Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Jowala

Która z dziewczyn zdradziła swojego faceta męża i czy były

Polecane posty

Gość Gosia*****
czytam... a kto tu Ciebie zna, żeby martwić się czy za dużo powiedziałeś. A poza tym, czasami trzeba z siebie wyrzucić, to co gdzieś tam na dnie serca leży. To takie oczyszczanie duszy. Ty jesteś anonimowy ;-) I nie uciekaj!!!! z kim będę gadała ;-) ;-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*****
21 letnia... - sama widzisz, że każdemu czegoś brakuje, każdy też czego innego oczekuje. Trudno tutaj doradzać, bo każde życie jest inne. To my dokonujemy wyborów. I chyba należy jednak też pamietać o tym, że nikt za nas życia nie przeżyje i my za nikogo nie próbujmy przeżyć. Myślę, że powinnaś się jednak postarać o to, abyś miała kawałek tylko Twojego świata. Nie można oddać się bez pamięci tylko rodzinie, bo szybciutko się wypalimy. A wypalenie, to już świetna droga do zdrady, rozstania, braku miłości... Ale ja oczywiście nie wiem jak na prawdę z tym życiem jest. Sama ciągle się uczę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam...
No tak ale czy ja mam tu jeszcze coś do powiedzenia?.Jesteś naprawdę niezwykle miłą i mądrą kobietą.Poukładaną , rozsądną.Być może nieco dokucza Ci samotność. Myślę że jak nasze połówki wrócą to trzeba będzie się uczyć bycia razem na nowo.Ja jestem o tym przekonany że tak będzie.Ja już bym chciał Zeby moja żona wróciła.Sam już przyzwyczaiłem się do życia samemu.A to już bardzo źle.Czynię już kroki żeby samemu znaleźć dla niej tu pracę. Ona ma już problem. Jeżeli wróci do Polski to już nigdy do Włoch nie wróci.Kiedy rozmawiam z nią o tym to wynajduje1000 powodów dla których wrócić nie może.Perspektywa zakończenia epizodu włoskiego w życiu staje się dla niej trudna.Rozumiem to bo sam kiedyś pracowałem we francji.i kiedy zdałem sobie sprawę z tego że to już koniec ,tak na amen to było mi ponuro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam...
21-letnia.Przecież jesteś jeszcze taka młoda... Ja mam już swoje lata ale sam jestem w tych sprawach zielony.Wprawdzie jest zapracowany ale nie ma czasu dla Ciebie i pewnie to się nie zmieni.Ale z kolei jak znajdziesz takiego który ma czas dla Ciebie to będzie bez grosza.Bardzo rzadko jest wszystko razem.Właściwie to prawie nigdy.Co do mnie to ja już pisałem że nie ma takich skarbów które zamieniłbym na moją miłość.Mam taką pracę że widziałem bardzo wielu ludzi bogatych ale bardzo nieszczęśliwych-z rozmaitych powodów.Z braku miłości też.To dlatego wiem dziś że nie zamieniłbym....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*****
wiem, zamienimy ten topik na "codzienne pogaduchy" , bo prawda jest taka, że nie można za długo rozmawiać na temat zdrad. Zresztą, co one nas obchodzą. Nas NIE dotyczą i tak ma być... A gdyby kiedyś miałoby być inacze, no cóż wyedy będziemy sie martwić, albo... cieszyć ;-) Kto wie jaki scenariusz zycie nam pisze. "Nigdy nie mów nigdy" tego sie trzymajmy i do przodu. Tak jak pisałeś, żyjmy tak aby w lustrze zawsze zobaczyć człowieka...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia*****
a co do samotności, nie nie jestem samotna. Czasem bywam sama, ale nigdy nie samotna... Taki mam sobie charakterek. Jestem optymistką w zasadzie zawsze i wszędzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam...
21-letnia Wprawdzie Twoje kumpele ciągle bawią się jeszcze, ale nie mają kochanego dzieciaczka one tego nie mają.No przecież dziecko to najcudowniejsza rzecz na świecie.No troski wymaga ,pracy też no ale czy jest coś bardziej cudownego.Wychowałem dwoje dzieci i wiem.A one mnie dziś bardzo kochają choć są już dorosłe.Kochają min za to że jak były małe to nie chodziłem na balangi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszcz
czytam.. karz babie wrócić jak nie to rozwód - nie potrzebnie sie łudzisz. Nie blokuj swojego krocza - jest tyle wolnych babek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam...
No widzisz Leszczu wcale nie jest mi łatwo z moim kroczem.ale opócz krocza mam jeszcze głowę, mam jeszcze swoje wnętrze ,mam myślenie o sobie samym.No nie chcę tego oddaś w zamian za krocze. No jakoś mi się to na mój rozum nie kalkuluje.A czy wiesz jaką radość sprawia mi to że właśnie taki jestem?-Prawdziwy facet, z zasadami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam...
Lubię seks no nie powiem...Ale jeszcze bardziej lubię siebie takiego jaki jestem.Tu właśnie chodzi o szacunek do samego siebie.Myślę że da się to zrozumieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam...
no i ..jężeli żoncia mnie zdradza no to ma problem, bo zdradza faceta który kompletnie na to nie zasługuje.Myślę ze ona jest tego świadoma.Dla mnie póki co to ona zasługuje na moją wierność.Póki nie mam dowodów nie mogę jej o to posądzać.Nie będę przecież jak palant latał robił dochodzenia, czy śledził ją.No to już w swoich własnych oczach byłbym żałosny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hhhhhmmmmmmm.......
nigdy nigdy nigdy za dużo faceci zdradzają żebyśmu i my zaczęły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam...
hmmmm. Rozwiń to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszcz
czytam... żoncia ja to robi to nie ma zasad- ale nie jest tego wart aby ja sie dalej zajmować. zasady zasadami ale Pan Bóg stworzy faceta nie dla zasad tylko po to aby dymał babeczki. fujara odłogiem nie może leżeć - to nie moralne. jesteś leniwy i tyle. lepiej wzdychać do madonny która ma to gdzieś niż odpierdzielać robotę za tych którzy wyjechali. nugus.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia****
no prosze jak się pięknie temacik rozwija ;-) Kobiety powinny przyjąć za swoje credo życiowe "lepiej dać chłopakom, niż robakom" :-) :-) ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszcz
Gośka. Wszystkie kobiet znają to Credo i w miarę możliwości je stosują. Ale faceci to nugusy. bez krwi w oczach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam...
Leszcz no naprawdę rżę tutaj jak czytam co i jak tutaj piszesz.Ale cięty jesteś na te baby ohoho!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam...
Znależć sobie babę do dymania to żadna sztuka. Wystarczy się wokół rozejrzeć.Trudniej jej sobie w zamierzony sposób nie szukać. No to już dla niektórych zadanie ponad miarę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszcz
gówno prawda- wcale nie jest tak łatwo. znajdź i zarwij kobitkę która Cię zwilży. nie mówię o tych co stoją przy drogach , albo o sfrustrowanych mężatkach- to łatwizna. bzyknij starą pannę z stażem 10 lat - to będziesz Kozak!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia****
Leszcz - cudnie piszesz. Podoba mi się ;-) ;-) No właśnie - byle jaka byle była? błłłłlleeeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszcz
Gośka. nie byle jaką ale - nie wszystkie to Bijonce. Robotę trzeba robić . I za grubą i za chudą. za mało opaloną i za bardzo . z wymalowoną i nie umolowaną. z odrostami i bez . z celulitem i bez. taka lajfa faceta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam...
Leszczu dla mnie to jest podział taki: są mężczyżni i buchaje. Sam se dymaj starą pannę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia****
czytam.... no wiesz, stara panna nie musi być od razu jakimś dramatem. To może byc piękna stara panna ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam...
No ok niech będzie i ładna ,ale niech to leszcz sobie ją dyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszcz
stara panna - to skrót myślowy który użyłem. Chodziło mi o rodzaj kobiety która potrafi żyć bez faceta i stopień trudności jest większy niż - np sfrustrowanej mężatki. czytam.. nugus jesteś i tyle - a samotnej kobiecie to sie nie należą motylki w brzuchu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia****
Leszcz - to Ty jesteś taki dobry facet... pomagasz samotnym kobietom?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszcz
czytam.. jestem z natury osobą wulgarną więc napisałem dymać tz jak u Ciebie Kochać Się. słownictwo które używam na co dzień nie naddaje się na forum

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytam...
Staram się ciebie rozumieć Leszczu.No ktoś tę robotę musi odwalać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszcz
Gośka Mam komplet do wiosny 2009

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Leszcz
Ty nie rozum tylko pomóż

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×