Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Hej dziewczyny🖐️ Zadno tu ostatnio zaglada ale Julka bardzo chora w sobote to bylismy na pogotowi takie miała ataki kaszlu ,teraz jest lepiej bo dostała antybiotyk.lek osłonowy i dwa syropy:( do tego jeszcze choróbsko złapało mnie ,męż i tęsciowa :( istny szpital:( w dodatku boje się brac jakie kolwiek leki w razie jakbym była w ciąży musze czekac do niedzieli \" dostane czy nie dostane- oto jest pytanie\" :) Padlinka-nie zamartwiaj sie na zapas skąd mozesz miec pewnośc ze był ktoś lepsze od ciebie? moze Twój przyszły pracodawca zrobi ci prezent pod chinke:) czego Ci bardzi zycze🌻 Brednie-kiedy dokładnie urodził sie twój synek? bo moja Julia tez bedzie teraz kończyc dwa latka dokładnie 30 grudnia:) a tak wogóle to skąd jesteście Dziewczyny? ja z Bielska-białej:) Uciekam juz spac ,bede starała się byc na bierzaco🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przepraszam za błedy ale od tego kataru rzuciło mi się chyba na oczy i niedowidze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :-) u mnie wczoraj goraca noc byla, ale i tak z tego nic nie bedzie :P Ana - moj synek urodzil sie 16 grudnia 2003 i mieszkamy w bydgoszczy zajrze tu pozniej bo klade malego spac wlasnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie--😘 dla synka i ciebie:) a mnie tak zalewa @ od wczoraj... kobitki a jak wy miałyście z @ po odstawieniu tabsów tez takei obfite??? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny! brednie to widze szalejecie z mezem:P ana24 zycze Wam powrotu do zdrowia! No i Tobie fasolki oczywiscie:) agapa, ja pierwsza @ po odstawieniu tez mialam obfita i bolesna :( Potrzeba czasu, aby wszystko wrocilo do normy. Nie martw sie! Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Mam dzis dobry nastruj bo przed chwila wyrwałam sie na moment z pracy ( boss na urlopie w egipcie ) i skoczyłam do kumpeli. I dała mi taki malutki mikroskopik ktory okresla dni płodne i nie! A wiec teraz bede wiedzie kiedy sa a kiedy nie i moze tym sposobem uda sie szybciej zmajstrowac dzidzie! :D Mam wielka nadzieje! Pozdrawiam Was Goraco !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moluś---a co to za wynlazek dostałas od kumpeli??:) pochwal sie i jak to działa?/:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A wiec to jest taki malutki mikroskopik- 1cm bez opakowania. Nakładasz na nieko palcem lub jezykiem troszke sliny i czekasz az wyschnie. Pozniej patrzysz jak przez lunete i jak masz tylko same kropki to niepłodne a jak pojeczynki to płodne. :) Mowiła ze teraz to bedzie ciezko to kupic bo ona kupiła jakies 8 lat temu. Ale podobno sa jakies mini komputerki na ktory kładzie sie ciut moczu ( jak tescik ciazowy ) i tez wychodzi płodne czy nie. Tylko drogi jest. Ale to juz na kilka lat.... No i jescze prage napisac ze ona w ten sposob zaszła w ciaze i mału ma juz 7 mies.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajne to moze byc.... ale nigdy o czyms takim nie slyszalam :-) mam nadzieje ze przyda Ci sie :-) opycham sie czekolada.... ja, ktora nigdy za slodyczami nie przepadalam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No zobaczymy co z tego wyjdzie! Oj ja tez ze słodyczami na bakier. Ostatnio wcinam chipsy- nie moge sie opanowac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Ale się wczoraj wybyczyłam z moim Miskiem :) No i byłam też wczoraj u lekarza i powiedział, że z tymi plamieniami nie jest dobrze i mój ogólny stan nie jest dobry. No i dostałam nowe tabletki- Logest i pan dr powiedział, że w niedługim czasie mam się na dziecko zdecydować, bo z każdym miesiącem moje szanse maleją. No i ... porozmawiałam z Miśkiem i doszlismy do porozumienia :) Za ok. półtora roku bierzemy ślub i od razu po ślubie, a może jeszcze chwilkę przed zaczniemy starania!!! Jestem taka szczęśliwa :) Nie mogę w to wszystko uwierzyć, w szoku jestem! :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdzie sie podziewacie panienki?? ja dzis umieram, wczoraj zjadlam cos niezdrowego i mam dzis rewolucje :-( poza tym moj maz sie strasznie zaziebil i boje sie ze mi malego zarazi. co u was kochane??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie!!!!!! markotk, ciesze sie ze Ci sie uklada, na prawde Elunia....zycze powodzenia w owulacyjnych starankach :-) A u mnie jakios ostatnio maz chorowal caly czas, gabi troszke, a ja zdrowa jak ryba, br i bardzo dobrze ;-) Brednie, kochana, ty sie chyba czekolady za duzo najadlas, hehehehe, ja powiem wam szczerze, jak pozwole sobie na cukierka lub czekolade mam od razu takie wyrzuty sumienia ze szok... za to jak wcinam spaghetti czy cos rownie pozywnego\" nie mam ich ani na lekarstwio, zabawne, hehe U nas od wczoraj byla wymiana instalacji wodno-kanal. masakryczny balagan..jeszcze przez 2 miesiace chyba bede sprzatac..w ogole glupi termin sobie wybrali na remonty, ale coz... Tylko wiecie co ja przezylam...od 8 rano do 18 nie mialam gdzie zrobic siku!!!! straszne... brrrr, wypilam wiec tylko szklanke zielonej herbaty rano i jakos poszlo...dobrze ze przez pare lat juz mnie podobne rewelacje nie beda czekaly, heheh :-P Calusy !!!!!! ide sprzatac znow :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez jestem tylko pracy duzo... Z mezulkiem tez troszeczke pozdiebieni jestesmy alee leczymy sie mlekiem z miodem i czosnkiem i oddech przez to mamy nieciekawy :P A sprzatac zaczne dopiero w piatek bo wezme wolne. A w niedziele czeka mnie uroczysty obiad bo z okazji moich i mezulka urodzin. Az sie boje bo to moj pierwszy obiad dla tylku ludzi. Całuski Dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziełuszki zabiegana jesem jak to pzred swietami:) ale zajrzałam do was zobaczyć co siekawego porabiacie?:) brednie--pewnie za duzo zcekoladki;):);):Pheheh pozdrawiam i ucikam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dołączam do Was dopiero teraz, bo właśnie dobiłam do pracy. Brednie, a może to to wczorajsze.... wiesz co :) Padlinka współczuję, nie ma chyba nic gorszego od remontów! Moluś, spokojnie dasz radę :) Agapa i kiedy znowu zaczynasz boje? Elunia powodzenia :) A swoją drogą, to jak można nie lubić słodyczy? Ja uwielbiam i codziennie wcinam jakieś łakocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja dołączam do Was dopiero teraz, bo właśnie dobiłam do pracy. Brednie, a może to to wczorajsze.... wiesz co :) Padlinka współczuję, nie ma chyba nic gorszego od remontów! Moluś, spokojnie dasz radę :) Agapa i kiedy znowu zaczynasz boje? Elunia powodzenia :) A swoją drogą, to jak można nie lubić słodyczy? Ja uwielbiam i codziennie wcinam jakieś łakocie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Uciekam Dziewczeta do domciu. Na obiad do tesciowej ide- nie chce mi sie... Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pusciutko tu dzis :-) ciekawe co porabiacie, moj mamy juz zasnal, hehe razem ze swoim tatusiem ;) wiec mam chlopow z glowy, troche posprzatam i tez sie poloze trzymajcie sie i do jutra :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka---ja zaczynam swoje boje w przyszłym tygodniu,jak sie okresik skończy :) ale od 10 dnia cyklu to juz nie odpuszczam;) 😘 dla Was:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) kurzce mój okres po odstawieniu tabsó jest jakis dziwny.....miałam tylko go 3 dni ,ale obficie...ale nawet jka brałam tabsy to miałam go 6 dni,a teraz po odstawieniu o chyba dłuższy pownien byc co??? ....tak sie włąsnei zastanawiam... pozdrawiam i uciekam do pracy🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Dziwny dzien jakos od rana. Martwie sie bo kaski prawie juz nie mamy bo wypłata była kiepska w tym miesiaciu(listopadzie). A tu dopiero 15-ty i co my zrobimy??? :( Normalnie az płkac sie chce....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molus - glowa do gory, u mnie tez brak kaski jest. a tu jeszcze maly ma urodziny jutro a za tydzien swieta. Wczoraj maz wyplate dostal i co z tego jak polowe oddam na oplaty. A tu jeszcze jakies upominki porobic trzeba itp... mi tez chce sie plakac brrr, ale pogoda u mnie.. od rana leje deszcze, i jak tu swieta przezyc bez sniegu? moj synek to nawet jeszcze nie wie co to sanki sa i balwan :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hehe, to ja was dziwczyny pewnie pobije! Zostało nam 120 zł. do konca miesiaca, eheh, bywa... a tu swieta, nasza rocznica slubu, sylwek---ktorego spedzimy szywiscie w domu, hehehe, nie jest zle.. ale dostalam dzis telefon od kadrowej tego osrodka gdzie bylam na rozmowie w poniedzialek i zostalam zaproszona na kolejna rozmowe z pania dyrektor!! heheh...nie wiem co mi sadzone...zobaczymy... :-) 25 dzien cyklu...za tydzien bede wiedziala :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj te pieniążki, gdyby nie one to o ile świat byłby piekniejszy :( Idą Świeta a tu takie braki, nie martwcie się, u mnie też nie jest zbyt wesoło. Agapa powodzenia! Padlinuś daj znać jak będziesz już coś wiedzieć :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻🌻 🌻🌻🌻 wczoraj widzialam dvd z usg siostry... piekne... buzie bylo widac i ..wrobelka tez... eh, kiedy nam bedzie dane... :-) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
super takie usg :-) jak bede w ciazy to tez sobie takie zafunduje :-) zeby bylo widac wszystko jutro urodzinki mamy, musze jeszcze jakis prezent malemu wymyslec :-) tylko nie wiem co..... poradzcie mi cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja w tamtym roku kupiłam Mamie piekny chawtowany obrus. Ale jej sie podobał- fakt ze sie troszke wykosztowałam ale co tam! W koncu to Mama! :) A co do usg- cool sprawa z tym nagraniem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molus, chyba sie nie zrozumialysmy :-) mi chodzilo ze mamy jutro urodzinki, a nie ze sa urodziny mojej mamy :-) ok ok moj synek ma jutro urodzinki :-):-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×