Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Hej:) Ja mi sie strasznie dłuza dni chyba sie nie doczekam niedzieli;) chciałabym juz wiedziec czy zrobie rodzince prezent pod choinke:) Padlinka- a widzisz jednak moze coś bedzie z ta pracą:) trzymam kciuki🌻 Jesli mozna zapytac to która obchodzicie rocznice slubu? my obchodziliśmy teraz 2,12. 5 rocznice:) Moluś-ja tez z mężem kurujemy sie mlekiem,miodem i czosnkiem niezbyt to pachnie ale pocieszamy sie tym ze nas wampiry niedopadną;) a co do kasy to lepiej nie pisac:( dla mnie grudzien jest najgorszym miesiącem w roku tyle wszystkiego sie nazbierało. 20.11-mam urodziny 2.12- rocznica slubu 3.12-urodziny teścioewj 4.12-imieniny teściowej 12.12-urodziny męża 24.12-prezenty pod chonke dla kazdego 30.12- urodziny Julki Ja same widzicie jest na co kase wydawać:( prezenty robimy sobie skromne ale nieważna przeciez cena prezentu tylko liczy sie pamięć :) może kiedys jak wygram w totka to kupie wszystkim to o czym marzą:) Musze juz uciekac, mąz mnie wygania od kompa teraz jego kolej Pozdrawiam i kolorowych snów zycze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chyba nie napisałam dość zrozumiałe miało byz że 2.12- obhodziliśmy 5 rocznice ślubu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry dzien maly juz prezencik dostal :-) czerwony teletubis :-) ale sie rozradowal jak mu go dalismy ... dzis wstalam wczesnie bo drugi placuszek musze upiec i po tort do cukierni skoczyc :-) odwiedze was pozniej :-) miloge dnia zycze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika29
:) Hej dziewczyny tak sobie czytam co piszecie i pomyslalam ze do Was dolacze, bo tez sie juz staram ktorys cykl i ciagle jakos nic. A razem to zawsze razniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kika :-) jak widzisz juz przez dwa cykle zadnej z nas sie nie udalo :-( moze tobie wyjdzie.... trzymamy kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika29
mam taka nadzieje, chociaz stosowalam rowniez testy owo i nic,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kika29
zaciekawil mnie ten mikroskopik o ktorym pisala Molus, moze dokladniejszy niz te testy, bo za 1 razem mi ta owolacja wyszla na tescie super a za drugim to juz jakas rozmyta i w sumie do konca to nie wiem czy mizianko bylo w dobrym czasie czy nie :( z reszta z tego co czytam to lepiej o terminach w ogole nie myslec to sie udaje, tylko jak nie myslec ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Kika :) Ja już w pracy siedzę, ale za to sobotę i niedzielę mam wolną, a w poniedziałek, szkoda gadać, 12h!!! Nie wiem jak ja to wytrzymam :( Brednie gg mi padło, od wczoraj nie działa. A i wszystko się wyjaśniło i jest ok :) Ulżyło mi bardzo, bo już myslałam, że kilka stówek poleci przed samymi Świetami. Padlinka trzymam kciuki za Twoją pracę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka ciesze sie ze wszystko sie wyjasnilo w tej sprawie :-) i szkoda ze gg nie masz :-) ale ja dzis za duzo czasu tez nie mam, teraz akurat siedze bo sniadanko wcinam, ale czeka mnie jeszcze sprzatanie i placek :-( brrr padlinka a jak z praca??? dostalas?? dla reszty dziewuszek ktorych nie wymienilam wileki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie-Wszystkiego najlepszego dla twojego synka👄🌻👄🌻 Chyba zaczęła mi sie @ :( miała byc dopiero w niedziele a tu juz cos kapie:( moze dlatego ze wczoraj podniosłam cos ciężkiego :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie buziaczki dla Bartusia :) Ana przykro mi :( Ja już nie mogę się doczekać kiedy minie 2006r.!!! Wiem, ze jeszcze się nie zaczął, a ja już bym chciała żeby się skończył :) Wiecie dlaczego :) Jestem bardzo szczęśliwa, że mój Misiek wreszcie się określił :) Ale to czekanie.... to będzie ciężkie :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie dziewczyny!Witaj kika w naszym posepnym gronie \"Tych, Ktorym Sie Jeszcze Nie Udalo, Ale Nie Traca Nadziei\" witam was na wieeelkim kacu (bylismy wczoraj u dziadkow meza a u nich nie mozna nie wypic co najmniej pol litra na glowe, grrrrr) Ana, my obchodzimy trzecia rocznice 28 grudnia. Brednie, rozmowe w sprawie pracy mam we wtorek...zobaczymy :-) Ale grudzien w tym roku jest szczegolnie goracy wydatkowo, to fakt: 1.12 ----urodziny siostry 6.12 -----mikolajki 6.12 ----- obrona i koszty z nia zwiazane (kwiaty, bombonierki, oblewanko) 10.12 ----urodziny drugiej siostry 10.12 ----urodziny tesciowej 13.12 --- remont pionu wodno-kanalizacyjnego a wiec zakup nowego kibelka potem chwila odpoczynku i... 24. 12 --- imieniny mojej mamy 24.12 ----- imieniny tesciowej (tez Ewa) 24.12. ----wigilia, a wiec i choinka i zarcie i prezenty.... 27.12 -----25 rocznica slubu moich rodzicow 28.12 ---- nasza rocznica slubu 31.12 ----sylwester...i to byloby na tyle w tym roku, eheheh rany, az dziw ze jeszce chociaz te 100 zł. zostalo, cudowne zozmnozenie chyba, zawsze mowilam ze Pan Bog sie o nas troszczy, heheheeh :-D (oh...jak ja uwielbiam gadac o pieniadzach, heheheheheheheheh ;-) ) 26 dzien cyklu...z objawow zblizajacej sie @ tylko piersi mam bolesne :-( Wszystkim Wam dziewczatka 👄 sle!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BARTUŚ mowi wszystkim wielkie dziekuje :D chociaz jeszcze tego slowa nie nauczyl sie mowic :P ja mam @ dostac 25 grudnia - na same swieta a umowiona do lekarza jestem na 28 czyli moge nie skonczyc kapac :-) zobaczymy, a moze znowu mi sie tydzien spozni i bede miala schizy jak ostatnio :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra Babeczki, ja uciekam. Będę dopiero w poniedziałek rano. Trzymajcie się i miłego weekendu Wam zyczę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej my juz po imprezce, maly szalal od ilosci prezentow :-) teraz wcinam wileka jajecznice z cebulka i z szynka :-) pychotka. sexu dzis nie bedzie na bank bo moj sznowny malzonek powiedzial ze on dzis wieczor spedza przed komputerem i ma jakas nowa gre. Wiec znajac zycie bedzie siedzial do 2 w nocy albo i lepiej:P trzymajcie sie do jutra ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja dołaczam se do żyzcen dla Bartusia:):):)🌻 ja dzis padam po zakupach świtecznych,a dopiero wszystko pzrede mna:P buziaki...u mnie w nastepnym tygodniu płodne dni:P..hehehe już sie dozcekac nie moge:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i sobota zleciala :-0 nuda straszna, moich dni plodnych juz koniec :-( z reszta i tak nie bylo staran, ech ten moj uparty mąż :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry :-) ide z malym na sanki dzis :-) za tydzien okres - na pewno bedzie tym razem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Dziewczeta! nie było mnie 3 dni- steskniłam sie... Wczoraj miałam rodzinny obiad-tescie i moi rodzice. Miło było i dostalismy duzo prezentow :) A dzis jestem strasznie zmeczona. W wekend miałam straszne zawroty głowy. Raz qaz sie przewrociłam. Nic mezusiowi nie mowiłam bo by sie martwił... Tez czekam na @ -24 ma byc. Ale w tym miesieacu nie licze, ze udało sie zaciazyc... :( Całuski i miłego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczynki! Ja tez czekam na @. nawet nie bardzo wiem kiedy sie go spodziewac, bo ostatnio cykle mniej regularne mialam...ale brzuch mnie juz pobolewa. w kazdym razie 29 dzien cyklu u mnie, czyli niagara pewnie dzis albo jutro :-( a jutro ide na to spotkanie o prace...bez wiekszych szans a zarazem z pewna malutka nadzieja...Eh...zobaczymy... teraz spadam do urzedu pracy a potem na bazarek. Gabe odprowadze do rodzico, a dzis wieczorm zamierzam jak co roku robic ozdoby na choinke wlasnorecznie... caluje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czolem wszystkim piekna pogoda u mnie, sniezku troszke i slicznie slonko swieci molus - a moze te zawroty glowy to znak dzidzi????? mnie tez zaczyna bolec brzuch i @ na swieta przyjdzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZNAK DZIDZI ???o tym nie pomyslałam! no musze jeszcze poczekac do soboty... Ale stram sie nie napalc bo pozniej znowu rozczarowanie... A zapomniałam napisac, ze zona mojego kolegi straciła malenstwo- okazało sie za płód martwy. Widziałm ja na ulicy i wyglada jak cien człowiek- nie dziwie sie.... Smutne....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie widze ze niemile komentarze co do mojej osoby zostaly wykasowane :-) bardzo dziekuje :-) wiec teraz moje posty glupio wygladaja :-( ale tego juz chyba nie da sie wykasowac tak czy inaczej zeby mnie ktos zle nie zrozumial to co pisalam wczoraj bylo skierowane do osob ktore mnie obrazaly :-) wy jestescie kochane i za to wam dziekuje :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! Dzis jestem tak zła ze szkoda gadac! A wszystkiemu winien moj maz!!! Nie bede sie dzis do niego odzywac!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jestem...zmarznieta jak rany...brrrrr... Brednie, olej te komentarze...ludzie wiedza ze nas to wkurza i tylko dlatego tak dokuczaja...z nudow chuyba... molus, a co tez tam u Was sie stalo? Ja rano zrobilam sobie gruntowny przeglad czyli badania od morfologiii poprzez inne skonczywszy na hormonach tarczycy. jutro wyniki, zobaczymy jak tam moj organizm sie sprawuje, hehehe bylam dzis na rozmowie o prace i wkurzylam sie. dyrektorka \"laskawie\" poswiecila mi ze 2 minuty doslownie i traktowala mnie jak jakas glupia smarkule..no normalnie, ani jedngo pytania praktycznego tylko \"a to pani powinna wyjechac do Chorwacji\" (studiowałam UKRAINISTYKE!\") \"a pani maz to polak?\" \"aaaa, to pani na utrzymaniu rodzicow?\" i takie tam, grrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
padlinka - porazka ta rozmowa??? raczej nic z tego nie bedzie??? szkoda :-( molus nie przejmuj sie klotniami, w kazdym malzenstwie sa wzloty i upadki markota i agapa i cala reszta - gdzie sie podzialyscie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No brednie...bywa kochana... ale zobaczymy jeszcze... u mnie dzis 30 dzien cyklu, temperatura dzisiaj jeszcze podwyzszona, znowu chyba @ mi sie spozni, grrrrrr, na ciaze nie licze, nawet cycuszki mnie nie bola ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×