Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

Gość madziula -
Co 4-5 chlopczyk a na imie kuba - mega oryginalnie :P zreszta oliwia to tez jedno z najbardzije oklepanych imion w chwili obecnej :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tinaa
julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to już przestalo byc zabawne
Wydaje mi się, że ta moda na Julki przestała być śmieszna. Stoję przy piaskownicy, wołam moją siostrzenicą i wstają wszystkie dziewczynki.:( W przedszkolu i u lekarza to samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hanka Hanka Hanka
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bonzai
ja mam dwoje dzieci ktore maja na imiona:Inga i Maksymilian(gdy go tak nazwalam 5 lat temu,nie wszystkim sie podobalo i nie bylo zbyt modne)nie zaluje wyboru i ciagle mi sie podobaja i nie jnteresuje mnie to ,ze sie komus nie podoba....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najpiekniejsze imiona sa polskie,jak slusze jakies Samanty,Oliviery to mi wlos na glowie staje.Brrrrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olivier to akurat ladne imię
Nie ma pięknych, polskich imion. Marysia, Zosia, Antosia, Zuzanka, to nie są polskie imiona. Polskie imiona zazwyczaj kończę się na sław/sława, np. Wiesława.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klośś
A co powiecie na Klaudie i Maksaymilianka(Maksa);P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość POZDRAWIAM*
ja uwielbjam duzo imion dziewczyn Julia,Kasia,Ilona,Gosia,Ania,Monia,Agata,duZO ICH LUBIE A Z DLA CHLOPAKA MAREK,KAMIL,ALEX,MACIEK, NIE WIEM SAMI ZDECYDUJCIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariusia
z pewnością Katarzyna i Joanna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pikaczuu
teraz to tylko JULIA a jak nie, to oliwia i wiktoria przynajmniej panie w szkole nie beda mieć problemu z zapamietywaniem imion

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehe...jak ja chodziłam do liceum to w klasie mojej koleżanki Ani spotkało się razem 10 Anek na 27 osób:) To była masakra...trzeba było po nazwiskach bo inaczej wszystkie się odwracały:D A teraz (przynajmnije tu gdzie mieszkam) pełno imion: Wiktoria, Oliwia...mnie się Wiktoria podoba, ale nie chcę żeby była kolejną:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj mamuśki
no jak to jakie! KINGUSIA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehe...ja jestem Kingusia:) Kiedyś nie lubiłam tego imienia, ale teraz wiem że przynajmniej nie ma nas taaak wiele jak Anuś, Kasiek itp:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ojjj mamuśki
No wlasnie :) Kingusia to sliczne imie :) Ciesze sie ze mam tak na imie :) I w ogole Kingusie to grzeczne sa dziewczynki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Miffy
moj synek ma dwa imiona Filip Marcel. dla dziewczynki mi sie podobaja takie Amalia ,Cornelia ,Laura ,Sheila ,Sissel ,Lena ,Cecile ,Lilly ,Livia Zaznaczam nie mieszkam w Polsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to przykre akurat
Ktoś kiedyś napisał, że w rodzinach patologicznych dzieci są nazywane dziwacznymi imionami. Tutaj gdzie mieszkam jest odwrotnie: wszędzie Julki, Nikolki, Wiktorię, Oliwię, Zuzki- bez względu na to czy rodzina jest patologiczna czy dobrze sytuowana. Ja kiedyś chciałam nazwać córkę którymś z tych imion, ale teraz, kiedy widzę, jak te imiona są popularne, to chyba wymyślę coś innego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sisiskuku
Marcelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nikolka
mi sie podobaję takie imioonadla dziewczynki ;;;;;; julka marysie zosia marcelina jagoda,,,,,, a dla chłopaków marcelkarol konrad rafał grześ mateusz tomek kubus nazwe dziewczynke cornelia a chłopiec karol

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Asiakie
Hej! jestem w 4 m-cu i zastanawiam się nad imieniem dla mojego dziecka. Mam już córkę o imieniu ISMENA i drugie też chciałabym jakieś ogrinalne. Czekam na propozycje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetPrincess
imie nie musi byc modne ma sie tobie podobac :) ja np nie lubie typowo polskich imion jak Stanislaw czy Jozef i tak bym dziecku nie dala Podobaja mi sie natomiast oryginalne imiona ja dla chlopca stawiam na Crisitan Romeo a dla dziewczynki Carmen Fabiana

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bebe_30
My z mezem zastanawiamy sie nad wyborem imienia dla corki w takiej kolejnosci: Liliana, Anna, Alicja, Ewa-i nie mzoemy sie zdecydowac:) Ktore proponujecie?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra.s
hej ja mam na imię Sandra i jestem bardzo zadowolona bo w szkole nie było drugiej Sandry;) a mi sie podobaja imiona takie jak : Oskar i Dawid oraz Nicola Maja i Waleria. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sandra.s
ja bym wybrała Alicje;) poprostu bedzie Ala;) mi sie podoba!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SweetPrincess
bebe_30 byle nie anna to zbyt pospolite i nie ladne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja bedę rodzić w maju ,biore pod uwage takie imiona Anastazja , Łucja Jonasz , Jeremiasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość klara m.
Słuchajcie mnie kobietki-ja zanim zaszłam w ciążę miałam po kilka wybranych imion dla dzidzi (dla chłopca i dziewczynki), ale jak tylko dowiedziałam sie, ze jestem w ciąży tylko jedno imię pasowało do mojego dziecka (nie wiem czemu, jakaś podświadomość) no i urodził się Oskar. Uważam, że do dzidzi w brzuszku powinno się mówić po imieniu (jesli znamy płeć) a nie moja fasolko, koszmar-nie róbcie tego tym maleństwom, nie mówicie do nich FASOLKO. One juz w brzuszku wiedzą, że o nich mówimy-fajna sprawa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×