Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

jestem jestem tylko narazie starm sie nie myslec o dzidzi zeby nie zapeszyć;) czekam do terminu @ oby nie przyszła;) buziaki😘 dla każdej starajacej i tej zafasolkowanej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ja tez jestem! miałam wolne wczoraj i nie miałam dostepu do netu. U mnie 9 dzien cyklu. Pewnie niedługo płodne i do roboty. Tylko zebym sie z mezulkim nie pokłóciła!bo wczoraj było ostro ale dzis juz OK :) Miłego dnia!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem już :) Wczoraj wzięłam sobie wolne i pojechaliśmy z moim Miśkiem do Poznania na zakupy :) Wróciliśmy dopiero o 22:30, bo pociągli były poopóźniane o ok. godzinę! A dzisiaj @ mnie dopadła :( brzuch mnie boli :( Ale muszę Wam powiedzieć, że wszystko jest na dobrej drodze :) Nasze plany mam na myśli, rozmawialiśmy wczoraj dużo w pociągu i wygląda na to, że mój Misiek faktycznie poważnie myśli o nas i o naszej przyszłości i oczywiście o dziecku! Jestem bardzo szczęśliwa z tego powodu :P Może już za rok będziemy razem mieszkać :P A za Was moje drogie trzymam bardzo mocno kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotka no to wspaniale :) A Twoj Misiek to ile ma lat jesli mozna spytac? Z moim tez miałm ciezko na poczatku. Chłopak musiał sie przyzwyczaic do mysli o slubie itd.a jest starszy ode mnie o rok. Dobrze, ze nie ma problemu jezeli chodzi o dzidzie :) A jak zakupy? Byliscie w Ikei? duze obnizki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) co slychac dziewuszki ?? u mnie po staremu :-) dzis mam 8 dzien cyklu i jak na razie temeratura utrzymauje sie na takim samym poziomie :-) zalozylam sobie zeszyt i bede zapisywac. powiedzcie kiedy temp wzrasta?? na poczatku owulacji??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 22 dc temp, 37 rano i 37,4 wieczorem, bole brzucha cały czas...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No w Poznaniu oczywiście wielkie wyprzedaże! Kupiłam sobie buty, czapkę, szalik, papcie i Miśkowi sweter, a on kupił mi komplecik bielizny (gorset czarny i majteczki) i fotel w Ikei. W Ikei niby obniżki też są, ale żadna rewelacja, jak zawsze. Si trzymam kciuki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Ja tez czasem zagladam, mam niestety teraz kupe nauki, zaczelo sie juz:| wiec cos tam probuje sie naumiec:) Pozdrawiam Was i 3mam kciuki za Ciebie agapus! markotka a Ty caly dzien w pracy? Myslalam, ze Ciebie nie ma bo sie nie odzywalas. Pozdrowki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
si---dzia🌻 dziś 26 dzień cyklu....wiec za niedługo szystko się okarze...ale raczej wątpie zeby się udało...tzn.kochałam się w dni płodne i wogóle ,ale jakoś nie bardzo chce mi sie wierzyć ze juz w 2 cyklu starań smoze sie udać;) ale narazie się nei napalam co bedzie to bedzie;) miłego dnia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Agapuś! ja sadze, ze nie nalezy sie napalc ale iskierke nadzieji trzeba zawsze miec :) Ja juz mam płodne od wczoraj (dzis 11 dzin cyklu) i wieczor upłynoł bardzo namietnie a dzis sa takie skutki ze jestem bardzo niewyspana! ;) ale w bardzo dobrym nastroju :) Agapuś 🌻 Markotka🌻 Si 🌻 Padlinka 🌻 Czrnulek 🌻 Brednie 🌻 Flądra 🌻 i dla wszystkich starajacych sie i dla tych, ktorym sie udało 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wszystkie dziewuszki mam problem bo: - moje ostatnie 3 cykle trwaly 34 dni - dzis mam 9 dzien cyklu - wczoraj bolalo mnie podbrzusze i temp byla 36,8 - dzis dostalam strasznie mokry sluz i swedza mnie wloski ( zawsze swedzialy przy owulacji) - dzis temp 36,6 - wczoraj kochalismy sie bez gumki tak sobie mysle ze przy moich dlugich cyklach to troche zawczesnie na owulacje teraz jak myslicie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czemu za wczesnie? mi sie wydaje, ze to roznie bywa. Ja ostatnie cykle tez miałm po 33-34 dni i płodne w 9-10 dzien były...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wydaje mi sie ze za wczesnie bo dopiero 9 dc mam a przy 34 dniowych cyklach owulacja wystepuje w polowie czyli miedzy15 do 22 dnia cyklu. chyba ze sie myle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz co Brednie! jak dla mnie to wszystko jest tak zawiłe ze szok! liedys przeszcytałam na strone o naturalnym planowaniu rodziny i tam było napisane tak: Niezależnie od długości cyklu owulacja występuje zawsze około 14 dni przed końcem cyklu.Nie w połowie, nie w 14 dniu cyklu tylko 14 dni przed koncem. I badz tu madrym. Ja wiem ze teraz mam dni płodne a to 11 dzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie---nio właśnie ja tez słyszałam ze owulacja jest zawsze 14 dni pzred końcem cyklu!!! ...ale w natuzre wzystko jest mozliwe...hehehe a powiedzcie mi dziewczyny bo ja mam dziś 26 dzień cyklu wie c z tego co wiem to okres suchy w \"tych\" miejscach ,a ja mam cały zcas jakis białawy sluz...hhyymmm co to mozę być???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Moluś buzka dla Ciebie i kciukasy! brednie jesli masz regularne cykle to na pewno na owu za wczesnie, Moluś dobrze mowi. Okolo 14 dni przed @ wystepuje owu NIE W POLOWIE cyklu! Obserwuj sie dokladnie i zobaczysz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widze, ze tu cisza straszna:) Ja juz spadam, jutro na uczelnie mam egzaminy i w ogole zalamka:( Bede w poniedzialek dopiero. 3majcie mocno kciuki! Pozdrowki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulek - trzymam kciuki 🌻 a co do moich cykli to nie wiem czy sa regularne czy nie, bo zawsze mialam od 28 do dni a teraz od 4 miesiecy mam po 34 dni. juz nic nie rozumiem :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PADLINKA - gdzie sie podziewasz??? wszystko dobrze z toba i dzidzia???? zaczynam sie niepokoic bo juz dlugo cie u nas nie bylo ❤️ dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Moluś 🌼 Pisałm to na innym topicku ale i tu napisze test negatywny i mam nadzieje ze tylko dlatego ze jest za wcześnie, @ wypada mi na 11 stycznia. :( musze czekac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no włąsnie gdzie sie podziewa padlinka??? a ja jeszcze raz zapytam...jestem w 26 dniu cyklu a mam taką biaława wydzieline z pochwy,jak podcieram sie papierem to ją zauważam....teoretycznie powinien byc teraz okres w którym powinno być sucho w pochwie bo to pzred okresem.a ja mam jakaś wydzieline biała...hhyymmmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapa nie wiem jak u Ciebie ale u mnie tak jest często, taki nieprzezroczysty sluz, chyba jest ok :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×