Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

No własnie... Ja mam pracy duzo-niestety...Ale cały czas mysle czy w tym cyklu udało sie zrobic dzidziusa... O jak BARDZO bym chciała...!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
BREDNIE: STO LAT, STO LAT, NIECH ZYJE ZYJE NAAAAM STO LAT, STO LAT, NIECH ZYJE ZYJE NAAAAM JESZCZE RAZ JESZCZE RAZ NIECH ZYYYYJEEE ZYYYJEEE NAAAAM NIEEEEEEEECH ZYYYYYJEEEEEEEE NAAAAAAAAAAAAAAM!!!!!!!!!!!!!!! Wszystkiego najpiekniejszego i brzusia ;-) pełnego 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dzieki dzieki !!! brzusio pelny to chyba od jedzenia bedzie :P:P:P bo placuszek robie :D jak do piatku nie dostane to ide na badanie beta hcg albo kupie drugi test

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 dni mi brakuje, czyli na czwartek...-ehh. Jak nie dostane to w piatek biegne po test. Kusi mnie zeby juz zrobic ale chyba poczekam jeszcze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No my wszystkie biedule tak czekamy na te pełne brzusie, a tylko brednie będzie dzisiaj mieć :) Ale my też się kiedyś doczekamy i to nie pełnych tylko od ciacha :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JASNE ZE SIE DOCZEKAMY!!! Predzej czy pozniej ale sie wszystkie doczekamy!!! Ale lepiej jak by było predzej... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No jasne, że lepiej jakby było prędzej :) A może niektóre z nas już się doczekały a o tym nie wiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
brednie---wszystkitgo naj naj nja,spełnienia marzeń!!!!!!!!a w szczególności tego jednego!!!❤️ markotka---no coś ty misiek bardzo chce dzidzie ,ale nie etraz...ale napewno wiemto na 100% bedzie bardzos zczęsliwy jak nasz mały człowieczek pojawisie troszke wcześneij:) a tak wogóle to ta moja metoda chyba nei powinna mnie zawieść,ponieważ pytałam dzis na jednym forum to specjalista powiedział ze ,już sam płyn pzred wytryskiem zawiera plemniki ktore moga zapłodnić,a jak ja jeszcze sobei wkaładam serme do srodka to juz wofgłe....wiec tzrymajce kciuki!!!!!!!!!!:) narazie zmykam do kuchni obaidek jeść:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Twoja sytuacja jest prawie taka sama jak moja :) Mój Misiek też chce, ale troszkę później, ale teraz też by się bardzo z dzidzi cieszył, bo sam mi to powiedział, chociaż martwiłby się o to czy wydołamy finansowo. Ale ja sądzę, że dalibyśmy sobie radę, mamy troszkę oszczędności. A jakby coć, to zawsze mogę wziąć urlop dzioekański, to wtedy odejdzie oplata za moje studia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agapa - jesli facet nie chce ci nabrudzic do srodka tylo na brzuszek to nawet przed wytryskiem tym wlasciwym pojawia sie taki przedwczesny, takie plamienie :-) ktore tez zawiera plemniczki. U mnie tez tak bylo w tym cyklu :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moj Aniołek bardzo chce i tez nie moze sie doczekac. On to juz tydz. tem test kupowac-hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciałam napisac, ze On juz tydzien temu test kupowac chciał :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moluś mnie też kusi, żeby zrobić już test,, ale ostatnio mnie oszukał i dlatego wolę pójść później na beta, jak dostanę wypłatę, bo narazie krucho z kasą, a liczę, że dostanę za kilka dni i wtedy może... albo poczekam nawizytę u lekarza w poniedziałek. U mnie @ też powinna być najpóźniej w czwartek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No właśnie dzwoniła do mnie szefowa, zebym przyszła jutro po kaskę :) Więc jak okresu do czwartku nie będzie, to w piątek rano idę na badanie, a może i test zrobię? Zobaczę jak to będzie, no chyba że mnie @ wyprzedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie nadal cisza z @..... zero bolu brzucha, tylko sikam co chwile i jem czesto :-) ale test negatywny wyszedl.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też chcę
Pa Moluś! A mnie rozbolał dolny odcinek kręgosłupa, ale nie sądzę, żeby było to jakąś oznaką, tylko jest tak dlatego, że siedzę już na tyłku 6h :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to ja pisałam, to powyżej. Zapomniałam zmienić pseudonim. Pod tamtym pisałam na innym forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, Agapuś ---- fotki nie doszly...ale ja mam z poczta ostatnio takie male problemy...Na wszelki wypadek przeslij jeszcze raz... Wrocilam wlasnie z uczelni...okazalo sie ze tam juz od paru dni bylo wiadomo, ze za tydzien mam obrone, a tylko ja zylam w nieswiadomosi...kurcze, zupelnie przzypadkiem tam pojechalam, ale jakbym nie pojechala to pewnie dowiedzialabym sie o terminie egzaminu dwa dni przed, jak kolezanki :-O Alez sie denerwuje....moze dobrze ze nie jestem w ciazy, bo bym potencjalnego dyplomu nie mogla oblewac, a i dzieciatku te strrresy by zaszkodzily, heheh Wszystko ma swoje plusy i minusy...chociaz licze ze w tym miesiacu bociek przybniesie ten upragniony pakuneczek, heheh 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka trzymam kciuki za Twoje starnia i za obronę oczywiście też! Brednie namówiła mnie i robię jutro rano teścik :) Boże, wiecie jak mnie kręgosłup boli, normalnie wysiedzieć nie mogę, a brednie mi pisze jeszcze, że ona tak miała na początku ciąży, to już tak mnie podpuściła, że poleciałam kupić teścik. Trzymajcie kciuki za wynik! Będę jutro od 15, to dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
markotko droga, dzieki, ja tez trzymam kciuki...strasznie jestem ciekawa co tam u ciebie w brzusku sie dzieje...heheh :-) ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Padlinka ja też jestem bardzo ciekawa i mam nadzieję, że to nie zaburzenia hormonalne mi w brzuchu siedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale czekaj bo nie zrozumialam za dobrze...czy tobie juz sie okres spoznia? czy tylko niepewnosc cie zzera? bo jesli to drugie to poczekaj troche, zawsze zaoszczedzisz 10 zł, heheh, chociaz wiem ze to glupie pocieszenie....tym nie mniej OBY CI SIE UDAAAAALOOOOOOOO!!!!!!!!!❤️ ❤️ ❤️ ..i nam wszystkim...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Okres powinien być jutro, ale nic nie wskazuje na to, żeby miał się pojawić. A test już kupiłam :) Zrobię jutro rano, no chyba że mnie @ wyprzedzi, a mam nadzieję, że nie. Uda się nam wszystkim, musi się udać!!! :) :) :) A teraz już uciekam, do jutra, będę po 15. Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość iskierka_nadzieja
Ja tez czekam do czwartku.Zobaczymy.Pozdrawiam oczekujace na fasolki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Trzymam kciuki za Was kochane! wczoraj byłam w odziwdzinach u mojej dobrej kolezanki ,która 2 tygodnie temu urodziła śliczną córeczke:)włąśnie ona zaszła w ciaze jak odstawiła tabletki:)i powiedziała ze uwazała:) a tu co śliczny dzidziuś:)wiec moje starania ...moze beda wynadrodzone:) buziaki bede po 13:) papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wynik testu- 1 kreska, buuu :( A byłam już prawie pewna, że to ciąża! Kręgosłup nadal boli, jajniki też troszkę, temp cały czas 37,2-37,4 a okresu nie ma (dzisiaj jest 7 dzień przerwy). Nie mogę uwierzyć w wynik tego testu, jestem wściekła poprostu! Pewnie okaże się, że Diane-35 już mi nie pomaga i zacznie się seria badań i eksperymenty z nowymi lekami! W poniedziałek idę do lekarza, jestem ciekawa co mi powie. To już druga przerwa z kolei bez okresu, a ja głupia liczyłam, że dzidzia rośnie w moim brzuszku, buuu :( Teraz dopiero zaczynam rozumieć kobiety, które starają się już kilka miesięcy, ich rozpacz...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×