Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Padlinka a co to za małżeńskie kryzysy, szybko się przytulać do męża i ładnie pogodzić proszę! :) Czarnulek szkoda, że przerwałaś studia (nic nie wiedziałam) :( Mam nadzieję, że uda Ci się je dokończyć. Teraz trzymam kciuki, żebyś zdała to prawko :) Moluś jak po wizycie, pisz kobieto!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny...wyniki meza bardzo zle. wedlug danych, ktore znalazlam w necie to te parametry sa wskazaniem do in vitro:( Jestem podlamana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrowienia dziewczyny:) gratulacje dla Brednie:) Padlinus - bedzie dobrze🌻 Molus, Markotka:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi nie załamuj się tak od razu, takie złe wyniki u faceta bywają czasem z powodu przemęczenia, przepracowania, stresu itp. Czasem wystarczy kilkudniowy urlop i wszystko wraca do normy! Głowa do góry! Trzymam kciuki! Fląderka, co tam u Ciebie się dzieje ciekawego? Moluś??? Brednie, Padlinka, Agapa, Czarnulek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki! torbiel minimalnie sie zmniejszyła. Na @ sie nie zanosi :( Cos sie pewnie pochrzaniło z hormonami :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Molu i co będą wywoływać @??? Reszta kobitek zapadła w sen zimowy? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmm... Moluś a może faktycznie pomyśl o skonsultowaniu się z innym lekarzem? Ten chyba nie jest najlepszym :( Brednie, Padlinka, Agapka, Czarnulek, Fląderka 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wysłałam Wam zaproszenie do stronki Nivea, można dostać za darmo ten reklamowany kremik Goodbay Cellulite :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brednie, Marcinek jest słodziutki :) Uwielbiam takie maluszki :) A Bartek jeszcze z butli pije? Dziewczęta co tam u Was słychać, nic nie piszecie i spadamy strasznie?! Mnie od dwóch dni strasznie brodawki bolą, nie wiem, może to przez odstawienie leków, jestem teraz w połowie cyklu (a może owu się pojawi i dlatego?).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotko:) jestes kochana,ze stoisz tu na warcie:P ja niestety malo czasu ostatnio mam,ale odezwe sie wkrotce.buziakii!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc! @ przyszła sama! :) Brednie Marcinek cool! :D ciekawe jak wyglada Majeczka! flo podeślij jakieś foty!!! PAdlinka a jak tam Twoje panny? Dominique co u ciebie?? dla wszystkich 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinko ja tylko mam czas to zawsze :) Moluś super, że @ sama przyszła :) U mnie coś się dziwnego dzieje po odstawieniu tych leków, bo jak już pisałam starsznie mnie brodawki bolą i mam takieeee dziwne zachcianki, że aż strach! Ciągle tylko bym jadła :( Fląderka co tam słychać w wielkim świecie? :) Brednie, Agapa, Czarnulek, Dominique 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki :) Nie poszłam dzisiaj do pracy, wzięła urlop na żądanie, bo od dłuższego czasu mam uczulenie w okolicach oczu, takie czerwone place, a dzisiaj to już tragedia jest! Wyglądam jakby mnie ktoś pobił :( Byłam u dermatologa dostałam jakieś marowidła, masę tabletek i nic nie przewchodzi, już nie mam na to siły :( Dwa miesiące już się tak męczę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kochane! mam chwilke.dzis nerwy przezylam,bo gabrysia drugi dzien w przedszkolu i juz dzwonia ze ryczy ze ja ucho boli,masakra normalnie byla-poszlam po nia,za rekedo lekarza(na syrenie, zena caladzielnice bylo slychac;-) )lekarz nie przyjal, do domu(w dalszym ciagu na syrenie)dopiero jak jej podalam cos przeciwbolowego usnelai juz ponocjwej nie boli..eh,matka byc..jakie to urocze:P a emilce zeby se wyzynaja.i jest nerwowa troche.. mi cykl jeszcze nie wrocil,w koncu karmie piersia jakby nie bylo.tyle ze znacznie rzadziej niz gabrysie swego czasu,wtedy po 13m-cach zaczelam miesiaczkowac znow, i teraz nie znam dnia ani godziny,ale wolalabym jednak zeby juz si e organizm unormowal...eeeeeeh i zajeta jetsem cholernie.trzyrazy w tyg latamnate spotkania i okazuje sie ze czasu na wszystko corazmneij..teraz jeszcekurs komp.doszedl i juz nie wiem jak zorganizowacsobie czas zeby rodzina nie ucierpiala. zmezem lepiej:)i mam nadzieje ze na dlugo! markotko,jak z ttym uczuleniem? molus,co u ciebie? domi,pisz co slychac, i nie podlamuj sie dziewczyno!!!pamietaj!!! fladro kochanaczekam na nowe zdjecia! czarnulek🌻 brednie kochane,wielka buzka dla ciebie i twoich mezczyzn, agapko🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paldinuś cieszę się że z mężem już lepiej :) A jak tam Gabrynia? Lepiej już? Moje uczulenie? A no, trochę lepiej, ale tylko dlatego, że jest \"obstawiona\" leki odczulającymi i jakimiś smarowidłami :/ Brednie, Agapa, Flądra, Moluś, Domi, Czarnulek 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilke. Pdjelam decyzje o zaprzestaniu staran na jakis czas. Psychicznie jestem za slaba na kolejna porazke. W maju jedziemy do Polski do Kliniki leczenia nieplodnosci Invicta w Gdansku. Zobaczymy co lekarze powiedza. Licze sie z tym, ze zproponuja inseminacje. I jesli tak sie stanie to sie zgodzimy, ale tylko na jedna. Jezeli nie uda sie za pierwszym razem to dalej probowac nie bedziemy. Jesli wynikow nie uda sie polepszyc to pewnie czeka nas ivf. Boje sie o tym wszytkim myslec, ale stopniowo godze sie z tym. Odezwe sie za jakis czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotko:) gabi jednak nie symulowala...ale dostaje przeciwbolowe i kropelki do uszka i juz ok. teraz male juz spia a ja chyba pojde do wanny sie pobyczyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
domi,kochana,jestem z toba...bardzo mocno..wiem ze wam pewnie bardzo ciezko,ale moze wlasnie na ten czas tak ma byc...przytulam z calego serca i odwagi dziewczyno!moze jak zaprzestaniecie staran cos sie odblokuje?❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Domi, słońce, nie mart się! Zobaczysz będzie jak Padlinka pisze jak przestaniecie się starać to może akurat właśnie wtedy coś wyjdzie :) Padlinka tak miała, jak myślała, że z tego cyklu nici, to już miała w brzuszku małą fasolkę :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moje sloneczko gabrysia dalej chora..hih spala dzis od 17.00wieczora wczorajszego do 7.00 rano!!!biedna,musiala byc tym bolem zmeczona porzadnie cos mnie wysypalo takimi malymi cholernie swedzacymi krostkami, brrrrrr i wszystkiego nam najleprzego z okazji dnia kobiet!!!!!!!!!!!!!!!hihihi] ja jesczezyczen nie dostalamod nikogo:( sama sobie skladam i wam tez :D hihi na ,mezczyzn nie mozna liczyc:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Ja tylko na sekunde. Markotka Ty Słolońce jeździłaś do Poz. do lekarza. Mogłabyś mi napisać do jakiego lekarza. Z góry wielkie dzieki! Dla Was laseczki ❤️ Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś jeżdżę cały czas do prof. Warenik-Szymankiewicz, ale jeżdżę prywatnie (wizyta kosztuje 150zł). Padlinuś a co to za uczulenie? Aaaa, dostałam @ bez leków :) cud jakiś :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny:) zrobcie porzadek na skrzynkach mejlowych! wracaja mi mejle od Padlinki i Czarnulki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki Flo za fotki !!! Majeczka już taka duża... A pamiętam jak tak niedawno się urodziła!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×