Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Gość maniorka
WITAM ! Jestem w 17 tyg. ciąży jeszcze nie wiem jaka płeć dziecka .Problem mam z wyborem imienia i to poważny .podoba mi sie imie Natasza (dla dziewczynki) ale nie wyobrażam sobie jak bedzie brzmiało jak ją tak zawolam a julia i Oliwia są oklepane ja w czasach Ani i Kasi .dla chłopca Mateusz.Co o tym myslicie jakie imie dla dziewczynki ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość manio_retta
MNIE SIE PODOBA NATASZA I KORDIAN ALE TO SĄ ZBYT NIETYPOWE IMIONA I BOJE SIE TAK NAZWAĆ SWOJE DZIECKO ? A JULIA OLIWIA I IGOR SĄ OKLEPANE JAK DAWNIEJ ANIA KASIA I PAWEŁ.NIE WIEM JAK NA IMIE DAĆ DZIECKU WCZESNIEJ MYŚLALAM ŻE TO DUŻO ŁATWIEJSZE .POZDROWIENIA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Najładniejsze imiona
Moim zdaniem najładniejsze dla dziewczynki to : Kasia, Kinga, Weronika!!!!!!! Natomiast dla chłopaka to: Maciek, Adrian i Marek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Yo Dj
Siema ja bende mniec malego pieska dostane go od swojgo wujka dostane go w grudniu i mam zamiar nazwac go latek bo on bendze mnial latki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fgj
znam troche imion dla psuw Pucek/Azor/Kleo/Latek/Cliffort/Pikus/Pimpek/Majka/Tibom/Mak Kulka/Muszka To som wszystkie imiona dla Psuw Kture znam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fajne
Podoba mi sie te imie pucek chyba tak nazwe swojego psa co bende kupywal :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gehhu
To chyba nie som imiona dla psuw to som dla ludzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak dla mnie najładniejsze imiona to: Dziewczynki: Milenka, Anielka, Klaudia, Izabela, Sara Chłopcy: Mikołaj ❤️,Bartek, Oliwier, Nataniel, Tobiasz, Podobają mi się jeszcze Julka, Oliwka, Kubuś - czyli te \"super modne\". ale one odpadają - sama mam \"modne\" imie i wiem, że to nic dobrego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pomuzcie
Czesc pomuzcie mi niedlugo psa bende mnial i nie wiem jak go nazwac piszcie imiona męskie bo to bendze męsczyzna xD Piszcie i wtedy bende wiedzal jak go nazwac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ghieu
Ale to nie sa imiona dla zwierzomt to som imiona dla ludzi a ja potrzebuje imiona dla zwierzom dla psuw a to nie sa imiona dla psuw :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a tak sobie myślę
nie mieszkam w Pl ale moze wrócimy a może nie i jakie tu imię dać dla dziewcznki ??dla chłopca Oskar a dziewczynka może Emma,Sara??Z drugiej jednak strony przecież coraz więcej ludzi przemieszcza się po świecie więc może po prostu jakies imię które będzie w miarę łatwo wymówić .Podoba mi się równiez Zoe ale to chyba Zosia??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do pomuzcie:)hm dla psa to ja proponyje żyraf albo zeber moze tez byc dyslektyk (a moze zamiast psa słownik.......:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mojej coreczce dalam
na imie Pola .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ajadzieciniemam
nie mam dzieci ale jak bede miała to synek bedzie miał na imie Tomasz lub MIchał a córeczka Łucja- przepiękne imię i przy okazji nei takie durne jak wszystkie teraz modne- wiktorie, olivie, keviny i inne......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość janka cyganka
czy Izabela podoba się wam ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Genowefa...lol
modne są: Genonefa,Frania,Gertrda,Bregida,Pedzio,Śledz,Kunegunda,Lol,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agatka 76
kazde imię jest ładne jak się ładnie mówi do dzieciątka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dorka35_usa
A ja mam dwoch synkow, Michala i Jakuba (Kubusia), moja siostra corke Oliwie, ktora ma 2 lata i 2 kolezanki Oliwki, Izabelke, mamy tez w okolicy Sare, dwoch Andrzejkow tegorocznych, Filipa, Beniamina. Mieszkam w USA i swoim dzieciom chcialam dac imiona, ktore maja odpowiedniki w j.ang takze, ale nazywam chlopakow po naszemu czyli po polsku:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość miamusiunia
Wiele jest imion ale jak wybrac odpowiednie???Ja nie moglam sie zdecydowac jak nasza malutka bedzie miała na imie.....No i moj mąz wymyślił imie Amelka, o dziwo teściowej sie ono nie podoba ale to juz jej problem!!!!Mi sie spodobało i choć Niunia sie jeszcze nie urodziła to już mowimy do niej po imieniu!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KACPER JEST MODNE
KACPRUś w skrócie... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Agneeeeesssska
Maksymilian i Julia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość adziamx3
hmmm Ja synka nazwę Alex, Kornel lub Kewin.A coreczke Amanda, Alexia ,Nicola lub Amelka :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takabiedna
mi sie podoba: -laura julia -noe -paskal -emma -mateusz -lukasz -michal aniol -samuel -wiktoria -leoni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość takabiedna
oo Amelia tez ladnie ja jak bede miala chlopca dam mu samuel albo paskal

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nonna
Modne są teraz Julka, Maja, Ola, Oliwia, Amelka, Natalka i Wiktoria, dla chłopców Kubuś, Jaś, Mateusz, Kacper ale jest ich baaaaaaardzo dużo już i lepiej wymyśleć coś innego jak ktoś woli coś ładnego, ale nie aż tak częstego (wiadomo powtarzać się bedzie w szkole czy na podwórku jak kiedyś Ania, Małgosia, Kasia czy Agnieszka). Mi się podoba dla dziewczynki Jaśmina, Matylda, Kornelia, Konstancja, Julianna albo Ludmiła, a dla chłopca Staś (to już chyba też coraz częstsze :/), Ksawery, Ignacy, Julian, Makary, Wiktor i Leonard.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×