Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość ciekawe i modne imiona

Jakie imiona są teraz modne ?

Polecane posty

do bierzmowania wybiera sie swojego patrona, a nie wybiera sie imie...........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Małgośka30
Moja corka ma na imie Iga. Bardzo podoba mi sie to imie i ciesze sie, ze nie jest oklepane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mama41 faktycznie nie imie tylko patrona i dlatego księżaniezawsze pozwalaja wybierać niektórych patronow

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eeee, ja sobie wybrałam do bierzmowania Patrycja i wcale nie słyszałam o św. Patrycji. Okazało się, że są aż dwie :D A kumpela wzięła sobie Sandra i biskup też nic nie miał przeciwko temu. Moja córka to wymyśla... chce sobie wziąć Olimpia... :O:O:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poważnie bo jeszcze się nie spotkałam żeby były imiona poza świętymi i jak pisała kolezanka wczesniej to nie imię tylko patrona się wybiera więc troche mnie dziwi ta sandra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość św. Tatiana
owszem jest i sama tak mam na imię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
patrona sie wybiera po to, aby sie do niego modlic, i zeby ten patron sie nami opiekowal, a nie dlatego, ze to imie jest ladne, pasuje do mojego imienia czy tez jest ladniejsze niz imie patrona kolezanki. Szkoda, ze przystepujac do bierzmowania coraz wiecej ludzi o tym nie pamieta...............a szkoda, bo bierzmowanie to sakrament.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie to wogole jest idiotyczne wybierac \"imie\" do bierzmowania, jakie to ma znaczenie jak sie ma na to imie? niegdzie sie tego nei podaje przeciez, ja mam Teresa i nie pamietam kiedy o tym imieniu komukolwiek mowilam, ja rowneiz wybieralam patrona a nie imie, tak szczerze mowiac to te pzredziwne imiona lepeij zeby przybierac do beirzmowania niz na pierwsze i mie:D:D przynajmneij tego nei slychac :D a pole do popisu jestw eilkei bo swietych o super udziwnionych imionach jest mnostwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość carpie diem
Mi się najbardziej podoba imiona męskie: - Daniel - Dorian - Dominik - Gabryś - Igor - Kamil Imiona damskie: - Mirela( Mirella) - Nicola - Wiktoria - Anastazja - Kornelia - Dominika - Weronika - Anna - Angelina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktoś_16
A mi się podobają takie imiona do dziewczynek : -Aneta -Amelia -Sara -Natalia -Kamila -Julia -Zuzanna -Maja -Carmen -Lena -Żaneta -Karolina -Estera Dla chłopców : -Alan -Kamil -Martin -Przemek -Paweł A imiona moim zdaniem niefajne : -Weronika -Wiktoria -Oliwia -Matylda -Kinga -Dominika -Dżesika (Jessica) -Franciszek -Filip -Dominik -I wszystkie takie Maksymiliany, Seweryny :) Takie jest moje zdanie... Każdy przecież ma inny gust więc może uważać inaczej :D pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oxmo
moje drogie...a co powiecie na ksenia ???:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .....goplana....
dla dziewczynek: Aneta, Magdalena, Karolina, Gabriela, Olivia, Natasza, Dorota, Renata dla chłopców: Piotr, Karol, Paweł, Szymon, Mateusz, Adrian, Michał, Radosław

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lisica21
cześć wam ja też jestem w ciąży i będę rodzic w maju i jakie imiona chodziły mi po głowie to dla dziewczynki Julia a dla chłopca Kamil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martynka689
Męskie :::Krzysztof,konrad Żeńskie ::::Martyna Martyny są dobre z matmy i mako czerwone paski na świadectwie ::;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja......
Niedługo mam bierzmoanie i waham się pomiędzy Julią a Kingą, co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja......
Niedługo mam bierzmoanie i waham się pomiędzy Julią a Kingą, co o tym myślicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MARTYNAAAAAAAA
moim zdaniem najładniejsze imię to Marysia , Maja i no i Martynka a dla chłopca Kacperek , Bartek , i Igor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość betix
julia patryk adrian ania wiktoria weronika oliwia kubus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość babyland
Witam serdecznie wszystkie Panie, Mam pytanie do wszystkich przyszłych lub obecnych mam dzieci w wieku do 16 lat. Prowadze badanie rynku dotyczące sklepu internetowego z markową używaną i nową odzieżą angielską dla dzieciaczków, od noworodków do ok. 160cm wzrostu. Trwają przygotowania do uruchomienia takiej strony, dlatego musimy wiedzieć ile osób byłoby zainteresowanych zakupami w takim sklepie? Ceny produktów od 3zł w górę. Koszt przesyłki od 6zł do 13zł(w przypadku pobrania). Główna dewiza: Odzież tylko dobrej jakości w przystępnych dla wszystkich cenach ( wszyscy wiemy jakie są teraz czasy, więc staramy się aby ceny były jak najniższe). Odzież takich firm jak next, cherokee, st.bernard, marks&spenser, disney i wiele wiele innych. Dlatego miałabym prośbe, jeżeli to nie problem to prosiłabym o wysłanie do mnie maila o treści TAK, jeżeli ktoś byłby zainteresowany takim sklepem. Żeby strona ruszyła musimy otrzymać conajmniej 300 pozytywnych opini. Pozdrawiam wszystkich i życzę zdrówka i powodzenia dla wszystkich mam i ich maluszków

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IniA1614
W kwietniu bede rodzić i razem z narzeczonym zastanawiamy się nad imieniem dla dziecka.Bardzo podobają nam się imiona zagraniczne ja Michael lub Nathan (Nejtan). Polskie imiona też są piękne np:Rafałek.Nie wiemy któr z tych 3 imion wybrać.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalina32
hej u mnie w rodzinie są dosyć niespotykane imiona więc może się wam spodobają a oto one: Rita Lena (moje imie) Kalina Priyanka (czyt.prijanka - moja córeczka) Marisa (moja druga młodsza córeczka) Nicole Nadia Marietta Kate Lynn (kejt lin) a męskie to Rohan ( mój mąż) Rahul Aman Dereck(derek)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xxxadusiaxxx

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kalina32 nie mieszkasz w Polsce?? bo podałaś bardzo nie polskie imiona :D Mi się podobają dla dziewczynki: Julia, Oliwia, Wiktoria, Natalia, Amelia dla chłopca: Dominik, Alan, Kuba

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość i-owszem
o zesz kurde!!!!!no nie zdzierze!! Takie oklepane imiona ani nie sa orginalne ani ladne. u mojej siostrzenicy w klasie sa 2 Nikole, 6 Julek,Dzesika Oliwia i Amanda I 3 Kubusiow LUDZIE !!jest tyle imion na swiecie....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ana782
Za dwa tyg. mam termin, a my jeszce nie mamy imienia dla naszego Syna... A mój mąż ciągle je zmienia, ostatnio obowiązywało "Brazyl", o litości ile się musiałam nagadać, że takiego imienia nie ma... Proponowałam Bazyli, ale nie było akceptacji :( Ratunku!!! Może Wy mi wybierzecie normale imię dla naszego dzieciątka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada i Tomek
Najwazniesze to zeby imie podobało sie rodzicom ale ja np nie lubie imion w stylu;kasia,ania,sylwia,magda,natalka,beata,marta...blee az sie roi od nich!moje typy to;olivier,victoria,nikolas i syntia;))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cyntia jesli juz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Teraz sa wszystkie imiona modne. Znajdziesz wszystko:od staropolskich do zagranicznych. Teraz każdy nazywa dziecko jak chce i nie patrzy czy modne by sie mu podobało (no i aby nie \"skrzywdzic dziecka\") Mi osobiście podobają sie: Cyprian, Tobiasz i Kryspin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ada i Tomek
mysle ze każdy ma inny gust i kazdy pomimo wszystko powinien kierowac sie swoim,nie powinno sie patrzec na to co podoba sie ludziom tylko nam samym;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×