Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Witam Laseczki! Byłam wczoraj u lekarza bo przeziebiłam pecherz. Wysłała mnie na usg brzucha i dzis poszłam i okazało sie ze mam na prawym jajniku duza torbiel- 9 na 7,5 cm! W poniedziałek ide do ginekologa. Jestem strasznie wystraszona i mam nadzieje, ze uda sie to wyleczyc i ze pozniej bez problemow bede mogła miec dzidzie... Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molus ---- trzymaj sie bedzie dobrze :-) a swoja droga to chyba duza ta torbiej :-( to sie jakos operacyjnie usuwa??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj duza, duza. Kumpela moja miała ok 5 cm i była w szpitalu takze ja na pewno tez wyladuje. Prawdopodobnie do Poznania mnie wysla. Boje sie....Ale mam doła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molus--ojjj niech ci to szybko usuną...dobzre zę poszłaś do lekażą;) 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus ,kochana, a ja mysle ze to szczescie w nieszczesciu.. dzieki zwyklemu zapaleniu pecherza dowiedzialas sie o tej torbieli. SZybko to naprawia a potem juz moze nic nie bedzie stalo na przeszkodzie w zajsciu~! moze to to cholerstwo powodowalo problemy, co? Bedzie dobrze, oprocz szpitalnej strawy nie ma sie czego bac! ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
molus--- glowa do gory :D spadlysmy na trzecia strone................ :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny..dzis w tzrecim cyklu po odstawieniu zauwazyłam dopiero sluz płodny/!!!!!! taki az \"czop\" sluzy wydobył się i napewno jest to sluz płodny poniewaz wyglada zupełnie jaj białko jajka kuzrego,lepki,szkilsty...a w dwuch ostatnich cyklach nie miałąm takiego..wiec moze dlatego nie było ciaży..??? kto wie.... a powiedzcie mi kochane jak to jest czy ten pierwszy dzień kiedy zauważę śluz to juz jest owu czy dopiero zaczynają sie dni płodne a owu za kilka dni..?? a jak tak to kiedy?? przypome że mam dzis 22 dzień cyklu wiec napewno cykl bede miała ponad 34 dniowy.ahhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loralay
MOLUŚ, ja miałam torbiel którą wykryto 3 lata temu, niestety w gorszych niż u ciebie okolicznościach bo miałam atak bóli, wylądowałam w szpitalu, gdzie mnie przebadało chyba z 4 lekarzy aż sie kapnęli co i jak, ale wypisali mnie po badaniach ;miałam brać hormony ,brałam je ponad pół roku i sama przerwałam potem okazało się że torbiel zniknęła a dziś jestem w ciąży! Nie martw się ! To popularna dziś dolegliwość, będzie dobrze!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje Dziewczyny za wsparcie! 🌻🌻🌻 Jutro o 16-tej ide do lekarza wiec napisze co i jak dokładniej. Pozdrawiam Was Goraco!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny słuchajcie,nie wiem jak to jes z tymi moimi cyklami,najpierw miałam 29 dni ,potem 34 a teraz dziś pzred połódniem w 23 dniu cyklu poleciała mi tylko jedna kropelka krwi i nic wiecej???? co to mozę być???do teraz nic juz mi nie leci???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapko:) moze to była owulacja ...lub jajeczko sie zagniezdziło:) jak były przytulanki:) powodzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma---a powiedz mi czy podczas owulacji tez moze byc takie własnie krwawienie (jedna kropelka)??? bo jak tak ty chyba na owu bym stawiała bo pzred wczoraj miałam czop sluzu płodnego,a dziś kłuje mnie z lewej strony na dole brzucha..sama nie wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak agapko:) to najprawdopodboniej była owu:) A to ze Cie teraz kłuje to płyn poowulacyjny ktory drażni otrzewną. Czyli jak przytulanki były przed owu to masz szansę na fasolkę:) :):):) Ta \"plamka\" to mogło byc pęknięcie pęcherzyka... u niektorych kobiet jest przy tym małe plamienie. Wieć wszystko jest oki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma--przytulanko było kolkanaście godzin pzred tym krwawieniem;) wiec mozę...a powiedz mi jeszcze czy jak się jesszcze dzisiaj poprzytulam to cos da?? czy juz raczej nie??..a kłuje mnie teraz jak cholercia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..a wiec ja cały dzień dziś ma te kłucie w dole z lewej strony brzucha..ma nadzieje ze to owu..ale kurcze to iexle by mi sie wydłuzył cykl jak owu dopiero 24 dna cyklu... dziewczyny gdzie sie podziewacie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapko:) Spróbuj...;) kto wie.......:) Ja owu miałam z 13dc na 14dc a przytulanki 12 i 13dc i nic z tego nie wyszło:( 4 miesiac staran i klapa:( A wszystko ze mna i męzem jest oki:) Wiec trzeba liczyc na cud:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapko ...czesto tak jest ze przy cyklach powyzej 30 dni owu jest bardzo pozno:) więc działaj!!!!!!:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enigma--działałam i dziś..;) heheheeh.kurcze tylko zeby z tego cos wyszło..a najlepiej dzieko:P heheeh,dzia ze chociaz ty tu zagladasz i mi cosik doradzisz;)..buziak🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj agapa :-) trzymam kciuki zeby cos z tego wyszlo :D pozdrawiam goraco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka kobitki! Jutro ide do szpitala z ta swoja torbiela. Trzymajcie kciuki! Jak wroce to sie odezwe ! Całuje Was Goraco 👄 i Pozdrawiam 🌻 !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus, tylko sie nie denerwuj, wszystko dobrze sie zakonczy . ❤️ dla ciebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieje. Pan doktor powiedział ze jak mi usuna to cos to szybko powinnam zajsc w ciaze. :) Bo ten torbiel wszystko blokował ! Ide sie pakowac i w ogole! Trzymajcie sie ciepło!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No widzisz :-) byc moze ten torbiel byl problemem, zobaczysz ze po zabiegu szybciutko bedziesz miala dwie kreseczki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! jestem w domku. Czeka mnie Poznan i to jak najszybciej....!!! Jest drugi torbiel na lewym jajniku tylko mniejszy. Pozdrawiam WAs Goraco !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W poniedziałek jade juz! Tesciowa załatwiła :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molus------trzymam kciukasy zeby wszystko bylo dobrze Agapcia ---- moze uda sie, co? 🌻 Wszystkie Was caluje mooocno!!!!!!! Bardzo mocno... :-) Przed nami rozliczanie w fiskusem-----trzeba znalezc kogos kto odwali za nas te czarna robote, bo ja to ani ani sie w tym nie kapuje....ehhe booziaczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×