Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

heheeh, rano to kurde niecierpie...moze jeszcze jakby tak mezus chodzil do roboty na 11 lub 12 i jakbysmy nie mieli juz jednego szkraba... hehehe zostaja wieczory :-)) A brednie ma TLUMY wielbicieli, hiih, ale ten tutaj to chyba do nich nie nalezy ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wielbiciele.,... na dwulatkach tez sie pojawili :-) zlac ich, napisze do redakcji zeby usuneli :-) a tak w ogole to witajcie dziewczynki ❤️ fladra jak twoje malenstwo?? Sluchaj jesli cala noc przesypia to nie budz jej, jak zglodnieje sama da ci znac :-) Padlinka a ty sie nie stresuj tylke bo stres płodności szkodzi :P:P:P Agapa a jak twoje starania?? Nadal stosujesz swoja metode? :-):-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Kobietki! Ciekawe czy cos sie mi przytrafi i Wam w tym cyklu...:) Ja dzis znowu działm. Wczoraj nic nie było bo Mezus powiedział niech plemniczki sie wzmocnia-hehe.. Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fladerko - podawanie smoczka to wylacznie twoja decyzja :-) mi jedni odradzali a drudzy zalecali. Ja mojemu dawalam smoczka, wtedy spokojniej zasypial. Na szczescie nie przyzwyczail sie do smoczka i bez problemu odstawialm go, nie upominal sie o smoka, jak bez niego zasypial tezbylo w porzadku. Teraz ma swojego \"moka\" bo tak mowi na niego, w swoich zabawkach :-) i jak go czasem wsrod nich znajdzie to wlozy sobie do buzi po czym wyjmie i powie \" moka bebe\" i wrzuca go spowrotem do zabawek :-) Jesli bede miala drugie dziecko to tez mu smoka dam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
właśnie ssie smoka i spokojnie jest, a jak jej wypada to się strasznie złości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam sie przywitać:) brednie--tak moja metoda jest nadal urzywana;)mam andzieje ze poskutkiuje:) heheh buziaki lece do koleżaneczki;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki! Wczoraj odezwałam się tylko raz, bo net mi padł. Dzisiaj jak na razie dziala i mam nadzieję, że tak pozostanie. Chciałam coś napisać Aśce, ale za radą moderatora nie napiszę i nie będę psuła Padlince topiku :) Przeczucie mi podpowiada, że nic z moich starań teraz nie wyszło :( Ale z jednej strony to nawet dobrze, bo sporo spraw by to teraz skomplikowało. Dziewczynki trzymam cały czas za Was kciuki i czekam na pierwszą ochotniczkę! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny🖐️ Nieodzywałam sie kilka dni bo moja Julka ma gorączke ,czekałam i zbijałam tepm bo myslałamze to 3-dniówka ale chyba nie i jurto ide z nia do lekarza:( Widze ze topic sie rozkreca:) nie moge sie doczekac przyszłej niedzieli czy dostane @ czy nie i bede miec prezent dla rodzinki na swięta:) Czekam az zaczniecie pisać ze macie pozytywne testy:) Trzymam kciuki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka_nadzieja
Dzieki Padlinko. Na moj pecherz zastosowalam duze ilosci wody z sokiem z cytryny i wygrzalam sie w lozeczku.W nocy mialam spokoj i teraz tez nic nie czuje.Mam nadzieje ze mi przeszlo. Pozdrawiam Was kobietki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej co tu tak pusto dzisiaj???? odzywać sie kto mozę...;) buziaki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja dzis tu pierwsza??? wczoraj spotkonko z kolezanka.... a dzis troszke mnie zoladek pobolewa :-0 nie cierpie miec kaca Moj synus spal u babci dzis wiec moglam troche poszalec. I seksik tez byl wczoraj, ale z gumeczka ktora nie chciala peknac ;) Zajrze tu troche pozniej :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam ! 🌻 smutno mi dzis jakos i nic mi sie nie chce... Wczoraj zamiast robic dzidzie to sie kłocilismy i nic z tego nie wyszło i chyba w tym cyklu znowu nic nie wyjdze.... :( POZDRAWIAM!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
E tam, takimi tabelkami mozna sie podetrzec...dziwne zze mnie tam jeszcze nie ma, ehhe Molus, nigdy nic nie wiadomo...w ciaze mozna przeciez zajsc nie tylko jeden dzien w cyklu ;-) ja tez troche zniechecona sie czuje... kurcze... ostatnio ciagle jakies okazje do wypitki sie znalazly, a wolomy zeby nne popczynac dzidziusia po alkoholu... nawet dla samej tzw. chigieny psychicznej.. jestem umowiona na rozmowe o prace na poniedzialek...zobaczymy co mi jest sadzone..jestem dosyc spokojna...jesli mam dostac te prace to dobrze, jak zajde w ciaze jeszcze lepiej, ale staram sie na nic nie nastawiac specjalnie... ale chcialaby miec pod sercem juz Nowe Zycie.. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka - bede kciuki trzymac za spotkanie o prace. ja powysylalam CV w pare miejsc i na razie czekam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie ta tabelke to pewnie ta buła zrobila, dogryzala Markotce wiec moze i to ona...:| padlinka, moze i prace dostaniesz i zafasolkujesz:) to by bylo szczescie dopiero co?:) Moluś nie denerwuj sie, padlinka ma racje, jedna klotnia przeciez nie musi calego cyklu przekreslic. Glowka do gory i dzis sie zabieraj do roboty!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość DO PADLINKI
Sluchaj jakbym miala takiego meza ja ty juz dawno bym go kopnela w dupe jak mozna swojej zonie zaproponowac zeby usunela ciaze albo ze jak zajdzie to sie ja opusci TO SKANDAL W BIALY DZIEN jak mozesz zyc z takim czlowiekiem?????????? rzuc go w diably

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to wyzej napisane
MIALO BYC DO BREDNIE sory padlinka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolinkaaaaaa
jak cie wkurza to nie czytaj cholercia........czy nie mozna swojej opini wyrazic przeciez to nie jest normalne zeby wlasnej zonie proponowac aborcje! albo mowic ze sie ja zostawi jak bedzie w ciazy moim zdaniem to niedojrzaly facet gowniarz egoista i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tez mnie pomarańczowi wkurzają!!!!!!!!!!!!wynocha !!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem czarna....... ja takze jestm zbulwersowana postawa meza brednie to cos okropnego zaproponowac wlasnej kobiecie usuniecie ciazy a wrecz okropne podejscie do sprawy .........zostawienie ciezanej zony jeszcze z 1 dzieckiem bez komentarza....... facet nieodpowiedzialny i niedojrzaly do roli ojca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej alle
ale gdzie brednie napisala ze ja maz namawial do aborcji albo ze ja porzuci az dzieckiem? bo przejzalam temat i nie znalazlam :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytaj ejjjjjj
strona 3 tego topiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej alle
ooo faktycznie,,,, skur...n... bredie, wspolczuje meza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak mozecie tak pisac? Przeciez Brednie i bez tego musi byc przykro a takie wypowiedzi wcale nikomu nie pomoga... Nigdy nie mozna skreslac czlowieka... nie wiadomo czy pol roku pozniej nie zmieni decyzji... a poza tym to jej maz, przeciez a to tez cos znaczy!Maja dziecko! Brednie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×