Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Hejka! Nstepny pracowity dzien- wymiekam. U mnie rano o 7;30 było -16. no pusto ostatnio tu - fakt. A Iskierka nadal milczy...-hmmm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie Iskierki to mam pewne podejrzenie :) Otóż jedna laska z któregoś tematu, na którym udzielałą się nasz Iskierka pojechała na tydzień na narty i bardzo żałowała, że nie dowie się wcześniej. Może Iskierka specjalnie czeka do następnego tygodnia, no bo chyba przecież nie zostawiła nas specjalnie. Poza tym dziewczyna, która ma z nią kontakt też się nie pojawia na forum, a zapewne wie już jaka jest sytuacja, więc myślę, że to z prośby Iskierki. Myślę, że Iskiereczka nas czyta, więc kieruję się do niej: TY ŁOBUZIE !!! :) NIe zapominaj o nas :) Co się dzieje u ciebie? MAmy nadzieję, że wszystko w najlepszym porządku !!! ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja chyba jako jedyna cieszę się z tego zimna :P Bo ostatnio ciągle mi jest gorąco i najchętniej chodziłabym z rozpiętą kurtką, chyba hormony mi szaleją :P Męczące to jest bardzo, a teraz jest mi w sam raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeh, witajcie w ten cholernie zimny dzien rece mi zgrabialy i mam problemy z pisaniem prawie, hehehe, cora mi doslownie wlazla na glowe, a w tv nieczego nie ma...bleeeeeeeeeeeeeeeeeeehhhhhhhhhhhhhhhh, hehehehehe No jak zwykle robie czary-mary i \"zarazam\" kogo popadnie, :-D w srode (dopiero) mam usg...oby wszystko dobrze...a to tyle dni jescze!!!!!!!! caluj Was i sciskam moocnoooooooo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka trzymam kciuki żeby wszystko było super :) Daj znać jak już będziesz po wizycie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co zabajona w sumie jak napisalas o sobie to ja nie mam prawa do narzekania. Trzymam za ciebie kciuki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki myszka, niemniej chcę ci z miejsca bardziej zaproawionej w bojach od początku doradzić luz. Ciesz się po prostu bliskością męża bez gumowych i hormonalnych dodatków, a wszystko się ułoży. Chyba że minie kilka cykli waszych intensywnych starań i dalej nic - to wtedy idź do lekarza. Ja pierwszą wizytkę w poradni ds niepłodności mam na poczatku lutego - to pół roku starań (przytulanki co 2-3 dni) i będzie już po 7 cyklu, na początku 8-mego. I mam nadzieję, że jeszcze w tym roku ujrzę upragnione 2 kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
myszko - i jeszcze jedno, nie licz daty owulacji od początku cyklu, bo okres pojawia się mniej więcej 14 dni po owulacji. W przypadku zdrowej kobiety. Zatem kilka cykli obserwuj co się dzieje (chyba, że już w następnym wam się uda, czego bardzo życzę). Od daty pierwszego dnia miesiączki odejmij 2 tygodnie i wtedy z reguły wypada owulacja. Chyba że !!! masz za krótką fazę lutealną, wówczas w określeniu dnia owulacji pomoże ci pomiar temperatury (najlepiej usta bądź pochwa - tam gdzie są błony śluzowe), obserwacja śluzu (rozciągliwy i przejrzysty - płodny, biały, grudkowaty - niepłodny). Temperatura w I fazie powinna być niższa od temperatury II fazy (poowulacyjnej lub lutealnej) o średnio 0,3-0,5 stopnia. Może być tak, że od 1 dnia cyklu jest ona na średnim poziomie np. 36,5 i powiedzmy z lekkimi wahaniami utrzyma się tak do 12 dc. W 13 dc może spaść gwałtownie np. do 36,1 (i najprawdopodobniej jest to moment owulacji lub sygnał, że ona się zaczyna). Od 14 dc (jesli była owu) tempka powinna być już wyższa i utrzymywać się na poziomie ok. 36,9 - 37,z hakiem. Oczywiście tempka jest sprawa indywidualną i zalezy od organizmu kobiety, jej fizycznych cech, od miejsca pomiaru (w ustach będzie nieco niższa niż w pochwie). MOże ona ulegać zachwanianiom wskutek choroby, osłabienia, diety, zmęczenia ... dlatego nie powinna być jednoznacznie rozpatrywana do określenia owulacji. Dlatego warto dodatkowo obserwować śluz, można badać szyjkę (niska, łatwo dostępna, miękka - płodne; wysoko, twarda, trudno dostępna - niepłodne). Dodatkowo możesz mieć czuciowe objawy owulacji (ból w obrębie jajników w dniach kiedy teoretycznie powinna ona występować). Myślę, że troszke pomogłam. Mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie pada snieg i jest -22 !!! Az boje sie wyjsc z pracy- brrr A za 5 dni termin @ -ciekawe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molus----- moze @ nie przyjdzie....... :-) ja juz zmykam, jedziemy na weekend do tesciow wiec odezwe sie dopiero w poniedzialek :-) zycze wam milego weekendu i braku małp :P papapa i caluje was 🖐️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 2334
Wiesz Zabajona najbardziej mnie martwi jedno bo obserwujac sie przez te 2 miesiace nie miałam takiego przejrzystego sluzu który by się tak ciągnął więc w sumie najbardziej jeszcze mnie to martwi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myszka 2334
a i jeszcze jedno jak te testy owulacyjne ktoś ich probował urzywac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam powiedzieć dobrej nocki;0 i do zobaczyska w niedziele wieczorkiem...bo jade jutro rano na uczelnie...;) mam nadziejje że nie zamarzne gdzies po drodze;P..ale mis jedzie ze mną wiec spoko;) markotka---dzia za fotosy,jestes bardzo fotogeniczna;)---🌻 brednie---🌻 padlinka---🌻 moluś---🌻 czarnulek---🌻 myszka---🌻 zabajona--🌻 iskierka-- si---🌻 dla pozostałych pań---[😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Az nie chce sie wierzyc, ze az 2 dni zadna z nas nie odwiedziła topiku!!! Co u Was Kobitki??? U mnie spoko :) Jestem obzarta po dniu babci i dziadka... Miłego dnia...🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No faktycznie nikt nie pisał! Ja dzisiaj calutki dzionek siedzę w pracy :( Agapa dzięki za komplement :P ale ja nie uważam się za osobę fotogeniczną, wręcz przeciwnie, bardzo nie lubię patrzeć na swoje zdjęcia i nie lubię jak ktoś mi je robi. Co tam u Was kobietki? Widzę, że Iskierka nadal się nie pojawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :-) rzeczywiscie pusto tu przez weekend :-( dzis 26 dzien cyklu, temperaturka 37,1 a do @ jeszce 8 dni :-( cycusie bola mnie nieziemsko :-( halo 🖐️ gdzie cala reszta?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ja dziś pierwszy raz od porodu dostałam @. minęło 10 tygodni i 3 dni ale nie boli, a zawsze umierałam z bólu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No mi 2 dni do @. ciekawe? Nic mnie narazie nie boli i ogolnie normalnie sie czuje. Ale pewnie dostane ta wstretna @ bo chyba pecha mam! A dzis mam kolede- pierwsza w nowym mieszkanku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wczoraj pojechalismy do mojej babci i dziadka i sie zalapalismy na kolende ;) u mnie to nie wiem kiedy bedzie :-) bo przyznam szczerze nie chodze do kosciola .... fladra---- ja po porodzie dostalam okres dokladnie po miesiacu i 5 dniach--- w sam dzien babci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez nie chodze do koscioła i z tego powodu jestesmy ganiani przez tesciowa ale kolede juz dla swietego pokoju przyjme. 10 zł w koperte i po sprawie. Podobno po porodzie @ juz nie sa tak bolesne. Ja tez zawsze miałam takie bole, ze nie mogłam chodzic....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
powiem tak: przed ciaza jak bralam tabletki anty to @ mialam przez 3 dni i wlasciwie bezbolesna... a po porodzie brzuch bolal niesamowicie.... wiec nie ma reguly :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobietki co się z Wami dzieje, gdzie jesteście i czemu nic nie piszecie? Nie obijać się proszę, bo ciągle spadamy na drugą stronę! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
byla dzis pani z przychodni, obejrzala malą i powiedziala ze za bardzo na jedna strone leci jak lezy na brzuszku, wygina sie w \'c\", mówiła cos o napieciu miesniowym i rehabilitacji, strasznie sie przejelam, nie zauwazylam tego wczesniwej...Brednie, Padlinka powiedzcie mi cos na ten temat. czy mala bedzie krzywa przez to?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
fladra----- nie wiem co mam ci powiedziec:-(, moj maly tak nie mial a jak lezy sobie na pleckach to moze glowke odwraca tylko w jedna strone? albo moze kladziesz ja wiekszosc na jednym i tym samym boczku?? naprawde nie wiem co mam co doradzic 🌻 dla ciebie, bo bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak na pleckach lezy to głóka nornalnie raz w jedna raz w druga. tylko na brzuszku główka tyklo w prawo i wygina sie.. przepraszam za bledy ale pisze z nia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×