Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Majka zdecydowanie odrzuciła smoczek, odnalazła swoje palce. Wpycha całą piąstkę do buzi, ssie kciuka i posapuje z zadowolenia. A dziś obsikała swojego tatę jak ją przewijał:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc 🖐️ co tam od rana u was slychac?? u mnie takie nudy, maly dzis wstal o 9 wiec sobie pospalam :D jutro ide do dermatologa bo mnie ta wysypka jeszcze trzyma zajrze do was niebawem :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! ja w pracy nowe zadanie i robie bo czas goni. Boss mogł by sie postarac i umowe dac albo jakac pozwyzke... Iskierko! co z Toba??? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! fląderko fajna stronka, ale poza tym, ze jestem ponoc swirnieta to chyba juz nic by sie nie zgadzalo;) ale co do mojego Miśka, to nawet znalazlabym ze 2 cechy hehe. Moluś Twoj Boss na pewno sam nie wpadnie na pomysl o podwyzce:o Wkurzajace jest to, ze wszystko idzie w gore tylko nie wyplaty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie! :-) Naprawde mnie uspokoilyscie kobitki, dzieki!! zimno strasznie mam w domu a wczoraj wieczorem przyszedl jakis podejrzany typek i mowil ze naprawia domofon, spytalam czy mam jakis papierek, on ze nie (a wygladal jak narkoman zbierajacy \"na chlebus\", kurcze, i mial taka brudna torbe ) i maz go wpuscil, ale go obserwowalismy, heh, domofon niby naprawil, ale spac nie moglam w nocy bo sobie wyobrazalam, ze to wlamywcz robi przeglad mieszkan, jak to sie mowi badanie terenu...kurcze...to chyba zapowiada sie u mnie choroba psychiczna jakas, heheheheheh, zaloba normalie, ale seio troche mnie wtystraszyl, chyba zarygluje sie w domku ma maxa, ehhehe a moj mezus kupil mi wczoraj POMIDORKI...taka mialam ochote, ale sama bym sobie ich nie kupila bo drogie strasznie... :-) fladrta, a mnie gabi kiedys na twarz nasikala jak sie schylalam do szuflady po spioszki, hehehe a ta stronka------o Boze...chyba jestem strasznie leniwa i niec nigdy nie robie bo te \"oprzerwy miedzy wlosami\" mam ciagl;e hehehehehe Brednie, na cos ty sietak uczulila, kobietko?!?! No i gdziez ta nasza Iskierka??!?!?!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze nie wiem na co mam uczulenie, ale wkurzam sie juz bo mnie ta wysypka tydzien juz trzyma i strasznie swedzi :-( siedze i sie drapie, moze oprocz dermatologa odwiedze rowniez alergologa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heja:) padlinuś----hehehe nieraz tez mam takie shizy z tymi włamywaczami :)a potem sie boje spać;) brednie--idz do dermatologa ,ja kiedys miałam taką swedziawke bo od kotów które mamy w piwnicy czym si zaraziłam i chieli az mnie na oddział kłaśc bo nic mi nie pomagało,ale naszcześci wszystko dobzre sie skończyło;) iskierko--gdzie jestes????/???????????? dla wszystkich pozostałych dziewczynek❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co to za zastrzyk??? mi lekarz ogolny przepisal leki na alergie Aleric i Fenistil i cholera ewydalam 30zl i mi nie pomagaja :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ale mam roboty-uff Polecam stronke www.rodzicpoludzku.pl Całuski dla Was 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No kobietki zaraz wysyłam do Was moje zdjątka, tylko nie mam adresu do agapy i Iskierki. Czekam też na Wasze, mój adres to: markotka1985@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok, poszły zdjęcia do: Brednie, Czarnulek, Flądra, Padlinka, Moluś Poproszę Agapę o jej adres to też prześlę. Czekam na Wasze fotki :) Iskiero gdzie jesteś???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka---własnie wysyłam ci moje fotki:) i czekam z niecierpliwością na twoje;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wysłałam zdjęcia:) do agapy nie, bo nie mam mejla do Padlinki nie doszły bo ma przepełnioną skrzynkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od Fląderki zdjątka już doszły i była taka szczodra, że dwa razy mi wysłała :) Super zdjęcia, malutka jest cudna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdjęcia Brednie już kiedyś widziałam, Czrnulka jedno zdjątko też. W takim razie jeszcze Moluś chyba tylko została, no i oczywiście Iskierka, która się ostatnio nie odzywa do nas. Chyba nikogo nie pominęłam? Dziewczyny dostałyście moje fotki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotka jutro wysle Ci swoje zdjecia z pracy bo w domku ich nie mam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fladra i markotka ---- dzieki za zdjecia jak zrobie mojemu bartkowi nowe fotki to tez wam przesle :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka--nie mam twoich foteczek;(..bbuuu....poproszę;) wszystkim zycze słodkich snów...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w mrozny poranek!Widze, ze dzis pierwsza jestem. I co u Was? U mnie OK. Oczywiscie niewyspałam sie.... Mołego dnia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ bylam rano u dermatologa i babka stwierdzila ze to alegriczne, mam wykupic masc robiona i jakies przeciwalergiczny lek. brrr i mam sie ta mascia smarowac przez tydzien :-( cale cialo.... nie mam humoru bo sie nie wyspalam, wstalam dzis o 6.30:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brednie nic ci to nie pomoże
GDZIE JEST ISKIERKA?????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziewczyny. Markotko wyslalam Ci kilka moich fotek i mojego MisiaQa fląderko dzieki za nowe fotki, to pierwsze jest najfajniejsze jak mala lezy Ci na nogach:) Ladnie wyszlas Moluś a czemuz to niewyspana jestes?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Od Czarnulka zdjęcia też dostałam, a za chwilkę wysyłam do Agapy. Dziewczyny co się dzieje z Iskierką??? Brednie współczuję :( Padlinka jak samopoczucie? Moluś czekam jeszcze na Twoje foteczki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Markotka wysłałam do Ciebie rano fotki! nie doszły??? to wysle raz jeszcze.... Brednie tez kiedys tak miałam- przechlapane! A niewyspana jestem dlatego bo sciagnelismy z netu film \"Lost\" i ogladamy, bo fajowy filmik :). \"Przyjaciele\" tez sie sciagaja... 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś dostałam, ale nie na tą pocztę. Jakbym mogła Cię prosić, żeby wysłała na markotka1985@wp.pl, bo z tą mp mam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×