Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Szkoda, że tak daleko!! Ale od czego internet?! Co do przyszłego zawodu - raz, że lubię dzieci, a dwa, że chcę mieć czas na wychowywanie własnego. Kiedyś pracowałam w takiej dużej firmie i wracałam do domu po nocy!! Mnóstwo moich koleżanek tak pracuje, w ogole nie mają czasu na życie osobiste, mówie Ci - dramat! Jeden wielki stres i przemęczenie, nic z życia. Lepiej mieć mniej kasy, ale więcej czasu dla siebie i rodziny. Zauważyłam, że jestem odosobniona w tym temacie, ale myślę, że do takiego podejścia trzeba dojrzeć. Ja kiedyś też byłam strasznie dumna, że jestem dorosła, że pracuję..., no i siedziałam w biurze od świtu do nocy, a przecież nie na tym to polega. po kilku latach nabawiłam się nerwicy i za namową męża zrezygnowałam, po drodze dziecko, a dalej już wiesz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie jesteś odosobniona Myriam, ja uważam ze bardzo ważne jest wychowanie emocjonalne dziecka (nie tylko zaspakajanie potrzeb fizycznych) kontakt z maleństwem od początka matki i ojca (nie etatowi rodzice na weekend) jak bede miała dziecko to zrezygnuje z pracy na pewno i otworzymy własną agencje reklamową 9zresztą mamy juz swój niewielki sklepik) w tej firmie oboje z męzem zajmiemy sie organizacją pracy i w tej organizacji ZAWSZE I PRZEDE WSZYSTKIM bedzie czas dla naszego dziecka/dzieci.....ja zamierzam wykorzystać urlop macieżyński i wychowawczy, nie wyobrazam sobie nie widzieć pierwszego świadomego uśmiechu ( na przykład).....no ja tez żałuje ze daleko ale internet pomoze przynajmniej w rozmowie a jak bedziesz w okolicy to daj znac zaprosze Cie na kawke i pogadamy nie tylko on-line....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nawzajem oczywiście! Też zapraszam serdecznei! Bywacie tu czasem? Cieszę się, że w tylu kwestiach się zgadzamy, nie jest łatwo poznać kogoś takiego. Wiesz, musze się nauczyć GG (nie śmiej się, jestem dinozaurem jesli chodzi o komputery!!!), to będziemy mogły sobie pogadac bez strachu, ze ktos zniszczy ten topik. A tak w razie czego - nie zmieniaj swojego nicka, to na pewno odnajdziemy sie w Kafeterii w \"ciązy i wychowaniu\", ok? Wracajac do GG - lada dzien wpadnie do mnie kolezanka i mnie oswieci jak z tego korzystac i w ogole jak to uruchomic...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma w tym nic śmiesznego Myram, to że mamy XXI wiek nie oznacza że wszyscy muszą być na bierząco z wszystkimi nowinkami, uważam ze po czym innym ocenia sie wartość człowieka.....co do gg to jak mam i jak tylko bedziesz miała to będzie super będziemy mogły pogadać bez widowni hi hi hi......nie zmieniam nicka podaje Ci mój adres e-mail atena333@wp.pl, zachowaj go sobie i jak masz ochote to pisz......co do Warszawy to wstyd sie przyznać ale mam 29 lat i jeszcze nie byłam w stolicy, wybieramy sie tak od jakiegoś czasu i jakoś nie wychodzi (może w końcu sie uda)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do ojejjkuuu:) serdeczne dzięki:) imię mojej córeczki jest dla mnie najpiękniejszym na świecie:) Ja także nie lubię zdrobnień, na małą mówię po prostu Jaśmina lub Pyzunia (ze względu na buźkę jak księżyc w pełni;) ) teraz już idziemy spać, gdyż moje dzieciątko masakruje mnie totalnie,, codziennie od piątej rano :) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie bede sie wypowiadac na temat jakie imiona sa ladne a jakie nie bo to sprawa idywidualna. Powiem tylko ze moja coreczka ma na imie Aleksandra Maja i dajac Jej tak na imie 9 miesiecy temu wcale ale to wcale nie kierowalam sie moda tylko pierwsze imie dostala po prababci (mojej babci) a drugie wybral Tatus takze u nas wcale nie byla to kwestia mody. A tak na marginesie to wcale nie wiedzialam ze imie Aleksandra jest modne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annettchen
a moja cora ma na imie Amelia Weronika :) i uwazam,ze to piekne imiona:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kasik36
Już wiem,że będzie synek i miałam ogromny problem z imieniem,ale chyba wybrałam.Podoba mi się Mikołaj.Nie jest tak oklepane i fajnie można zdrobnić....Miki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość słoneczko27
A ja mam synka Mateusza i to imie było wybrane na długo przed narodzinami, po prostu nam sie podobało, teraz oczekuje drugiego dziecka jeszcze nie znamy płci , jeśli bedzie córeczka to prawdopodobnie Martynka a jak synek to jeszcze nie wiemy wahamy sie pomiędzy Kacperkiem,Mikołajem ,Kubusiem, Wiktorem.Chociaż ostatnio zaczełam zastanawiać sie nad Nikodemem, ale mąż stwierdził że chyba zwariowałam:) Dla dziewczynki podoba mi się też Aniela-Anielka ale mężowi absolutnie sie nie podoba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oak tree
Stanowczo ZUZA I FILIP :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hanus24
A ja jak bede miala dzidzie to dziewczynce chce dac na imie Paula- ale mojemu narzeczonemu sie nie podoba:( aale chlopczyk bedzie Henio i juz. W sumie to ja bede milala klopot z wybieraniem imion bo mieszkam zagranica a moj narzeczony tez nie jest Polakiem i jak on mi czasem z imieniem wyjedzie to sie za glowe lapie!!! No ale Henryk to miedzynarodowe imie wiec moze byc:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
my z mężem damy naszym dzieciom imiona- ŁUCJA dla dziewczyni, a dla chłopca TYMOTEUSZ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
My daliśmy naszemu synkowi Maksymilian. Imię to podobało nam się od bardzo, bardzo dawna i było wiadomo, że jeśli kiedyś będziemy mieli synka to będzie właśnie Maksio:) Poza tym wydaje mi się, że nie jest to za bardzo popularne imię - przynajmniej w moim otoczeniu. Osobiście znam tylko jednego i to właściwie już młody mężczyzna, choć słyszałam, że zaczyna się częściej go nadawać. Drugie imię ma po tatusiu;) Gdyby była to dziewczynka lub uda się w przyszłości to na razie byłaby to Weronika, Liliana lub Emilia (po pra-babci, choć ostatnio bardzo popularne). Podobało mi się bardzo Justyna, ale wg mnie nie pasuje do naszego nazwiska (rymuje się aż 3 ostatnimi literami i dziwnie to brzmi:P )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doradzam ...
Moim zdaniem najładniejsze imiona dla dziewczynek to Diana,Amelka,Olivia.Chłopcu dała bym na imię Michał,Krzysiu ,lub Patryk. Czy nie sądzicie drogie mamy że dziecko powinno mieć jak najlepiej dobrane dopasowane i najładniejsze imię ???????Doradzam wszystkim mamą że imie Diana jest bardzo ładne ,a zresztą mał dzieci nosi to imię buziaki dla wszystkich młodych mamuś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hihihiihihijjkj
Diana, jak moj piesek.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a mnie podobaja sie
Dominik, Julian, Karol, Pascal, Paula, Karolina, Dominika, Maja, Nina :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maddzia19
Z góry zaznaczam, że mieszkam w małej miejscowości. Codziennie jeździmy z mężem do pracy do miasta oddalonego od naszego miasteczka o 30 km. Ale póki co musimy mieszkać tutaj i przyznam szczerze, że co druga mama nazywa dziecko: Anna, Agnieszka, Natalia, Karolina, Weronika. Ostatnio moja koleżanka dała córeczce na imię Wiktoria i wreszcie wniosła jakąś orginalność, bo czasami naprawdę można dostać zawrotów głowy od tych wszystkich Paulinek, Asiek, Magdalenek. Mam na imię Magdalena, uważam, że to piękne imię, ale zbyt popularne:D Poza tym mam pewien problem z doborem imienia dla chłopca, otóż żadne mi się nie podoba, w miarę ładnie brzmią Adrian, Wiktor i Konrad, ale to i tak nie to czego szukam. Z dziewczynką nie miałabym problemów: Oliwia, Martyna, Klaudia. Nie znam jeszcze płci dziecka:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mama swoich dzieci.
Czytam Wasze posty... Nie moge uwierzyć,że tak na siłę chcecie "uszczęśliwić" swoje dziecko oryginalnym imieniem.Czy Wam się wydaje,że to taki świetny pomysł??? Otórz nie koniecznie! Ja mam oryginalne imie i wcale nie jestem z tego powodu zachwycona.Dlaczego?Bo nie każdy jest przebojowy,odważny,silny.Są osoby skromne,ciche,a nawet bojaźliwe.Co będzie jeżeli dasz na imię córce Estera-kiedy ona bedzie z tego powodu nieszczęśliwa,bo każde przedstawienie się,będzie w niej budziło lęk???!!! Ja jestem za dawaniem prostych imion.Na pewno nie Diana!!!Bo zyjemy w Polsce. Przeciez jest tyle polskich pieknych imion. Po co dawać dziewczynce na imię Poula?? Co do Mikołaja-uważam że zbyt ostatnio popularne.Na moim osiedlu jest masa Mikołajków.I masa Julek,Jakubów,Weroniki. Np.ostatnio koleżanka dała chłopcu na imie Adam.Nigdy bym na to nie wpadła.Proste imię.Bardzo mi się podobało.Bo nikt z maluchów go nie ma. Dawajcie proste polskie imiona.przecież życiemy w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milunia6
Moja 6 -cio miesięczna córeczka ma na imię Emilia. I jest to dla mnie najpiękniejsze imię żeńskie na świecie. Nie jest wymyślne, jest polskie, ma swój urok i czar, jest piękne. ma dużo zdrobnień- Mila, Milia, Milunia, Milka, Misia , Emi, Emisia, SUPER!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia-slicznie imię. Moja córeczka ma na imię Lilia. Wahaliśmy się z mężem tez nad imieniem Łucja lub Weronika :) A dla chłopca podoba mi się Grzegorzi Radosław :]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Lilianna- najładniejsze imię damskie według mnie... gdybym miała córcię to napewno dałabym jej tak na imię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Helena Helenka Hesia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie bardzo podba
podobaja mi sie imiona takie jak dla dziewczynki Julia (Julka), Zuzia, w ostatecznosci Wiktoria jak bym miala miec 3 corki dla chlopca Bartek, Filip i chyba nic poza tym no jeszcze Macius sama mam na imie Alicja do szkoly sredniej w klasie nie bylo zadnej alicji.. w szkole owszem bo bylam w jednej duzesz szkole wiec napewno bylo ich kilka ale w sredniej szkole (ktora byla bardzo mala) wszytsy sie znali i nie przypominam sobie zeby byla tam jakas alicja... osobiscie nie podoba mi sie to imie ale wiem ze jest bardzo malo spotykane i napewno wasze corki nie beda wolane po nazwisku zeby odruznic jedna od drugiej tylko po imieniu......nie wiem jak teraz moze coraz czesciej slyszy sie alicja u malych dziewczynek ;d powodzenia..... ja wlansie teraz czekam az bede mogla zrobic tescik i wtedy bede myslaa nad imionami ;d

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pyźa
MI się podoba ----- Klaudia , Majka , Amelka , Agatka ,Kornelia , Paulina A dla chłopca Piotrek , Michał , GRZESIEK

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na przykład synkowi dam imię mojej największej i najpiękniejszej w życiu miłości ...i w tym momencie nie ma dla mnie najmniejszego znaczenia czy jest to tzw. ładne ,nieładne popularne czy nowomodne ...Dla mnie to imie ma i będzie miało wartośc wielką ZAWSZE .. po prostu tak miał na imię chłopak którego kochałam SZALEŃCZO I OGROMNIE i to z szacunku do Niego gdyz On ,niestety nie żyje .Wiem że moja dzidzia będzie mi zawsze przypominała tego wspaniałego chłopaka którego do konca moich dni będę nosic w sercu ...czyli ŁUKASZ .Uważam ze to najlepszy sposób na upamiętnienie tego co nas łączyło Łukasz -- to dla mnie najpiękniejsze ,najcudowniejsze i najwspanialsze imie po słoncem BO TO IMIE MA DLA MNIE WARTOSC ,SAMO W SOBIE ....Choc to imie jest powszechnie uwazane za tz.pospolite i popularne nie wyobrażam sobie chłopca nazwac inaczej i NIE NAZWE INACZEJ i tak kochane panie / mamusie powinnyscie dobierac imiona dla swoich pociech aby cos one dla was znaczyły ,miały wartosc ,sentyment to wtedy imie samo w sobie jest PRZEPIĘKNE .... bo w moim sąsieedztwie jest np. Michelle Czarnota albo Kevin Płaza :(( to mi po prostu RĘCE OPADAJĄ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilu ludzi tyle gustow
kazdemu ma prawo podobac sie cos innego!!! kazdy ma prawo nazwac swoje dzieci jak mu sie podoba!!! jedni lubia ubierac sie na rozowo inni na szaro..kwestia gustu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Michelle-imie
to bardzo ladne imie..a co ma do tego nazwisko to juz nie wiem????..przeciez dziewczynka i tak kiedys zmieni nazwisko...!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×