Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

hello wczoraj nie bylo mnie caly dzien w domku :-) odwiedzilam przyjaciolke i poplotkowalysmy sobie :D mam dzis 30 dzien cyklu i @ pewnie za te pare dni przyjdzie.... molus ja trzymam kciukasy za ciebie 🌻 zeby malpa nie przylazla aaa i dziekuje za komentarze przy zdjeciach bartka :D fladerko ja tobie tez komentarz dawalam, ale chyba mi cos nie wyszlo bo go nie bylo, ale dam go ponownie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotka--🌻 brednie🌻 molus🌻 padlinus--🌻 czarnulek--🌻 flądra--🌻 u mnie dzis 14 dizeń cyklu:)....nauki duzo bo za tydzień koło z psychologi wiec nawet na sexik zcasu nie ma...wątpie oby w ty miesiącu sie udało:( 😘 dla Was

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapuś 🌻 ja tez teraz same egzaminy, normalnie załamka :o i tez nie mam czasu na te sprawy... Juz bym chciala, zeby bylo po sesji, a tu jeszcze tyle przede mna. Pozdrowki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molus---- jak tam twoja @???? mam nadzieje ze nie przypelzla :-) fladra---- a ty juz dosyc dlugo @ masz..... pierwsza po porodzie bywa dluga :-( ja mialam chyba 1,5 tygodnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie mam jeszce @ a Ty tez miałs chyba na 25.01? tak ? czy sie mysle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ostatnio miewalam @ w 34 dc a 25 styczen to 28 dc byl, wiec jeszcze czekam :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, rozumie! No ja ostatnio 33 dc @. Wiec moze jutro? No ale poczekamy zobaczymy... Tym czasem Kobitki! Miłego weekendu!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja dziewczeta, hehe Faktycznie ciagle spadamy ostatnimi czasy, hehe, ale tak to bywa, sa wzloty i upadki :-) ja sie ucieszylam, bo wczoraj przymierzylam sukienke ktora kupilam na wesele siostry w lipcu i sie w nia zmiescilam(!), a w listopadzie byla za mala , heheh wiec troche schudlam...i bardzo dobrze bo jutro czeka nas wesele a ja juz mialam plakac ze nie mam sie w co ubrac, heheh ...tylko przeraza mnie wracanie z drugiego konca warszawy w srodku nocy w takie zimno...a moze jakos bedzie ;-) zaraz wraca maz zmeczony z pracy wiec ide robic mu cos cieplego...pa dziewczyny, bardzo was mocno sciskam i caluje i trzymam jak zwykle kciuki , szczegolnie teraz za Ciebie, Molus :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamw sobotni poranek padlinka---milęj zabawy weselnej..;) dziś dzień leniuszkowania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej 🖐️ dzis mnie @ dopadla :-) czuje sie potwornie, boli brzuch, leci jak cholera :-( molus--- a u ciebie jest czy nie ma?? pozrawiam wszystkie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że coraz mniej Nas :( Mnie nie było wczoraj cały dzień, bo netu nie miałam i strrrrasznie się wynudziłam. No a teraz cały weekend w pracy. W poniedziałek wolne, ale nie do końca, bo przede mną egzamin :( Mam dla Was informację, otóż od 1 do 8 lutego nie będzie mnie wcale, bo mam masę egzaminów i biorę wolne. Będę dopiero 9 lutego. Acha, no i nie pisałam Wam, że nowy właściciel, który przejmuje stoisko zatrudnia mnie :) Więc będziemy się jeszcze spotykać :) Brednie szkoda, że @ przylazła :( Padlinka udanej zabawy, ale koniecznie oszczędzaj się :) Moluś trzymam kciuki!!! Czarnulek powodzenia na egzaminach!!! Agapa, nie martw się, bo przecież Padlinka też uważała, że niec nie wyjdzie, bo malo było przytulanka, a tu proszę, już brzuszek rośnie, nic straconego :) Fląderka całuski dla Ciebie i Majeczki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny;) brednie--achh szkoda ze @ się zjawiła;) ale nie teraz to potem;) ja juz tak nie ebde pzrezywac,bedzie to bedzie to bede bardzo szczęsliwa a jeżeli nie to narazie sie nei ebde tak pzrejmowała bo i tak slub pzrede mną:);)....wiec wszystko ok;) buziaki😘 molus---a jak u ciebie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fląderka trzymaj kciuki, bo bedzie ciężko, wszystkie egzaminy mam ustne i to jeden za drugim :( W poniedziałek się zaczyna :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! ja dzis tak krotko bo mam doła, wielkiego doła. Wczoraj zmarł nasz dobry kumpel i dzis jestem nie do zycia. Miał tylko 32 lata. Nawet nie bo dopiero w sierpniu by skonczył. Trzymajcie sie Kobitki. Acha @ nie ma (33dc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pewnie juz słyszałyście co sie stało w katowicach...;( jaka tragedia..;(..smutno mi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mieszkam koło Katowic i niejednokrotnie bywałam tam na tych halach:( ach..... masakra:( nawet ofiary w dzieciach są:( mam nadzieję ze nie było tam nikogo znajomego...... zreszta ....:( straszna tragedia:( płakać mi sie chce:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rany, dziewczyny...smutne to wszystko co sie stalo... a my dopiero dzis sie dowedzielismy ...Molus...wspolczucia...ale kto wie?...moze zycie za zycie...? i jescze jedna tragedia..ponoc ich troje na eurowizje jedzie... a my bawilismy sie super i wygralismy konkurs taneczny ..tak wywijalismy...a tu ludzie umierali w tym czasie...hmmmm 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! DZis juz mi lepiej choc nadal ciezko. We wtorek pogrzeb. Strasznie sie jakos boje... Tez Padlinus przez moment miałam taka mysl ,ze moze Błazej umarł a ja dowiem sie ze jestem w ciazy. Wczoraj sie spotkalismy u niego w domu. Siedzielismy wspominalismy i nawet sie posmialismy. Ale kazdy miał wrazenie za zaraz przyjdzie i usiadzie w swoim fotelu. Uffff straszne. Najgorsze to to, ze troche olewał swoja chorobe. W sylwestra zemdlał i zaraz powinein udac sie do lekarza a on czekał bo miał wizyte 6 lutego. I nie doczekał. Sorki ,ze tak sie rozpisałm. Spadam sie wykapac. @ nie ma. Narazie pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku...sutno sie zrobiło,:(... molus--a Ciebie ejszcze pogrzeb czeka:( współczuje:(.....ale moze jest dobra wiadomsć ze masz pod sercem maleństwo ,nowe życie??....🌻 padlinka---🌻 dzis u mnie 16 dzień cyklu..dziś coś podziałamy z miskiem,ale jeszcze nie wiem bo nastroj nie zaciekawe:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny gdzie sie podziewacie??? wpadłam się z rana przywitać--🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka! Ja sie melduje. Pracy duzo a tu nie ma weny do pracy...I do tego taka jestem niewyspana.... @ nie ma ale dzic tak brzunio boli jak na okres. Ogolnie to od kilku dni to mam taki wielki, ze wygladam jak w czwartym miesiacu ciazy i od 3 dni chodze w spodnicy bo w spodnich sie nie dopinam. Nadal sie nie podniecam tym, ze moze w koncu sie udało choc z dnia na dzien nadzieja wzrasta. Tak bardzo chciałabym sie nie rozczarowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×