Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Padlinka głowa do góry :) Taki kryzys zdarza się w każdym związku, a pieniadze, no cóz, kto ma ich teraz po dostatkiem? A Ty nie pracujesz? Agapa własnie dzwonił mój Misiek i powiedział, że wraca dzisiaj :) Kurczę już skolowana jestem! Prawdopodobnie miałam, a może mam jeszcze owulację i sama nie wiem.... ale chyba nie wykorzystam tej sytuacji...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tam pisze ze moj maz jest dobrym ojcem, czytac nie umiesz? a mezem tez jest dobrym, a to ze sie klucimy czasem to chyba nie przekresla calego malzenstwa, nie? ty masz chyba naprawde jakies kompleksy ze tak macisz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jessuuu, kto nie planuje dzidzi w tym cyklu niech tu NIE WCHODZI ze swoimi chamskimi komentami!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! padlinus---trzymaj sie i nie zwracaj uagi na te bessensowne komentarze!!!!,Nikt tu cie dobzre nie zna wec nie moze cie oceniac!A przecież w kazdym związku zdarzają się kłótnie!!!🌻 ide e gotować obiadek!! markotka---moze wukorzystaj dni płodne;)......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to u mnie już pozamiatane :( Dostałam znowu okres! To już 3 odkąd odstawiłam tabletki!!! 3 w ciągu 2,5 tygodnia! Co się dzieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka_nadzieja
Nie wiem jaki cel ma podszywajacy sie pod padlinke. Brzydko postepuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka--mam gg podam ci póxniej teraz lece ptarzec na kryminalnych;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie dzieweczki :-) u mnie chyba plodne dni bo sluzu tyle.... markotka a ty znowu okres?? cos jest nie tak z toba, trzeba to skonsultowac z lekarzem, musimy na gg pogadac, moze jutro. padlinka - teraz ktos na ciebie wsiadl :-) boze ci ludzie sumienia nie maja :P olac ich a z mezem zobaczysz ze sie ulozy, ja z moim tez sie kloce o byle co, ale zawsze jest ok. fladerka, ana - dzieki za mile slowa ❤️ dla was agapa - a ty kochana nadal stosujesz swoja metode??? moze w koncu sie poszczesci chociaz tobie :-) kiedy masz miec @?? teraz juz zmykam, kolacje trzeba robic, zajrze jutro :-) dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkie jeszcze śpią??? :) A ja już w pracy. Już sama nie wiem czy to okres czy nie okres, nie wiem co się ze mną dzieje, muszę mieć strasznie rozstrojony organizm po tych tabletkach! Mój Misiaczek wczoraj w nocy wrócił i chory biedaczek jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie---tak moja metoda jest cały zcas stosowana;)..a koresik powinnam dostac po jutrze czyli 13 grudnia ,ale pod warunkiem ze to cykl 30--dniowy taki jaki zawsze miałam,ale pbawiam sie ze po tabsach moze to sie zmienić....wiec ozcekauje ,pzryjścia @ albo nie przyjscia@;)...wolała bym todrugie:P uciekam na zakupki;) miłej niedzieli!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny. To ja ISKIERKA_NADZIEJA. Zmienilam swoj nick na Beatrycze75. Teraz bede pod nim pisala. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki co tu tak puściutko? Która zaczyna pierwsza testowanko? Trzymam kciuki za Was wszystkie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nakarmiłam ją, zasnęła niedługo pewnie i Ty będziesz miała maleństwo...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fladerka ja juz zapomnialam jak to jest z malenstwem. Moj maluszek za kilka dni konczy dwa latka i kawal lobuza z niego :P. Kupilam sobie dzis sexi ciuszek na noc :P:P:P i moze jakos udobrucham mezusia....... Przyjemnosci dziewuszki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mój w czwartek wyjechał na kilka dni, jutro wraca:):):) też szykuje seksi ciuszek...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak wasi faceci, ale moj lubi takie udziwnienia w postaci seksownych ciuszkow :D typu, ponczoszki, ladny staniczek :P itp. A ja nie mam nic przeciwko bo lubie byc dla niego ladna :-) kurcze dziewczyny wiecie co, bo zapomnialam wam dac znac :-) na 99% od stycznia idziemy mieszkac na ciut wieksze mieszkanko :D, tzn nadal pokuj z wneka i kuchania i wc ale o cale 10m2 wieksze. Wiec spoko. Trzymajcie teraz kciuki zeby ta sprawa rozwiazala sie pomyslnie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo faceci to wzrokowcy;) [mój też lubi, ale szybko to ze mnie ściąga...woli mnie nago] a kciuki już zaciśnięte

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;).... widze ze sexi tematy poruszacie;P...mój tez wzrokowiec chyba jak każdy facet,naj biora go moje czarne pończoszki...:P....i sexi stringusie z koronki;) dziewczyny dziś byłąm na imieninkach wujka i żona mojego brata ciotecznego jest w ciąży ,w 3 miesiacu,niedawno sie dowiedziałam,tak jej zazdroszcze,od innej siostry dostała mnustwo ubranek i cuszków ciażowych...aahhhhh...ja tez chce kobitki ja też:(...................bardzo chce:!!!!!!!!! trzymajcie kciuki obym nie dostała @ po jutrze wypada dzień:@,.....;) buziaki spadam do misia ...ale dziś snici z sexiku bo mama moja jest;)..ale i tak juz chyba dni płodnych nie mam wiec nic straconego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczeta! U mnie tez weekend nieciekawy. W sumie nie tylko weekend bo cały tydzien był dziwny. W sobote w nocy to az nie mogłam spac i sie popłakałm bardzo...Ogolnie to spałam sobie na kanapie :( W niedziele wieczorem dopoiero sie pogodzilismy i poprzytulalismy... Pozdrawiam Was goraco!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello :D wczoraj goraca noc.... niestety z gumka :P czekoladowa :P no moje ciuszki tez szybko zostaly ze mnie zdarte :P, ale bardzo mu sie podobaly ... a dzis siedze w domku i nic nie robie.. musze tylko ogarnac mieszkanko bo goscie po poludniu sie zjada :-) obiadek mam juz gotowy bo dostalam od mamy :P ale mam dobrze, nie?? :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nooooooooo, fajnie masz :-) u nas tez byla milosna noc chociaz pewnie nie az tak goraca ;-) Musze wam wyznac ze ostatnio moje libido jest w fatalnym stanie... z tego tez powodu zmarnowalam plodne dni... :-( .....znowu nie zanosi sie wiec na dwie kreseczki w tym miesiacu 😭 w sumie tojakas tam mozliwosc jest, kochalismy sie w dni kiedy szyjka sie rozwierala i bylo tyroche sluzu, tyle ze to bylo ok. 4 dni przed owulacja chyba...eh...zobaczymy...ale nie nastawiam sie... Aha, btylam na tej rozmowie w sprawie pracy..pani bardzo mila, rozmowa mniej wiecej udana, na luzie raczej...zobaczymy jak bedzzie, chociaz na pewno maja bardziej doswiadczone kandydatki, ale co tam :-P No, lece obierac warzywka :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja dostałam dziś@...bbuuuu:( ale w sumie to dobzre bo to pierwszy cykl po odstawieniu wiec:)znaczy to ze wszystko wróciło do normy i jest ok! cykl maiałam 29 dniowy....teraz przynajmiej bedew wiedziała kiedy bedzie owukacja!!!!...czyli staram sie dalej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny kiedyś tez na pewnym topicu nas tak atakowano i olałyśmy to nie odpowiadałyśmy a moderator usuwał te obraźliwe wypowiedzi i było git! Co tam u was? Ja mam prawdopodobnie właśnie owulacje :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×