Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

padlinka

w tym cyklu moze zajde w ciąże....

Polecane posty

Gość Czarnulek
brednie to niezle jaja:) co to za baby byly heheh Mowia, ze najlepiej testowac z ranca we wczesnej ciazy, a ile Ci sie spoznia juz @ ? Jak juz kilka dni to nazbieraj troche siskow i dzialaj:P 3mam kciuki mocno!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
spoznia mi sie 5 dzien zrobilam przed chwila test i ponownie jedna kreska, juz nic nie rozumiem :-( w takim razie skoro to nie ciaza to co????? mdlosci, sikanie bez konca typowe objawy ciazy a ciazy nie ma?????? po niedzieli ide do gina.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
Dziwne naprawde. A dzien owulacji mniej wiecej wyznaczylas? Bo jesli tak to nie powinien bez powodu sie spozniac az 5 dni:| Tez nie rozumiem.Najlepiej do gina albo na bete. A tempe mierzylas rano? Jak nie to zmierz teraz. Jezeli malpa miala by przyjsc to powinna byc tempa nisko. Ja tak mialam w poprzednim cyklu, caly dzien utrzymywala mi sie 36.6 i dostalam 2 w ten dzien. Pozdrawiam i 3mam mimo wszystko nadal kciuki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
brednie jeszcze jedno. Kiedys czytalam, ze babce wyszedl 2 razy negatywny i jak robila ten 2 to nie wyrzucila go i pozniej patrzy po godzinie chyba a tam II krechy i byla w ciazy:) Z testami to nigdy nie wiadomo, bardzo czesto zawodza, slyszalam ze najlepsze sa Quick Viev czy cos takiego:) 3maj sie cieplo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć!!! brednie---kurcze ciagle jedna kreska??niemożliwe;)pzreciez 5 dni ci sie spóxnia....kurzce...może za wcześnie na test,sama juz nie wiem!!!a taki ze mnie ranny ptaszek bo codziennie do mikołaja wstaje o 6.00.:) na 7,45, musze być u niego:) wiec zawsze tak rano! moluś---trzymam nadal kciuki!!!;) czarnulka--🌻 a u mnie obwódki od cycuszków powiększone ,ale narazie spokój bo dopiero 2 tygodnie od zapomnuianych i odstawionych tabletek wiec ...dam sobie na wstrzymanie do najbliższego @...który mam nadzieję sie nie pojawi:) ale to za dwa tygodnie tak 13 wypada!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a co do testów to słyszałam ze najlepszy test to \"pre test\" polecają go we wszystkich aptekach,troszke drogi bo ostatnio dałam 14 zł ,ale podobno naj...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czarnulek - temperature mierze codziennie i juz od kilku dni mam taka sama - 37,1 rano i 37,5 przez reszte dnia. oczywiscie mierze w pochwie. czuje sie srednio i wkurzona jestem :-) na baby w przychodni tez :-) coza ciolki kurna, po co one tem pracuja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
agapa to z tymi obwodkami dobry znak jest:) moze sie udalo, znam wiele takich przypadkow ze po odstawionych tabsach odrazu fasola sie zadomowila:P Ja akurat uwazalam po odstawieniu bo nie chcialam trojaczkow ani nic w tym stylu:P U mnie 33dc czyli 11-13dpo, jak pisalam wczoraj lekko zaslablam, w szoku bylam, jajniki juz nie kluja, dzis brzuch mnie nie ćmi, a tak ogolnie to nic juz nie czuje, sucho u mnie, tempka 36.9. Nie wiem jak to bedzie:) ciekawa jestem czy to TO brednie, czyli o ile wiem to tempa wskazuje ze @ jeszcze nie nadchodzi dzis na pewno,hmm... a z tymi testami to chyba roznie bywa, ja tez stosowalam pre-test:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
Dziewczyny u mnie wlasnie pojawil sie bardzo jajkowy zluz... nie wiem co to znaczy. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam caly czas dziwny sluz. juz sie chyba godze z mysla ze dzidzi nie bedzie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moluś a co tam u ciebie?? @ jest czy nie ma?? moze chociaz Tobie sie udalo :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no normalnie co sie wkurzyłam, zadzwonułąm do mojego ginia aby sie umówić na wizytę...wiedziałam ze powie mi ze za 3 tygodnie gdzieś,no ale ona do mnie ze narazie do 20 grudnia nie zapisują dopiero po 20 będą zapisywac ale na styczeń bo tyle ludzi mają!!!!nieźle co?!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziewczeta @ narazie nie ma i nic nie czuje by sie pojawił. Chyba dzis sie skusze i kupie tescik i zrobie. Jak o tym pomysle to az serducho mi szybciej zaczyna bic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kobietki! Własnie wyczytałam wszystko co od wczoraj nasmarowałyście istwierdzam, że wszystkie oczekujące jesteśmy :) na @ Ja mam 8 dzień przerwy po odstawieniu tabletek i nadal nic a tempka dzisiaj 37,4 a do tej pory miałam 37,2 i raz tylko 37,4 i teraz znowu. Test robiłam w dniu spodziewanej miesiączki, był negatywny, ale i tak już nic nie wiem. Piersi wogole nie bolą ani nic się w ich wyglądzie nie zmieniło, jajniki lekko pobolewają, chociaż rano trochę mocniej bolały i już myslałam, że @ dostałam, ale nie. A do tego wszystkiego mojej mamie już 3 noc z rzędu śni się, że jestem w ciąży, może to sny prorocze :) A nic jej nie mówiłam, że okresu nie mam. Ale byłoby super!!! I tak mysle, że chyba teścior powtórzę, jak myslicie, czy czekać do poniedziałku na wizytę u lekarza? Już nie wiem co robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agapa a moim Miśkiem to nie będzie tak łatwo, bo wie, że odstawiłam tabletki (kurczę trochę żałuję, że mu powiedziałam), no i po ptokach :) No ale myślę, że powinien wiedzieć. Zobaczymy jak się sprawy potoczą. W poniedziałek się wszystko wyjaśni. Kto planuje jutro rano testować? Może się dołączę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kurcze nie wiem czy robic ten test juz dzis czy jeszcze poczekac? Nie wiem! Metlik w głowie mam! aaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Acha, no i zaczęłam częściej siusiać, co pół godzinki muszę biegać. No ale staram się nie nakręcać, bo przecież test był negatywny. A powiedzcie mi, jak jest ciąża to bolą raczej oba jajniki, prawda? Bo mnie raczej boli lewy, prawy bardzo rzadko (ale prawy mam \"chory\"). Jak to jest? bo już ogłupiała jestem :) I raz myślę, że to TO a drugi raz, że na pewno nie, no bo ten wynik testu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra to ja tez rano robie i jutro Wam napisze! A teraz zmykam do domciu. Trzymajcie sie cieplutko! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pa Moluś! Ja chyba też powtórzę jutro rano, ale wątpię, żeby były 2 kreski.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
Molus trzymam kciuki za Ciebie:) Markotka co do jajnikow, slyszalam, ze nie ma reguly, moze boles raz jeden, raz drugi:P Ja tam sie nie nakrecam, bo nie ma po co, to bez sensu, a potem juz tak mozna sie skolowac, ze co miesiac bedzie sie mialo objawy:) Ja po prostu czekam do najpozniejszego dnia, w jakim dostalam @ kiedyskolwiek i dopiero bede testowac jak cos. Mnie tez piersi nie bola, mialam tylko tkliwe sutki i piersi pelniejsze, ale nie ma sie co tym sugerowac, bo jest duzo kobiet, ktore piersi zawsze bola przed @. Nie chce nikogo dolowac, chce zebyscie sie nie nakrecaly za mocno bo potem tylko rozczarowanie na maxa...:( Jak zatestujecie to piszcie jak tam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulek ja się zastanawiam czy wogóle warto, żebym robiła jeszcze test. Nie wiem czy wiesz jak wygląda moja sytuacja. A wyglada tak, że brałam Diane (obecnie odstawiłam, ale jestem teraz właśnie po przerwie-8 dzień po odstawieniu) i nie mam okresu. A odstawiłam, bo już drugi raz z rzędu nie dostałam okresu w przerwie. Dlatego nie wiem czy w moim przypadku wogóle wchodzi w grę ciąża, chociaż bardzo bym chciała. W ostatnim opakowaniu zapomniałam tabletki i przerwa wyniosła więcej niż 12h a był to początek opakowania. W poniedziałek idę do lekarza to się wszystkiego dowiem. Więc właśnie nie wiem czy jest sens powtarzać test jak wyszedł mi negatywny w dniu spodziewanej miesiączki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
Markotka rozumiem i cos Ci powiem, nie po to zeby Ci przykrosc sprawic, ale patrze realistycznie. Tez bralam Diane i ja wyladowalam w szpitalu przez nie, jakies zmiany hormonalne, a po odstawieniu czesto @ sie duzo spoznia, ja tez tak mialam po odstawieniu, wiec chyba lepiej bedzie zaczekac na okres po prostu i sie nie nastawiac. Moze to fasolka, ale moze tez byc to kwestia hormonow po odstawionych tabletkach. Nie teraz to bedzie nastepny cykl na staranko:) 3maj sie mocno i cierpliwie, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Robić test, czy dać sobie spokój i poczekać do poniedziałku na wizytę u lekarza? Jak sądzicie? Podam objawy jakie mam, ale nie muszą one oczywiście wskazywać na ciążę: - temp. 37,4 (ostatnio była 37,2) mierzona rano w pochwie - biały śluz gęsty, czasem trochę rościągliwego przeźroczystego - pobolewanie jajników raz z jednej raz z drugiej strony - lekko powiększony brzuch - powiększone lekko, ale niebolesne piersi (powiększone moga być od Diane) - zachcianki na słodkie - częste siusianie - o 20 zasypiam, bo aż same oczy mi się zamykają To wszystko mam na 100%, niczego nie doszukuję się na siłę. Jak sądzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czarnulek to było dopiero 2 opakowanie po 3 miesiącach przerwy, w ktorych wróciła owulacja i cykle o dziwo były regularne- 28 dni. Pewnie masz rację, ale ja tak bardzo bym chciała, żeby to była ciąża! A starać się nie mogę, bo mój Misiek jeszcze nie chce, więc pozostaje mi tylko liczyć na wpadkę, a wiem, że z niej by się bardzo cieszył. Głupie to, ale tak jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepraszam że wtrącę - nie czytałam całego wątku - brednie - jeśli mierzysz temperaturę i utrzymuje sie ona na wyższym poziomie niż w fazie przedowulacyjnej dłużej niż 18 dni to najprawdopodobniej jestes w ciąży, ta faza powinna trwac około 14-16 dni, oczywiście zakładając że mierzysz co rano, po przebudzeniu bez wstawania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
Mrkotka, dobrze ze wyjasnilam. Skoro po odstawieniu mialas regularne cykle to bardzo dobrze! Bo ja np. mialam dlugie i mam do dzis, ale u mnie tez odrazu po odstawieniu w 1 cyklu bylam plodna. Twoje objawy sa obiecujace naprawde, szczegolnie z tymi jajnikami, bo kolezanka moja tez sie uskarzala na bole jajnikow na poczatku i na sluz. Wiesz co, moze napisz mi dokladnie ile po odstawieniu wystapil sluz plodny, ile trwal i kiedy bylo przytulanko? :) Wtedy przeanalizujemy wszystko i zobaczysz czy testowac:) Jak masz ochote to wskoczymy na jakis prov:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czarnulek
Kurde, ale bledy robie:) Mialo byc, ze dobrze, ze wyjasnilas i na koncu priv:P Pierniczy mi sie przed oczami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To było tak, że od razu w pierwszym cyklu po odstawieniu miałam śluz płodny, tak jak powinien być. Później zaczęłam znowu brać tabletki i popierwszym opakowaniu nie dostałam @, ale lekarz kazał dalej tabletki brać, no i brałam. 8 dni temu skończyło mi się drugie opakowanie, w którym na początku zapomniałam tabletki i pojawił się wtedy śluz płodny i w ten dzień współżyłam. No a teraz minęła przerwa a ja okresu nie mam, tylko te objawy. I nie wiem co mysleć, czy to ciąża, czy tabletki i coś nie tak z moimi hormonami? Zaraz muszę uciekać, bo w pracy jestem, ale jutro o 10 zapraszam na gg 8741909. I dziekuję za pomoc i wogóle za zainteresowanie moją osobą :) Pozdrawiam, do jutra! P.S. A test i tak chyba zrobię jutro rano tak z ciekawości :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×