze sie troche, ze to jednak nie ciaza bo skomplikowaly Nam sie bardzo sytuacje i jest nerwow, to by tylko zaszkodzilo i dzidzi i ogolnie Naszej sytuacji. Poczekam pare miesiecy i chyba dopiero bedziemy myslec o maluszku, jak sprawy wszystkie sie wyjasnia:) Bede i tak do Was zagladac! Pozdrawiam mocno 3majcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny co tak pusto tu:( pytałam o moją wydzieline z piersi na róznych topikach i jedni mówili ze to jakies zabuzrenia hormonalne,ale gdy zzapytałam w topiku zcerwóweczek to jeedna dziewczyna powiedziała ze to całkiem normane ze też tak ma i jest w bardzo krótkiej ciaży!!!iwiec mam nadzieję ze ja tez jetseme! jeszcze dziś na bieliźnie pojawiło mi sie dużo sluzy ...naprawde jutro dzwonie do drugiej przychodni ,mam nadzieję ze tam mnei zarejestrują:) do jutra😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku mam nadzieje ze dzis tu wrócicie bo nudy bez Was;) tak wogóle to wczoraj sie dowiedziałam ze mój brat cioteczny którybrał ślub wczerwcu bedzie szczesliym tatusiem:)matko jak by wszystko dobzre poszło to ja bym rodziła odrazu po niej...hehehehe odezwijcie sie dzis i odpiszcie co z ta moja wydzeliną z sutka!!!! dodam ze było jej bardzo malutko,jak mocniej nacisnełam sutek to troche się pojawiło!!! miłego dnia!! tak wogóle dziś dzwonie do lekaża;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie -------- przerazenie i ulga, ale dobrze ze to nie poronienie...mocno cie sciskam... Agapuś ------ fotki doszlyyyyyy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! sliczne, szczegolnie to drugie..🌻 pyszulka... co do sutkow..no nie wiem...mi ntez czasem sie wydziela, a w ciazy nie jestem, ale ja juz kiedys karmilam... uciekam dziewczyny, musze gabrysie odprowadzic do mamy, obciac jej -mamie of kors, hehe, wlosy i wracam do nuki ----------jutro, brrrrrrrrrrrr, obrona(alez nerwy)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka - trzymam kciuki na obronie jutro !! zostaniesz Pania Magister :-) agapa a z toba nadal nic nie wiadomo?? bedziesz test robic jeszcze??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobietki! Agapa chyba miałaś rację, że ta podwyższona temp to wpływ tabletek. Już je odstawiłam, a temp nadal 37,2 a jestem po okresie, ale w jego trakcie też taka była. Postanowiłam, że jak w tym cyklu nic się nie uda (a wątpię w to, żeby się udało) to zaczynam od następnego @ brać dalej tabletki tak, jak kazał mi lekarza i czekam rok. Za rok odstawię i zacznę leczenie, bo wtedy jakbym zaszła to dzidzia urodziłaby się akurat po skończeniu moich studiów. No i będę miała czas na poszukanie jakieś stałej pracy. Trzymam za Was kciuki i będę tu nadal zaglądać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
Czesc dziewczyny agapa nie wiem co to moze byc ta wydzielina, moze cos z ta prolaktyna? To ktora z Was w koncu bedzie testowac bo juz sie pogubilam?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej ,no nareszczuie wróciłyście:) a wiec ja już jestem umówiona w środe czyli po jutrze do ginia na wyzytkę:) i wszystko sie wyjeśni!!!moze jeszcze kupie teścik dzisiaj i zrobie jutro rano.. nadal mam biała wydzieline z pochwy podwyzszona tepm,37,5 bóle bzrucha częste siusiu .......ale po jutrze sie okarze!!! .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapa - trzymam kciuki za ciebie oby ci sie udalo, ja bylam pelna nadziei, ale nie wyszlo zrob tescik i daj nam znac a padlinka ten dziobak wciaz sie uczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapa a z ta wydzielina to nic nie rob ja tak mialam na poczatku ciazy, zauwazalam strupki ktore zdrapywalam z sutka, ale one sie robily na nowo. dopiero w trzecim lub czwartym miesiacu ciazy polecial silniej bialy plyn , potem zoltawy - siara moze to jednak ciaza u ciebie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehehe, zaden dziobak, hehhe, dopiero teraz wrocilam od mamy...kurcze ze dwie godziny ja obcinalam (ma starsznie geste wlosy i sztywne, wiec to ciezka praca, sczegolnie jak sie nie jest fryzjerem, heheh, ale grzywke jej troche za krotko obciachalam :-P, heehhe, ale przynajmniej na fryzjerze oszczedzila ;-) ) Dzis mierzylam rano temperature (wracam do obserwacji, bo chce wiedziec czy mam szanse na poczecie i kiedy) i tylko 36,1 stopnia mialam..jakies oslabienie czy co...(mierzylam w pochwie jak zwykle) Powiem wam ze jakas spokojniejsza jestem ostatnio w tej kwestii (dzieciatka w sensie)...pocznie sie dzidzia czy nie, ale chcialabym baaaardzo...ahhh agapa, a ktory to w koncu dzien cyklu u Ciebie?bo sie pogubilam.. ❤️ dla wszystkich przyszlych (!!!!!!!!!!!!) i juz dzieciatych mamus (hehe, z takich to tylko ja i Brednie tutaj jestesmy, hehe)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie--no własnie dokąłdnie mam takie cosik na jednym sutku ,zdraoue to i na now mam!!ale dzis juz nic nie leci:) padlinka a wiec tak od początku ci wytłumacze bo u mnie o agmatfana historia:) 11pażdziernika zapomniaąłm zarzyć tbaletke,a kochałam sie do srodka,wiec juz od 12pażdziernika nie brałam pigułek dalej!potem 13 pojawiło sie słabe krwawienie któe trwało 5 dni!teraz cały zcas mam bóle brzucha ,no i te piersi bardzo bolą,leci mi z nich wydzielina,baiałe plamy na bielixnie,siusiu częste,mdłości takie lekkie! a wiec sama widzisz stawiam na ciaze ale zobaczymy!!! no i jeszcze dodam ze jak wtedy nie zaszłam to moze póxniej zaszłam bo od tego 11 jak nie biore pigułek to kochałąm sie na poczatku bez zabezpieczenia do sśrodka,ale jak misiek się skapnoł że tak nie mozna to w gumce ,ale potem wkładam sobie spermę do srodeczka,taki mój sposób:) no to chyba wszystko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa niezła kombinatorka z Ciebie :) Kurcze jakie to życie pokręcone! Żeby kobieta nie mogła normalnie zajść w ciążę, zaplanować ją jak należy z pełną wiedzą partnera, tylko musi tak kombinować, żeby mieć sowje upragnione dzieciątko :( Okrutna rzeczywistość :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie ------ porozmawialam chwile z promotorka i recenzentem, wiec wiem tak mniej wiecej czego sie spodziewac (inaczej bylabym nieprzytomna z nerwow, a tak jestem \"tylko\" -!-cholernie-!- zdenerwowana, heheh :-) Agapus, a jutro test zrobisz? No ciekawe... :-) trzymam kciuki, hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka--dziś kupuje tescik i jutro rano robie!!!trzymac kciuki i to mocno! ale i tak sie okarze w środe,mam wizyte na 16,30.!!!boje sie ,b bardzo bym chiała!! markotka--no jak widzisz niezłe sztuczki musze odstawiać ,żeby mieć dzidzie..heheheh ale mój misiek nie jest taki ze nie chce dziecka,on chce ale dopiero po slubie,ale co ja mam zrobić z moim instynktem macierzyńskim,pragne dziecka jak niczego na świecie:)pzreciez to taki cud poczuć w sobei ruchy nowego zycia któremu ty z druga osoba z miłosci dłałas początek:)ahhhhhhh....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa jeszcze nic straconego! Jak zajdziesz w ciążę, to weźmiecie ślub i dzidzia będzie po ślubie, tak jak luby chce :) Trzymam za Ciebie kciukasy bardzo mocno!!! Padlinka powodzenia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KUUUUUUUUUUURRRRRRRRRRRDDDDDDDDDDDEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE 😡😡😡😡😡😠😠zly]😠 odwolali mi obrone wlasnie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Recenzent chory :-O Przelozyli na 06.12, jestem taka zlaaaaaaaaaaa, tydzien nerwow jeszcze grrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×